mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 15:36:41

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Strani: 1 ... 45 46 47 48 49 [50] 51 52 53 54 55 ... 370   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko  (Prebrano 783225 krat)
0 članov in 13 gostov pregleduje to temo.
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #735 : ponedeljek, 11.07.2011 : 21:30:42 »

to je pa res.
Rokova mama in Roko bosta očitno morala ubrati metodo s poskusi in napakami  Tongue
po občutku bi rekla, da je jutranje druženje najprimernejše za K2 Kursink z otroki.

Zdaj pa sploh ne smemo izdajati takšnih skrivnosti, ko dobimo sami novega vajenca k hiši  Tongue pevka ... drgač pa vaja, vaja pa poskusi levo in desno, nekje se že najde dobitna kombinacija  Grin Grin
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #736 : ponedeljek, 11.07.2011 : 21:44:21 »

Rava, ti si ena velka faca !
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #737 : ponedeljek, 11.07.2011 : 22:17:48 »

 Shocked Shocked Še jaz ne poznam te pesniške stvaritve o beli kahli, pa imam prenekajkrat po 4 leta  Shocked
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #738 : ponedeljek, 11.07.2011 : 22:52:41 »

Shocked Shocked še jaz ne poznam te pesniške stvaritve o beli kahli, pa imam prenekajkrat po 4 leta  Shocked

ta kitica, ki smo se jo v starosti štirih, petih let seveda najbolj naglas drli, je dodana k besedilu "Gusarske", ki se v nekaterih virih pojavlja tudi kot "Sredi morja črna vihra" oz. "Heja bumbarasa".
gre pa takole:

Sredi sobe bela kahla,
sredi kahle črn drek,
sredi dreka bela glista,
sredi gliste črn flek.
Heja bumbarasa .....
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #739 : ponedeljek, 11.07.2011 : 22:57:15 »

Oh  Shocked

No, ko bo mali zborček mojpesneta pel na dobrodelnih prireditvah, tale reč mora iti v železni repertoar  Cool Saj kahla je železna, a ne?  Evil
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #740 : torek, 12.07.2011 : 08:22:31 »

U, tale s kahlo je pa za ponucat. rava, sporočam ti, da tamali pri enih petih letih vse zamujeno glede besednjaka nadoknadijo, ko pol punčka hodi po cesti, kaže fakiča in govori fakju, fakju, fakju. Eni bolj filmsko izobraženi petletniki pa še celo razložijo, da je to pozdrav od Mr. Beana, kar je seveda čisto res.
Tako da si bila očitno preveč skrbna teta, pa še prav na hard nisi štartala, to o dreku, driskah, bruhcih ipd, se seveda obdela sproti, da sploh ne porajtaš Lips Sealed
Mam pa še jaz eno zelo simpatično na zalogi:

Kdor ponoči se polula,
celo noč na mokrem spi,
lunca mu na popek sije,
rjuhca pa pod njim smrdi.

Roko, toliko o osnovnih fizioloških potrebah, aja, pa nadkičasti ste vsi na fotkah, darile so pa sploh letos očitno bogato obrodile Kiss Kiss Kiss
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #741 : torek, 12.07.2011 : 09:03:05 »

    O, da crkneš..  Grin Grin
A tale s kahlo je nadgradnje tiste "....sredi morja plava kit, iz vode mu gleda rit..." ? al neki takiga...
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #742 : torek, 12.07.2011 : 09:15:39 »

jah, Kocka, to je tako - iz otroštva imam zelo lepe spomine na tiste trenutke, ko me je stric učil razne neumnosti, pa sem zadevo še malo aplicirala na našega tamalega, ki je bil pri štirih zelo v vatki Smiley

evo, še ena iz časov, ko je bil svet še mlad in smo jo mi v vrtcu imeli zelo zelo radi.
melodija je od komada "Soča voda je šumela", dodana vrednost pa je bila tole:

Soča voda je smrdela,
mesec je na nebu scal,
ti pri oknu si prdela,
ko sem jaz za plotom sral.

to smo vsaj ene 3x zaporedoma zapeli - z obilo duše in občutkov in na hard Smiley
Logiran
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #743 : torek, 12.07.2011 : 09:18:06 »

Ravaaaaaa Angry , takoj si pejt usta z milom sprat, boš ti tako grdo govorila o Soči  jezen ..Soča ne smrdi in nikoli ni  Tongue
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #744 : torek, 12.07.2011 : 09:24:12 »

Matr, vse te tri poeme bi se dale tako lepo skupi zapet, tudi na vižo od Stjenjke Rjazina, da je bolj monumentalno  ljubezen

In kako naj bom jaz zdaj koncentrirana na sestanku, kako??
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #745 : torek, 12.07.2011 : 09:29:00 »


upam da jebila torta taprava in dati jonista požrla Tvoja in bitje kite uporablja za poušter.
kot seje to dogodilo Kokti kateri je Njena požrla use balkave akoravno jebilo jasno daso bile lasnina ot Kokte.

Roko, a bi se ti kmen preselu? S skupnimi močmi bova mogoče prelisičla tele Naše in pršla do več Pasjih Tort in Bakljav, kaj misliš?  Evil Kokta

Rava, ti si ena velka faca !

Podpis!

Lasnica ot Kokte 
(ki ji bo zdaj cel dan šla po glavi tista "heja bumbarasa")  Roll Eyes
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #746 : torek, 12.07.2011 : 09:30:34 »

Mislim kere imate vi tle  Grin predaja Grin 
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #747 : torek, 12.07.2011 : 09:32:03 »

Ravaaaaaa Angry , takoj si pejt usta z milom sprat, boš ti tako grdo govorila o Soči  jezen ..Soča ne smrdi in nikoli ni  Tongue

 
hehe, saj je samo pesmica.
hvala ne vem komu, da imamo Sočo, ki je krasna kakršna je, pa nič ne smrdi. poleg tega pa ni nobenih posledic, tudi če se je ful napiješ, ko se zvrneš s čolnom Smiley
v bistvu je njena edina napaka ta, da je v vašem koncu in ne recimo v našem  Tongue
v vaš konec grem vedno z velikim veseljem - še posebej luštno in guštno pa je čofotanje po Soči Smiley
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #748 : torek, 12.07.2011 : 09:39:15 »

No, pri nas so take drekdriskaprdec pesmi na rednem repertoarju, predelav je ogromno, ampak seveda se zdajle nobene več ne spomnim trmoglavka, jih pa družno deremo skupaj z mularijo. Meni so prav simpatične, ko slišim kakšno novo predelavo sem vedno navdušena nad sposobnostjo uporabe rim, ki jo imajo otroci Tongue.
Ne pustim pa tistih tapravih sočnih kletvic, bodo to kasneje itak še preveč uporabljali Roll Eyes
Logiran
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #749 : torek, 12.07.2011 : 09:55:21 »


hehe, saj je samo pesmica.
hvala ne vem komu, da imamo Sočo, ki je krasna kakršna je, pa nič ne smrdi. poleg tega pa ni nobenih posledic, tudi če se je ful napiješ, ko se zvrneš s čolnom Smiley
v bistvu je njena edina napaka ta, da je v vašem koncu in ne recimo v našem  Tongue
v vaš konec grem vedno z velikim veseljem - še posebej luštno in guštno pa je čofotanje po Soči Smiley


Pha še dober da ni v vašem koncu, kaj jaz vem kaj bi ti nardila z njo, če ti gredo po glavi takšne pesmice od nje  Shocked Angry  Tongue Tongue
Logiran
Strani: 1 ... 45 46 47 48 49 [50] 51 52 53 54 55 ... 370   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines