mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 18.04.2024 : 06:34:38

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Sramežljivka, Mr. Muscolo, Važič in retrorita Dita
Strani: 1 ... 89 90 91 92 93 [94] 95 96 97 98 99 ... 245   Dol
Natisni
Avtor Tema: Sramežljivka, Mr. Muscolo, Važič in retrorita Dita  (Prebrano 423716 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #1395 : nedelja, 15.07.2012 : 19:24:31 »

Oooo - končno! Dočakali enoletno kavalirko (visoko kot Dita Cool), ki je bila za enourni kursink! Cheesy
Kolk je bilo pa to noro divje nepopisno fajn. veselje veselje
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1396 : nedelja, 15.07.2012 : 20:27:41 »

Đizs ... menjam Dito za eno uro miru
Jaco
Lips Sealed Lips Sealed
Jaz bom od jutri naprej sam doma, tako da jo kar pripelji!  Cool

Samo Home Alone
Logiran
natis
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.518


« Odgovor #1397 : torek, 17.07.2012 : 09:43:34 »

....

Dita je končno našla papico, na katero pada kot zmešan :Da in je, dokler se ji ne začne rigat. Farrado. En teden sem jo imela na RC, ker nisem našla druge, ki bo jo jedla, pa se je začela praskat. Preveč praskat, čeprav desetkrat pregledano ni nobene bolhe. Sedaj bo s papico šlo po prvotnem načrtu - nobenega piščanca sploh. Ta Farrado kunec je zelo kvaliteten, res pa je all life stages, ampak je visoko hranilna hrana in povsem primerna za mladiče. Pa še Sančo lahko komot ukrade kakšen briket. In praska se bistveno manj.
Sicer pa tamala kaže vse karakteristike naspidirane hiperaktivke, hkrati pa zelo lepo sodeluje s človekom, Kiss je zelo pozorna in več kot primerna za učenje. Pa zobki so jo začeli matrati, šiba za mano in me vleče za hlače in grize v pete. Kako znano. Roll Eyes V naročju noče več biti pridna dojenčiča, vse migeta in plahuta. Kako znano.  Roll Eyes
Najbolj smešna je zjutraj, ko se zbudi in ne tako navdušeno pozdravlja, kot bi se vrnila iz Amerike.
Kaj si pa mačka mislita o njej, bomo pa pokazali v kratkem. Sta še pa kot prava horjulca začela končno postavljati zase in jo fino nakresata po gobcu, ko jima preveč teži.

evo tud junior varjanto majo http://www.mojpes.net/forum/index.php/topic,43292.msg858160.html#msg858160

ej ditka  Kiss Kiss sem jest vedla, da si ti ena faca  ljubezen
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #1398 : torek, 17.07.2012 : 09:46:46 »


Jaco[/i] Lips Sealed Lips Sealed

oooooooooooooo, mucek bogi lepi!
smack!
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #1399 : torek, 17.07.2012 : 09:48:05 »

"Kaj si pa mačka mislita o njej, bomo pa pokazali v kratkem. Sta še pa kot prava horjulca začela končno postavljati zase in jo fino nakresata po gobcu, ko jima preveč teži. "


Tole je pa ZELO res Smiley
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #1400 : torek, 17.07.2012 : 12:00:40 »

Ja, mi je včeraj rekla prodajalka, da je ravnokar prišla tudi junior hrana - ampak samo riba.  Sad :(Ne bom več reskrirala z ribo, ker Ditki ne diši, tale zajec je pa tako njami, da jo moram bremzat, da ne postane kugla, ker požre kot Sančo in ima že kar bušija zunaj. Cheesy Beljakovinska sestava ustreza tudi za hrano mladičev, pač pa je vitaminov pri odrasli varianti manj (jasno) in bomo zato raje dodajali kakšno malenkost vitaminov, pa bo čisto ustrezno.
Sicer pa je bila včeraj (na varnem mestu seveda) na slednem povodcu in je sicer odšla za eno družino s kužkom, ampak se je odzvala na klic. Bistveno manj je trmasta in samosvoja, kot je bil dec.
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #1401 : sreda, 18.07.2012 : 13:57:09 »

Hehe, Wink ko je potreba po varnosti zadovoljena, pride potreba po papici - Jaco je danes med kosilom zlezel v Ditino skledo Grin in poskusil Farrado, pa je rekel, da je to kr neki Lips Sealed in da so Sančotovi boljši. Tako da drage mačje  dame - brez skrbi, tale mačkeraj je  bolj kot ne samo fasada psihomimozic. Se pa mačka od Dite dalje grozno rada hodita stiskat k Sančotu.
Tamala že tri dni ni nobene pregnala bravo, pač pa hodi skrivaj oprezat za njima, ko opravljata toaleto. Grozno rada bi šla na seminar iz arheološkega izkopavanja.  Evil jezen jezen
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1402 : sreda, 18.07.2012 : 14:09:32 »

 Grin Grin Grin Seminar!  Grin Grin Grin Ane, ko se v hiši pojavi nova žival, kako se hierarhija in odnosi čisto zamenjajo.
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #1403 : sreda, 18.07.2012 : 15:48:49 »

Fiju, rasteeemo  Shocked Shocked- ko je prišla, ni mogla če 2cm prag stanovanja. Danes sem stala pred zunanjim stopniščem in rihtala svojo kramo in karavano, pa se ozrem, da jo nesem gor - Dita pa maha z repom z vrha stopnišča. Cheesy Cheesy Lej, mami! Grin veselje veselje
 Če gre lahko Sančo, gre ona tudi, a ne. No, kljub silni želji se bo v 3. nadstopje še pol leta nosila, razen če me ne bo premagala kilaža.
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #1404 : sreda, 18.07.2012 : 17:44:27 »

No, fajn. Sad Sem šla v mesto, enega v boks, drugega ne.Pridem nazaj, tuljenje obeh, pa ena velika črna senca na šipi od vrat. Jaco, a ne.
Figo, tamala pred vrati. Nisem pozabilia zapreti boksa, res ne.  Angry Angry
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #1405 : sreda, 18.07.2012 : 17:47:28 »

Aha, alles klar. huh Tamali dala v boks žvako, ki je grozno mikala tavelkega.
Logiran
natis
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.518


« Odgovor #1406 : sreda, 18.07.2012 : 18:36:42 »

 

sej vem, da ni smešno  Grin Grin Grin Grin

mislim, da bo treba dat obema žvako al pa NČ  Tongue

boks ima dvoje vrat veš  pevka pevka
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1407 : sreda, 18.07.2012 : 18:46:16 »

Tole bo tudi ena črna telenovela, že vidim Grin
Logiran

Unikatne tablice in portretki
SinM
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.250


WWW
« Odgovor #1408 : četrtek, 19.07.2012 : 06:17:58 »

Sančotova, a je možno, da sem vas videla včeraj popoldan okoli 4h tam okoli Kemijskega inštituta oz. uradnega servisa od Nokije?  Huh
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #1409 : četrtek, 19.07.2012 : 13:02:20 »

Ja, itak. Smiley Drugič nas ustavi in pocukaj, no. Wink Wink

No, in kaj je še včeraj naskočila in osvojila Dita?
Se odpravljam spat in leži sredi postelje Shocked Shocked: Ajde, mami, čakam te.  Cheesy

Sicer pa gremo jutri čekirat šive, za moje pojme so več kot suhi in jaz imam tega sranja od ovratnika res poln kufer, čeprav je pes izjemno potrpežljiv. Bolj kot jaz.
Logiran
Strani: 1 ... 89 90 91 92 93 [94] 95 96 97 98 99 ... 245   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Sramežljivka, Mr. Muscolo, Važič in retrorita Dita
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines