mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 13:59:49

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Strani: 1 ... 34 35 36 37 38 [39] 40 41 42 43 44 ... 370   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko  (Prebrano 783019 krat)
0 članov in 10 gostov pregleduje to temo.
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #570 : ponedeljek, 21.03.2011 : 15:27:52 »

Včeraj smo vsi na lastne oči videli, da Moon pretirava Tongue Flipi je bil najbolj vzoren pri hoji, priboljškov ni smel žicat in jih tudi ni, jaz sem se parkrat skoraj zmotila, pa je pridno obstal, ko sem mu rekla, da ne smem dat ... tako priden in zlat je Flipko, da itak ne bo nikoli izgubil prvega mesta med najinimi vzorniki Kiss

Za vse ostalo je pa itak kriva E.T., ki zna tako zapeljivo vrtet repek, da redko kdo ostane pri miru Smiley

Res pa moram priznat, da sva imelo tokrat bolj "poglobljene pogovore" z drugim črnuhom, hehe, je videt po slikah Smiley Bitko Kiss ti še kar pridi, če bo tvoja kaj štrajkala pri hrani Tongue

Rokota pa seveda ni v kadrih, ker je bil ali v diru za Page, E.T. in drugimi, ali pa priliman na SD in njeno borško s sirčkom Grin
Tanajbolj smešna je pa Zoja, osebni Bitov in Jagodin bodigard, ta majhna petardica je vsakemu povedala, kaj si misli, brez dlake na jeziku Grin
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Speedy
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.334


« Odgovor #571 : ponedeljek, 21.03.2011 : 18:07:14 »

Mene pa foušija daje. Roll Eyes Tongue Saj sem vedela, da me bo, ampak tokrat res ni šlo drugače kot da sva ostali doma. Angry Lepo ste se imeli, vam privoščimo! Smiley
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #572 : ponedeljek, 21.03.2011 : 18:37:44 »

Mene pa foušija daje. Roll Eyes Tongue

Mene tudi. Zaradi kakijev
Logiran
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #573 : ponedeljek, 21.03.2011 : 18:38:58 »

Krasne fotke in reportaža ... uživači  Cheesy
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #574 : ponedeljek, 21.03.2011 : 18:54:35 »

AnaJ in Speedy, glede na vajine fotografske sposobnosti bi bilo prav fajn, da bi vaju imeli zraven (saj vidita, kako "zgledno" smo bili organizirani glede tega Tongue ) Še dobro, da sta Moon in SunnyDay pripeljali s sabo moške roke z vsaj nekaj foto tehnike. Hvala fantoma, da sta rešila foto del sprehoda Afro

Pa tudi sicer - na tistem hektaru praznega travnika bi bilo več kot dovolj prostora za še dva divjaka z dosti metri slednega povodca:D in za dve zgovorni pupi tudi.
Kadarkoli bosta pri volji za kraško divjanje, se mi javita Smiley Pa seveda ostali "zamudniki" in včerajšnji gostje tudi:)
Logiran

Unikatne tablice in portretki
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #575 : ponedeljek, 21.03.2011 : 19:07:42 »

 Grin se pravi, še dobro, da ste imeli moške, če ne še teh fotk ne bi bilo  Tongue  Grin
Joj mamaF ne vem, če je Marši za tako veliko grupo psov  Undecided , sploh, če bi imel s seboj punci, oziroma kakšne njegove priljubljene pse...
Tako, kot sem obljubila, pa se bomo mi vseeno enkrat najavili na obisk, upam, da nam uspe pred sezono, če ne pa definitivno jeseni. Zadnje čase, nam pošteno zmanjkuje časa, za obiskovanje prijateljev  Sad

Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #576 : ponedeljek, 21.03.2011 : 19:13:29 »

Super fotke divjakinj in divjakov  Cheesy Smiley

A so vas tam na začetku neki ljudje iz balkonov gledal, al se sam men tako zdi ?  Smiley



Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #577 : ponedeljek, 21.03.2011 : 20:36:16 »

Posebej zate in za klapo bova z Rokom vedno pripravljena na "mini" srečanje Wink Je že prav, da naštimamo vse tako, da se bodo psi fajn imeli, mi pa tudi Smiley
Veš, tudi jaz sem bila od vsega najbolj vesela, da se je Roko lepo zastopil z vsemi - oziroma nekateri ga niso niti kaj dosti zanimali, z drugimi pa se je lepo spoprijateljil. Midva namreč nimava kaj dosti pasje družbe, v mali šoli se itak niso mogli igrati, pa tudi sicer je bil do sedaj le z enim naenkrat. No, pa se je lepo vklopil tudi v večjo družbo novih psov in ljudi in sem bila prav srečna Smiley

Moja prijateljica Ana ima tudi probleme s svojo Bajko, kadar se znajde med večimi psi. Ko smo se zbirali, je Bajka en čas nervozno lajala, ker je hotela vse "postrojiti", kot je navajena pri ovčkah. Po poti je bilo OK, na travniku za divjanje pa si je Ana ni upala spustiti, dokler sta bili z nami tudi starejša dalmatinska gospa in velika bernka. Sicer zelo prijazni psici, samo Ana je opazila, da si Bajka in dalmatinka dajeta neke sumljive signale, pa ni hotela tvegati prepira. Sploh, ker ima borderka pastirsko navado ščipanja v zadnje noge ali tazadnjo, ko zaustavlja "čredico". In to bi sigurno počela tudi z celo gručo psov, ker pa nikoli ne veš, kako drug pes odreagira na tako "komando", jo je imela Ana raje ob sebi, dokler se ni Bajka sprostila (pa dalmatinka in bernka sta šli s Cookie domov). Potem je bilo kul, je tudi Bajka lahko odšprintala svojih nekaj krogov, malo z Rokom, malo z ostalimi in na poti nazaj sta bila Roko in Bajka en čas celo odvezana in sta se lepo držala skupaj in Bajka sploh ni imela več potrebe, da bi se ubadala z ostalimi.
Edino ljubosumnost jo še fajn matra, našo princesko - zdaj je še mene toliko sprejela za "svojo", da se je hotela včeraj jeziti še, ko sem jaz cartala kakega drugega psa, lumpa lumpasta (če se Ana komu posveti malo preveč, je pa sploh halo). Ampak priboljški in "priiiiidna" za vsak miren odziv se zelo obrestujejo. Počasi, počasi, pa jo bomo z Rokovo pomočjo omehčali, sem prepričana, saj pravi Ana, da je ogromen napredek, odkar se družita z Rokom. Prej je strašno težko prenesla karkoli pasjega v bližini njene ljube gospodarice in ostalih družinskih članov, zdaj pa recimo lahko Anina sinova počneta z Rokom kar jima pade na pamet, pa bo prišla lepo k meni in me gledala, češ "ti imaš pa nekaj zame, a ne, ko sem tako lepa, pridna in oh in sploh"  Kiss Kiss
Eh, te babnce, kako si znajo zakomplicirat življenje Tongue
Logiran

Unikatne tablice in portretki
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #578 : ponedeljek, 21.03.2011 : 20:42:56 »

@Branka, tam na balkonu so se sušile cunje. Smo pa po poti srečali nekaj sprehajalcev in bili seveda z našim "pasjim sprevodom" prava atrakcija Grin
Res, še dobro, da sem odstopila od prvotnega namena peljati vso druščino na našo kraško "romarsko goro" Trstelj. Glede na to, da je bila nedelja in prekrasno vreme, je bilo gor sigurno hujše kot na Rožniku, kar pa verjetno ne nam, ne našim divjanja željnim pesjanarjem, ne bi čisto nič pasalo. No, vsaj jaz bi se počutila zelo utesnjeno, če bi morala Roka ves čas držati na kratko in se sekirati ves čas, da ne bo šlo kaj narobe. Tako pa smo bili praktično sami vso pot in je vse potekalo lepo sproščeno Wink
Logiran

Unikatne tablice in portretki
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #579 : ponedeljek, 21.03.2011 : 20:58:38 »

Flipi pravi, da so kakiji odlicni  Cheesy Muri se je pa za vrvico zagrebel  Roll Eyes
Glede slikanja pa jaz skoraj ne upam, zaradi Flipa, tko da sem Bostjanu dala na izbiro, ali ima Flipa ali pa fotkic. Seveda sem mu prej povedala, da pride ET. Se je hitro odlocil za fotkic  Evil
Logiran
sonce rumeno
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.258


« Odgovor #580 : ponedeljek, 21.03.2011 : 21:52:55 »

 Afro
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #581 : ponedeljek, 21.03.2011 : 22:02:08 »

Še dobro, da sta Moon in SunnyDay pripeljali s sabo moške roke z vsaj nekaj foto tehnike. Hvala fantoma, da sta rešila foto del sprehoda Afro
Prosim? Fotkala sem kar sama, da ves Tongue. Foto torbo pa smo nalasc doma pustili, ker ce mojemu das to v roke, khm ... bi prisel kako uro za nami na cilj Roll Eyes Evil Poleg tega:
foto torbe pa nismo trogali s sabo, ker je bilo racunalniske opreme ze tako prevec (hvala bogu, da ni blo nobene frke ...)
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #582 : ponedeljek, 21.03.2011 : 22:16:36 »

Res, še dobro, da sem odstopila od prvotnega namena peljati vso druščino na našo kraško "romarsko goro" Trstelj. Glede na to, da je bila nedelja in prekrasno vreme, je bilo gor sigurno hujše kot na Rožniku, kar pa verjetno ne nam, ne našim divjanja željnim pesjanarjem, ne bi čisto nič pasalo.
Ej, jaz sem tudi pred 14 dnevi (je bil prav tako krasen dan kot vceraj) pricakovala, da bo ful folka gor, pa je blo presenetljivo mirno. Par ljudi ... po poti nikogar. Je pa res, da je bla pustna nedelja. Vsekakor pa se strinjam, da je bila tvoja trasa boljsa izbira.

Jaz sem pa prisla na idejo, da bi sli enkrat v takile zasedbi skupaj semle ... Mi vsaj enkrat na leto romamo tja, ze skoraj tradicionalni okrog novega leta (tudi letos smo ze bli) Smiley.
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #583 : ponedeljek, 21.03.2011 : 22:23:42 »

Lahko nas Kraševke enkrat peljete še na Slavnik Smiley
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #584 : ponedeljek, 21.03.2011 : 22:33:00 »

Se da tudi oboje lepo zdruzit v "malo" dlje trajajoco turco, po kateri bi se Bit spal Tongue, ampak na Slavnik se v skupini z 10+ psi ne bi odpravljala ... podobno kot je rekla mamaF za Trstelj. Ne vem, vsaj meni se "romarske poti" za take zasedbe ne zdijo posrecene, ker se na ozkih planinskih poteh tezko srecujes, folka pa mrgoli, mogoce pa drugih to ne moti Undecided. Jaz jih ze itak ne maram Roll Eyes.
Logiran
Strani: 1 ... 34 35 36 37 38 [39] 40 41 42 43 44 ... 370   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines