mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 18:17:44

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Strani: 1 ... 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 ... 370   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko  (Prebrano 783541 krat)
0 članov in 13 gostov pregleduje to temo.
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #210 : četrtek, 30.12.2010 : 11:03:40 »

Ane, a si porajtala, da se o njem skoraj nič več ne piše Sad?
Je tiktak utonil v pozabo, ko so na sceno stopili mlajši. Da vas ni sram Lips Sealed Lips Sealed
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #211 : četrtek, 30.12.2010 : 11:11:01 »

In ubogi Fic mora vse to gledat in prenašat  Undecided
Gospodu se pogled na kaj takega tako gnusi, da niti glave ne obrne v tej smeri  Tongue je pa že bolj zanimivo sam kraljevati na moji postelji, kot  Veličanstvu pritiče Wink
Logiran

Unikatne tablice in portretki
bamfel
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.186


WWW
« Odgovor #212 : četrtek, 30.12.2010 : 16:40:27 »

Protestiram. Fotomontaže niso dovoljene. Na original fotografiji zagotovo vmes leži mamaF, če ne nebi bilo vmes toliko prostora.
Logiran
missysb
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.096


« Odgovor #213 : četrtek, 30.12.2010 : 17:41:54 »

A daj noooooooooooooooooooo...  Grin Grin Grin Grin Grin Grin

Love it!
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #214 : četrtek, 30.12.2010 : 18:54:31 »

Protestiram. Fotomontaže niso dovoljene. Na original fotografiji zagotovo vmes leži mamaF, če ne nebi bilo vmes toliko prostora.
Za vse dvomljivce, tule je serija posebnih jogijskih položajev (v dvojni izvedbi) iz najnovejšega DVD-ja Mr. Muscola Grin Tongue






Kaj pa si o vsem mislijo Gospoda in kakšne rekreacije se poslužujejo, pa v njegovi temi Wink


Logiran

Unikatne tablice in portretki
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #215 : četrtek, 30.12.2010 : 21:09:49 »

Pa še malo akcije Grin
http://www.youtube.com/watch?v=5qFh29Y7P2E
Logiran

Unikatne tablice in portretki
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #216 : četrtek, 30.12.2010 : 21:47:44 »

Joj, pa koliko si imata vmes za povedat! Dobri ste!  Kiss Cheesy Cheesy
Logiran
bamfel
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.186


WWW
« Odgovor #217 : četrtek, 30.12.2010 : 21:57:31 »

Ni mi žal, da sem malo podrezala. Slike so fenomenalne. Upam da bom tudi jaz kdaj doživela kaj takega v svojem domu. Me pa nekaj zanima, kako veste kdaj je igra in kdaj bi igra lahko prešla v resen napad? Se opravičujem, če ne paše to vprašanje sem, ampak se mi porajajo stalno nova vprašanja.
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #218 : četrtek, 30.12.2010 : 23:21:37 »

Ne vem, nekak dobiš filing za to in točno vidiš, kaj jim gre po glavi Wink

Super ste, sama sem se že nevemkolikokrat zahvalila nevemkomu, da imam taka catproof psa, kot ju imam Kiss uživajte Smiley
Logiran

mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #219 : petek, 31.12.2010 : 00:00:36 »

Jah, jaz sem v začetku, ko je Roko začel Miška vleči za rep in ušesa itd., psu ful težila in ga odganjala stran, samo kaj, ko je mucek potem takoj pritekel do njega in ga začel spet izzivati. Potem sem videla, da ga Roko v bistvu niti ne prav grize ampak ga samo malo "gricka" in da MIško jemlje to kot igro.
Zdaj ju pustim pri miru, ker vidim, da ima Miško točno naštudirane prostorčke za umik, če mu je zadosti. Je pa tako - kadar ostanejo skupaj sami doma, jih najdem spat, ko se vrnem Wink Ficko itak spi nekje zase, Roko in Miško pa skoraj zmeraj skupaj na pasji postelji Cheesy
Logiran

Unikatne tablice in portretki
missysb
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.096


« Odgovor #220 : petek, 31.12.2010 : 10:34:10 »


Kolk sta kjutna hihihihi...
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #221 : četrtek, 06.01.2011 : 20:52:54 »

No, danes pa malo statističnih podatkov;) 8. januarja bosta namreč minila dva meseca, odkar smo iz Horjula pripeljali malega črnega Roka in prav je, da Smetki povemo, kako mali rase.

1. januarja je bil Roko star 6 mesecev Cheesy
Nekako mi je uspelo izmeriti njegovo plečno višino :44 cm
Na žalost tega nisem naredila takrat, ko je prišel k nam, tako da ne morem točno reči, za koliko je zrasel v višino.
Smo ga pa takrat vsaj stehtali, imel je 8 kg. No, danes je tehtnica pokazala na 14,5 kg Wink

V sklopu tehtanja in ostalega "maltretiranja" (jah, neke kvazi razstavne poze za potrebe merjenja takim lovcem očitno niso ravno domače Evil ) smo prvič pristrigli še kremplje na sprednjih tacah. To je šlo skozi bistveno lažje in hitreje kot merjenje z vaservago Grin
Evo, še dokaz Wink

A je tako vredu? Jaz namreč nisem tega še nikoli počela (razen pri podgani) in na zadnjih tacah so kremplji bolj topi in krajši, zato sem jih za zdaj kar pri miru pustila.

No, dovolj statistike. Tule je še ena posebej za Smetko, ki sem ji pred podpisom pogodbe morala priznati eno že vnaprej znano kršitev Tongue ... pri nas doma  namreč nimamo kavča Shocked

... imamo pa postelje Cheesy
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Speedy
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.334


« Odgovor #222 : četrtek, 06.01.2011 : 21:04:54 »

Ravno danes sem ugotavljala, da je Neli potrebno skrajšati krempeljce. Jaz tega še nisem počela, tako da jo bom za prvič peljala na veterino ali pa v salon, da mi pokažejo, kako se to dela. Sama se tega za prvič ne upam lotit, predvsem se bojim, da bi preveč zarezala. Enkrat sem pri pujsku malce preveč zastrigla en nohtek, pa je bilo toliko krvi, kaj bi bilo šele pri psu.

Skoraj 15 kil že ima? Shocked Prmejduš, to je pa praktično že Nelijina teža. Smiley Očitno bo poba kar zgledno velik in krepak. Smiley
Logiran
jst
odvisnež
*****
Sporočil: 630


« Odgovor #223 : četrtek, 06.01.2011 : 21:13:02 »

Ne vem, zakaj mi ta pes na fotografijah izgleda večji. Mogoče zato, ker me tako po videzu kot po pozah spominja na enega drugega, bolj znanega črnuha iz sorodstva, ki pa v resnici je nekoliko večji in tudi težji.
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #224 : četrtek, 06.01.2011 : 21:56:56 »

mamaF, pri psu je dolžina odstriženega kremplja v redu toliko časa, dokler ni prepozno.  :'(Bodi zelo previdna pri tem, ker nikoli ne veš, kje je že meso in če imaš enkrat nesrečo, da ga odrežeš v živo, ne verjamem, da ga boš še kdaj uspela odstriči. Ščipaj stran v milimetrih. Sicer pa se psu kremplji sami zbrusijo, če dovolj hodi po peščenih ali kamnitih tleh in nikakor ne rastejo kot pri mačkih. Tako da tudi če mu jih ne boš strigla, se kaj groznega ne bo zgodilo. Morda je problem samo pri starih psih, ki se premalo gibljejo v naravi.
Jaz svojemu že leta ne strižem več (ker se mi je enkrat zgodilo to,kar sem napisala), pa ni nobenih težav. Wink
Logiran
Strani: 1 ... 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 ... 370   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines