mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 19:32:24

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Sramežljivka, Mr. Muscolo, Važič in retrorita Dita
Strani: 1 ... 88 89 90 91 92 [93] 94 95 96 97 98 ... 245   Dol
Natisni
Avtor Tema: Sramežljivka, Mr. Muscolo, Važič in retrorita Dita  (Prebrano 422097 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
natis
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.518


« Odgovor #1380 : petek, 13.07.2012 : 16:07:06 »

druge, kot da gledaš kaj bo pokakala oz. zbruhala ni, če bo drugače vse OK.

pravzaprav, če je pretihotapila kljun od racmana in ji nič ni bilo ...  Angry Angry Angry

naj te potolažim, da pri nas ni NIČ drugače. da ne delam drugega kot se derem ... balloo NE, balloo pusti atheno, balloo a lahko nehaš, balloo pusti sally, balloo pusti copate, balloo pusto čevlje, ....

pa sem mislila, da je athena "živa" .... ma prava bubica je bila proti temule  Grin Grin Grin
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #1381 : petek, 13.07.2012 : 16:16:45 »

So mi rekli: Tale bo pa drugi Žižek, ves čas na  poleg brez vrvice.  Kiss
 Pa se mi je zdelo, da malo glumi, ker je preveč pogumna. In sem jo danes spustila v parku, ki je z vseh štirih strani ograjen z bloki. A ni hudič v nekaj minutah poiskala izhod in spičila z obzorja - Sančo ves čas za psi, ta ves čas za ljudmi. Vsak na dveh, ki ga vidi, seveda čaka samo njo,  ljubezen >3da ga preskače in preliže. Kiss Kiss
Ne bo tako enostavno.  Undecided
Sicer smo pa boljši kot včeraj.
 
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #1382 : petek, 13.07.2012 : 16:20:13 »

 Smiley

[attachment deleted by admin]
Logiran
natis
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.518


« Odgovor #1383 : petek, 13.07.2012 : 16:25:42 »

ma saj bo ... samo dosledna bodi. si že mal pozabila kakšen je bil sančo ane  Grin Grin


malček je pa malo bogi  Cry prav vidi se mu ... res jo zapri v box, če mu preveč teži in CRKLJAJ GA (kolikor se pač pusti)  Kiss Kiss
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #1384 : petek, 13.07.2012 : 16:28:43 »

Ma boljši je, je že prišel iskat papico, včeraj ni mogel ničesar. Saj ga pusti, dokler se ne začnem z njim ukvarjat, potem je pa kriza, ker ni ona ...
Logiran
natis
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.518


« Odgovor #1385 : petek, 13.07.2012 : 16:33:08 »

baba ko baba  Grin Grin Grin vedno v prvem planu

ah potem je precej boljše, če je že lačen  Wink superca
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1386 : petek, 13.07.2012 : 17:24:07 »

 Sančko, bužec mali, pocajtaj se hitro Kiss Kiss

Sančotova tisto rano pa samo opazuj, ne nič packat s kakšnimi plivasepti itd. - ni fajn, da se jo vlaži. če je lepa čista, naj bo kar na zraku Wink Se mi pa ne zdi čudno, da je še malo bošček Sančo, konec koncev pri 12 letih ni tako lahko preživeti narkoze kot pri enem ali dveh (mulc osemmesečni borderski "naš" je že naslednji dan kroge nabijal). Samo, da je šlo skozi Afro

Kar pa se Ditke tiče, kar po nemško Tongue Bubica lubica babja Kiss
Logiran

Unikatne tablice in portretki
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #1387 : petek, 13.07.2012 : 22:04:07 »

Sančo  Kiss
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #1388 : nedelja, 15.07.2012 : 12:07:03 »

kako je Sančo?
na slikci res bogi zgleda Sad
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #1389 : nedelja, 15.07.2012 : 12:55:15 »

Sančo je že veliiiko boljši, hvala rava. Kiss Včeraj smo prehodili že skoraj 5km, pa ni kazal nobene utrujenosti. Apetit je velik, sedaj ga bo treba zelo bremzat, kar me najbolj skrbi, se je pa s tamalo že scufal za svojo najljubšo igračo (tako slabo mu še ne gre, da bi jo lahko tamala že podedovala Angry). Pa dvakrat ji je že povedal, kar ji gre, in je kar na rit padla od presenečenja. Shocked
Saj mora bit, sem zanj dala skoraj toliko kot za Dito, matervola, Roll Eyes srečni bomo, če bomo imeli za suh kruh in če nam ne bo Zoki vode odlkopil ...
Dita je končno našla papico, na katero pada kot zmešan :Da in je, dokler se ji ne začne rigat. Farrado. En teden sem jo imela na RC, ker nisem našla druge, ki bo jo jedla, pa se je začela praskat. Preveč praskat, čeprav desetkrat pregledano ni nobene bolhe. Sedaj bo s papico šlo po prvotnem načrtu - nobenega piščanca sploh. Ta Farrado kunec je zelo kvaliteten, res pa je all life stages, ampak je visoko hranilna hrana in povsem primerna za mladiče. Pa še Sančo lahko komot ukrade kakšen briket. In praska se bistveno manj.
Sicer pa tamala kaže vse karakteristike naspidirane hiperaktivke, hkrati pa zelo lepo sodeluje s človekom, Kiss je zelo pozorna in več kot primerna za učenje. Pa zobki so jo začeli matrati, šiba za mano in me vleče za hlače in grize v pete. Kako znano. Roll Eyes V naročju noče več biti pridna dojenčiča, vse migeta in plahuta. Kako znano.  Roll Eyes
Najbolj smešna je zjutraj, ko se zbudi in ne tako navdušeno pozdravlja, kot bi se vrnila iz Amerike.
Kaj si pa mačka mislita o njej, bomo pa pokazali v kratkem. Sta še pa kot prava horjulca začela končno postavljati zase in jo fino nakresata po gobcu, ko jima preveč teži.
Logiran
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #1390 : nedelja, 15.07.2012 : 13:03:53 »

Sančo, hitro okrevaj, da se ti podložniška raja preveč ne razpusti  Kiss Kiss
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #1391 : nedelja, 15.07.2012 : 17:23:21 »

Đizs ... menjam Dito za eno uro miru
Jaco
Lips Sealed Lips Sealed

[attachment deleted by admin]
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1392 : nedelja, 15.07.2012 : 17:41:22 »

Jaco, jo menjaš za našga Bertolina?  Evil

Še eden ki nima niti minute mira. Angry
 NVMM
Logiran

Unikatne tablice in portretki
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #1393 : nedelja, 15.07.2012 : 17:47:27 »

Lohka ju pa damo za glavni dobitek skupaj na mačje licitacije. Sej sta tko fletna.
Jaco
Logiran
natis
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.518


« Odgovor #1394 : nedelja, 15.07.2012 : 18:25:34 »

 Grin Grin Grin Grin Grin

nič vam ni hudga vidim ... sančo je dober, dito bodo naučili reda ... bemti mamaF, da niso bli tile kaj pri tebi na obisku ... me vse bolj tole na nemško šolo spominja  Kiss Kiss
Logiran
Strani: 1 ... 88 89 90 91 92 [93] 94 95 96 97 98 ... 245   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Sramežljivka, Mr. Muscolo, Važič in retrorita Dita
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines