mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 10:38:15

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Strani: 1 ... 74 75 76 77 78 [79] 80 81 82 83 84 ... 370   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko  (Prebrano 782749 krat)
0 članov in 18 gostov pregleduje to temo.
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #1170 : petek, 06.01.2012 : 11:26:41 »

He heee Cheesy pa kaj, pridemo, vse spustimo, mi vmes eno odčajčkamo, do večera se bojo pa menda že zdivjali, pa jih samo še spat damo Evil
Logiran

mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1171 : petek, 06.01.2012 : 11:44:09 »

Če bodo tvoji sledili Rokovemu zgledu, se zna zgodit, da bodo itak namesto zajca ali srne domov privlekli kako tolažilno nagrado v obliki prazne piksne od piva, plastenke ali kaj takega (tolažilni ulov) Evil Pa siti bodo tudi, ker jim bo Roko pokazal vse taboljše frišne gozdne drekce Tongue
Logiran

Unikatne tablice in portretki
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #1172 : petek, 06.01.2012 : 11:47:44 »

Full lušne fotke divjakov  Cheesy

p.s. MamaF po 14.1 ( se pravi po razstavi ) pravita moja dva fanta, da bi prišla mal na Kras pogledat, če je kaj novega tam doli  Wink

Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1173 : petek, 06.01.2012 : 11:50:31 »

Bomo v nizkem štartu veselje Srne čakajo Evil
Logiran

Unikatne tablice in portretki
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #1174 : petek, 06.01.2012 : 12:09:23 »

Bomo v nizkem štartu veselje Srne čakajo Evil

Upam, da bo vreme, če ne pripeljemo sonček s seboj  Tongue ... amm srne naj gredo pa rajši za tist dan malo na dopust  Grin
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1175 : nedelja, 08.01.2012 : 00:46:40 »

Joj, Ana, rajši ti niti ne pravim, kaj smo včeraj srečali na sprehodu z Bajko ... 6 (ja, šest, lahko še kakšno več) srn naenkrat. Psa pa oba odvezana, ker sta itak kroge nabijala ... nakar se je Bajki nekaj sprdnilo in se je šla povaljat v domnevno svinjarijo .... učenec Roko pa za njo. In materi sva začeli rjoveti na prašička (ker sva bili ziher, da se mulca parfumirata po kaki crkovini) in od tega rjovenja so se kar naenkrat "od nikjer" pojavile srne in zašprintale mimo nas. Bajka je izbuljila oči in se naštimala v bordersko nizko pozo naš "wannabe" lovec pa direkt proti njim. Hvala bogu je toliko smotan, da je šel gledat od kje so prišle in potem šibat po njihovi sledi gor in dol (za vse moje rjovenje je bil itak gluh za dve minuti) z nosom na tleh totalno utrgan. Sama sreča, da ni pokopčal, da se sled nekam nadaljuje, ampak je ostal v tistem delu kamor so verjetno počivale ali kaj takega. In potem z unim navdušenim friskom pritekel do mene (po šolsko na "sem"), češ mama, a sem priden Angry Nato pa še enkrat počekirat, če je smradu za "povaljanje" še kaj ostalo. In je ostalo - ena uboga mini mrtva poljska miška sram
Jao, jao ... seveda sta morala biti ljubimca do konca sprehoda na štrikih, kaj pa drugega Angry


No, ampak danes je bil pa v šoli super priden Smiley Še rjoveče "zverine", s katerimi morajo nekateri ves čas delati na socializaciji in se zato neštetokrat srečujemo in izvajamo razne mimohode itd., ga niso spravile ob piflarsko razpoloženje. Lubček moj piflarski Smiley
Za nagrado pa smo še izvedeli, da bomo počasi tudi v našem društvu uvedli treninge RO Cheesy To bo prav fajn za naju Smiley

No zvečer me je še enkrat lepo presenetil. Je prišla prvič, odkar se poznata, na obisk "njegova" Bajka (v hišo). Prej smo se zneraj dobivali zunaj ali pri njih v garaži. In glede na njegove siceršnje teritorialne in čuvajske izpade do "neprijateljev" in psov, ki "si drznejo priti v naš dom", me je firbec matral, kako bo sprejel ta (znani) pasji obisk. In je šlo čisto brez težav, kot da ni nič, še svojo posteljo ji je odstopil brez problemov. Baraba moja črna, očitno tistega, ki mu je že v začetku poznanstva pokazal dominanco, spoštuje in gosti tudi na svojem ... pred ostalimi bi se pa nekaj repenčil Angry Nežnega bratca Bora (in prej še spoštovanega G.Psa in NVMP) zadnjič je odganjal in mu težil, tejle babnci ljubici, ki ga občasno tudi fajn nadere, če ji kaj ni prav, je pa še rdeč tepih skoraj naštimal ... kdo bi razumel to črno mularijo  Tongue
Logiran

Unikatne tablice in portretki
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #1176 : nedelja, 08.01.2012 : 09:45:12 »

Ojoj 6 srn to bi bilo nekaj za Maršija  Grin ... ampak priden pa je bil Roko da je prišel nazaj, kljub temu da je moral prečekirat vse vonjave  Wink
Črni piflar ljubezen
Hmm, očitno je Roko tudi bolj kot Marši, bolj kot ga babe napizdevajo rajši jih ima  Tongue  Grin

Ljubček zlati črni  Kiss Kiss
Logiran
cookie
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 155


« Odgovor #1177 : nedelja, 08.01.2012 : 17:07:26 »

mamaF, kako je z vašo šolo? Bi prišla kdaj z našo pasjo"najstnico" pogledat, ker mi malo načenja živce:) Enkrat si mi rekla, da se lahko kadarkoli priključiš. Bo pa stara 9 mesecev. Imate ob sobotah ali ob nedeljah?
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1178 : nedelja, 08.01.2012 : 17:59:07 »

Cookie, midva z Rokom sva se skupaj z inštruktorjema (Ljubotom in Ido) "preselila" v novo društvo KD Sežana. V Komnu so se eni samo kregali in delali "dešpete", pa je šlo vse skupaj nekam čudna pota ...
No, zdaj imamo nov poligon za pršutarno v Šepuljah, vadimo pa ob sobotah od 15 - 17. ure in ob torkih popoldan (ma ne vem točno kdaj, so bila bolj predavanja za malo šolo, jaz pa itak ob torkih ne morem hoditi, ker takrat delam). Kakorkoli, lahko prideš pogledat katerokoli soboto popoldan, vsakega novega smo veseli. Zaradi starosti se ne sekiraj - pride dosti takih, ki prej niso hodili nikamor v šolo pa jim je pes pri letu in pol začel "delati kažin" in štartajo vse iz nule, predvsem na socializaciji in seveda tudi vajah iz poslušnosti. In tako smo tam zbrani recimo mi, ki smo lani pozimi delali malo šolo in pa tudi 3 leta (in več) stari psi, ki so že malo pozabili "bonton",pa so se lastniki vrnili še malo delat z njimi. Delamo pa ob sobotah vsi hkrati, mala šola in mi, ki že malo več znamo, smo lepo pomešani in delamo glede na sposobnost psa, vsi enake vaje - eni malo bolj samostojno, drugi pač z malo več pomoči.

Bo pa razpisan nov tečaj male šole, mislim, da že konec meseca ali v začetku naslednjega. Ti kar pridi, z vpisom v društvo imaš na voljo tečaj in pa še vadbo, kolikor želiš Smiley
Pa ne se bat, razen enega, ki je res vzoren (ima že IPO izpit, pa nam še vedno dela družbo in nas navdihuje), smo tu zbrani vseh sort "loleki" - od plašnih psov, do trmastih, do takih, ki ne marajo drugih psov, pa jih vse skupaj nekako "porihtamo" in dajemo drug drugemu korajžo Smiley
Jaz ti samo priporočam, pa ne glede za katero šolo se boš odločila Smiley
Logiran

Unikatne tablice in portretki
cookie
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 155


« Odgovor #1179 : ponedeljek, 09.01.2012 : 08:00:18 »

Hvala za informacije:)) Se zna zgodit, da vas prideva v soboto pogledat. Naslednjo potem ne, ker pričakujemo podmladek:) Malo moram na navezanosti delat s tamalo delat, ker je sposobna it kar mimo mene in nič slišat:) In nad vsemi psi in ljudmi je grozno navdušena... Pa boljše je, če sem sama z  eno, ker če sta obe, zmeraj hoče bit starejša glavna in najbolj blizu mene in še vse požret.
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1180 : torek, 10.01.2012 : 01:09:53 »

Pri nas doma smo uvedli novo športno disciplino Smiley Po intenzivnem kursinku sta mulca začela vaditi še neke sorte "rokoborbo" Tongue No, vse skupaj se po novem imenuje WrestlinK
http://www.youtube.com/watch?v=zk_dFOsAzJI&feature=youtu.be
Logiran

Unikatne tablice in portretki
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #1181 : torek, 10.01.2012 : 05:56:22 »

Luštna "rokoborba" ljubezen
Logiran
Skuiki
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.758


« Odgovor #1182 : torek, 10.01.2012 : 07:00:54 »

Bogi Miško, črni debeluh kar na njem sedi  Shocked
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1183 : torek, 10.01.2012 : 07:52:58 »

Joj, ampak, kako tale dva uživata! Na polno in nobenemu se ne zdi tale vrestlink kej napačen... Sladki ste!  Kiss Kiss Cheesy
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #1184 : torek, 10.01.2012 : 07:59:26 »

Kak wreslink, zadeva se resno preveša v 69 Grin
Miško ves jezen kao, če pa Roko neha, takoj zahteva še Grin.
Logiran
Strani: 1 ... 74 75 76 77 78 [79] 80 81 82 83 84 ... 370   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines