mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 14:10:50

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Strani: 1 ... 44 45 46 47 48 [49] 50 51 52 53 54 ... 370   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko  (Prebrano 783043 krat)
0 članov in 13 gostov pregleduje to temo.
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #720 : sreda, 06.07.2011 : 00:47:12 »

Dragi Roko!

Tole ti sporočata Pes in Mali Pes, midva s Samotom pa se pridružujeva čestitkam!  Kiss

http://www.youtube.com/watch?v=r249kO7FUXE
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #721 : sreda, 06.07.2011 : 15:36:48 »

Oooooooooooo, sem se kar stopila ljubezen ljubezen
Stokrat hvala, Gospod Pes in Mali Pes Kiss Bomo probali posnet še Rokovo zahvalo Wink
Logiran

Unikatne tablice in portretki
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #722 : sreda, 06.07.2011 : 15:48:04 »

Roko, jaz pa še kar čakam na fotodokumentacijo z reportažo s tvoje rojstnodnevne zabave. To, da tvoja šefica zamuja, je še OK (priznam, da jo čisto razumem), to, da mi zamujamo, pa niti ne Sad. Zato iskreno, čeprav pozno: VSE NAJBOLJŠE!!! Naj ti bo vsa naslednja leta vsaj tako luštno kot prvih 12 mesecev. Kiss
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #723 : petek, 08.07.2011 : 12:57:02 »

Roko, jaz pa še kar čakam na fotodokumentacijo z reportažo s tvoje rojstnodnevne zabave.
Evo, en majhen konček reportaže prihaja. Na žalost je smotana mati ravno v nepravem trenutku ugotovila, da so vse baterije od fotiča za napolnit, pa je morala mularija pomagati s sposojenim. No, ja, fotke so bolj boge, enih pa še sploh ni, ker jih moramo Z Bajkinega aparata ven dobit. Počasi, pa bo Smiley

Dobro jutro, Roko, in vse najboljše Smiley




Pa končnoooo darile Grin in nerodna mati, ki je toliko ceremunla s fotkanjem, da se nikomur več ni dalo pozirat ob mini tortici Wink




Potem pa smo ratali zeloooo zamatrani


... tudi tisti, ki nismo praznovali:



A lahko nehaš težit, prosim?

Midva sva zmatrana!




ljubezen Moja najljubša smrčka ljubezen

Vsem najlepša hvala za voščila Kiss
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #724 : petek, 08.07.2011 : 12:58:52 »

Roko, ubogi fant, pa še palco so ti zapičili v torto, da bi ja manj pojedu  Angry Angry
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #725 : petek, 08.07.2011 : 13:02:57 »

O, da ne pozabim Wink Nuuuujno se moram považit na dolgo in široko Cheesy
Danes sem namreč od ene zelo posebne punce prejela najlepšo torbico ever ljubezen Mali Črni je vse prečekiral in pravi, da mi zelo paše Wink - še lepše pa bi seveda bilo, če bi mu pustila pogrickat en trakec in listek/vizitko avtorice Tongue
Evo, malo reklame za mojo dobrotnico By AB Smiley


Logiran

Unikatne tablice in portretki
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #726 : petek, 08.07.2011 : 14:44:04 »

O, ti revež, a za rojstni dan si pa poleg xxs tortice še enega slepega potnika dobil v posteljo, ali kaj je tisto bež kosmato nad tvojo glavo? Kot da maček ni dovolj Cry
Jst bi šla v vinograd spat ... sram
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #727 : sobota, 09.07.2011 : 11:30:22 »

Uau, kolk darilov!  Cheesy Pa so bila res tudi vsa zate ali si jih moral deliti z dvo- in štirinožci?
Logiran
Soul
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.759


« Odgovor #728 : ponedeljek, 11.07.2011 : 17:50:51 »

Opa Cheesy Majčkeno z zamudo, pa vseeno iz srca, Vse najboljše Roko  Kiss
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #729 : ponedeljek, 11.07.2011 : 20:39:53 »

Dragi Roko

upam da jebila torta taprava in dati jonista požrla Tvoja in bitje kite uporablja za poušter.
kot seje to dogodilo Kokti kateri je Njena požrla use balkave akoravno jebilo jasno daso bile lasnina ot Kokte.
use najlepše in najbolše za rojsni dan ti želimo op tvojem ljubileju zdraven pa pošiljamo tisoč polupčkov.
 ljubezen Kiss Kiss

prau tvoj primer je biv razlok daso na Kursink zvezi bila sprejeta nova pravila dase ne ne tekmuje več po kilažah anpak samo še po žlehtnobi zato boš ti stvojo lahko tekmovav v saki kategorjiji tut v šleperjih čeboš hotu.
končno boš lahko zrastel kot Marši ot AneJ ki obožuje in ima rat otroke anpak AnaJ šeni nikoli nam povedala gdaj mujih daje alza zajtrk alza večirjo. karje zelo pomembno za raunotežno in zdravo prehrano žlehtnih kuškov.
Logiran
slavica
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 254


WWW
« Odgovor #730 : ponedeljek, 11.07.2011 : 20:43:03 »

 
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #731 : ponedeljek, 11.07.2011 : 20:45:52 »

  ;bAmpak komot bi lahko bila tudi učiteljica fejst dislektičnih tretješolcev
Logiran
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #732 : ponedeljek, 11.07.2011 : 20:50:13 »

 Shocked Shocked Shocked rava veš to je pa top secret kdaj tavelik črnuh dobi otroke  Lips Sealed pevka ... vsi pa ne morjo bit kot tavelika črna miš, kakšno bi pa pol blo življenje  Tongue
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #733 : ponedeljek, 11.07.2011 : 21:23:20 »

;bAmpak komot bi lahko bila tudi učiteljica fejst dislektičnih tretješolcev

rava pokorno javlja, da se čisto nič ne razume na otroke  Shocked.
v funkciji učiteljice je bila samo takrat, ko je na splošno in veliko ogorčenje žlahte, nečaka učila kletvice, ker je bila nujna zapolnitev vrzeli v temeljih komunikacijskih veščin pred odhodom v vrtec.
tamali (v vatki v varstvu pri lepo vzgojenih starih starših) je bil docela retardiran, saj pri štirih letih ni znal tiste pesmice "... sredi morja bela kahla, sredi kahle črn drek ...". otrok je poslušal z odprtimi usti. z leti sva zadevo uspešno nadgradila, svoje je naredilo tudi okolje, tako da ima zdaj pri desetih letih komunikacijske veščine normalno razvite.
za take stvari so na svetu tete in strici Smiley
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #734 : ponedeljek, 11.07.2011 : 21:28:41 »

Shocked Shocked Shocked rava veš to je pa top secret kdaj tavelik črnuh dobi otroke  Lips Sealed pevka ... vsi pa ne morjo bit kot tavelika črna miš, kakšno bi pa pol blo življenje  Tongue

  to je pa res.
Rokova mama in Roko bosta očitno morala ubrati metodo s poskusi in napakami  Tongue
po občutku bi rekla, da je jutranje druženje najprimernejše za K2 Kursink z otroki.
Logiran
Strani: 1 ... 44 45 46 47 48 [49] 50 51 52 53 54 ... 370   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines