mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 15:51:30

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Strani: 1 ... 362 363 364 365 366 [367] 368 369 370   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko  (Prebrano 779154 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #5490 : torek, 26.07.2016 : 10:30:24 »

Ojooooj, kakšno garanje butnglavc ... in to v vročini Angry ... na dopustu Lips Sealed
Zdrž, prjatu, zdrž! objem
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #5491 : torek, 26.07.2016 : 20:36:45 »

Jooooj, Rokec moj ubogi! Kiss

Gdaj te bo pripeljala domov tale tvoja? Da skupaj u Senci poglodava Kakšen Vamp. njami njami

Jast te res že Zilooo pogrešam.  ljubezen

Tvoja Zapečenka Cockta
mam res kar mal Arjavo zapečen trebušček oT sonca, tko fejst seksi boš vidu!
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #5492 : ponedeljek, 01.08.2016 : 19:36:20 »

Dragi Roko,

prejeli smo tvojo pošto, jo skrbno preučili, ene parkrat zabrisali na tla in se ti lepo zahvaljujemo za to razbibrigo, s katero smo si krajšali čas do večerje.

Lp, 3M (ki jih nikoli nikamor ne peljejo, razen k živinozdravniku, pa si ti misli)
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #5493 : četrtek, 04.08.2016 : 08:38:25 »

Dragimoj Roko!  Kiss

Tudi Jazd sem seveda prejela tvojo Razgljednico iz Morja in sem je bila Zilo Vesela! Samo tale Moja me ni pustila na KOmpjutor  Angry  da bi se ti takoj zaHvalila in te poLupčkala.   ljubezen

Strašno sem Zadovolna kersi se vrnil Žiu in Zdrau. Ker sem skoS trepetala za tebe! Jst vem kako je naMorju grozno kjer te iz useh strani oPkrožajo Ribe.  Shocked In druge neVarnosti.

Upam dase kaj srečava. Recimo na Jesenskem Siminarju.  Wink

Te objemam iz svojimi Dolgimi Tačkami,

Cockta  objem

p.s. A si vidu najino Zaročno sliko kiSem jo obJavla u moji temi? Jo imam na Nočni oRmarici. In če me je Gdaj strah koje neVihta jo kar mal poližem  Cool
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #5494 : petek, 05.08.2016 : 16:16:45 »

DRagi Roko Kiss! Iz Države je do naju prišlo sporočilo, da sva dobila pošto oT Tebe Cheesy. Prebrali so nama Jo po telefonu, ker miDva še vedno trpiva v Namorju Lips Sealed. Tvoj klic NaPomoč sva takoj razumela in bova seveda prec ukrepala Afro, na vse ostalo, kar si morda še napisaU med vrsticami (pa baba, ki je brala, ni dojela Roll Eyes) bova pa oTreagirala, ko sama prebereva Dokument Cool. Do takrat pa ZdrŠ, midva sva Iz Tabo vedno! objem
Sonny Cool in Miži Cool
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #5495 : sobota, 06.08.2016 : 14:04:19 »

Jast sem z Vama u mislih in bom tudi u Dejanjih! Kiss Cool

Začeu bom pobirat poTpise za PITICIJO za odrešitev kuŠkou izNaMorja!!!! Cocktica bo pa moja Tajnica!!!! Azn

PS. Hvala lubica Moja za lepo Zaročniško sliko!!!! Tudi Jast si jo bom sprintaU in imel u Kuči za Tolašbo u Nevihti, Lakoti in Vojski! ZaVedno Tvoj Roko! ljubezen
Logiran

Unikatne tablice in portretki
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #5496 : ponedeljek, 03.10.2016 : 10:48:39 »

BrezSkrbi!!!!! Še sem žiU in ŠE MIGAM!!!!!!
Cool


Četudi malo zaPrašen vas imam rat!!! Vaš Roko! Is klicajem!!! Kiss ljubezen
Logiran

Unikatne tablice in portretki
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #5497 : ponedeljek, 03.10.2016 : 10:58:12 »

ROKCO !!! ROKCA* **!!! Afro objem Kiss

* za poze
** tamišičasta
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #5498 : ponedeljek, 03.10.2016 : 11:10:51 »

Njegovo Veličastje ljubezen ljubezen



Logiran

Unikatne tablice in portretki
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #5499 : torek, 04.10.2016 : 21:45:19 »

Iiiiiiiijoooj, Miško ljubezen ljubezen ljubezen
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #5500 : sobota, 17.12.2016 : 18:30:33 »

Ojojojojojoj!

Tule se is Praha nič več ven ne vidi!!! Kriva je ta moja FejstBukova ker se ji splJoh neda več pisat!!!

In to ravno Zdaj ko najbol rabite NOVICE od Mene!!!

ZGODBA O BOŽIČNICI!!!

Torej: ŠE SEM KOMAJ ŽIU!!!

Takole sem bogi bogi bogi!!!!


Tisti, ki niste FejstBukovi tako koD Moja, boste uljudno uprašali: "Jooooj, bošček reUček, kaj so ti naredili?"

Jast vam povem takole: Matrali so me in to ZELO!!! Cry Sad


Začelo se je eno noč ko sem šeU kakat in potem sem malo tekeU, samo pol kroga in je zabolelo al neki. ZacviliU sem in Moja in Ana sta prilaufali da kaj je narobe, jast pa sem tam opstau iz eno nogo U ZRAK ker jo nisem mogel dat na tla ker me ni zdržala Sad
In potem so me peljali domoU iz Autom in gledali če sem stopiu na kakšen TRN ali JEŠA da me boli stopalo in nočem stopit gor. Tudi use prste somi pogledali in si mislili da mogoče malo pretiravam in da sem drama QUEEN!!! (Jast NIKOLI!!!) in da bomo videli kajbo zjutraj ker nisem cviliu in jamrau nič več in tudi taca ni nič bila otekla ali karkoli.

Ampak!

Nič boljše ni bilo nisem mogeu sam ustat in tudi hodit nisem mogeu na 4 noge ampak samo na 3 ampak to me ni oviralo da ne bi še preden me je peljala k Dohtarju na isprehodu za lulanje pobrau 2 hkrati smeti, škatlJi ot čikou!!! (dokas je na tej sliki od naslednjega Dneva!)


Tako me je torej naložila u Auto - jast sem biU zelo zaskerbljen ampaktudi Ona. Še posebej pa je biU zaskErbljen veterinar koje videu kako meni ta taca kar sama brezvezno visi in nemore nič delat!!!!
Je rekeU Njej: "Ajojojoj, Mojca, tole pa ne izgleda nič vredu. Roko ti je po mojem fajn BOŽIČNICO zrihtaU, če je tisto kar sumim bo treba operirat in bo hudo za denarnico, samo dej ne skrbi bomo nardili na obroke samo da ti ga poflikamo."

No potem o me ošamutili iz neko Enekcijo dasem skoraj Spau in me prekladali kot en ploh po mizah gor in dol in ene umetniške 3D slike iz mene naredili Sad
Jast sem ogorčen nad tem da sem tako bogi Ona se gre pa Umetnost in to iz Dohtarjem ki jo še zelo poTpira!!! In sem tudi Ogorčen da je bila Obupana ko je slišala, da sem ji zrihtaU Božičnico!!! Po Televiziji se Sindikati borijo dabi jo dobilil ona pa joče od zalosti - narobe svet!!! butnglavc

Jast sem ves bogi ležau na mrzli Metalski mizi!!! ona dva sta pa blebetala kot u Telenoveli in se smilila en drugmu pa zraven oPčudovala tiste slike is Moje noge!!!!!! Ker moja noga je naredila tako da je med laufanjem sama sebi strgala KRIŽNE VEZI, takorekoč en aUtoUmetniški pirformans, tega baje ne zna Usak, nekaterim Budalam pa rata tudi na raunem je reku Dohtar!!! Ona pa: "Ja, saj tale je že tapravi umetnik za tak kažin zrihtat!!!" Tisti "Tale" naj bi biu Jast! Cool Umetnik. In slike, jao!!!

Če bi jih usaj sama narisala, nič ne rečem, da pa mene izrablja za svojo Rastavo in to še s Dohtarjem za poTporo - to je pa TU MAČ!!!!!

In namesto da bi bila veela kod usi Delauci ki dobijo fajn Božičnico se je še skoraj Jokala!!! Jaoooooo Angry

U glaunem ... sva šla domou iz kupom Enekcij u riti in tabletami za bolečine preganjat. In potem sva morala prit nazaj čes 2 dni na OPERACIJO!!!

Stlačila me je u Auto od šoferke Kristine ki jo imam zelo rat ko pride na Obisk ker me veliko ČOHA!!! Ampak ta Auto je bol majhen od našega kiga je imeU Čohalnik nekje po svetu in smo se namatrali moje Truplo noter stlačit dame ne bi bolela noga ki ne dela! Ampak vseeno smo prišli srečno do Dohtarja!

In tako je bilo da so me tam spet našopali szi eno zadevo da spiš kot mrteU in potem ne vem več kaj je bilo. In so me matrali. sigurno, samo jast ne vem. Ona pa je morala DomoU za nekaj ur in medtem ji  je Dohtar domoU pošiljau SMS in Slikce (spet!!!!) ot mene kako je ratala ta umetniČka Operacija!!!!

Potem pa je prišla po mene is šoferko Ano in spet so nekaj uzdihovali zdaj usi trije in spet sem dobiU za domou kup Tablet in končno sem se peljau proti svoji kuči!!!

Ona je umes ushičeno šmrcala da kako so dobri Ljudje sploh SESTRE PO DLAKI, da bo Božičnico lahko plačala ker je toliko ljudi kupilo njene SLIKE (niti ne moje lepe 3D!!!  Angry ) Ker je namreč na FejstBukovo objavo napisala da mora zaslužit velik evrov za plačat mojo Božičnico in naj kupijo slike in ljudje co ili prijazni in so vse naredili kot si je želela in še VEČ!!!!
Jokala je in stokala ne zato ker bi se ji Jast smiliU ampak zato ker je slišala toliko dobrih besed in želja ot Srca ot ljudi ki imajo radi kuŠke kod sem Jast, ki sem bogi in še umetnik za povrh!!! Kiss Kiss Kiss

Kaj bi šele bilo če bi JAST slike prodajaU! Tongue

No, tista prva NOČ je bila teŠka ker sem cviliu in se nisem pustiU prijet in nisem hotel niti lulat in moja je mislila dame Use boli preveč in je mislila da Droga proti Bolečini nič ne prime in tko naprej. Ampak potem sem Zaspau in Ona tudi in zjutraj kome je potem probal Čohalnik nekako uzdignit sem biu bol miren in sem šeu tudi lulat in potem spat ...



In potem je bilo bolše, dopoudan sem hoteu že sam lulat in to tako kod normalni kuŠki torej ne u neko glupo culo zavit!!!
Takole:



Usi ki me vidijo, rečejo dasem zelo korajžen pa čeprav sem zavit u Pampers povoj! Cool

Jast pa ne razumem Moje da se name jezi ker hočem hodit kakat in lulat čim bolj dlje ot hiše in mi teži da nesmem tolko hodit četudi na 3 tace, Pampers je pa u luftu!



Ker me ne pusti doUgo na iSprehodu se moram res potrudit da hitro najdem kak UloU za domov in danes sem naprimer našeU lep plastičen lonček ob cesti!!!


U glaunem!!! Še jast se na tem mestu zahvalim Usem DOBRIM LJUDEM in kuŠkom in muCkom, ki so mslili na mojo umetniČko nogo in do SOUZ razveselili Mojo mamoF, da je zdaj bol vesela in jo ne skrbi dabo moja Božičnica isPlačana!!!!



Zdaj pa vas use lepo PozdraUljam!!!

In se zahvaljujem ker ste tako dobro potolažili MF in tudi za mene držali pesti da so me uspešno PošraUfali pri Dohtarju!!!

U ponedeljek grem spet tja dami bojo pogledali kako se celi Rana na nogi in bom morda dobiu noU vzorček na Pampers povoju!

Še posebej mislim na use kuŠke ki lahko svoBodno laufajo bres povoja in jim zelo privoščim, še najbol pa mislim na mojo Zaročenko!!! Ki mislim, da se ji gvišno kaj smilim, ker sem bogi Bolnik in imam BOŽIČNICO!!!

Rat te imam Cocktica in use ostale babe Kojne in druge oblike Setrer po Dlaki od Moje tudi ljubezen ljubezen

Logiran

Unikatne tablice in portretki
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #5501 : sobota, 17.12.2016 : 19:26:06 »

Hjoj, najdražji moj Zaročenc!  ljubezen Kiss

Neskončno sem Vesela, da že pobiraš Plastične Lončke ob Cesti in da greš lahko že kaŠnih petmetrou stran ot Hiše lulat pa kakat.  bravo  Saj me je skorajda  Fršlok zadeu ko sem Izvedla kaj se ti je Zgodilo!!!  Shocked  Nisem spala TRI DNI!

Ker je KoJn rekla da nemorem k tebi na Obisk (sem hotla it kar sama, pa me ni pustila)  Angry   - sem pa potem tolk časa težila da ti je vsaj Žepnino za moje priBolške poslala. Ker Jast tud če nobenga priBolška več nikol ne dobim, samo da boš ti Zdrau in Veseu. Ker morava vendar dočakat Zlato Poroko !!!  Smiley In na njej bova plesala hip-hop in roken-Rolplesalec Tako da ti tvojo sexy taco kar dobro pocajtaj.  Wink

Pa še Nasvet: tud ko boš dobil nov Pampers povoj s kakŠnim divjim vzorcem, se ti lepo še naprej delaj da si en Velik Reveš, da te Use Boli in spljoh.  Ker potem boš sigurno Usak dan dobil bogat Sobotni Obrok, boš vidu. Pa tud če bo Sreda.  Cool

AJLAVJU VERIMAČ FOREVER ljubezen ljubezen

Tvoja Zaročenka Cockta

Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #5502 : sobota, 17.12.2016 : 20:10:51 »

Ojoj Sad
Revček zlati, držimo pesti, da se hitro pocajtaš Kiss ljubezen
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #5503 : nedelja, 18.12.2016 : 02:20:16 »

Draga moja Cockta!
Jast Usak dan Sobotnega obroka nebom dobiu, kerje Mojarekla da semu MIROVANJU in se ne smem izredit ker je njen LJUBI (uni ki so mu SLIKE ušeč) vetirinar rekel da je tako prav in da buhnedej da se iZredim ker toni dobro za NOGO in zdravje. Ker kuŠki ki so na Mirovanju ne smejo NIČ VEČ jest!!! lahko samo MANJ! Sad Cry Sad

Skratka: obeta se mi da bom HIRAU na obroke kot Dahauc!!!!!! Lačen bom in ne vem kaj naj naredim tvoja žepnina pa bo šla ziher u Neprave Roke namesto u moj želodec u obliki Pribolškou!!!

Ali misliš da naj se pritožim ZAŠČITNIKU PACIJENTOVIH PRAVIC?

Ti boš sigurno znala svetovat ker si intIligentna!!!!

Ljubim TE ljubezen ljubezen
Logiran

Unikatne tablice in portretki
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #5504 : nedelja, 18.12.2016 : 02:21:22 »

Rava prosim povej to novico Ma-Čkotu, ker ON je tudi intilektOalec in bo znal pomagati iz reštvijo!!!! Hvala!

Roko! Kiss
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Strani: 1 ... 362 363 364 365 366 [367] 368 369 370   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines