mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 13:50:55

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Strani: 1 ... 77 78 79 80 81 [82] 83 84 85 86 87 ... 370   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko  (Prebrano 783000 krat)
0 članov in 12 gostov pregleduje to temo.
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #1215 : sreda, 25.01.2012 : 20:50:58 »

Ubogi trpinčeni Mali Miško, kaj tebi vse čez bajto hodi  Angry Pa sem ziher, da nisi niti kilo bedne poli dobil za nagrado, ker te motijo Angry Angry
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1216 : sreda, 25.01.2012 : 21:10:27 »

JOooj, Cats, je bil en prizor prav za prijavo, ja Tongue Medtem ko je Ana pestovala Miška in je Roko to seveda budno spremljal s svojega ležišča (da mu ga slučajno ne ukrade), si je drznil Plemiški Mladinec malo povohati Miškovo tazadnjo Evil Jao, kak načeperjen rep je naredil Miško, se po hitrem postopku izmuznil iz "nevarne cone" in skrajno užaljeno zapustil prizorišče. Bi morala videti ta ogorčen pogled (kot da je kopiral Milo Grin
Za tolažbo sem mu ob poslavljanju od Mladega Plemiča v njegovo sobano dostavila še Roka, da sta lahko družno malo protestirala nad neznanskimi krivicami Evil (ker se je Mati zunaj pač še pol ure ljubčkala z gosti) Cool
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #1217 : sreda, 25.01.2012 : 21:52:00 »

Pa še ponosna si na to  Roll Eyes jao, jao, BIVŠA mačja mamaF  Angry Angry Angry
Logiran
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #1218 : sreda, 25.01.2012 : 22:14:24 »

Evo mi smo doma, pa da se najprej malčk razpišem, da bo bolj boljši užitek gledati fotke, kot pa moje pisarijo  Tongue

Preživeli smo en uiber super fajn dan, s takšnimi in drugačnimi presenečenji, vsi seveda zelooo pozitivni. Roko je tak priden črnuhec lepi, s super mehko dlako, pa mali Miško ( ki sploh ni mali  Shocked ), je tud en tak simpatičen muc, ki daje prisrčne buce ljubezen
Mene je pa kot je rekla mamaF najbolj presenetil Marši, ki je bil noro priden, tisti ki ste se že spoznali z njim ( naprimer SD) veste kakšen je ( bil? ) Marši do drugih psov, danes tud pisnil ni, ampak je Rokota v trenutku sprejel in to celo brez njegove značilne drže  Shocked Shocked, pa čez en čas ko se nam je pridružila še Bajka jo je tudi že vnaprej sprejel z mahajočim repom, pa psa ki je tko mimgrede uletel na ''naš'' travnik tudi ni nahrulil  Shocked Shocked . V glavnem tako Marši, kot Api in Roko so bili ultra pridni in vzorni pesjančki, Bajka je pa tipična baba ki hoče imet vse pod kontrolo, ampak je tako zlata psička, da ji tisto vihanje šobic takoj oprostiš  Kiss

Cats Miško res ni dobil poli, sta mu pa moja fanta odstopila njuno večerjo, no pa Rokotu tudi, in to čist tapravega lososa  Grin Tongue ( sam upam, da jima ne bo lososa mamaF pojedla  )

p.s. čist tko bajdimim pa je Marši bil v avtu zato, ker se je mamaF bala da ne bi s svojo velikostjo vso kuhinjo podrl, nikakor ni bil vzrok Roko in njegova čuvajska lastnost  Tongue , bogi Roko je bil čist priden, tist moment ko se je razburjal se je pa zato ker si je Api drznil it povohat njegovo posodo s hrano, v kateri so še bili njegovi briketi, ja haloo kater pes pa ne bi iz kože skočil, če bi si gost takole drznil pomakati gobček v njegovo posodo  Tongue

Čist na kratko, vsi pesjančki so bili danes eni veliki ljubezen in skupno smo preživeli res en krasen sončen dan  Kiss Kiss ... mamaF hvalaaaaaa  Kiss Kiss
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1219 : sreda, 25.01.2012 : 22:39:06 »

Pa še ponosna si na to  Roll Eyes jao, jao, BIVŠA mačja mamaF  Angry Angry Angry
Saj sta Marši in Api prinesla dva enako velika kosa čisto svežega lososa za Miškota in Roka, nooooo Cheesy malo se je pa res splačalo potrpet Tongue
Logiran

Unikatne tablice in portretki
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1220 : sreda, 25.01.2012 : 23:39:03 »

... in trpljenje je končano. Končno spet sama, tolk zmatrana, da niti lačna nista. Bo losos za zajtrk. Obljubim! Bom fotkala, da me Cats ne prijavi Evil
Logiran

Unikatne tablice in portretki
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #1221 : sreda, 25.01.2012 : 23:41:12 »

Iiiii, cukra lepa  Kiss Kiss

p.s. jz sem pa zdj nardila ožji izbor, sam še vedno je cca 60 fotk, še mal pa bodo na ogled ... pri enih se prav narežim, norci naši, ampak zmaga pa fotka tebe na tleh in Marši ki sedi v naročju, no hoče sedet v naročju  Evil Grin
Logiran
uraa
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.874



« Odgovor #1222 : sreda, 25.01.2012 : 23:43:50 »

Fotke čimpreej Cheesy
Uboga utrujena Roko in mali Miško  Kiss
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #1223 : četrtek, 26.01.2012 : 00:26:40 »

uau, cel žur, bravo  Afro bravo

MamaF, a si bila dobra gostiteljica in ponudila Maršiju kakega otročka? Grin
Logiran
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #1224 : četrtek, 26.01.2012 : 00:47:49 »

Evo fotkeeee  Cheesy

v dir



dva norca






Marši in Roko ljubezen



trio adio




Roko








mamaF in Marši  Grin Grin

fehtanje in čakanje na Bajko


Bajka


''skupinska''




Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1225 : četrtek, 26.01.2012 : 01:56:37 »


MamaF, a si bila dobra gostiteljica in ponudila Maršiju kakega otročka? Grin
Rava, jaz sem tako popolna gostiteljica, da kar sebe ponudim Grin



UUuuu, kako sem vesela, da smo končno prišli do enih spodobnih fotk Cheesy in tako dobre družbe. Fauš ste lahko, čist zasluženo Wink

@Cats, poglej prosim, kako sem se iz "totalno mačje" transformirala v t.i. "šepetalko psom" Rava, ti pa raje zamiži Tongue - tule so čisto po nemško mirovali in čakali na konec zgodbice o priboljških, ki se skrivajo po žepih Cheesy


KHmmmm .... se pa popolnoma zavedam, da me zdaj čaka interpelacija s strani mačjega Sindikata sram
Logiran

Unikatne tablice in portretki
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1226 : četrtek, 26.01.2012 : 08:39:30 »

Ooooo, kakšna uživancija! Pa sonček! Pa kakšne pele fotke!  Grin Kiss Afro Afro
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1227 : četrtek, 26.01.2012 : 08:39:44 »

pele=lepe
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #1228 : četrtek, 26.01.2012 : 08:52:36 »

Jes, jes, žur je uspel - no, saj nekako ni bilo dvoma, da bo Smiley Cheesy. Veseli za vas!

Mene je pa kot je rekla mamaF najbolj presenetil Marši, ki je bil noro priden, tisti ki ste se že spoznali z njim ( naprimer SD) veste kakšen je ( bil? ) Marši do drugih psov, danes tud pisnil ni, ampak je Rokota v trenutku sprejel in to celo brez njegove značilne drže  Shocked Shocked, pa čez en čas ko se nam je pridružila še Bajka jo je tudi že vnaprej sprejel z mahajočim repom, pa psa ki je tko mimgrede uletel na ''naš'' travnik tudi ni nahrulil  Shocked Shocked .
Waw, a si ti psa vmes kaj zamenjala, Ana? Shocked Evil Sem se že med branjem poročila mameF čudila, kako sta to sfurali; pa sem se že zaključila, da mu pač Bit in Jagi pač nikakor nista všeč. Ej, super! bravo Morda pa ga je doma tako motilo dejstvo, da se dva vsiljivca šetata po njegovem pašniku Undecided. Ali pa zdaj Api tako dobro vpliva nanj Wink.
Logiran
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #1229 : četrtek, 26.01.2012 : 10:29:15 »

Waw, a si ti psa vmes kaj zamenjala, Ana? Shocked Evil Sem se že med branjem poročila mameF čudila, kako sta to sfurali; pa sem se že zaključila, da mu pač Bit in Jagi pač nikakor nista všeč. Ej, super! bravo Morda pa ga je doma tako motilo dejstvo, da se dva vsiljivca šetata po njegovem pašniku Undecided. Ali pa zdaj Api tako dobro vpliva nanj Wink.

Andreja nvem če je razlog v tem, da sta bila Bit in Jagi na njegovem teritoriju, ker je doma lepo sprejel že kar nekaj psov, za katere ne bi mislila da jih bo. Pa tudi on se je v tujem okolju enako obnašal do drugih nepoznanih psov, kot se je do Jagi in Bita pri nas doma, tko da dvomim da je razlog v tem, da mu Bit in Jagi ne bi bila všeč.
Pa tud Api ne vem če ima tolk vpliva nanj, ker je do njega precej zaščitniški, čeprav je Rokoto včeraj dovolil, da ga je ''grizel'' in podil naokoli, ampak vmes ko pa je Api zacvilil je pa takoj pogledal, če je vse OK. In tudi ko je Bajka najurila Apija je hitro šel preverit če je mali ok, in vem da bi ju znal pošteno stresit ali s taco mahnit, če bi precenil da sta Apiju kaj naredila, ampak ju je vseeno imel za zelo dobra prijatelja. Ker pri Apiju Marši še Sabo s taco useka, če malega kaj preveč nadleguje, pa ima Sabo zelooo rad.

Zdaj ne vem al sva res tolk napredovala s tem, priznam da sem pričakovala da bo vsak minuto dve se ''repenčil''. Seveda sem pa zeloooo vesela da je bilo tako kot je bilo  Cheesy Cheesy
Logiran
Strani: 1 ... 77 78 79 80 81 [82] 83 84 85 86 87 ... 370   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines