mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 26.04.2024 : 14:41:16

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Strani: 1 ... 363 364 365 366 367 [368] 369 370   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko  (Prebrano 782291 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #5505 : nedelja, 18.12.2016 : 10:17:11 »

Roko, jaz bi na tviojem mestu protestirala. Lahko bi ti vsaj pampers z bozicki zrihtal 
Drugace pa, socustvujemo s tabo in drzimo pesti, da cimprej okrevas  Kiss Pa se enga  Kiss za tvojo in njen pogum. drzta se
Logiran
SILBA MIA
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.789


WWW
« Odgovor #5506 : nedelja, 18.12.2016 : 10:50:26 »

Hjao, kaj zamujamo ta nefejstbukovi....bogi Roko, drž se še naprej tako pogumno, sej bo  Kiss
Logiran
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #5507 : nedelja, 18.12.2016 : 11:52:24 »

Rooookooo Kiss Kiss
PrijatU stari, kaj te je doletelo! Lips Sealed Midva sva bila obveŠena o tvoji taci in sva takrat, ko si ti ležaU brez zavesti na mizi Undecided in so te šraUfali skupaj , vesčas mislila natebe in držala pesti Kiss. Pa za tvojo mamo Kiss tudi, za Usak slučaj, da se nebi preveč tresla Zate objem. Ker če bi bila preveč pretresena potem nebimogla dobro poskrbet za tvoje rane in bi bil Ti šeboljšebolj bogi Sad.
Ne gre nama U glavo Huh, zakaj ni noben hoteU kupiti tvoje 3D slike, midva bi jo prec in bi jo obesila takoj na steno nad pojstlo Cool.
To, da kuŠki NEsmejo jest Shocked če so Bogi je pa tak NAteg Angry Angry Angry Angry Angry, da se je nama kar Izmračilo pred očmi jezen. Spet bo treba U boj za pravice ZAtiranih lačnih kuŠkov!  jezen In to v času , ko se Use Babe Kojni bašejo hm hm hm Iz čokoladami in poticami in mastnimi pečenkami Tongue.
Kri-vi-ca. jezen
Drš se, prijatU Kiss, naj se tvoje rane hitro zacelijo in nehajo bolet! Kiss
Sonny in Miži objem

(Reč veterinarju naj ti naslednjič nogo ovije Iz povoji za odrasle kuŠke Wink (iz iSkušenj poveva, da imajo tudi takega Iz Mrtvaškimi glavami Cool) - kot da ti ni že dovolj hudo Sad, moraš še tele dojenčkaste pampers Tongue gledat na svoji prelepi Taci Kiss)
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #5508 : petek, 23.12.2016 : 07:33:50 »

Dragi prjatli!!!

Obveščam Vas da se da tudi is Pampers povojem za bejbi kuŠke valat po smrdlivih Glistah posOšenih!!!!

Uspešno!



MamaF je rekla da si ne smem frišnega povoja umazat ker iSpade kot da smo totalni Tepci ampak mene ne briga kaj to Pomeni. Viterinar me je pohvaliU dasem Priden in da se mi Rana dobro celi. Jutri greva spet Nazaj pokazat kako je to!!!

Dršte pesti da bom dobiu za Jest kaj več ker bo glih Sobota!!! Cheesy  Roko! Kiss Kiss Kiss
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #5509 : petek, 23.12.2016 : 14:58:31 »

Kakšni elegantni prevali Grin
Držimo pesti, itak Cool
 Kiss Kiss
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #5510 : petek, 23.12.2016 : 15:37:12 »

O dragi moj Lupček samo da si uRedu in se spet lahko valjaš po Dišavah! Cheesy Kar kamen se mi je odvaliu ot Serca.
SkosMilslim nate in ti pošiljam Zdravilne Želje! Kiss ljubezen

Tvoja Cockta (pa tut moja Familija se pridruŽuje)  Smiley
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Kejt
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 501


WWW
« Odgovor #5511 : petek, 30.12.2016 : 15:45:15 »

Nisem vedla, da je črnogorska joga tko nevarna  Sad

 Kiss objem
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #5512 : nedelja, 01.01.2017 : 14:41:55 »

Logiran

Unikatne tablice in portretki
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #5513 : nedelja, 01.01.2017 : 14:55:31 »

Kiss Kiss Kiss
Logiran
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #5514 : nedelja, 01.01.2017 : 23:01:37 »

Vračamo lepe in spodbudne želje Kiss
Is klicajem!  Grin
objem
Logiran
uraa
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.874



« Odgovor #5515 : ponedeljek, 02.01.2017 : 09:10:10 »

Roko ... Cheesy Cheesy in mamaF  Kiss
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #5516 : torek, 03.01.2017 : 18:53:10 »

.... ko pa pride Novo Leto in utihnejo Pitarde in pride končno Poštar in prinese DARILEEEEEEEEEEEEEEE in is Noge iSgine GIPS!!!!! je pa svet zelo lep!!!!! ljubezen ljubezen



Hvala Samotovi Bandi za Darile is Daljne Sibirije ljubezen In usem za lepe Želje in čistitke!

Zelo vas imam Rat pa četudi is to Nogo izgledam kot šalabajzerski panker ki si je samo pol glave pobril, da bi imel lepo Irokezo!!!! Dobro Vem, da se zaradi Obrite Noge zilo zilo smilim moji dragi Tašči Kiss  Kiss vsaj enmu, ker Moji se prav NIČ!!! za Zaročenko pa Vem, da sem ji še zmiraj najbol Ušeč pa čeprav imam zdaj Mišice ot Noge zilo Švoh in nisem kod neki bodibilder!
Ampak na mojo Intilektualno pamet to ne upliva nič, na srečo Smiley

Roko!!! Kiss Kiss
Logiran

Unikatne tablice in portretki
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #5517 : četrtek, 05.01.2017 : 01:21:16 »

Stvar je preprosta.

Al si al pa nisi.

LEP,  


PAMETEN,


SEKSI.


Wink


Logiran

Unikatne tablice in portretki
SinM
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.250


WWW
« Odgovor #5518 : četrtek, 05.01.2017 : 07:10:52 »

Rit ČrnoGorska, zdej ga pa nehi biksat in tvoji tošl praznit.  Angry Kiss Kiss
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #5519 : četrtek, 05.01.2017 : 09:39:56 »

Ni kej druzga rečt spljoh: LEP, PAMETEN in SEXY.  ljubezen ljubezen Pa še ČRN!  Kiss

- In na tebi pobrita nogca sploh ne izgleda tako slabo!  KissTongue   Kar mal me skrbi, da se bo moj koJn navdušila in naju dala obe pobrit zdaj ... Roll Eyes Cool

Dragi Roko Ajlavju Forever Ih Libe Dih für Immer Ti amo per Sempre! Pa morm še kašn Jezik naštudirat da bova Romantična. Naprimer Paštunski, monGoljski al pa Ruandski.  Pa še kašno Narečje is Fipilinou. Cool

Tvoja Cockta s Pank frizuro
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Strani: 1 ... 363 364 365 366 367 [368] 369 370   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines