mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 18:06:43

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Strani: 1 ... 15 16 17 18 19 [20] 21 22 23 24 25 ... 370   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko  (Prebrano 783521 krat)
0 članov in 16 gostov pregleduje to temo.
Speedy
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.334


« Odgovor #285 : ponedeljek, 17.01.2011 : 18:23:06 »

Ana, mislim da imaš spol v profilu napačno določen. Wink
Logiran
UFO
novinec
*
Spol: Moški
Sporočil: 16


WWW
« Odgovor #286 : ponedeljek, 17.01.2011 : 18:43:39 »

Ups, hvala Speedy  sram
Berem že nekaj let, ampak se malokrat oglasim pa ni najbrž zato noben prej opazil.

Lp,

Ana
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #287 : ponedeljek, 17.01.2011 : 23:37:51 »

Če bi šli pa na sprehod s povodci, pa ni problem dobiti dosti lepih poti pri nas, samo verjetno bi nam vsem (predvsem pesjanarjem) še bolj dopadlo, če bi se lahko kje na ograjenem malo igrali?
Jeeeeee, mačja bo rihtala pasji piknik Grin


Da ne bi bil prevelik zalogaj, se za začetek verjetno lahko dobimo tudi na povodcih....Smiley) Za začetek.

K
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #288 : ponedeljek, 17.01.2011 : 23:42:40 »

Štajerci se priporočamo za povabilo  Cheesy, če bo to kakšna nedelja, ko nimamo tlake   pevka  Žurke ni brez tapravega norca  Evil
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #289 : torek, 18.01.2011 : 00:50:54 »

Cheesy Super! Bom tam nekje za marec kaj preštudirala, prav? Wink
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #290 : torek, 18.01.2011 : 01:10:08 »

Prej sem nekaj kolovratila in (očitno) narobe kliknila, in mi je namesto prvega neprebranega posta odprlo prvi post teme. Seveda nisem opazila, da je kaj narobe  sram vse sem lepo prebrala in se mi je le rahlo in od daleč dozdevalo, da se mamiF morebitno kisa, ko je pisalo, da sta tamauga včeraj pripeljala iz Horjula  Roll Eyes

No, ja.  Lips Sealed  Wink
Logiran
Soul
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.759


« Odgovor #291 : torek, 18.01.2011 : 02:49:40 »

Uauuuu, mi bomo takrat že fit&fun in bomo celi veseli piknika na Krasu Cheesy
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #292 : torek, 18.01.2011 : 08:42:48 »

Mi bi tudi prišli na pinknik (če se lahko kar sami povabimo  Roll Eyes sram), pa lahko še kakšno dušo brez prevoza s seboj vzamemo, lahko tudi s psom Cool Smiley
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #293 : torek, 18.01.2011 : 10:26:36 »

Cheesy Super! Bom tam nekje za marec kaj preštudirala, prav? Wink

Komot, tudi mi smo bolj nedeljski, ker se mi z marcem že azilaška tlaka začne...Smiley Čeprav bi to nekateri radi še pospešili.... le kam to pelje, le kam to pelje. Smiley Roll Eyes

Se veselimo srečanja!

K
Logiran
alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #294 : torek, 18.01.2011 : 10:33:07 »

A Gorenjci tudi lahko pridejo?  sram  Cheesy
(obljubim, da ne bomo cele žlahte sabo pripeljali!)  Tongue
Logiran
bamfel
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.186


WWW
« Odgovor #295 : torek, 18.01.2011 : 11:39:55 »

Ok. Zdaj pa še jaz. Ne izplnjujem nobenega pogoja, nimam psa, kaj šele horjulčka. Kaj me muči? Prišla bi, s svojo vojsko otrok. Največji trije bi se mogoče načohali, če bi bilo to izvedljivo. Seveda to ve veste bolje kot jaz, ali je kaj takega mogoče. Najmlajšega bi pa v bistvu testirala po kolikšnem času mu eforija ob kosmatem bitju popusti. Ko smo se udeležili agilitija kot opazovalci me je pošteno utrudil. Tam je bilo tudi zelo veliko psov.                                                                                                                          Seveda se nočem turit zraven, če je to zgolj za lastnike horjulčkov bom razumela. Pa brez zamere.
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #296 : torek, 18.01.2011 : 12:12:44 »

Haha, jaz bi pa namenoma prišla brez otrok Evil pevka .
Se sploh ne bojim, da bi Micka ostala neprečohana, če moji ostanejo doma Cheesy
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #297 : torek, 18.01.2011 : 12:18:04 »

Ah, Bamfel, ne skrbi, če bo meni ratalo najti kakšno fajn zanimivo točko, pot ali karkoli takega, da bi se vsi fajn imeli, bomo veseli vsakega, ne glede na "poreklo" oz "državljanstvo" oz. "vrsto živali" Cheesy
Saj hec bo v tem, da se spoznamo Wink

Sicer bomo pa imeli itak Tršico, da nam bo sproti povedala, kaj in kako spoznavat svoje pse, otroke in ostale spremljevalce, a ne? Jaz se tega dela še najbolj veselim (piflarca Tongue), pa seveda čohanja vseh forumskih prijateljev  Cheesy

Kaj potem računamo bolj sredino marca oz. prvi pomladni dan  Cheesy (ravno pade na nedeljo, 20. marec)?

Če se vam zdi, da bi šli naši pesjanarji na hribček, imamo mi tule naš "Kraški Triglav - Trstelj", na vrhu je planinska koča za čaj, joto ali kaj drugega, pa krasen razgled na morje do Hrvaške, Alpe in celo Dolomite je od tu gor, če je zrak lepo prepihan! Tik pod vrhom je tudi simpatična dolinica s "piknik placom".
Na hrib se lahko gre po položni gozdni cesti, lahko pa tako, da greš najprej čisto po ravnem 1,5 ure potem pa zadnje dobre pol urce bolj v strm hrib po ozki potki (samo to verjeno ni fajn za pse na kupu?) - čas je merjen od moje hiše, od koder gremo vsako leto na "ženski pohod ob 8. marcu Wink .

Tule je link do našega Trstelja, vi pa povejte, če bi vas zanimalo.
http://www.hribi.net/gora/trstelj/26/868
http://www.zaplana.net/izleti/Trstelj_Dornberk/index.asp?sect=3
Logiran

Unikatne tablice in portretki
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #298 : torek, 18.01.2011 : 12:21:12 »

Še to - jaz pokorno javljam, da bom imela obe roki fraj za čohanje (Roko se bo itak k vam slinil Smiley ), ker moja dva najstnika pod nobenim pogojem sigurno ne bosta hotela z mamo okoli hodit, mož pa se bo, kolikor ga poznam, tudi raje malo izogibal tropu "vreščečih babnic" Tongue
Logiran

Unikatne tablice in portretki
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #299 : torek, 18.01.2011 : 12:26:01 »

Položna gozdna cesta bi bila zakon za trop vreščečih babnic Roll Eyes Wink
Logiran
Strani: 1 ... 15 16 17 18 19 [20] 21 22 23 24 25 ... 370   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines