mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 12:30:51

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Strani: 1 ... 52 53 54 55 56 [57] 58 59 60 61 62 ... 370   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko  (Prebrano 782859 krat)
0 članov in 7 gostov pregleduje to temo.
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #840 : četrtek, 25.08.2011 : 14:53:34 »

To pa niti ni več joga pri vas, to je yog-art!  Cool

Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #841 : četrtek, 25.08.2011 : 14:58:48 »

Zakon! Lahko pridem pomagat? Tongue
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #842 : četrtek, 25.08.2011 : 15:32:44 »

Zakon! Lahko pridem pomagat? Tongue
absolutno - samo ne hodi brez Bitkota in Jagice ljubezen ljubezen
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #843 : četrtek, 25.08.2011 : 15:37:10 »

mamaF, ti potem res potrebuješ našega Vajenca - on tudi v najhujši vročini kljub truplom, ki ležijo povsod, najde moči, da ti daje buce Cheesy
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #844 : četrtek, 25.08.2011 : 15:38:17 »

Zakon! Lahko pridem pomagat? Tongue

jst tut, jst tut
srce se mi trga, sploh ne morem gledat, kako se sama matrata
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #845 : petek, 26.08.2011 : 07:44:26 »

Kakšen kič....  Kiss Kiss Kiss Mačor si še rito hladi...  Grin
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #846 : sreda, 31.08.2011 : 12:04:25 »

Vidim, da sta oba že prava mojstra v jogi! Jah, ni kaj, vaja dela mojstra!  Wink
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #847 : ponedeljek, 10.10.2011 : 17:28:14 »

Vaja dela mojstra, to je res Smiley Smo zdaj opazili, da se naša črnogorsko lena familija ni javila ze ohoho časa sram
No, v tem času je naš Roko dobil nadvse pomemben in cenjen obisk - na prvi šolski dan sta ga namreč obiskali njegovi prvi horjulski mami, Smetka in Ada  Kiss Kiss Namen priložnostnega obiska je bilo prvenstveno ugotavljanje ali je mulc čuvaj ali zgolj "wannabe" grozna črna pošast in seveda Čvek ob kafetu Wink. Toda Prase Črno se je izkazalo - namesto, da bi "prvi mami" nalajalo, kot je po njegovem nuuujno potrebno vsakega nalajat ob prvem obisku, je čisto pohleven zlezel iz hiše in se pustil čohati ... in potem po čuvajsko čuval njune noge pod mizo. jaz pa sem dobila kopico napotkov, kako mulcu "popestriti" ležerno črnogorsko življenje z malimi vsakodnevnimi nalogicami, hehe. In od takrat se poleg običajne piflarije gremo pri nas malo klikanja za  trikce, pa malo več teženja, kadar se Pošastkotu zahoče vneto čuvati svoje ljudi in ozemlje, pa moram reči, da nam gre precej dobro. Sem prav ponosna nanj, se mi zdi, da zdaj resno vzame vsak "miiiir" in "prostor" ob morebitni želji po razsajanju Smiley
Pa še tole je dobil gospodič moj črni:

(če ne bi bilo Smetke, ki mi je žarnico v glavi prižgala, da si znam to tablico jaz tudi sama naslikat, bi še vedno brskala po raznih spletnih trgovinah in bila nezadovoljna z izbiro)
Evo, zdaj boste moji obiskovalci seznanjeni z "nevarno" vsebino našega dvorišča Grin
Horjulskima mamama še enkrat hvala ljubezen ... fotodokaza ni pa nobenega, ker smo imele vse roke zasedene s kafetom, bakljavo in drugimi razvadami Wink

Nekateri gostje pa na žalost ne znajo brati Shocked



Tale ježek je v bistvu že naš stalni gost in si emlje pravico lomastiti mimo vhoda, ko pač njemu paše. No, Roko bi mu rad določil svoj urnik, pa zlobna mati ne pusti Evil

Ker je Rokotova tablica naletela na lep odziv pri enem novopečenem mačjem "tatkotu", smo naredili še eno:

... tale je za tole mečkabilno bitjece

... ki je sredi poletja postalo mali Bajkin bratec! Mače je s ceste pobral Bajkin tatko in se vanj nesmrtno zaljubil ... in zdaj si delita delavnico, kavč in vse ostalo. Ljubosumnica Bajka je vse skupaj precej dobro prenesla, Roko pa je bil ob prvem obisku itak totalno navdušen nad novim učencem za kursink. Balko se strinja in se Roku prav nastavlja, kadar prideva na obisk. Evo, še ena fotka z ljubico Bajko, na žalost spet neostra, ker se ju pri najboljši volji pred temo ne da "uloviti" pri miru, norca naša.


Moja, moja ljubica ljubezen


Pa še malo mojega najljubšega črnuha




... posebej za našo nono, ki Roku prinese pasji piškotek in zlobna mati ne dovoli, da bi pes dobil piškot kar tako zastonj, sva se naučila "gimme5" in še par variant "tačke". Pa je nona vesela "ker jo pes tako lepo uboga" in Roko tudi, ker dobi piškot ali nedeljsko govejo kost "iz župe" Smiley


Moj ponosni piflarček (no, jaaa, tule je vsa pozornost namenjena enemu traktorju v daljavi Evil )


Sicer pa treniramo vsak dan in brez prestanka - tole je en priložnostni kursink v naravi, ko nama Miško uide iz hiše in sledi po trtah ... pa ga skrbni Roko ujame, da ga lahko po hitrem postopku spakiram nazaj na toplo.
En kursink na dan odžene zdravnika stran Grin






Se opavičujem za slabo kvaliteto fotk, ma pravi kursink je tako hitra dispiplina, da je navadni telefonin ne zmore dohajati  Grin
Filmček še pride.

No, če kursink odžene zdravnika in druge tegobe, pa poglobljeni trening črnogorske joge krepi notranji mir in druge duhovne kreposti Wink






Fajn se imamo, črni, tigrasti in črno beli Cheesy
Logiran

Unikatne tablice in portretki
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #848 : ponedeljek, 10.10.2011 : 17:58:37 »

Sam tale Miško je pa en kos mačka Shocked. Ali je Rocco manjši kakor k/lažejo slike? Tablice so pa mega! Afroedino hud pes izgleda malo preveč prijazen na slikici Wink
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #849 : ponedeljek, 10.10.2011 : 18:04:33 »

Tole zadnjo sliko sva pravkar uprizorili tudi medve z Milo Cheesy
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #850 : ponedeljek, 10.10.2011 : 20:11:20 »

Tisti črni hudi pes na sliki je pa tako prijazen, da prav vabi k vstopu na dvorišče Roll Eyes Roll Eyes
Logiran
aleksandrak
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.893



WWW
« Odgovor #851 : ponedeljek, 10.10.2011 : 20:25:20 »

Zdaj pa ena konkretna, mamaF: V kateri štacuni bo tablice mogoce kupiti v prosti prodaji???
Logiran

Wer auch immer gesagt hat, dass man Glück nicht kaufen kann, hat die Hunde vergessen. (G. Hill)
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #852 : ponedeljek, 10.10.2011 : 20:47:57 »

Zdaj pa ena konkretna, mamaF: V kateri štacuni bo tablice mogoce kupiti v prosti prodaji???
Tale je testna, bi rada videla, kako prenaša razne vremenske vplive. Tablica je namreč kos odslužene tiskarske aluminijaste plošče (meni je užitek reciklirat stvari Wink ), poslikana je pa s slikarskimi akrilnimi barvami, na koncu pa še na debelo prešpricana s prozornim akkrilnim lakom. Tale Rokova je nameščena kar na hišni zid, torej je izpostavljena soncu in dežju ... zato bi rada videla, ali in kdaj se bo začela luščit oz. če bo kaj obledela ... Zato si za zunanjo uporabo trenutno še ne bi upala ravno delati reklame Tongue

Ampak, če bi kdo imel tako tablico bolj za "okras" nekje v zaščitenem prostoru, naj se javi na ZS Wink Za notranje prostore pa garantiram, da se ji nič hudega ne more zgoditi (no, ja, razen če bi se jo kak navdušen maček odločil popraskat Cool

@Riry, tale kos mačka je težak konkretnih 6 kg Wink, njegov črni "brat" pa točno 18 (tehtano pejšnji teden pri veterinarju). Ja, Miškota je kr en kos, ampak tudi Roko ni tako majhen, njegova borderka Bajka ima eno kilo manj in je par cm nižja od njega.
Ampak zame je Miško še zmeraj Mali Miško ljubezen sirotek, vedno lačen, ki sem mu morala prav ene druge (lajt!) brikete kupit, ker se je z njegovim prljubljenim RC-jem tako nažiral, da ni bilo več za nikamor Tongue Zdaj pa je z očitno manj okusnimi Sanabelle tudi neskončna lakota čudežno izginila Evil

@Kocka, saj je zlatek prijazen in priliznjen, čisto tak kot na sliki, samo včasih se mu kakšen velik stric ne dopade najbolj Evil
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #853 : ponedeljek, 10.10.2011 : 20:52:34 »

Fijuuuu, kakšna nobel tabl'ca! bravo  Je rekla Moja, da kar kujprec naročimo!

Ta Blond Cockta
(blond v naši družini je sicer nekdo drug, ne jest, ampak že dobro... Roll Eyes)
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #854 : ponedeljek, 10.10.2011 : 21:02:26 »

Fiuuu  Roko čuvaj  Cheesy  Tale tablca je pa res nobel, za hude čuvaje  Cool 
Logiran
Strani: 1 ... 52 53 54 55 56 [57] 58 59 60 61 62 ... 370   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines