mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 09:19:24

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Strani: 1 ... 56 57 58 59 60 [61] 62 63 64 65 66 ... 370   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko  (Prebrano 782594 krat)
0 članov in 14 gostov pregleduje to temo.
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #900 : sreda, 26.10.2011 : 18:11:42 »

Bi tebe rada vidla, kako kakaš čepe pod mrzlo prho  Angry Angry
Vse da, če se hoče Tongue
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #901 : sreda, 26.10.2011 : 20:39:43 »

Bi tebe rada vidla, kako kakaš čepe pod mrzlo prho  Angry Angry
Jao, Cats, pa kje jih jemlješ Še mal pa bom sedela na mokrem stolu

Da vam povem, kako sem pa danes mojega Črnuha zafrknila (ampak prej še on mene Angry ). Sva šla prej dopoldan, ko je ravno malo rosilo za ene dobre pol urce na sprehod. In se pri naši njivi vlije kot iz škafa. No, na srečo je bilo lulanje in klobasanje že opravljeno, pa sva tekla nazaj. Nakar se jaz, že totalno zadeta od kosila, pa od laufanja na pošto, pa od akrilnega laka odločim, da se je treba še malo zluftat ob petih popoldan, ko je kar fajn deževalo, ampak kaj bo to meni, ko imam pa fensi nove gumijaste škornje s fejk blubery (alikajjježetisto angleško) vzorcem. pa eno razvlečeno črno trenerko, črno jakno, črn dežnik, vam povem, sem izgledala direkt kot iz Ljubljanskega Tedna mode oz. kot Angleška kraljica, ko gre na ranč lisice lovit Evil
V glavnem ... greva jaz in moj Črni pes lisice lovit in ker je zdaj spet izobilje zajčjih in srnjih drekcev po trtah in ribjih briketkov v mojih žepih, niti ni bilo težko hodit po dežju (aja, a si predstavljate, da bi Njenemu Veličanstvu iz žepov smrdelo po crknjenih ribah Grin ). No, potem ga na enem travniku na koncu Tavelikega vinograda odpnem s povodca, da je odšprintal par krogov, nakar me je lulat pritisnilo in ni blo kaj ku hlače dol pa v tisto mokro travo. In pri tem početju me je moj krasni Črni dežnik tolko zakril, da nisem videla, kaj se 2 metra proč dogaja. Ko vstanem, zagledam Črnuha, kako ponosno drži v gobcu eno prazno, odvrženo pločevinko od Tuš piva (očitno še ostanek od delavcev iz zadruge) in me izzivalno gleda. Kot ponavadi, kadar je tak kraaaasen plen v igri, ga pokličem in ker vem, da mi svinjarije ne bo hotel kar tako predati, začnem teči v nasprotno smer. Zmeraj priteče za mano in mi sledi s tisto svinjarijo v gobcu in če mi je sreča mila celo uboga, ko se zaderem "prooooostor" in potem smeti zamenjava za (ja zato so žepi polni) smrdljive ribje brikete. Sicer pa se "kao" loviva in cukava za "igračo" in na koncu jo dobim itak jaz oz. zamenjam za kaj bolj pametnega.

Ampak ne tokrat ... medtem, ko sem se mu jaz "kao" skrila za sosednjo vrsto trt, se je spet ulilo kot iz škafa. Jaz ga kličem, žvižgam, tulim, čakam, grem pogledat v "njegovo" vrsto .... njega od nikoder... se mi je zdela cela večnost, pa niti tri minute ni trajalo. Pa vztrajam še kako minuto, dve, pes se še zmeraj ne oglasi, tudi piksne ni nikjer .... jaz v glavi že premlevam vse božje telefonske številke od sosedov, zavetišča, Smetke, ni da ni. In se tolčem po glavi za tisti odpet povodec ... In potem se odločim, da je najbolje probat pogledat nazaj domov, glede na ploho bi bilo prav možno, da  mu je bilo močenja enostavno dovolj in se je s svojim plenom vred spravil pod streho.

In res je bilo tako ... ko sem vsa zasopla, premočena in solzna prilaufala pred hišo (ene 300 m stran od "kraja zločina"), ga zagledam, kako kot Jagnje Božje leži pred vrati na predpražniku s tistim totalno spokorniškim pogledom in svinjsko Tuševo piksno med tačkami, češ "glej, mama, kaj imam zate, saj ti obožuješ pivo, a si kaj vesela". In tolče s premočenim repkom ob premočen predpražnik in je ves slinast in vesel, ker me spet vidi ljubezen

Prase moje črno! Jooooj, kako me je prestrašil in ujezil. Itak, da sem ga preljubčkala, kaj pa Kiss

In veste, kaj sem naredila potem? Kazen! Kazen pa mora bit vzgojna, ane Tongue
Sem prijela telefon in poklicala Bajkino "mamo" da prinesem dve pivi in prideva k njej na obisk. In sem v ruzak pobasala dve (Tuševi!) pivi in "tableščeč" povodec in dežnik in baterijo in sva šla - spet v naliv, brez milosti! Kazen mora bit vzgojna Evil

Tako. In kaj je nauk te zgodbe. Lulat v dežju ni samo neudobno, ampak tudi - nevarno (za psa še najbolj, kot vidite). Missy, ti že veš, ane Wink

In tadrugi nauk, ki ga jaz, kot bivša zaprisežena mačkarca včasih ne bi razumela: nihče ne pozna gospodarja tako dobro kot njegov pes (se nanaša na piksno piva Evil Grin ).
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #902 : sreda, 26.10.2011 : 21:50:30 »

 
No zdaj pa jaz skoraj sedim na mokrem kavču, samo što se nisam upiškila od celega prostega spisa od mameF.  


ampak kaj bo to meni, ko imam pa fensi nove gumijaste škornje s fejk blubery (alikajjježetisto angleško) vzorcem. pa eno razvlečeno črno trenerko, črno jakno, črn dežnik, vam povem, sem izgledala direkt kot iz Ljubljanskega Tedna mode oz. kot Angleška kraljica, ko gre na ranč lisice lovit Evil



.... ga zagledam, kako kot Jagnje Božje leži pred vrati na predpražniku s tistim totalno spokorniškim pogledom in svinjsko Tuševo piksno med tačkami, češ "glej, mama, kaj imam zate, saj ti obožuješ pivo, a si kaj vesela". In tolče s premočenim repkom ob premočen predpražnik in je ves slinast in vesel, ker me spet vidi ljubezen

- Tole me je pa sploh čist dotolklo  Cheesy
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #903 : sreda, 26.10.2011 : 22:24:10 »

Pepsi, Kokticino darilo fuuuul paše k mojim novim škornjem  veselje

Za lulanje in piškinje je pa The One and Only Cats kriva
Logiran

Unikatne tablice in portretki
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #904 : sreda, 26.10.2011 : 22:47:06 »

No, a vidiš, če  ne bi Roko zamočil, ne bi imela česa proslavljati in bi bil en čisto navaden us*** dan.  Wink
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #905 : četrtek, 27.10.2011 : 08:52:28 »

Joooj, kako sem se temu nasmejala! Missy in Rocco, najboljša sta! Seveda, pri nas se ob takih hudiih nalivih raje userjemo na hodniku bloka....ksreč s klobaso, ki jo neopazno poberem in se delam, da je tukaj pač eden samo prdnil...  Tongue Evil
Cats, si predstavljam to sceno pod tušem...mrzlim...  Grin Grin Grin
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #906 : četrtek, 27.10.2011 : 09:14:22 »

Seveda, pri nas se ob takih hudiih nalivih raje userjemo na hodniku bloka....ksreč s klobaso, ki jo neopazno poberem in se delam, da je tukaj pač eden samo prdnil...  Tongue Evil


Ja, srečni vi v civilizaciji, ki imate blok Tongue Mi, kmetje, imamo pa še izhod iz kuhnje direkt ven na dež, pol pa .... reši se, kdor se more
Logiran

Unikatne tablice in portretki
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #907 : četrtek, 27.10.2011 : 09:35:06 »

Se bojim, da me bodo enkrat odkrili  Lips Sealed. Zaenkrat me ni še nihče porajtal (upam, da tudi ne bere... Tongue ). No, pa sej itak vse počistim - tudi občasne lužice. Sicer se pa ni nihče še vprašal, zakaj hodim po hodniku z  brisačo pod pajsko  Evil  Tongue , ki jo odložim na nabiralnike ob izhodu (suhem, seveda).  Smiley
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #908 : četrtek, 27.10.2011 : 20:13:34 »

Tale tema je pa ratala "the happy pill". Človek ne more, da se ne bi nasmejal in bil vesel, ko jo bere! 
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #909 : četrtek, 27.10.2011 : 20:36:48 »

He he. Norc črn  Cheesy Grin
Taprava dva navihana za skupaj  ljubezen
Logiran
Speedy
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.334


« Odgovor #910 : petek, 28.10.2011 : 09:54:03 »

Citat
No, potem ga na enem travniku na koncu Tavelikega vinograda odpnem s povodca, da je odšprintal par krogov, nakar me je lulat pritisnilo in ni blo kaj ku hlače dol pa v tisto mokro travo. In pri tem početju me je moj krasni Črni dežnik tolko zakril, da nisem videla, kaj se 2 metra proč dogaja.
Sem pomislila, da je bil dežnik kriv za to, da med zalivanjem trav'ce nisi opazila radovednega pogleda naključnega mimoidočega sprehajalca. Evil Grin Sem že tuhtala, kako neki sta oba odreagirala, nakar preberem, da sem brcnila v temo. Roll Eyes Grin
Logiran
jstm
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 50


WWW
« Odgovor #911 : petek, 28.10.2011 : 10:20:34 »

brihta črna Cheesy zakaj bi se zmočl, če pa lahk žvečmo piksno na suhem  Cheesy


Seveda, pri nas se ob takih hudiih nalivih raje userjemo na hodniku bloka....ksreè s klobaso, ki jo neopazno poberem in se delam, da je tukaj paè eden samo prdnil...  Tongue Evil
  Grin Grin Grin

sm tole pa je taktika, mogoče si jo bom pa kdaj, če bo kriza sposodila  Wink sm namest hodnika raj dovoz pri bloku. tam je manj ljudi sram k naša princeska je, ko tale bučka črna, k vidi dž jo kr ucvre domov  Roll Eyes
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #912 : petek, 28.10.2011 : 10:23:15 »

Joooj, kako sem se temu nasmejala! Missy in Rocco, najboljša sta! Seveda, pri nas se ob takih hudiih nalivih raje userjemo na hodniku bloka....ksreč s klobaso, ki jo neopazno poberem in se delam, da je tukaj pač eden samo prdnil...  Tongue Evil
Cats, si predstavljam to sceno pod tušem...mrzlim...  Grin Grin Grin
Aja, da ne bo kdo misli, da jst sprehajam psa po hodniku. Ona se NOČE usrat zunaj, če fejst dežuje, kljub daljšemu sprehodu, koza naša....  Evil Roll Eyes Wink Smiley
Logiran
jstm
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 50


WWW
« Odgovor #913 : petek, 28.10.2011 : 10:34:42 »

sej Cheesy jst sm pod dežnikom stala ene pol ure. jo nagovarjala, tleskala, prosila, ponujala pribolške....in nič... stala je na koncu dovoza in se ni hotela premaknit  Roll Eyes zato sva šle nazaj domov. ko sva pa gor na hodnik prišle se je pa takoj polulala....  kakat sva šli pa še 1x čez urco pa pol, ko je končno nehalo deževat  Undecided
Logiran
sonce rumeno
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.258


« Odgovor #914 : petek, 28.10.2011 : 23:19:23 »

Oh, srečneži! Roll Eyes Nejka komaj čaka, da je dež. Bolj uliva, bolj je srečna in bolj bi norela po tistih lužah. Angry Uboga JAZ! Sad trmoglavka
Logiran
Strani: 1 ... 56 57 58 59 60 [61] 62 63 64 65 66 ... 370   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines