mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 14:03:28

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Strani: 1 ... 36 37 38 39 40 [41] 42 43 44 45 46 ... 370   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko  (Prebrano 783028 krat)
0 članov in 13 gostov pregleduje to temo.
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #600 : torek, 12.04.2011 : 12:10:43 »

Diž' se zemljo, da ja legnem Grin
Kok si lep, crnogorac Kiss
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #601 : torek, 12.04.2011 : 12:51:19 »

 
Srček črni, ti si taprav! In cel v med padu! Bravo mamaf  Kiss
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #602 : sreda, 13.04.2011 : 15:54:25 »

Ja ubogi Roko, kako grdo te zafrkavajo tile vremenarji.  Angry Je že razlog za to, da veljajo za neverodostojne priče na sodišču!  Roll Eyes
Logiran
mstar
novinec
*
Sporočil: 42


WWW
« Odgovor #603 : sreda, 13.04.2011 : 17:40:49 »

Tole poležavanje pa izgleda isto k pri nas, samo barva je druga...   Wink Grin Grin
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #604 : sreda, 13.04.2011 : 18:00:05 »

Roko, ne vem kaj je to, ker Flipi je zadnje čase tudi med črnogorce vpisan  Roll Eyes
Logiran
Itlam
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.168


WWW
« Odgovor #605 : sreda, 13.04.2011 : 18:11:08 »

Iiijooooj, kake leepeeeeeeeeeeee tacike Kiss
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #606 : sreda, 13.04.2011 : 23:21:18 »

Moji črnogorci med sinočnjo nevihto Grin (tisto bitje skrajno desno, je osebica, ki ma rada irokeze Wink )





"A jest da sem zmeraj bolj hruški podoben Shocked jest bogi, ki sem meraj laaaačen sram!
Logiran

Unikatne tablice in portretki
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #607 : četrtek, 14.04.2011 : 10:34:20 »

Ker lep buši. Kiss
Ampak resnici na ljubo ni bolj prijetnega občutka od šlatanja in žgečkanja in mečkanja mačjih želatinastih trebušnih vrečkic, kadar je žrtev v pokončnem stanju.  Jst moja kar naprej matram, pa saj se ne pritožujeta preveč. 
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #608 : petek, 15.04.2011 : 14:00:02 »

Kdo ti je pa rekel, da si hruški podoben, ti ubogi, sestradani, skorajda prozornin mačkon?  Angry Rajši naj ti en orng Šnicl dajo, ne pa da te s sadjem zmerjajo!  Tongue
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #609 : petek, 15.04.2011 : 14:41:07 »

 Grin Grin S sadjem zmerjajo...revček shujšani...  Tongue
 Kiss Kiss Sladki ste! Kot taprave zrele hruške!  Cheesy Cheesy Wink
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #610 : četrtek, 21.04.2011 : 01:35:48 »

Dost je tega ... zmerjat ubogega zmatranega psa s črnogorcem, samo zato, ker Ona ni sposobna naredit ene pametne ostre fotke "pridnega psa v hitrem teku in med trdim delom" ... in zato posledično lepi sem gor samo take nepremične fotke, kjer ima dovolj časa, da po črnogorsko izostri zadevo ... to je pa že višek! Angry

A vi sploh veste, kolk sem jaz priden vsak dan?


Je treba hitro šibat ...


... v vinograd in prečekirat ...


... katero pr*se je spet sledove za sabo puščalo po mojem tekaškem poligonu ...


... je treba pobrat vse veje, da se Ona, nerodna kot je, ne bi spotaknila ...


... pa pregledat, "če je zrak čist" ...


No, a vi sploh veste, kolk dela je to na dan za enega kmečkega gospodarja, a  Shocked


Figo veste ... itak da pojma nimate, zato pa ne morete razumet nas, ki smo zmatrani Cool



Prjatu Flip, bodi vesel, da maš sam lepo travco, hvali boga, da ti niso še vinograda pa hoste podturili za obdelovat ... saj vidiš, kako moram jaz garat ... ko črnc Evil




Logiran

Unikatne tablice in portretki
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #611 : četrtek, 21.04.2011 : 01:56:21 »

Aja, pa še to ... gleda Ona neke fotke od Maršija, pa se slini in cvoli "jooooj, kako dobro skače ... lej ga norca, ta je ku na laštiki ... mamamia, kako pa ta pes laufa ... " in podobno.
Jah, lahko Ona cvili in vriska, valjda, če pa gleda fotke od Ane J.! Kiss Kiss  Ana je, kot veste, vsaj tolk fer, da se potrudi svojo klapo fotkat tako, kot se spodobi - v luftu, v reki, na dveh tacah, na treh ... tako kot je v resnici.
Ne pa tale Moja, booooooga revca, ki ima že vse žepe "polne priboljškov, pa povodcev, pa žogic" pa nevemčesavse in "nima placa za fotoaparat" .... no, na koncu moram pa itak samo "poleg" hodit. In sploh nimam časa "skakat in piruete delat" tudi če bi hotel  Sad
Ja, strela, pa kako naj bom potem tak frajer kot Marši, a?

Anaaaa, jaz bi prišel kar k tebi mal gor v "šolo v naravi", baje v tisti šoli ni treba znat "prostor" pa "poleg", je bolj važno, da se znaš z otroki igrat, a ne Cheesy To bi blo zame, veš Wink

Pa še E.T. bi s sabo vzel, da je Njena ne bi več tolk matrala z vlačenjem vozičkov pa z nečloveškim zgodnjim vstajanjem, pa Flipkota za kompanijo, da bi "lamb" lovili Wink Ej, sanja Roko o toplicah ja ... jutri pa nazaj v vinograd luknje kopat pa v gozd srne štet.
 Madonca, ne boste verjeli, danes sva srečala tri in se bil baje "priden, sedi, priden Roko, jaaaaa" ... no, potem so pa šle v gozd, midva pa tudi in glih, ko sem imel namen en fajn lepljiv prašičkov drekec povohat, je zarohnelo  Shocked Undecided uuuuuuuuu, mamamia, kak glas ... me je kar streslo.
In veste kaj je bilo? Je rekla Moja, da strnjak laja Huh oštja sem si rekel, tole pa ne bo v redu, če že srnjaki lajajo, kaj šele prašiči potem znajo Shocked ... pa sem raje kot h drekcu šel k Njej, malo bližje ... se stisnit ... ker se mi je zdelo, da je reva čist preplašena Evil

Kaj bi ona brez mene Grin
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #612 : četrtek, 21.04.2011 : 07:36:04 »

Ej, Rokec, kaj če bi ti pripeljal Svojo v ponedeljek na en u ibr fajn sprehod na Rožnik? Zraven menda spada tudi pirl Grin

tukaj je link, menimo se kar v Fifijini temi:
http://www.mojpes.net/forum/index.php/topic,39326.210.html

kaj praviš?

K
Logiran
Fifi1
odvisnež
*****
Sporočil: 884


WWW
« Odgovor #613 : četrtek, 21.04.2011 : 07:53:34 »

Ja, Roki, pridita v ponedeljek! Bi bilo res fino vaju spoznat. Smiley  Roki, če imata čas in ne prideta, bomo tvojo klicali črnogorka, a je prov?  Evil
Logiran
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #614 : četrtek, 21.04.2011 : 08:52:08 »

Aja, pa še to ... gleda Ona neke fotke od Maršija, pa se slini in cvoli "jooooj, kako dobro skače ... lej ga norca, ta je ku na laštiki ... mamamia, kako pa ta pes laufa ... " in podobno.
Jah, lahko Ona cvili in vriska, valjda, če pa gleda fotke od Ane J.! Kiss Kiss  Ana je, kot veste, vsaj tolk fer, da se potrudi svojo klapo fotkat tako, kot se spodobi - v luftu, v reki, na dveh tacah, na treh ... tako kot je v resnici.
Ne pa tale Moja, booooooga revca, ki ima že vse žepe "polne priboljškov, pa povodcev, pa žogic" pa nevemčesavse in "nima placa za fotoaparat" .... no, na koncu moram pa itak samo "poleg" hodit. In sploh nimam časa "skakat in piruete delat" tudi če bi hotel  Sad
Ja, strela, pa kako naj bom potem tak frajer kot Marši, a?

Anaaaa, jaz bi prišel kar k tebi mal gor v "šolo v naravi", baje v tisti šoli ni treba znat "prostor" pa "poleg", je bolj važno, da se znaš z otroki igrat, a ne Cheesy To bi blo zame, veš Wink



  , Roki ti kar pridi, pri nas prostor in poleg velja samo ob izrednih situacijah, vse ostale neizredne situacije pa je klapa to kar je in delajo kar hočejo ( no divjadi še zmeri ne smejo loviti  Tongue  Evil ) ... no pa da ne bo kdo mislil, da se poleg, prostor in ostale zadevščine ne vadijo, se vadijo vska dan, ampak tistega ne fotkam, ker je dolgočasno  Tongue, je pa res, da jih prej zmatram, potem pa mal drila  Grin

Ja, ja igra z otroci je pa obvezna, vsaj Marši tako misli, sam on se pri otrocih kaj hitro razživi in ga je potrebno tudi miriti, ker če ne postane en velik štor in so vsi naokoli njega pobuškani  Roll Eyes

Drugače, pa pripelji ta svojo mal na obisk pa se boš tudi ti lahk mal sprostil  Kiss

Glede fotk na prostem, sem pa ravno včeraj razmišljala, da ta tvoja spet sam fotke v spanju lima  Evil  Grin
Super si Roko  Kiss Kiss
Logiran
Strani: 1 ... 36 37 38 39 40 [41] 42 43 44 45 46 ... 370   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines