mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 13:24:33

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Strani: 1 ... 41 42 43 44 45 [46] 47 48 49 50 51 ... 370   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko  (Prebrano 782951 krat)
0 članov in 11 gostov pregleduje to temo.
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #675 : četrtek, 02.06.2011 : 11:07:24 »

Jest sem si Kursing mal drgač predstavljala guspa, ampak ga je vseeno lušn pogledat, ko se tko fletn igračka z muckom pa ko  tko milo cvili in sploh niti ne proba zviznt. Iz dobrga materiala je una vaba in trpežna, trpežna, kukr un Šnapi od Najke. Takih dons ne delajo več.
Trikcov kako onegavit mačka mu pa res ne zmanjka, dobre šole mate u vašmu kraju,  pr nas mamo en hlod če pogledam vašga
Logiran
bamfel
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.186


WWW
« Odgovor #676 : četrtek, 02.06.2011 : 11:57:20 »

Za brisanje prahu v bistvu ne rabite še enega mačka. Samo vloge naj zamenjata. Po kotih pes mačka, za večje površine pa maček psa vleče naokoli. Trenirati je treba tudi Miška, da ne bo revež ves zapostavljen nekje v kotu pristal. Evil Kiss Kiss
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #677 : četrtek, 02.06.2011 : 12:00:50 »

Če hočete pa mehki tepih, vam Murija pošljemo. Garantirano scufa vse, kar mu pride na pot, vključno z živo mačko 
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #678 : četrtek, 02.06.2011 : 12:26:58 »

Roko, povej Svoji, naj ti neha težit in raje začne mejle brat  Angry
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #679 : četrtek, 02.06.2011 : 12:50:23 »

Roko, povej Svoji, naj ti neha težit in raje začne mejle brat  Angry
Ufff, prav maš, od včeraj zjutraj nisem niti pokukala v predal  sram Evo, zdaj pa je odgovor Smiley
Logiran

Unikatne tablice in portretki
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #680 : četrtek, 02.06.2011 : 15:21:10 »

Jest sem si Kursing mal drgač predstavljala guspa
Guspa, n-č bat, tole je šele začetni tečaj Taprauga Kursinka, veste. Ker pr Kursinku je še ena reč - namreč, je fajn, če mate čim bol divjega pa preplašenga mačka, de bol laufa. Tale naš je mal sprijen, veste, se mu ne da kej dost Tongue Je reku naš Tastar, de je to zato, ker mu preveč zajest dajemo. Če bi biu lačen, bi bol laufu Evil Ker kukr veste, je treba pr Kursinku vsaj ene parstometrov odlaufat, de maš kak rezultat za pokazat. Sm pa študirala, de mogoče pa ne bi bilo slabo Pudgano navadit laufat, de bi Maček za njo laufu, pol bi pa Kuška to še bol razvnel. Kva vi mislte, a bi blo pol kej več rezultatov? Ker če jih že futramo, bi radi mel še kej od tega, je reku Tastar, sej zastopte, ane Evil
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Itlam
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.168


WWW
« Odgovor #681 : četrtek, 02.06.2011 : 15:45:16 »

 Evil Evil .
Kaj pa vem, če i bili rezulatati kaj boljši... Kerr podgano navadit, da laufa, kar tako, na ukaz, brez panike, ker jo lovi lačn maček  Roll Eyes... Mja, težka bo.
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #682 : četrtek, 02.06.2011 : 16:22:21 »

Guspa to je pa res fajn ideja za žvauce skup dat z usemi enak se je treba ukvarjat samo en na koncu vrste tam za kuškom manka men se zdi da Vi guspa
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #683 : četrtek, 02.06.2011 : 17:06:20 »

... z gajžlo  Afro
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #684 : četrtek, 02.06.2011 : 18:04:06 »

... z gajžlo  Afro

V tem primeru se mi pa zdi, da bi bil Kursink vrstni red obrnjen (taprvi Roko gas domov, za njim Miško, na koncu bi pa jaz s podgano za vratom z gajžlo sopihala)
 Evil Azn
Logiran

Unikatne tablice in portretki
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #685 : četrtek, 02.06.2011 : 20:25:51 »

 
ve ste čist usekane...
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #686 : četrtek, 02.06.2011 : 20:40:59 »

Guspa, dobr ste tole kuška natreniral! Pr ns je mačk tist ta bol žleht, a mislte, da bi lohk tud vloge zamenal? Za po kotih in na fino bomo pa pr ns kr činčilo uporabl, a veste k ma res fajn mehk kožuh za poliranje. A vam jo mau posodmo? Če date naslou, bomo po pošti poslal, sej to je lahka žvau, pa ne bo velik poštnine. Sam ne nam je zgubit al pa uničt prosm!
Logiran
Itlam
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.168


WWW
« Odgovor #687 : četrtek, 02.06.2011 : 21:43:53 »

 
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #688 : četrtek, 02.06.2011 : 21:44:10 »


ve ste čist usekane...
Hehe, ja mal se gremo črni humor  Evil

@Guspa Samotova, po mojih dosedanjih analizah, bi se dalo rečt, de so vloge kamot tut zamenjane. Sej bistvo Kursinka je doseženo ne glede na to, al preganja Pes Vabo ali Vaba Samo Psa Tongue Pri nas je recimo tako, da Vaba sprovocira kuška, de jo začne lovit. Kužek lepo drema pod mizo, pa pride Vaba, pa mu tolk cajta najeda, de kužek mal žleht rata. Smo padost dnarja porabl, de smo Vabo tolk natreneral, veste. Surov meso ni glih pucen, smo ga pa futral, de je tut Vaba bol na žleht narjena, pa kr ugrizne Kuška Tongue
Mogoče bi blo v Vašem primeru za razmislit, de bi vašmu Samotu nabavl eno manjšo vabo, recimo še enga mačka Wink - činčile bi blo v tem momentu škoda, če vam tolk dobro služi namest čudežne krpe Grin
Logiran

Unikatne tablice in portretki
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #689 : četrtek, 02.06.2011 : 21:54:03 »

Aha, hvala za pujasnilo. Bomo najprej probal narest, da bo Vaba Samo Psa lovila, če pa to ne bo šlo, bomo pa res razmisll o še enm mačku Vabi, k mate prou, činčile je res škoda. Sej mogoče bi nm pa kdo podaru mačka, k ne poje preveč, u temi od enga E.T. vesolčka so eno abšlesano pred časom podarjal, mogoče jo spet.  Roll Eyes
Logiran
Strani: 1 ... 41 42 43 44 45 [46] 47 48 49 50 51 ... 370   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines