mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 14:14:09

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Strani: 1 ... 38 39 40 41 42 [43] 44 45 46 47 48 ... 370   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko  (Prebrano 783050 krat)
0 članov in 13 gostov pregleduje to temo.
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #630 : petek, 22.04.2011 : 23:41:01 »

Neeee, pri 25-tih pa res - včerajšnja okrogla obletnica rojstva se začenja na 4.
A pomlajevalne arcnije? Ja, pasja slina, mačja dlaka, podganji rep okoli vratu pa kar gre Grin Pa seveda "fajn ubogljiv" neporočeni mož Tongue Evil in "najlepševzgojenapridna" otroka  Evil.
Pa škatla čikov in pivo v množini včerajšnjo noč je tudi vplivalo na to napeto kožo na fotki

Ampak bistvo je v prvem delu recepta, sem nekje prebrala, da pasja slina na licih zmanjšuje gube za 73%, mačje dlake na povštru pa za 92%. Si misliš, kaj bi šele  bilo, če bi si že deset let nazaj psa zrihtala  Grin

Moja kraljevska vzornica je tudi kot rožca, si videla ... ni rečeno, da tudi njej pasji poljubčki njenih korgijev pomagajo pri tem Wink
Logiran

Unikatne tablice in portretki
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #631 : petek, 22.04.2011 : 23:46:25 »

Ok, vse od zgoraj naštetega sem že vsaj preizkusila, če že ne trajno uporabljala. Undecided
Manjka mi samo še podgana. A misliš, da res tko pomaga?
Kakorkoli, čestitke.
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #632 : petek, 22.04.2011 : 23:55:41 »

Jah, ne vem ... če pogledaš, kako fejst mladostna izgleda Smetka, po moje pomagajo tudi zajci, pa kunci, pa ovce, podgane pa sploh :p Cheesy
Logiran

Unikatne tablice in portretki
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #633 : sobota, 23.04.2011 : 11:24:52 »

Vi nimate pojma:
- če se ženska nagne nazaj (la pa uleže) ima lepo napeto kožo na obrazu
- če se nagne naprej pa ima lepe prsi

Samo kaj, ko je tukaj en keč - pri prvi alineji ima potem nazaj razvlečene prsi, pri drugi alineji se pa vse gube na obrazu vidijo Evil Evil Evil

Samo da si še živa, mamaF Cheesy Kiss
Logiran
Itlam
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.168


WWW
« Odgovor #634 : nedelja, 24.04.2011 : 20:43:27 »

Hja, težka bo, kajne  vegi Evil

Lepi črnuhec (mali Tongue)
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #635 : nedelja, 24.04.2011 : 21:04:12 »

Gospe Kraljici in njenem Vitezu čestitke Kiss Za tole drugo klobasanje, kaj piščanci vedo, kaj so leta  Evil

Ampak mamaF, Kraljica gor pa dol, kakšen lep klobuk bi si pa res lahko nadela, tak sivkine barve ali pa grah zelenega  pevka Stavim, da vas prašiči ne bi več plašili na sprehodih
Logiran
missysb
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.096


« Odgovor #636 : torek, 26.04.2011 : 18:30:12 »

Sem bila èisto zabubljena v ugibanje, kaj za ene pomlajevalne arcnije jemlješ.  Shocked
Saj menda nisi imela otrok pri 18? Huh

Sam' res, mamaF! Čudovito zgledaš!  Cheesy
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #637 : sreda, 27.04.2011 : 22:18:10 »

A tole je slučajno v čast Dnevu upora proti okupatorjem? jezen butnglavc

(Moje pregrinjalo na Moji postelji!)


ta dva seveda nimata nič s tem ... predaja

Ehhhh, mularija, bejžmo se zlaufat malo ven Wink
Travaaaaaaaaaaaaaaa do riti Cheesy  veselje



http://www.youtube.com/watch?v=yKc-VblyJlg

... potem pa čredica ljubezen




Ko bom velik, bom imel svojo čredo pevka


Živjo, banda, kej zdej, a bomo kakšno ušpičli Azn


Eeeej, danes je baje praznik upora proti okupatorjem, a jim č'mo mal pokazat, kdo smo pravi borci Tongue


A gresta z mano u lajf, poba? A uni tam odzadi so pa kao pridni, mislim, niso n-č za žur pa to? Evil


Moramo pohitet, da ne bo proslava prej končala, ale zmigejta se kolega Cool


Dej, bolj po tiho, da Moja ne sliši predaja


http://www.youtube.com/watch?v=W4Goaz3UHpI

Ola, vse smo se zmenili, po moje bo fajn žur, tudi če uni tapridni bojkotirajo, pa naj, piflarji polizani  Tongue Evil


Logiran

Unikatne tablice in portretki
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #638 : četrtek, 28.04.2011 : 20:26:20 »

Oooo, Roko, ti si pa res užival na Dan dneva proti okupatorju! Bravo, tako je treba!  bravo

Kdaj pa bo tist žur, za katerega si se s prijatelji dogovarjal, ker Samo in Pes bi tudi rada prišla  Cheesy , Činčilko pa tudi razmišlja o udeležbi - saj je žur odprtega tipa, ne?  Smiley
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #639 : četrtek, 12.05.2011 : 17:11:19 »

Midva sva bila pa na rojstnem dnevuuuuuu, tralala Cheesy

Vse najboljše za 4. rojstni dan, ljubica Bajka ljubezen Kiss Kiss Kiss Glej, sem ti prinesel darile Wink


Wauuuu, pa še roza mašnico imajo te darile, čist tapravo za Princesko  Cheesy


Hmmmmm, kako se ta reč odpre Huh


Mamaaa, dej pomagi mi odpret, noooo, ne naju zdej hecat, midva bi rada probala, kaj je notri


Čakaj, punca, bom jaz Mojo mamo vprašal, če nama pomaga. Mamaaaaaaaaaaa ...


Ou, ti, ki mi praviš, "lubica moja Princeska" a bi ti nama tale zoprn pokrov mal pomagala odpret. Se boš potem slikala, noooo. Saj bova pridna, bova samo en bombonček pojedla, reeeees.... al pa dva ... al pa tri  Tongue
Logiran

Unikatne tablice in portretki
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #640 : četrtek, 12.05.2011 : 18:46:21 »

Uživača Tongue!
Logiran
JasSab
midi
***
Sporočil: 174



WWW
« Odgovor #641 : četrtek, 12.05.2011 : 19:19:50 »

joooooooooooooooooj kak smo lepi  Cheesy  Cheesy
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #642 : četrtek, 12.05.2011 : 23:52:09 »

Čaki Roki, a vama je na koncu kdo pomagal odpreti darilo ali so vaju "žejna peljali čez vodo"?  Huh
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #643 : petek, 13.05.2011 : 00:00:08 »

Ja, nooo, darilo so že odprli, ampak več kot eno palčko vsakemu pa niso dale zlobne matere Angry Baje zato, ker sva že zadosti Mojo Mamo nažicala in požrla vse brikete iz njene Čudežne torbice Tongue
Ampak na srečo je tud Bajka dobila eno tako Torbico za darilo in se zdej troštava, da bosta naslednjič obe polni Cheesy
Logiran

Unikatne tablice in portretki
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #644 : petek, 13.05.2011 : 00:04:35 »

Grdi zlobni materi!  Angry Kaj pa onnidve vesta, kdaj imata vidva zadosti!  Angry No, sedaj imata vsaj dve torbici, da vama ne bo potrebno več vsebine ene same samcate delit.  Cheesy Pridna mamaF, ki ji izbrala tako fajn darilo!  Smiley
Logiran
Strani: 1 ... 38 39 40 41 42 [43] 44 45 46 47 48 ... 370   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines