mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 14:51:51

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Strani: 1 ... 66 67 68 69 70 [71] 72 73 74 75 76 ... 370   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko  (Prebrano 783140 krat)
0 članov in 9 gostov pregleduje to temo.
Rossy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.658



« Odgovor #1050 : sobota, 03.12.2011 : 12:38:32 »

Vse tablice so takooo lepe, jaz pa sploh ne vem kako naj tole s tablico sprovedem, nas je preveč...mogoče bi mogla imeti dve  Roll Eyes
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #1051 : sobota, 03.12.2011 : 13:00:19 »

Matr, kakšne oči si mu narisala, kot da so prave  Cheesy  Afro
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1052 : sobota, 03.12.2011 : 13:05:23 »

Dve psici pa tri mačke, imaš, a ne Rossy? Po moje bi mamaF to znala na eno mal večjo tablico spravit, in dodati napis Rossyine maze ali pa Rossyine kosmatinke.  Wink No, ali pa "Pozor, hude babe!"

Aponi, le piši Božički MamiF, ne bo ti žal!  Smiley

MamaF, Hoss je fantastično ratal!  Cheesy
Logiran
Aponi
rad pišem
****
Sporočil: 316


« Odgovor #1053 : sobota, 03.12.2011 : 13:58:42 »

No Jinx, brez skrbi, bom pisala Božički.  Cheesy

Samo se mi dozdeva, da ima decembra že tako polne roke in je ne bi preveč obremenjevala. Vmes se bomo še malo poslikali in pobrskali za fotografijami ene zvezdice Kiss  Smiley

MamaF, a lesene tablice so še v igri? Take, kot jih imata s Cats v avatarju?
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1054 : sobota, 03.12.2011 : 14:27:37 »

Cheesy Hvala za komplimente, punce! Seveda, tudi lesene slikice še delam, trenutno je sicer taglavno povpraševanje po plehnatih, zato so te najbolj "na sporedu".
Lesene so v glavnem dosti manjše (od 10x10 do 20x20 cm približno) - odvisno pač, kaj dobim, ker material "nažicam" pri mizarjih in tako recikliram njihove ostanke Smiley Gužva je kar velika, ma z dobro voljo se da še marsikaj naredit do božička, če me le ne bo kaka viroza vmes pobrala Tongue
Čisto spodaj po temle tekstom je z zeleno na drobno napisano "slikce" in "slikce" in to sta v bistvu povezavi do mojih albumov, kjer se da videt še druge.

Sicer pa sem imela kar malo treme, preden sem se lotila tegale mojega dolgodlakega "sošolca". Mi bolj "ležijo" kratkodlakci Smiley Ampak sem tudi jaz zadovoljna, je kar fajn ratal, še dobro, da sem imela za ionspiracijo tako fajne fotke v tisti reviji Moj pes, kjer so ga objavili Smiley
Branka, še ene par jim moram oddelat, pa se bom počasi tudi tvojega Bučka lotila Smiley

Vam bom pokazala še TOLE, ki je trenutno moja najljubša ....  bo takoj jasno, kakšen tip psa je zame najboljši model (tablica je še par dni pri meni doma, potem pa gre med "retriveraše").
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Speedy
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.334


« Odgovor #1055 : sobota, 03.12.2011 : 21:18:21 »

Sicer pa sem imela kar malo treme, preden sem se lotila tegale mojega dolgodlakega "sošolca". Mi bolj "ležijo" kratkodlakci Smiley
To pomeni, da bo počasi treba še kakšno za mojo miš naročiti - saj veš, vaja dela mojstra (čaprav meni se zdi, da je sploh ne rabiš, vaje namreč). Tongue Smiley
Logiran
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #1056 : sobota, 03.12.2011 : 21:22:14 »

To pomeni, da bo počasi treba še kakšno za mojo miš naročiti - saj veš, vaja dela mojstra (čaprav meni se zdi, da je sploh ne rabiš, vaje namreč). Tongue Smiley

Ja Maja ti kar naroč, da se izvežba delat škote, preden se loti mojih 4-ih  Evil Grin ... itak pa v mamoF ni potrebno dvomiti sploh, ker je dbest  Kiss
Logiran
sonce rumeno
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.258


« Odgovor #1057 : nedelja, 04.12.2011 : 12:42:18 »

Miško, vse najboljše! Kiss

Pa pohvale za tablice tudi z moje strani. Res so super! Smiley
Logiran
Speedy
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.334


« Odgovor #1058 : nedelja, 04.12.2011 : 19:13:50 »

Ja Maja ti kar naroč, da se izvežba delat škote, preden se loti mojih 4-ih Evil Grin ... itak pa v mamoF ni potrebno dvomiti sploh, ker je dbest Kiss
Hehe, samo načakala se pa boš. Tongue Evil
Logiran
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #1059 : nedelja, 04.12.2011 : 19:15:35 »

Hehe, samo načakala se pa boš. Tongue Evil

Jz mam že en čas rezervirano, sam ima MamaF čas za mojo tablico do spomladi  Tongue
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1060 : torek, 06.12.2011 : 02:13:34 »

Pri nas so tanajbolj pridni že v postelji in priiidno čakajo, če bo Miklavž kaj prinesel Cheesy




A je že, a je že kaj prinesel? Kaj za pojest?


Naš nikoli siti Mali Miško, ki bu mu lahko kamot rekli NeVečMaliMiško (NVMM) Grin se takole izležava v boxu, ki se ga Roko sicer taktično izogiba Tongue (Box je sicer velikosti L, za zlatega prinašalca ... toliko o majhnosti malega Miška Evil )


Pa še celo "aparmajsko naselje NVMM"




NVMM pošilja NVMP in eni Šefici, ki pride kmalu na obisk POSEBNE POZDRAVE ljubezen


Logiran

Unikatne tablice in portretki
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #1061 : torek, 06.12.2011 : 09:47:13 »

(Box je sicer velikosti L, za zlatega prinašalca ... toliko o majhnosti malega Miška Evil )
Japajade, kar tako pa ne boš obtoževala Miška, da je XXL maček Roll Eyes Glede na ostalo na fotki bi rekla, da bi bilo ZP-ju v temle boksu "malo" tesno Tongue. Al pa ma samo Jagi tako ogromen boks, da se mi vse majhno zdi Evil.
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1062 : torek, 06.12.2011 : 11:30:57 »

Ja ne vem ... po mojem je to tudi bolj za "Jagi tip" ZP-ja, ker Roku ni nič kaj grozno prevelik ta box (90 x 60, neki takega, pa gor na škatli je ZP naslikan.
Ampak Miško je pa res ratal NVMM ljubezen
Logiran

Unikatne tablice in portretki
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #1063 : torek, 06.12.2011 : 11:51:42 »

Majkuš, ampak to je res pravo XXL eksluzive apartmajsko naselje za Miška  Shocked  Afro  Kiss
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1064 : torek, 06.12.2011 : 11:57:15 »

NVMM in Roko sta pa kot jin in jang  Kiss
Logiran
Strani: 1 ... 66 67 68 69 70 [71] 72 73 74 75 76 ... 370   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines