mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 10:57:55

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Strani: 1 ... 70 71 72 73 74 [75] 76 77 78 79 80 ... 370   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko  (Prebrano 782793 krat)
0 članov in 15 gostov pregleduje to temo.
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #1110 : sreda, 14.12.2011 : 10:35:08 »

Čisto too much! Jst bi tudi eno kavo! Z muffinom! Angry
Drugič se javljam za fotkanje. Tud za taksi lahko. Al pa oboje. Tongue Wink
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1111 : sreda, 14.12.2011 : 14:14:45 »

Jaaaa, SunnyDay, jaz bi pa Obisk z Bitom in Jagodo ljubezen ljubezen Pa še ene zasebne inštrukcije vmes Tongue  Cheesy Pa divjanje! Pa flatovske poljubčke ljubezen
Logiran

Unikatne tablice in portretki
alexy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.308



WWW
« Odgovor #1112 : sreda, 14.12.2011 : 14:15:33 »

mamaF: če bo drug teden kakšen dan lepo vreme bi z Zaro prišli na obisk  Wink
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1113 : sreda, 14.12.2011 : 14:24:29 »

Iiiiiiiiiiiiiiiiiiii! Super! Se slišiva ljubezen (ja, ta teden nam napovedujejo blatno brozgo in dež - kar se na žalost uresničuje, potem pa upam, da bo kaj burjica zapihala Smiley

A veste, kaj  sem rekla No Jinx od odhodu (potem ko je morala ves čas poslušat moje glorije in slavospeve G. Psu, ker je tako zlat, Idealen, in sploh najnajnaj)? Sem ji priznala, da je v bistvu sreča, da sem jaz malo smotana in da sem dobila malo smotanega psa, ker sicer .... bi bil čisti dolgčas, pa še en kup super luštnih ljudi ne bi spoznala Cheesy
Logiran

Unikatne tablice in portretki
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #1114 : sreda, 14.12.2011 : 14:32:42 »

Kmalu boš lahko odprla kafič, če bo šlo tako naprej Evil.
Sem ji priznala, da je v bistvu sreča, da sem jaz malo smotana in da sem dobila malo smotanega psa, ker sicer .... bi bil čisti dolgčas, pa še en kup super luštnih ljudi ne bi spoznala Cheesy
S tem se NE strinjam Angry. Ker smo te poznali še v samo mačjih časih Tongue in ker Roko še zdaleč ni (tako) smotan, kot ti trdiš Kiss.
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1115 : sreda, 14.12.2011 : 14:42:49 »

Ma dobro noooo, mal nakladam (saj tudi Cankar ni bil tako bogi, kot je pisal Tongue  Evil ) - temu se reče "limanice za Obiske" Grin


Logiran

Unikatne tablice in portretki
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1116 : sreda, 14.12.2011 : 14:48:24 »

Ma dobro noooo, mal nakladam (saj tudi Cankar ni bil tako bogi, kot je pisal Tongue  Evil ) - temu se reče "limanice za Obiske" Grin

 Grin Grin
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1117 : sreda, 14.12.2011 : 15:47:00 »

... Ker smo te poznali še v samo mačjih časih Tongue in ker Roko še zdaleč ni (tako) smotan, kot ti trdiš Kiss.
.... in zdaj sem pasja in sem lahko tudi malo smotana

Logiran

Unikatne tablice in portretki
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1118 : sreda, 14.12.2011 : 16:44:45 »

Ko bo lepše vreme, se bova še z Micko enkrat na obisk povabili, da stestiramo, a zna bit Roko kavalir in če se še spomni vonja po Trzinu Cheesy
Berem da se mate fajn tam pri vas, sploh Obiskom se dobro godi, pa ne bi radi preveč zaostajali, Micka je že vsa slinasta ljubezen objem
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1119 : sreda, 14.12.2011 : 19:02:10 »

MIcki je treba povedat, da imamo tudi pri naši hiši enega Poli odvisnika, zaradi katerega se vedno najde kaj v hladilniku Wink

Sicer pa ... kot smo že ugotovili, sva midve z NoJinx zelo smotani za fotografiranje oz. bolje rečeno, smotana sta najina fotoaparata Tongue Bi bilo fajn imet kaj boljšega Azn ...

Lahko pa nama v ta namen  namenite kak klikec TULE gor Cheesy




(za vse je pa kriva MILA, mene je totalno "zapalila" za to fajn igrico s fotkami)
Logiran

Unikatne tablice in portretki
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1120 : sreda, 14.12.2011 : 21:35:32 »

Kako sta lepa najina črnuha!  Kiss
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1121 : sreda, 14.12.2011 : 22:16:21 »

A ne da ljubezen  Najbolj zlata črna fanta Kiss
Logiran

Unikatne tablice in portretki
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #1122 : sreda, 14.12.2011 : 22:38:01 »

A ne da ljubezen  Najbolj zlata črna fanta Kiss

Kiss podarila 50 Wink
Logiran

mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1123 : nedelja, 18.12.2011 : 18:55:25 »

Ker smo te poznali še v samo mačjih časih Tongue in ker Roko še zdaleč ni (tako) smotan, kot ti trdiš Kiss.
Tole mi je ušlo zadnjič Grin Takrat, ko sva se midve spoznali, sem počasi že prestopala na drugo stran - se spomniš, kako sem hotela na Otlici glih zraven tebe sedeti, ko si imela ves čas lubico Jagi v naročju ljubezen

@Skogkatt, iiiii, kako lepo Kiss

Sinoči pa sem šla sama (moj osebni stražarček je moral ostati doma) na svoje prvo kinološko "silvestrovanje" našega društva v lovsko kočo, ki pa na mojo veliko srečo niti ni bila preveč okrancljana z raznimi lovskimi relikvijami v obliki nagačenih glav.
Seveda sem se pražnje oblekla v mojo novo rdečo majico (Xenino darilo Kiss ) in požela veliko občudujočih pogledov Smiley

ker je naš novi "kontejner" ob vadbišču še ves prazen in gol, sem za novoletno darilo mojim sošolcem in Profesorjema naredila eno tablico, da malo popestri prazne stene:


Modeli na tablici so sicer moji bivši portretiranci iz prejšnjih tablic, sama bi sicer naredila še kakega "klapouhca", samo ker smo bolj "nemška šola", brez nemca, ki nasmejan komaj čaka na povelje Tongue , ni šlo. Našemu Taglavnemu Profesorju sem tako naredila veliko veselje in "s to potjo" pobrala še nekaj naročil od sošolcev Cheesy Pa bo spet za piflarske priboljške kaj padlo Smiley

Potem sta svojo tablico dobila še Hossova "mama in ata" in "ata" je bil tako ganjen, da je rekel, da ni šans, da bo tablica na ograji .... jo bo imel na nočni omarici Grin Jaz pa sem tudi kar malo pošmrcala, ker sem se od obdarovanju spomnila prav vsake svoje solzice zaradi Rokove trme na vadbišču in vsake spodbudne besede od Hossovega ata. Tisti, ki ne hodite v šolo ne veste, kaj zamujate - najlepše je, ko se "sošolci" skupaj veselimo, tolažimo in jezimo - in naša "klapa" se ima res zelo rada Smiley
Naš Profesor je moral kar hitro domov, saj ga je klicala žena, da rabijo porodničarja Smiley Ena od njegovih NO kraljičen bo spet mama in Ljubo mi je obljubil, da bom lahko prišla čez nekaj tednov pogledat dojenčke Cheesy Upam, da je šlo vse srečno. Evo, takle mamo v naši šoli Wink
  Lepo je bilo ...

... ni pa mi jasno, kako lahko človek s kinološkega žura domov prinese mačka (spet mi je zjutraj eden ležal na glavi - pa ni bil NVMM Tongue)
Logiran

Unikatne tablice in portretki
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1124 : nedelja, 18.12.2011 : 19:04:30 »

  Lepo je bilo ...

... ni pa mi jasno, kako lahko človek s kinološkega žura domov prinese mačka (spet mi je zjutraj eden ležal na glavi - pa ni bil NVMM Tongue)

Ja, kako, saj ti si jim tudi čudovito tablico  Cheesy nesla za darilo, niso vendar mogli oni tebe pustiti it praznih rok, domov!  Tongue
Logiran
Strani: 1 ... 70 71 72 73 74 [75] 76 77 78 79 80 ... 370   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines