mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 11:07:37

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Strani: 1 ... 18 19 20 21 22 [23] 24 25 26 27 28 ... 370   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko  (Prebrano 782816 krat)
0 članov in 20 gostov pregleduje to temo.
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #330 : četrtek, 20.01.2011 : 22:36:17 »

Da punce ne boste mislile, da je ubogi mali šolarček od sedaj zaposlen samo z vajami in da v piflarski materi ni niti trohice romantike več, vam za lahko noč pripopam še malo kiiiiiiiiiča Cheesy

Današna sončna siesta:


Kiss Kiss
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #331 : četrtek, 20.01.2011 : 22:37:19 »

Simbioza mačka in netopirja Cheesy
Logiran
nutella
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.808


« Odgovor #332 : četrtek, 20.01.2011 : 23:00:51 »

Ta dva cukra sta pa res luštna skupaj. Kiss Moram priznat, da sem ti mičkn fovš, ker se moje babuške tudi takole ne stiskajo. Roll Eyes Wink
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #333 : četrtek, 20.01.2011 : 23:51:54 »

Takšne slike bi bilo treba prepovedat objavljat, ker resno škodijo zdravju  Roll Eyes Kiss
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #334 : petek, 21.01.2011 : 07:57:39 »

Hja, mi tudi nimamo takih slikc za posnet Sad. In smo vas fejst fouš, hkrati pa vam fejst privoščimo Kiss Kiss
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #335 : petek, 21.01.2011 : 08:00:45 »

Takšne slike bi bilo treba prepovedat objavljat, ker resno škodijo zdravju  Roll Eyes Kiss
Aja? A uni tvoji Jafa piškoti, ki jih včasih na svoje fotke podtikaš pa ne  Tongue Evil

Jaz pa zdaj dostikrat pomislim na našo šolsko tršico, ki nam je zadnjič kazala, kako se s psom igrati z "živo vabo" (da pač vlečeš za sabo eno igračko in jo pes lovi). Ko bi ona vedela, kako zelo živo igračko ima Roko kar doma ...  Tongue Grin Pa še za priboljšek je ni treba menjat, ker se ta igračka kar sama "odstrani" iz pasjega gobca Cool

PS: Da vas potolažim: oranžno - črnih fotk tudi pri nas verjetno ne bomo nikoli kazali. Čeprav ... če je Xenina živalska familija presenetila, dajmo še mi upat na najboljše Smiley
Logiran

Unikatne tablice in portretki
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #336 : petek, 21.01.2011 : 08:03:36 »

Ah, saj ni panike. Oranžna in črna itak ne pašeta skupaj. Glej ti čmrlje, kok so kičasti Tongue
Saj so že tele dost lepe.
Kaj pa oranžno - belosivotigraste? A je fici fejst žalosten odkar Micke ni več in se nima s kom stiskat Undecided?
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #337 : petek, 21.01.2011 : 08:31:59 »

Kaj pa oranžno - belosivotigraste?

Če Milo vprašaš, je ta kombinacija  bruham
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #338 : petek, 21.01.2011 : 08:34:27 »

Fic se najraje stiska k meni Kiss Se pa z Miškom vedno več igrata, sicer to izgleda bolj kot "garbanje", a vseeno ni ignorance ali tapravih pretepaških nagnjenj. V bistu se mlatita kot dva mladička Wink

Jah ... Micke je bila posebna Kiss Po mojem jo pogreša, čeprav se je tudi z njo mlatil oz. jo je znal iz čiste objestnosti pregnat iz kakšne spalne pozicije. Toliko časa jo je grickal, da je gospodična popustila in se umaknila kam drugam.
Zdaj pa njega MIško tako nadleguje Tongue

@ Mila ima zmeraj prav, pravi njen učenec Evil
Logiran

Unikatne tablice in portretki
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #339 : petek, 21.01.2011 : 08:53:34 »

Aaaaaaaaaaaaa in IIIIIIIIIIIIIIIIIIiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ... mene bo kap  Shocked

Tole si poglejte, je še čist frišno, sem pravkar hotela malo sesalec v roke vzet in naredit red po spalnicah ... in kaj najdem  Shocked



In ne, nimam fotošopa  Cheesy

Ben ... sesalec bo počival  Tongue

No, tako izgleda ponavadi naš "jutranji sprehod s psom". Danes sem jaz vstala ob pol sedmih in Roka komaj prepričala, da bi bilo fajn it lulat. Naslednjo minutko me je že vlekel na povodcu nazaj v hišo Evil In potem, ko je sin vstal iz tople postelje, sta z Miškom čudežno izpuhtela iz kuhinje - le kam? Grin
Ponavadi se odpravita zbudit mene (in potem se še kakšne pol urce cartamo), danes pa sta očitno izkoristila ravno prav segreto posteljo.
Ampak to, da se jima je pridružilo še Veličanstvo, vauuuuu, to moram pa prav na koledar zapisat  Cheesy
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Soul
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.759


« Odgovor #340 : petek, 21.01.2011 : 09:02:07 »

mamaF, pa to ni za verjet  Shocked Je zgleda res neki na tem, kar je tudi FŽ rekla... ko se sprijazniš, da neki pač ne bo šlo, potem se pa zgodi samo od sebe Cheesy Kiss

p.s.: Smetka jih ven meče, ti pa notr zbiraš Grin Ahhhhh Roll Eyes
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #341 : petek, 21.01.2011 : 10:13:12 »

MILAAAAAAA, v svojih vrstah imaš Izdajalca trmoglavka
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #342 : petek, 21.01.2011 : 10:16:28 »

Tjah, oranžen je - konc koncev ni blo kaj druzga za pričakovat  Roll Eyes  Evil

(v ozadju pa Moja cvili, čist se Ji je otpelal  Roll Eyes Roll Eyes )
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #343 : petek, 21.01.2011 : 10:17:12 »

Tjah, oranžen je - konc koncev ni blo kaj druzga za pričakovat  Roll Eyes  Evil
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #344 : petek, 21.01.2011 : 15:52:33 »

Je zgleda res neki na tem, kar je tudi FŽ rekla... ko se sprijazniš, da neki pač ne bo šlo, potem se pa zgodi samo od sebe Cheesy Kiss

p.s.: Smetka jih ven meče, ti pa notr zbiraš Grin Ahhhhh Roll Eyes

FŽ je coprnica, itak Kiss In čisto prav ima, tudi jaz opažam, da se z dovolj časa in razmevanja kar daleč pride.

Sem mislila, da nikoli ne bo mali črni pes šel nonšalantno mimo kupa konjskih fig, res ne (saj ga zastopim, to je zanj tako, kot bi pred mano ležala cela škatla čikov, pa bi mi eden na uha zijal "fuuuuuuuuj". Valjda bi iz inata enga ukradla Tongue )
Ampak danes ... lej, čudo prečudno! Niti ne preveč glasen "fuj" ga je najprej trikrat odvrnil od plastičnih smeti ob cesti, potem pa ... aleluja ... pred nama krasen svež kup konjskega sr***a, jaz zacmokam, tamali me pogleda, jaz ga pohvalim in rečem "pejdi, greva" ... in Roko gre naprej! Brez da bi nategnil štrik ali se še samo enkrat poslovilno ozrl za figami!
 Kiss Kiss Kiss O, kako pametnega psa sem pripeljala s Hribčka! Zlati moj črnuh  Kiss

@Mila, draga duša, eto ti oranžnega učenca - jah, na dedce se ni za zanest, sploh na oranžne Grin
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Strani: 1 ... 18 19 20 21 22 [23] 24 25 26 27 28 ... 370   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines