mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 14:33:46

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Strani: 1 ... 59 60 61 62 63 [64] 65 66 67 68 69 ... 370   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko  (Prebrano 783103 krat)
0 članov in 18 gostov pregleduje to temo.
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #945 : nedelja, 06.11.2011 : 13:47:57 »

Že vidim mamoF v novi stereo karieri - obenem bi psa lulat pelala in škorce po vinogradih v hercarest metala Cheesy Cheesy
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #946 : nedelja, 06.11.2011 : 15:05:57 »

Wauuuu, enaNika, tole je pa prav zame ustvarjeno Afro Kje se ta reč kupi? Meeelaaaaa!

PS. Si predstavljate, kak mir bi imela na sprehodih Grin vse bi bežalo pred mano - zajci, srne, otroci iz vrtca Evil ... Črni tandem Roko the Black Killer & mamaF The Black Witch
Logiran

Unikatne tablice in portretki
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #947 : nedelja, 06.11.2011 : 19:00:25 »

Še ena pozabljena fotka o tem, kako smo bili včeraj priiiiidni Azn
[/img]
Meni je ta fotka fuuul všeč! Res je priden tale zlati, pardon, črni. Roko!  Kiss Kiss Kiss

Glede dežnikov pa tole. Jaz sicer res nisem tak umetnik kot mamaF ali pa ta mali bamfel, ampak v moji glavi, bi bil najbolj funkcionalen dežnik, ki se ga pritrdi na rame, kot na spodnji risbici by me:



[slika je izbrisana]
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #948 : ponedeljek, 07.11.2011 : 04:31:43 »

Fifi1 je dober konstruktor! Namesto, da se tule nekaj heca iz dežnikov, bi ga lahko nafehtale, da kak prototip naredi! Idej se je že kar nekaj nabralo Wink
Pa k temule predlogu od NoJinx bi jaz dodale še en mali sončni kolektorček na vrhu, da bi se dežnik čez dan napajal, ponoči bi pa ena taka majhna lučka spodaj svetila, pa ne rabiš ne kresničke ne baterije, ko pelješ reveža psa ob dveh zjutraj kakat, ker je moral do takrat s tabo slikat tablice Grin

Si slišal, Fifkin ata? babe rabimo dežnik za "poleg"
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Fifi1
odvisnež
*****
Sporočil: 884


WWW
« Odgovor #949 : ponedeljek, 07.11.2011 : 09:45:52 »

Tole je ogromno dela...sicer bi se dalo, ampak problem je dolžina vzvoda za odpiranje tega naramnega kišobrana. Bi bilo treba pogruntati en nov sistem. Poleg tega bi bil problem ob močnejšem vetru, ker marele nebi mogel nagibati proti vetru in bi zato slabše kljubovala sunkom (beri: zvračanje na ramenih, obračanje marele navzven, lomljenje in trganje materiala) Skrbi me tudi, kako varno bi bilo s tako marelo pasti... da ne poškodujete sebe ali svojih bližnjih (razna zlita očesa, prebita glava), ker te mare ne morete kar spustiti, ali umakniti...  Drugače je to fina zamisel, ampak za razmislit, če ni tista vesoljska marela ki sem jo prilepil, glede vsega zgoraj napisanega, prevelika konkurenca. Realizirana ideja bi zgledala zelo posrečeno...  to marelo še pobarvaš kot cvet marjetice, pa boste prave rožice! Ali pa jurčki... satelitki... antence... Grin
KOMPLICIRATE!  Od kdaj navadna palerina ni več dovolj? 
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #950 : ponedeljek, 07.11.2011 : 09:53:44 »

Un črn skafander z marelo bi tut jaz mela. Grin

Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #951 : ponedeljek, 07.11.2011 : 10:56:52 »

KOMPLICIRATE!  Od kdaj navadna palerina ni več dovolj? 
Saj je, ampak po faci rado curi, pa dolge lase je včasih težko ukrotit oz. zbasat pod kapuco Wink. Pa pod palerino švicaš in si lahko še bolj moker kot zvrha. Ampak imaš čisto prav, KLJUB marjetici na glavi rabiš tudi palerino in/ali dežne hlače.  Roll Eyes
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #952 : ponedeljek, 07.11.2011 : 14:22:50 »


KOMPLICIRATE!  Od kdaj navadna palerina ni več dovolj? 
OK, se strinjam, skafander, ki si ga prilepil, je res bolj praktičen, Ampak bi bilo pa fajn, da ima spredaj eno šipco z dioptrijo za nas kratkovidne, da bi lahko hkrati brali tudi takele tini mini sporočilca
Logiran

Unikatne tablice in portretki
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #953 : ponedeljek, 07.11.2011 : 14:45:37 »

Si ni upal na veliko napisat Evil
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #954 : ponedeljek, 07.11.2011 : 14:47:54 »

Ja, kateri dec pa bi si upal na glas povedati, kar si misli tropu besnih babnic, ki bi s klasičnimi marelami s špico na koncu užgale juriš proti njemu Evil
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #955 : ponedeljek, 07.11.2011 : 14:59:57 »

Špica na glavi ni glih dobra ideja, to je že Franklin vedu - razen če nočete imet brezplačne trajne  Evil Čeprav tudi lupa namesto šoferšajbe ni, a veš, ker te ob nenadnem sončnem žarku lahko ožge po ksihtu  Wink

Ni to kr tko, drage moje. To je fizika, a veste  Azn
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #956 : ponedeljek, 07.11.2011 : 15:11:04 »

Ni to kr tko, drage moje. To je fizika, a veste Azn


Yes, Mrs. Newton  Cheesy   

Za ostale sicer ne morem trdit, zase pa komot rečem, da ich fizika šteken iberhaupt njet
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Speedy
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.334


« Odgovor #957 : ponedeljek, 07.11.2011 : 15:11:49 »

Kaj pa porečete na tole? Azn Azn





Kupljena pred približno sedmimi leti v Nemčiji od uličnega prodajalca. Tako za kdaj je čisto ok, je pa precej neudobna, žuli v glavo (tistih parkrat, ko sem jo uporabila, sem še kapo uporabila)... Tongue Odpre se pa tako, da se plastičen 'štoplc', ki ga držim na spodnji sliki, zatakne na 'kljunček' iz plastike na samem vrhu dežnička (vidno na sliki).


Logiran
Fifi1
odvisnež
*****
Sporočil: 884


WWW
« Odgovor #958 : ponedeljek, 07.11.2011 : 15:36:29 »

Tudi na bolhi ga prodajajo, v google napišite "dežnik za na glavo", cena je pa tudi majhna.  Wink
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #959 : ponedeljek, 07.11.2011 : 15:51:43 »

Po moje ti tole še prva sapica odpihne Wink
Logiran
Strani: 1 ... 59 60 61 62 63 [64] 65 66 67 68 69 ... 370   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines