mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 09:52:18

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Strani: 1 ... 58 59 60 61 62 [63] 64 65 66 67 68 ... 370   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko  (Prebrano 782662 krat)
0 članov in 16 gostov pregleduje to temo.
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #930 : nedelja, 30.10.2011 : 23:17:17 »

Dogmania jih ima Smiley.
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #931 : ponedeljek, 31.10.2011 : 08:25:45 »

Hvala! Cheesy
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Fifi1
odvisnež
*****
Sporočil: 884


WWW
« Odgovor #932 : ponedeljek, 31.10.2011 : 10:34:22 »

Predstavljam si, kako bi zgledal poleg s tem dežnikom in se ne morem nehat smejat.  Grin Pepsi, tole moraš nujno pofotkat in to čimprej.  Cheesy
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #933 : ponedeljek, 31.10.2011 : 12:42:46 »

A potem je ta dežnik v bistvu tudi povodec oz. je pes nekako privezan pod njim, ali moraš ves čas loviti s pokrovom psa  oz. držiš v eni roki špago, v drugi pa dežnik? Nobelovo nagrado tistemu, ki mu uspe tole shendlat in nima psa s pogonom crkjenega konja.
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #934 : ponedeljek, 31.10.2011 : 15:07:54 »

Čaki, tega pa še ne vem - pa ne pozabi, da imam jaz tri pse.  Tongue   Dobro, dve sta že upokojenki, ampak ena je pa turbo - to bo še zabavno!
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #935 : ponedeljek, 31.10.2011 : 15:38:06 »

in nima psa s pogonom crkjenega konja.
Evo, to bi bilo potem glih za nas. V dežju je itak pogon še bolj crknjen kot sicer Cool
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #936 : ponedeljek, 31.10.2011 : 15:39:42 »

Pepsi, ko dobiš to napravo, te lepo prosim (magari bom pomagala pri priprošnjah) teto Cats, da posname filmček tvojega sprehoda in ga opremi s komentarji Grin Saj veš ... v tmurnem novembru bomo rabili dosti razlogov za smeh Evil
Logiran

Unikatne tablice in portretki
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #937 : torek, 01.11.2011 : 09:46:26 »

Nobelovo nagrado tistemu, ki mu uspe tole shendlat in nima psa s pogonom crkjenega konja.

 Grin Grin Grin

zdi se mi, da gre za zelo sofisticirano napravo.
izgleda tako, kot da se štanga od marele nadaljuje v povodec.
http://www.youtube.com/watch?v=UAIiX-9mmSU
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #938 : torek, 01.11.2011 : 12:12:41 »

Hudo, mislim da pod temle še ET pri priči neha vlečt od samega šoka nad čudom tehnike Grin.
Sicer pa - hočem videt filmček od tete Pepsi z njenimi tremi kosmatimi gospodičnami pod pasjo marelo Cheesy!
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #939 : torek, 01.11.2011 : 12:50:27 »

Za Pepsi bodo morali še predelat dežnik in narediti namesto enega tri priveze.
Huudo, saj za lulat bi bilo še za našega, za kakat pa absolutno premalo prostora in udobja. 
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #940 : petek, 04.11.2011 : 21:08:38 »

Zdaj pa fajn zajemite sapo in bodite lepo fauš Tongue

Danes sva z Rokom imela obisk, ki mi ga je ena od naših forumskih kolegic vnaprej napovedala takole:" Boš videla, kako je krasen! Jaz nisem kaj prida pasja, pa me je čisto navdušil ljubezen Pa uboga na pogled, ni treba nič reč, neverjeten je. "

.... in presneto prav ima ta Gospa Wink

Ta daaaaam, na obisk in prevzem svoje tablice je prišel moj oboževanec, G.Pes osebno ljubezen

Fotke so kilavemu vremenu in tresočim rokam čist razslinjene fotografinje primerno škifo, ma to ne moti velikih duhov, bi rekel Kljukec s strehe Smiley

Kdo sta ti dve zmazani črni packi, ni težko ugotoviti Tongue





Kislo vreme in pršenje iz megle črnuhov ni motilo niti malo, uglajeni G.Pes pa je zrdžal gnjavljenje v stilu "daaaaj, lovi se, lovi se" svojega dosti mlajšega črnega kolega

ljubezen ljubezen



.... samo roko stegneš, pa že trebuh za čohanje nastavlja, neverjeten je Kiss


... potem sva ju s Samotovo dali na prostor za poziranje Tongue pa fotke na žalost niso nič manj zmazane sram


še en zmazek Tongue Ampak uživali pa smo, kot prašički  Grin


In ... poleg vseh francoskih poljubov, ki sem jih bila deležna - a veste, kaj še sta mi Samotova Šefica in G.Pes privoščila? Iskanje pogrešane osebe!! Roko je tačas najpridneje čakal na "odlagališču", Samotova in G.Pes pa sta mi demonstrirala, kako se išče Smiley Jeeeej, kako je to fajn! Jaz sem se šla skrit, G. Pes pa me je iskal in tudi našel ... in takoj, ko me je našel, me je pocmokal Grin, šele potem pa "povedal" Samotovi, kje sem Smiley

V glavnem, fuuuul fajn pesjanarsko popoldne sva preživela v najboljši možni družbi Cheesy

Ker pa je Samo velik džentelmen in zelo radodaren, je vsem trem našim kosmatincem po osebnih kurirjih poslal .... daaaariiiileeee!









Miško se strinja s Samotom: palčke so zakon!
Logiran

Unikatne tablice in portretki
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #941 : petek, 04.11.2011 : 21:16:23 »

Ampak res smo fous Cheesy ljubezen
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #942 : petek, 04.11.2011 : 23:05:23 »

Evo še najino poročilo z današnjega super popoldneva!

http://www.mojpes.net/forum/index.php/topic,38352.630.html

Midva se bova kar še kdaj povabila, tako sva uživala.  Cheesy

Mali Miško, je Samo že vedel, da ti veš kaj je dobro, ti bo še kdaj palčke poslal, brez skrbi!  Cool Roko, tudi ti boš zagotovo deležen še kakšne dobrote!  Wink
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #943 : sobota, 05.11.2011 : 20:53:46 »

Še ena pozabljena fotka o tem, kako smo bili včeraj priiiiidni Azn
[/img]
Logiran

Unikatne tablice in portretki
enaNika
rad pišem
****
Sporočil: 312


« Odgovor #944 : nedelja, 06.11.2011 : 01:23:36 »

Še za nazaj, na temo sprehodov po dežju. Ne morem, da ne bi prilepila...  Grin Grin Grin

Logiran
Strani: 1 ... 58 59 60 61 62 [63] 64 65 66 67 68 ... 370   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines