mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 17:38:52

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Strani: 1 ... 50 51 52 53 54 [55] 56 57 58 59 60 ... 370   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko  (Prebrano 783453 krat)
0 članov in 17 gostov pregleduje to temo.
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #810 : četrtek, 18.08.2011 : 21:56:35 »

ja, tudi žlahtnica - učiteljica pravi nekaj takega.

kosmatinci rulajo - tisti ki so že vzgojeni in tisti, ki so trenutno malo manj in še bodo  ljubezen
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #811 : četrtek, 18.08.2011 : 22:02:01 »

Sančulja Grin Grin Grin , tale tvoja izjava je zelo resnična. A se pri tvojih "strankah" tudi kdaj pozna polna luna? Pri nas pred kako luno še telefoni bolj sitno zvonijo. (Ko dolgo delaš v "z ljudmi obremenjeni" službi, imaš vedno raje domači mir in živali. Vsaj jaz.)
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #812 : četrtek, 18.08.2011 : 22:06:47 »

Oh, če bi bili samo telefoni. Včasih so tudi starši v družbi odvetnikov pred vrati zbornice, v delovni sobi (učilnica) pa krdelo podivjancev. Ja, bi bilo smešno, če ne bi bilo resnično.
Ful raje bi bila k Xena. 
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #813 : četrtek, 18.08.2011 : 22:10:01 »


Ko dolgo delaš v "z ljudmi obremenjeni" službi, imaš vedno raje domači mir in živali. Vsaj jaz.

Ouje, podpis! Vzamem krdelo nevzgojenih psov in mačkov skupaj v varstvo, pa bo garantirano lažje in bolj zabavno kot psihopate 14 ur v službi prenašat. Angry

Roko, oprosti za smetenje  Kiss
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #814 : četrtek, 18.08.2011 : 22:10:49 »

A se pri tvojih "strankah" tudi kdaj pozna polna luna?

moje paciente klasično zmetava slabo vreme in nizek pritisk (vsi-tečni-k-dr*k-vključno-z-ogledalom-press), luna pa niti ne.
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #815 : četrtek, 18.08.2011 : 22:17:47 »

ja, Pepsi ima prav, MamaF, sori za smetenje (blush), ampak maš pa na kupu kandidatke za Rent-a-Roko  Evil Evil
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #816 : četrtek, 18.08.2011 : 23:33:41 »


...da sama aktivnost že po defaultu vključuje vsaj določeno mero uporabo moči, pri čemer potrebuješ ogromno samodiscipline, časa in empatije, da ne zabredeš v zlorabe, ki so pri nas žal pravilo in ne izjema.

rava, obvladaš! Točno to je bistvo "pesjanarstva" (v primerjavi z "mačkarstvom", ma to sem spoznala šele s prakso)


ravnokar končujem en projekt, ki je imel za posledico precejšnje omejevanje ljudi(kamot bi tule pisalo psov) pri bonusih (tadrage avte sem jim pobrala, hehe) in nove delovne procese. ker pri takem delu surovo posegaš v privilegije in skrbno obdelovane zasebne vrtičke se skorajda ne moreš izogniti poziciji satanovega odposlanca na zemlji in temu primerni so tudi odnosi z udeleženci v teh procesih, pa čeprav se skoraj raztrgaš pri tem, da bi bil čimbolj prijazen in sočuten.
 
... in tole tudi - točno to se dogaja, ko rataš "pesjanar". Taprvo hočeš bit tanajbolj prijazna pasja mamica pod soncem, pol ti pa mularija na hitro podivja s "tadragimi avti" pa z aroganco, pa svoje "vrtičke" čuva, čeprav jih ima zgolj od tebe na lizingu, ampak ne,pasja zalega hoče ratat šef ... pol so pa na vrsti Ukrepi. Evo, točno to, kar ti počneš v službi, zganjamo Pasje matere v frajcajtu - a zdaj štekaš, zakaj tolk jamramo pa se jezimo Evil Cool

Da ne boš mislila, jaz mojemu zlatemu črnuhcu vsak dan večkrat povem, da je najbolj super in krasen in oh in sploh Kiss Kiss Kiss, ampak zve pa tudi to, da ne bo nikoli dosegel Veličastnega Mačjega Uma. Pa če se še tolk piflava v Šoli. Tisto, kar imajo mačke, je za psa nedosegljivo, pa naj mi Pasje ne zamerijo preveč (sem tudi jaz ena totalno Pasja ratala Cool) - ampak iz prve roke povem, da je res Wink
Saj sem vedela, da tale Pasja ni tolk lahka, ampak, da me bo ob dveh skoraj odraščenih pubertetnikih na srednja leta še kdo takole sc*t vozil, si pa nisem mislila, madoniš.  Evil

Nič ni smetenja, sem prav vesela, da še kdo mal zabenti v tejle temi, sicer bo še ratal en tak zoprn občutek, da imamo mi doma enga super angelčka, pa sem samo jaz tako žleht, da tega ne opazim Evil

Ampak zdaj se bom pa še mal važila, hehe. Sem dobila dovoljenje avtorice in slavnostno objavljam:


Tale luštna stvarca je danes dopoldan iz "Nežine ustvarjalnice" priletela v moj nabiralnik. Tole je simpatičen obesek (za okoli vratu) iz fimo mase, kamor je s posebno tehniko prenesena fotka moje originalne slikice. Avtorica Neža je multipraktik in krasna punca Kiss, zato sem ji dala zeleno luč, da lahko moje pasje-mačje slikice ponuca v dober namen, kadarkoli želi. Kako nas bo vse presenetila, si preberite na njenem blogu Cheesy
http://mojdrugijaz.blogspot.com/2011/08/mojcine-muce.html

Punce, začnite šparat, Neža pravi, da že segreva pečico za naslednje licitacije Cheesy ljubezen

Evo, a zdaj vidite, kako koristen zna bit FB - z Nežo se namreč "poznava" prav od tam Wink
PS. Vixi je pa seveda že vnaprej šlogala, da bova obe čist hepi, ker je tale prototip tako fajn ratal Smiley
Logiran

Unikatne tablice in portretki
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #817 : četrtek, 18.08.2011 : 23:37:35 »

Rent-a Roko Katera bo prva Tongue On že čaka Evil


Logiran

Unikatne tablice in portretki
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #818 : četrtek, 18.08.2011 : 23:41:52 »

A dej, mamaF, kako moreš? On je samo vate najbolj zaljubljen pesjanko na svetu, j*** ga.
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #819 : četrtek, 18.08.2011 : 23:46:59 »

Ja, Sančotova, res je, kar praviš. Zgornja fotka je ratala med popoldansko siesto na moji postelji, zunaj je nekaj sumljivo šuškalo in moj osebni čuvaj je takole pozorno opazoval, kateri "neprijatelj" si drzne motiti počitek njegove mame ljubezen

... no, potem sta mi pa še v znak Neizmerne ljubezni z Miškom še malo Kursinka prikazala Grin

Logiran

Unikatne tablice in portretki
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #820 : petek, 19.08.2011 : 00:31:17 »

Tole še spada k današnji siesti Wink Takole se stara Kursink partnerja še malo pomenita o treningu, preden zadrnjohata:
http://www.youtube.com/watch?v=QiZ_Evswz6Y
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Lučka ***
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 72


WWW
« Odgovor #821 : petek, 19.08.2011 : 01:12:04 »

Ja Rocco, kako se Ti lepo sveti dlaka,res si luštkan in lepo je videti prijateljstvo z muco.Veliko sreče še naprej.
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #822 : petek, 19.08.2011 : 01:59:20 »

Saj sem vedela, da tale Pasja ni tolk lahka, ampak, da me bo ob dveh skoraj odraščenih pubertetnikih na srednja leta še kdo takole sc*t vozil, si pa nisem mislila, madoniš  Evil

 Grin Grin Grin
čist zastopim, če malo žleht primerjam ene in druge pubertetnike  Evil Evil
eni so kjut, glih naučijo se ti nekam zlesti in te na neskončno simpatičen način prinašajo okoli - ti to veš, ampak si ves srečen.
drugi pa spuščajo preglasne in zoprno mutirajoče zvoke in uiberpametno zviška gledajo na okolico medtem ko kvasijo totalne bedarije (če je primerek related še gre nekako, ampak uni čist x, ki jih pa srečaš na javnih prevoznih sredstvih, so pa res zgage).
komu od zgoraj navedenih se z večjim veseljem pustiš sc*t peljat verjetno ni treba glih posebej izpostavljati  Evil
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #823 : petek, 19.08.2011 : 02:00:17 »


iiiiiiiii  ljubezen ljubezen ljubezen
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #824 : petek, 19.08.2011 : 07:45:43 »

Uahaha, včeraj je bila luna7 pri meni in je v živo lahko slišala raztur dveh mulcev sram Evil butnglavc jezen
So sicer moji related, ampak bi jih kar ... rajš ne bom napisala.
In potem je zelo diplomatsko komentirala, da nas (starše) kar občuduje ljubezen trmoglavka predaja
Še dobro, da imam Missy, ki je balzam za dušo Kiss Kiss Kiss
Logiran
Strani: 1 ... 50 51 52 53 54 [55] 56 57 58 59 60 ... 370   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines