mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 14:56:46

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Strani: 1 ... 60 61 62 63 64 [65] 66 67 68 69 70 ... 370   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko  (Prebrano 783147 krat)
0 članov in 7 gostov pregleduje to temo.
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #960 : ponedeljek, 07.11.2011 : 15:52:36 »

S takimi so se že pred davnimi leti po Benetkah sprehajali vukompraji (tako imenujem črnce, ki po turističnih mestih prodajajo fake očala, ure ipd.) Smiley.
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #961 : ponedeljek, 07.11.2011 : 16:10:06 »

To pri nas vsako leto prodajajo na morju Grin
Logiran
Speedy
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.334


« Odgovor #962 : ponedeljek, 07.11.2011 : 17:36:33 »

Po moje ti tole še prva sapica odpihne Wink
Ma kaj pa vem, jaz sem enkrat po nalivu tekla z njim. Tongue Je bilo kar ok, ampak tišči pa čisto preveč. Roll Eyes

Nekam 'deževna' postaja tale tema... Evil Tongue
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #963 : ponedeljek, 07.11.2011 : 19:39:01 »

Po moje ti tole še prva sapica odpihne Wink
Ja, to ni za na kraško burjo.
Eh, že vidim, da bom morala Pepsi nažicat, da mi iz Diznilenda en fensi oriđinal Bluberi dežnik ali pa plastičen prinese Grin Tele inovacije so bolj za na modno pisto, kot za na trda kraška tla in lovske terena, ki jih z mojim Črnogorcem osvajava Tongue
Logiran

Unikatne tablice in portretki
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #964 : ponedeljek, 07.11.2011 : 19:46:05 »


Nekam 'deževna' postaja tale tema... Evil Tongue
ja, Speedy draga ... jaz sem NoJinx vabila na "sprehod po kraškem sončku", pa po fotkah vidiš, kako sonce smo imeli Angry In že 4 dni je manje-više tako. Bljak in megla in oblačno in vlažno ... N-Č mi ni všeč. Mam pa že raje sneg, kot takole.
Zato mene "antidež" predlogi prav nič ne motijo, glih nasprotno, prav fajn se nasmejem ob tehle debatah Smiley Ampak priznajte - Cats je pa špilferderber Evil
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #965 : ponedeljek, 07.11.2011 : 22:43:54 »

Baba nehvaležna, življenje ti rešujem, ti pa tako  Angry Angry Angry Evo, beri, na, beri, če ne verjameš  Angry Angry Angry Angry
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #966 : ponedeljek, 07.11.2011 : 23:20:04 »

Pa kaj paničariš lubica, saj lepo piše, da je mati ostala živa! In jaz sem mati, ane?  Evil

Ampak, v resnici ... uh, tole pa ni hec. Alora nič štroma na dežnik, pa plastična špica mora bit.
Mi je težko priznat .... ma tokrat ima Fifi1 še najbolj prav (ah, ti moški, vedno morjo imet prav Angry Evil ) - palerine so zakon!

Cats, saj veš, da te obožujem ljubezen ... v bistvu bi blo še najboljše, da ti svoje kolege tam gor prepričaš, da vreme brez dežja zrihtajo za tole jesen, pa bomo brez problemov okoli špancirali.
Sami smo krivi ... lepo bi ostali samo pri mačkah, pa se nam ne bi bilo treba sekirat, kakšno vreme je zunaj predaja
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #967 : ponedeljek, 07.11.2011 : 23:23:21 »

Pa lih danes sem brala nek tvoj đurasik post v temi od Demolišnov, kako je zate pravi lajf imet posteljo, lene mačke pa knjigo o psih  pevka
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #968 : ponedeljek, 07.11.2011 : 23:49:32 »

... in si predstavljaš, da bo točno jutri že eno leto od tega, kar ... sem pozabila na to, kaj pomeni imeti pravi lajf Grin
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #969 : torek, 08.11.2011 : 00:00:11 »

Pa res Cheesy sem prav šla gledat, tak mali pikec je bil ljubezen

Čestitke za prvo obletnico in še na mnoga vesela in zdrava in ohinsploh leta!  veselje
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #970 : torek, 08.11.2011 : 01:37:56 »

ja, Speedy draga ... jaz sem NoJinx vabila na "sprehod po kraškem sončku", pa po fotkah vidiš, kako sonce smo imeli Angry
Sva pa zato midve sijali bolj svetlo kot sonce! 

... in si predstavljaš, da bo točno jutri že eno leto od tega, kar ... sem pozabila na to, kaj pomeni imeti pravi lajf Grin
Draga mamaF in Roko,

Samova banda vama čestita ob prvi skupni obletnici in vama želi še neskončno prekrasnih let polnih sprehodov, piflarije, joga poz, črnogorstva in kursinga!  ljubezen Kiss ljubezen Kiss

P.S.: G. Pes posebaj sporoča, da mora Roko danes dobiti en orng velik Zrezek!
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #971 : torek, 08.11.2011 : 02:20:44 »

... 8. november 2010



... in 8. november 2011


Vsekakor je vmes eno najbolj razburljivih in neverjetnih let mojega življenja! V tem času sem se "poslovila od idealnega življenja, kjer je najpomembnejša mehka postelja, polna mačjih dlak in knjiga o psih na nočni omarici" (hvala, Cats, da si me spomnila na tole Wink ), se naučila vsaj nekaj doslednosti in potrpežljivosti, začela spet dolge ure šetati po naravi in ... spoznala en kup zlatih oseb, ki jih sicer verjetno ne bi Kiss
Vse to zaradi tegale mojega malega črnega Trzinskega Koruznega Čuvaja alias Črnogorskega malega prašička:

[/img]

Ljubček moj Roko, hvala ti za to leto ljubezen Vsekakor si idealen zame, boljšega ne bi mogla dobiti Kiss
V hiši "crnogorac", ki zna uživati v izležavanju na 1001 način, ki ne krade z mize, ki ne cvili za vsako figo, ki zna poskrbeti za mačjo rekreacijo in ki (no, ja .... to ni glih pohvalno, ampak, je pa res) bi čuval "svoju kuću in mater svoju i po cjeni vlastitog života" v primeru vdora "neprijateljev! Evil
Sicer pa ravno zadosti piflarski, da ga lahkjo dohajam, scartan, ko je to potrebno in nor, ko mu je dovoljeno.

Preprosto najboljši in najlepši mali črni pes na Krasu ljubezen

A ni res? Wink






Danes bo za kosilo zrezek, za večerjo pa "piknik" tortica v borderski družbi Smiley
Logiran

Unikatne tablice in portretki
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #972 : torek, 08.11.2011 : 02:23:10 »

Čestitke Roku za tako temeljito preobrazbo svoje mame in mami za tako fajn psa!
Vse najboljše in imejte se še naprej tko radi Kiss!
Logiran
Samješveš
midi
****
Spol: Ženska
Sporočil: 485



« Odgovor #973 : torek, 08.11.2011 : 06:52:51 »

Oooo, dragi Roko, vse najboljše !
 Kiss ljubezen
Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #974 : torek, 08.11.2011 : 08:45:22 »

Vse najboljše ob prvi obletnici! Cheesy Na še mnogo teh Kiss
Logiran
Strani: 1 ... 60 61 62 63 64 [65] 66 67 68 69 70 ... 370   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines