mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 11:33:59

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o mačkah  |  o mačkah - razno  |  Tema: Ali mačke žalujejo ?
Strani: [1]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Ali mačke žalujejo ?  (Prebrano 4650 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« : četrtek, 04.11.2010 : 18:45:55 »

Moj Sivček - Muc, je imel nadvse rad sosedovo muco. Sosedova muca je v tem tednu zaspala, v starosti 16 let. Kiss  Moj Muc ni hotel jesti, (hranila sem ga na silo, kuhala juho, ga hranila s "šprico", toliko, da je malo dobil vase), silila sem ga z vodo, ga odpeljala k veterinarju, ker sem mislila, da je močno bolan. Se borila zanj, ker je zgubljal na teži. Bil je popolnoma apatičen. (nisem vedela, za kaj gre, dokler nisem sama ugotovila) Sedaj, po enem tednu je z njim vse po starem, Muc je ješč, se pride cartat (kar se prej, med tem časom ni), zgleda, da jo je pozabil. Ali ste kdaj opazili takšno vedenje pri mačkah, ko je njihov prijatelj ali prijatelica poginila ? Jaz dolgo časa nisem vedela, za kaj gre...Moj čustvenček  Kiss
Logiran
siva lara
novinec
*
Sporočil: 48


« Odgovor #1 : sobota, 06.11.2010 : 20:55:12 »

Tvoj muc je pa res čustven  :'(Jaz sem slišala za primer, ko je mačji mamici mladiček skočil v sod poln vode in se utopil, pa mu ni mogla pomagat in je menda od žalosti nehala jest in poginila Cry. Tako da še dobro,da si ga na silo hranila, kdove kako bi se končalo za ubožčka.
Ja, tud živalce žalujejo, kajpak, tako kot mi.
Logiran
Labradorka333
otrok do 14 let
*
Sporočil: 40


WWW
« Odgovor #2 : ponedeljek, 28.11.2011 : 19:36:54 »

moje so podobne...ko je "ta stara" izgubila prijateljico smo sprva mislili, da bo umrla. Ni jedla, ni pila, ni hodila na WC, nato je pa hudo zbolela...potem smo se odločili za še eno mucko in jo je sprejela ter ozdravila. Smiley
Logiran
miki777
novinec
*
Sporočil: 2


WWW
« Odgovor #3 : četrtek, 18.07.2013 : 22:46:36 »

Zelo žalujejo. Mi že ves mesec pogrešamo muca Mikija, muc Dino ga kliče, išče, mjavka za odtujenim prijateljem.
Če vidite kje dolgodlakega oranžnega muca tavati, pokličite prosim.
070704065
Logiran
Strani: [1]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o mačkah  |  o mačkah - razno  |  Tema: Ali mačke žalujejo ?
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines