mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 00:03:33

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Sramežljivka, Mr. Muscolo, Važič in retrorita Dita
Strani: 1 ... 81 82 83 84 85 [86] 87 88 89 90 91 ... 245   Dol
Natisni
Avtor Tema: Sramežljivka, Mr. Muscolo, Važič in retrorita Dita  (Prebrano 422135 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1275 : nedelja, 08.07.2012 : 15:41:31 »

Haha, tale vam bo pa dala tinte pit Grin
Bo treba kar odločno ukrepat  Azn
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #1276 : nedelja, 08.07.2012 : 16:00:45 »

JacKo reveš amaš že kahlo spakerano zahmen zdaj kosi pre ganjan inod več?
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #1277 : nedelja, 08.07.2012 : 16:11:09 »

Sigurno bo dala še največ tinte pit z navajanjem na to, da bo sama. Po dveh dneh ne šmergla nikogar drugega več, nonstop hodi za mano in tudi če jo pustim v varstvu, ves čas tuli pred vrati.
Logiran
natis
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.518


« Odgovor #1278 : ponedeljek, 09.07.2012 : 09:59:27 »

huh ... sem na istem  Sad

ostal mi je še balloo in dokler so bili v "kompletu" je bilo vse OK. tudi sami so bili. zdaj pa norišnica. tud na WC ne morem, da se ne dere ko zmešan. ne pomaga ne mama, ne ostali bejbi ... aa ... natis in konec  Angry

box je fej in fuj ... čeprav, ko vidi, da so tudi ostali v boxu je OK, če dam samo njega v box in so ostale spuščene pa samo še čakam, da me bodo izselili (smo na morju namreč)  Shocked Shocked

presnete riti razvajene  Angry Angry Angry
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #1279 : ponedeljek, 09.07.2012 : 10:12:57 »

presnete riti razvajene  Angry Angry Angry

ki so se seveda razvadile čisto same od sebe. natur.  Roll Eyes
Logiran
natis
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.518


« Odgovor #1280 : ponedeljek, 09.07.2012 : 10:52:01 »

itak 
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1281 : ponedeljek, 09.07.2012 : 11:01:59 »

Pa to ti je tko kot z deco - vsi razvajeni, krivi pa starši  Evil
Sajvemdanismešnpress
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1282 : ponedeljek, 09.07.2012 : 11:24:09 »

Sanco1a, a ti ostane kaj drugega, kot da spakiraš šotor pa žvali, pa se pridružiš mami Natis tam dol na morju. Vidve bosta v miru kofetkali, tačrna dojenčka se bosta pa tiho v kletki stiskala Wink
Logiran

Unikatne tablice in portretki
natis
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.518


« Odgovor #1283 : ponedeljek, 09.07.2012 : 11:27:20 »

komot ... samo ne rabi šotora, pa en teden tud sančota ne  Sad (se athena gončka), potem pa lahko dobi en siv paket  Grin Grin Grin
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #1284 : ponedeljek, 09.07.2012 : 12:51:04 »

No, da malo poročam, kako naša "Ditka lula pa kakca pa papa pa kliča maaamaaa ..."  Grin Grin Tongue(mamaF)
Pri mačkah smo naredili veeelik napredek, ker tamala ni glupa in je pogruntala, da zijam kot blesava vsakič, ko navali nanje, pa eno porcijo vode je dobila za vrat in sedaj se že od zvečer čisto mirno sprehajajo drug mimo drugega. bravo bravo
Lulala je končno na plenico, priidna, saj lula tudi vsakič zunaj, ampak vmes pa še parkrat notri.
Včeraj je šla za eno uro v boks, ko sem bila doma, najprej je zijala dvajset minut, potem se je - itak - protestno poscala, krona ji je padla z glave in potem je z nosom do dal zaspala ali pa je glumila, ker ni več niti trznila tudi, ko sem jo šla po pol ure klicat. Užaljena do amena me ni hotela niti pogledat, kaj šele pomahat z repom. Sem pa obesila kup mačjih igrač Azn na vrvici v boks in sedaj se hodi že sama igrat notri brez težav.
Za Sančotom grozno veselo šiba zunaj, ko jo peljem samo na lulanje, jo je pa strah in rine samo nazaj.
Včeraj je ostala skupaj s psi in mački zaprta v sobi za dvajset minut in slišalo se je ne cviljenje in lajanje, ampak pravo zavijanje: aaaaaauuuuuuuuuu . Z glasom, za keterega ne vem, kje ga drekec od nič jemlje. Se je slišalo po celi ulici.
Pa še nekaj: potem ko je veselo pojedla testerčke in sem šla kupit Fish4Dogs, jo je veselje nad ribicami minilo in ker fuul dolgo ni pojedla nič, jaz pa se mladiča ne upam pustiti brez hrane, sem ji seveda dala samo RC Mini Junior. Je pojedla veliko raje, ampak še vedno papca fuul premalo, suha je kot anoreksična misica.
In za konec (pa ne se preveč sekirat, mama natis Kiss): ni pozabila odnesti igrače s sabo, jo je pretihotapila v želodčku in v petek ponoči izbljuvala - en precej velik kos gumijastega kljuna, bi jaz rekla. Ali nekaj podobnega.
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1285 : ponedeljek, 09.07.2012 : 12:55:50 »

Priiiidna Ditka! Hehe, tele začetniške mladičkaste sem pa že malo pozabila, so pa simpatične!  Wink
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #1286 : ponedeljek, 09.07.2012 : 13:09:20 »

Mimo vsega tega je pa ena neskončno vesela in zadovoljna baba, Cheesy Cheesy ki neutrudno nabija kroge v stanovanju in se zna ure in ure sama zabavati z vsemi mogočimi igračkami. Ne rabi nikogar za igro.
Pa boks bomo zelo očitno zelo rabili, malo večjega od sedanjega, da bo tudi, ko odraste, ker se samo v kletki toliko umiri, da naposled utihne. Itak je prizor totalno deprimiranega in neodzivnega kužija za rešetkami srce parajoč, res,  Sad Sad ampak j**i ga. Če je spuščena, samo leta, me išče in zavija.
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #1287 : ponedeljek, 09.07.2012 : 13:16:31 »

Itak je prizor totalno deprimiranega in neodzivnega kužija za rešetkami srce parajoč, res,  Sad Sad ampak j**i ga.

Ma saj ne bo dolgo. Vsi se navadijo! Wink
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
natis
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.518


« Odgovor #1288 : ponedeljek, 09.07.2012 : 13:25:59 »

uf kljun  Shocked Shocked Shocked

sem en dan predno si prišla ponjo vrgla v smeti enga racmana iz lateksa, ki ga tud athena ni uspela demolirat, pa je dvema piščancema uspelo. koščki so bli v vseh drekih tisti in naslednji dan in po bajti ... prepričana sem bila, da sta ga že posrala ...  no pa vidim, da ga nista  Shocked Shocked ker ko si pogledal racmana mu je manjkal kljun in ena noga (zdemolirano v ene 15min) koščkov po bajti in v drekih pa za ene tri racmane ... Shocked Shocked daj jo še malo opazuj, balloo je OK in tudi sračkal ni nič plastičnega več od četrtka zvečer.

boks je tale čisto dovolj velik. ker en večji je potem uni, ki ga mam jaz za mladiče okol vozit ... torej x2 od tegale.

ne popuščaj za box, ker pri nas definitivno niti ne pisne, če so v boxih vsi, če je pa sam je pa čist po moško DREEETJEEEE.

plenica ... pri nas balloo ponoči ponoči in zjutraj ponoči  Grin Grin lula na pleničko. ker spi v boxu (brez problemov) ga ob cca 23, ko grem spat dam še enkrat na pleničko in gre v parih sekundah. isto naredim zjutraj, ko bi jaz še spala on pa ne. na pleničko lula in kaka zopet v parih sekundah in potem nazaj na spavanje 

tudi mi lepo lulamo in kakamo zunaj, če pa falim (beri preveč nos tiščim na mojpes.net) pa samo šiba do pleničke in se polula in naprej igranje  Kiss
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #1289 : ponedeljek, 09.07.2012 : 13:28:58 »

A račkami ste jih futrali  ...
Zato pa rib ne mara.
Logiran
Strani: 1 ... 81 82 83 84 85 [86] 87 88 89 90 91 ... 245   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Sramežljivka, Mr. Muscolo, Važič in retrorita Dita
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines