mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 13:31:22

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Strani: 1 ... 33 34 35 36 37 [38] 39 40 41 42 43 ... 370   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko  (Prebrano 782962 krat)
0 članov in 14 gostov pregleduje to temo.
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #555 : ponedeljek, 21.03.2011 : 00:05:03 »

Jah, začelo se je takole... MamaF je delila najprej paketke, brez mesa seveda  Huh


Kaj si je Roko mislil o vsem tem?  Roll Eyes  Buh, en živ dolgčas  Lips Sealed Tongue


Medtem je mamaF nadaljevala s talanjem paketov...Hvalaaaaaaaaaaaa  Kiss Wink


Medtem so drugi pozirali  Roll Eyes  Najlepši in najbolj rjavi seveda  Cool


OMG, potems e je pa začelo  Shocked  EEEEEEEEEEEEEEEEETTTTTTTTTTTTTTTTTTT   aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa  Cheesy Kiss veselje bravo


Red je moral bit, te šefice tečne  Angry


Flip: joj E.T. moja ljubica bubica. A bi midva delala male Flipe?  Wink
E.T.: ja kaj si pa tko zagret. počakaj, da ne bojo gledali no  Roll Eyes


Še malo pasje družbe Smiley


Tkole smo šli. Naša četica koraka, strumno in veselo. Drug za drugim v ravni vrsti zdaj gremo na jelo  Tongue


No, in potem so nas peljali na lamb&rice  Cheesy    Jah, če verjamete  Angry



In tu se naša zgodba konča, ker je ugasnil fotoaparat  Shocked Roll Eyes Tongue   
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #556 : ponedeljek, 21.03.2011 : 00:08:06 »

E moj Flipi, tole ti je bilo bolj Goat & rocks, a veš Wink
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #557 : ponedeljek, 21.03.2011 : 00:12:06 »

E moj Flipi, tole ti je bilo bolj Goat & rocks, a veš Wink

Jap, prav imaš teta Cats. So nas zafrknili  Angry   Bi morali šele slišati, kako so se nam koze smejale  Shocked  OMG  Shocked jezen predaja
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #558 : ponedeljek, 21.03.2011 : 00:35:00 »

Nasa zasedba je prisla sele pred kratkim domov (v Lj.), ker smo se seveda ustavili se pri nasih ... niti slucajno se nobenemu psu ni poznalo, da smo skoraj 4 ure setali po gmajni, je blo treba zurat se malo s Fani ... Smiley

Nekaj malega fotk menda imam, foto torbe pa  nismo trogali s sabo, ker je bilo racunalniske opreme ze tako prevec (hvala bogu, da ni blo nobene frke ...), za 'dokazni material' bo vseeno ok. Pridejo ...   
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #559 : ponedeljek, 21.03.2011 : 00:37:54 »

Mamaf, ful hvala za idejo, izvedbo in darilce za dobrodoslico! Pa vsem skupaj za krasno druzbo! Vreme je blo pa itak za vikat!
Logiran
cookie
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 155


« Odgovor #560 : ponedeljek, 21.03.2011 : 00:42:43 »

Mi smo doma:)) bilo je zelo lepo, tudi naši dve se nista odpovedali večernemu sprehodu.
Družba pa itak super. In kakiji tudi, mamaF Smiley
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #561 : ponedeljek, 21.03.2011 : 10:00:31 »

E.T. je doma v parih trenutkih bočno spodneslo v položaj 'mrtva' Grin.
Sem jo morala zvečer skoraj prisilit, da je šla lulat pred hišo. Tole se nam ne dogaja prav pogosto, tudi po plezanju na kakšne višje hribčke ne. Pomoje jo je psihično utrudla 'naša četica', najprej je še zmogla it 'lepoooo', potem se je pa sistem pregrel, možgani so šli na off, ušesa so se zamašila in vklopili so se nagoni (Flip pa take pregrešne misli), tako da se mojim od štrika posnetim prstom niti ni za čudit, hehe.

ET in FŽ se zahvaljujeva Rokotu za vso organizacijo, za paketek presenečenja (muco mi je že hčerka speljala in je ne more prehvalit) in za kroge v peti brzini, ki dokazujejo vpliv njegove borderske družbe. Bitu je seveda treba rečt hvala za kozmetični tretma - E.T. mu sporoča, da še nikoli ni imela tako čistih ušes Tongue. Zoji sporoča, da ji ima še ene par krepkih za povedat Evil, ampak ji najbrž ne bo uspelo, ker je mama ful proti takim pogovorom... Razigrani švicarki pa, da ji ni uspelo in da se njen smrtonosno opletajoči rep še vedno trdno drži Wink, s sošolko Sheeno bosta pa itak še kakšno rekli na krimovem poligonu Smiley.

Skratka, imeli smo se super fajn, razgledi so za tam ostat lepi, Kras vsakič očara, ob odhodu nam je naklonil še nekaj pogledov v zametkih večerne zarje... Pesjani so se luštno nanoreli, kljub temu da jih je blo toliko in da se vsi niso poznali, je šlo vse gladko.  Midve za najbolj usklajen par razglašava Xeno in njeno rjavčico Ivy, ki je bila skoraj neopazna. Profesionalno je špilala tršicin živi krzneni ovratnik z vlažilno funkcijo obraza - no, pa igrala se je tudi in nežno talala lupčke še ostalim zainteresiranim. Pa Flipa moramo pohvalit, neverjeten napredek, kako lepo hodi, midve sva kar zardevali zraven Roll Eyes!

MamaF, hvala !
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #562 : ponedeljek, 21.03.2011 : 12:20:46 »


Midve za najbolj usklajen par razglašava Xeno in njeno rjavčico Ivy, ki je bila skoraj neopazna. Profesionalno je špilala tršicin živi krzneni ovratnik z vlažilno funkcijo obraza - no, pa igrala se je tudi in nežno talala lupčke še ostalim zainteresiranim.

Cel opis ful fajn in zabaven, tlele sem se pa kar naglas zasmejala! Kar piše, namreč res driži. Ajvička je bila brez svojih treh "back vokalov" in temu posledično malce izgubljena, zato je delovala tudi super vzorno. Ko sva prišli domov, sva še ostale peljali na sprehod, potem pa se je ob vrnitvi še špilat začela s Fižolom in skinezom, nakar jo čez 5 minut opazim, kako vsa otopela sedi v košari, iz ust ji visi skinez, zraven pa KINKA, he he. Z zadnjimi močni je zmogla večerjo, potem pa totalno ugasnila.

MamaF, ful hvala za "poslovilna" darilca, mačko mi je danes zasegel Vitez in ni mogel skriti razočaranja, ko sem si jo priborila nazaj. Vsebina vrečke je pa danes za malico.....vsaj upam, da je za jest?! Roll Eyes Smiley

K
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #563 : ponedeljek, 21.03.2011 : 12:36:48 »

Punce (in fantje, seveda Wink ), še enkrat hvala vsem za obisk! Vsebina vrečk je seveda za pojest, to je tisti "slavni" posušen kaki, domač iz našega vrta Smiley
Lahko pa se uporabi tudi kot pasji priboljšek, če imate sladkosnedce doma, ni problem Smiley

Res je vsem kar je napisala FŽ - Ivy je prava damica. Vse je šarmirala s svojo krasno frizurico, beri - najkosmatim repkom, s katerim je elegantno mahala kot japonska gospodična s pahljačo. Pa kako damsko stopiclja ob Xeni, pravo nasprotje naših dolgonogih teličkov.
Roku so očitno sicer všeč malo večje damice, zato ob tej priliki pozdravlja Ivičkino "sestrico" Page, ki ga je očarala s polaganjem ovinkov in velikimi pospeški - to je taprava punca za nore dirke Cheesy

V glavnem, ob polnoči se mi je zdelo prav, da ga pred spanjem nekako spravim še na zadnje lulanje, pa je komaj komaj uspelo - potem pa je takoj omahnil nazaj na svojo posteljo s tistim pogledom "deeej, pust me zdaj pri miru" Grin Pa sva sicer vsak dan vsaj dvakrat po debelo uro na  takih sprehodih po gmajnah in ima zvečer ponavadi energije še na tone. Dobra družba in svež zrak - super recept za miren večer Grin
Logiran

Unikatne tablice in portretki
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #564 : ponedeljek, 21.03.2011 : 13:29:59 »

Jaz se pa opravičujem, se mi zdi, da mi je ratalo Page v Sheeno prekrstit al kaj, zamutila sem skratka  sram.
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #565 : ponedeljek, 21.03.2011 : 14:34:43 »

Par škljocev dokaznega materiala o včerajšnjem obisku pri Rokotu Kiss

Takole se starši menijo za dogovrjene poroke svojih mulcev ... Roll Eyes


Family s samo dvema predstavnicama 4-nožcev Wink


FŽ rešuje zapleteno E. T.


Evo, žuur Cheesy






Največja, Tara


Dokazni material za pisanje FŽ


Bit je pač tam, kjer je hrana ... v gosteh pri mamiF Roll Eyes




Jagi gre v kontrolo.


Globoka debata Evil


Kje je moja E. T.?


... ja sej, črni mi jo osvaja (no, ušesa čisti, da me bo bolje slišala)




Lej, Jagi, kolk jih je danes z nama na Krasu  Cheesy


Skupinsko delo Tongue


Manjka še borderka Bajka, pa gostitelja Rokota se tudi bolj bežno vidi Undecided, Zoja je bila pa pripeta name in preblizu za široke kadre Tongue
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #566 : ponedeljek, 21.03.2011 : 14:52:54 »

Obsedenost ne pozna meja  Roll Eyes Flipi ni videl nobenega drugega psa razen et  Lips Sealed Bil je tecen, zopern, nadlezen, celo tepel bi se za et. Kaj naj recem, zenska izvlece iz njega same dobre lastnosti
 Evil  No , jaz imam pa zulje zaradi slednega
 Tongue No sej drgac je blo pa fajn  Cool
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #567 : ponedeljek, 21.03.2011 : 15:01:28 »

Pretiravaš Roll Eyes Tongue
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #568 : ponedeljek, 21.03.2011 : 15:17:57 »

Sploh ne  Evil FZ, poroka odpade! jezen
 Grin
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #569 : ponedeljek, 21.03.2011 : 15:26:00 »

Ampak res, Moon, fant je z-g-l-e-d-e-n. Še sreča, da ima poleg mame tudi ata Tongue, drugač bi revež zatravmiran pristal že bohvej kje.
Jah nič, pol pa čakamo na Rokota, saj je pomanjšana kopija Flipa in včeraj je obljubil, da se bo potrudil, da še malo zraste. ET ma čas Cool.
Logiran
Strani: 1 ... 33 34 35 36 37 [38] 39 40 41 42 43 ... 370   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines