mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 12:42:58

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Strani: 1 ... 78 79 80 81 82 [83] 84 85 86 87 88 ... 370   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko  (Prebrano 782877 krat)
0 članov in 10 gostov pregleduje to temo.
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #1230 : četrtek, 26.01.2012 : 11:46:31 »

Oooo kera žurka  Cheesy 
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1231 : četrtek, 26.01.2012 : 12:57:58 »

SD, med fotknjem na enem travniku je pritekel nekaj 10 m stran mimo (za njim pa lastnica) en moj sosed - starejši črni pes. Ana je takoj našpičila ušesa in postala ful pozorna na Maršija, ker je pričakovala, da bo začel protestirati. Marši je bil zaradi divjadi itak privezan na 10 m štrika na en drog. No, ko je Roko zagledal znanca, je seveda takoj zapustil prijatelje in tekel pozdravit sosedovega Blackija, Api pa za njim. Malo so skupaj zalaufali in se pri tem na ene 20 m približali maršiju, toda ta je zelo umirjeno stal pri miru - Ana je rekla, da je to čudež, ker ponavadi takega čisto neznanega psa takoj "nadere", pa če je še tako daleč. No, potem sta Roko in Api prišla nazaj k nam, Blacky in njegova šefica sta šla naprej, Marši pa je samo budno spremljal njuno oddaljevanje, čisto brez besed.
Sva se sicer hecali z Ano, da je ziher taptavo ravnovesje planetov in kozmičnih energij krivo, samo jaz pa sem prepričana, da je Marši za svojo Ano naredil vse, da bi bilo ponosna nanj Kiss In res je lahko, tako pridnega psa že dolgo nisem videla ljubezen

Če si predstavljaš, da je Roko Apiju pokazal prav vse dišeče potke od srn in vsak drekec, Marši pa se je ob vseh teh dišavah pustil lepo voditi na povodcu, mislim ... Marši je Car z veliko začetnico bravo
Logiran

Unikatne tablice in portretki
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1232 : četrtek, 26.01.2012 : 13:15:44 »

Ampak vreme je pa tokrat res sodelovalo!  Cheesy Fotke so pa itak zakon, še posebej tista, ko je na sliki Marši, ko pa malo boljše pogledaš, ugotoviš, da je pod njim še mamaF.  Grin Kakšen fotoaparat pa ima AnaJ? Ali je to samo fotografski talen?  Smiley
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1233 : četrtek, 26.01.2012 : 13:17:07 »

Oboje, Ana je talent, pa eno take veliiiiko lepo črno zverinico ima tudi Wink
Logiran

Unikatne tablice in portretki
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #1234 : četrtek, 26.01.2012 : 13:19:23 »

MamaF takrat ko je Blackie prišel nazaj mal od bližje pogledat Maršija je bil kar konkretno blizu, takrat sem bla res že v top pripravljenosti, da ga potegnem nazaj, če bi ga začel nadirat in sem bla itak čist paf, ker ga je samo gledal, še repa ni dal v tisto svojo ''hudo'' pozo  Shocked Shocked

Če mi naslednjič ko se bomo spet sprečali s kakšnim nepoznanim psom, ne dokaže, da to včeraj ni bil slučaj, bom trdila da je bil moj pes na 25.1.2012 začasno bolan  Tongue

Včeraj je res bil priden kot že dolgo ne, ljubezen moj črni  Kiss

NoJinx kjer smo mi je vedno sonček  Tongue  Wink ... fotič je pa Nikon  Wink
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1235 : četrtek, 26.01.2012 : 13:27:01 »

NoJinx kjer smo mi je vedno sonček  Tongue  Wink ... fotič je pa Nikon  Wink

Potem moram pa nujno priti se malo posončit na na žarke vašega sončka.  Smiley

Firma od fotkiča je že odlična, morajo biti tudi slike take ob nadarjenem fotografu, ni druge!  Smiley
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #1236 : četrtek, 26.01.2012 : 13:43:38 »

Rava, jaz sem tako popolna gostiteljica, da kar sebe ponudim Grin

eh .... pa taki gostitelji

iz fotodokumentacije se iz vesolja vidi, da tiste tvoje kosti revežu niso zadoščale za spodoben obrok (kvečjemu malo za zobke spucat  Evil), saj se revežu že na daleč lahko prešteje vsa rebra. bogi bogi Marši  Cry



vsaj sonček sta pesjanom zrihtali z Ano - to je pa tudi nekaj  Kiss
Logiran
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #1237 : četrtek, 26.01.2012 : 14:32:47 »

Jah rava te njegova rebra so večni problem že 4 leta  Sad ... za$%&# prva 2 meseca njegovega življenja so posledice ki jih bo čutil vedno, žal  Cry
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #1238 : četrtek, 26.01.2012 : 15:22:36 »

prva 2 meseca njegovega življenja so posledice ki jih bo čutil vedno, žal  Cry

ojej. kaj je pa bilo?
Logiran
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #1239 : četrtek, 26.01.2012 : 15:45:32 »

ojej. kaj je pa bilo?
Nepravilno hranjenje v leglu, ki mu je porušila črevesno floro in ima probleme s prebavo, s črevesno floro in vsem kar paše zraven. Pa tudi ko je prišel k meni je imel cca 3-4 kg premalo in to pri psu, ki ima težave s prebavo težko nadomestiš v dobi rasti, pa tud kasneje.
Pa tudi ni pes, ki se bo nažiral, jaz njemu lahko dam 2 kg mesa s tem da bi ga poredila, pa mi ga bo pojedel en kg ostalo pa pustil. In ker je precej aktiven pes, vse pokuri, mišice sicer ima, ampak kg pa ne pridobiva. Smo poskusili tudi z hrano za aktivne pse, ampak je po njej imel takšno drisko da buhpumagi. Tako da sedaj je na pretežno surovi kuhani hrani in s tem mu nekako poskušam držati tistih njegovih bogih 58-60 kg ( za normalen videz bi jih moral imeti vsaj 65kg) Sem pa tja dobi tudi brikete, ampak samo občasno in še to ne morejo biti kar vsaki.
Pa tudi sedaj ima že kar ene pol leta obdobje ko mi par dni pred polno luno ali mlajem dan dva driska in gre takoj 1 kg dol. Pol si pa predstavljaj dva tedna psa futraš da ti pridobi tist kg pol ga pa v enem dnevu izgubi.

Skratka en kup brezveznih težav, ampak naj izgleda kot en dahavc sam da je vesel in da ni pes, ki bi cele dneve ležal na kavču. Jaz pa tudi požrem marsikatero pikro na ta račun, ampak Marši je kljub temu vesel zadovoljen pes, in kolkrtolk zdrav in to je pomembno.

Me je pa izučilo, da se prijateljem ne sme kar tako zaupati in da je potrebno vzreditelje malo bolj preverit in manj zaupat na lepe besede  Wink

Marši je pa še vedno moj, moj, ne glede na vse napake ki jih ima  Wink

p.s. Roko sorry ker ti smetim temo  Kiss
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1240 : četrtek, 26.01.2012 : 15:51:58 »

NIč ne smetiš. Marši je itak moj ljubček ljubezen Pa še fajn paševa skup, saj tudi mene postrani (zaskrbleno - beri svet tašč in sosed) gledajo, ker se mi včasih kake kosti vidjo, ma kaj morem Tongue
Logiran

Unikatne tablice in portretki
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #1241 : četrtek, 26.01.2012 : 16:49:15 »

Nepravilno hranjenje v leglu ... potrebno vzreditelje malo bolj preverit in manj zaupat na lepe besede ...

mislm  butnglavc ... boge naše žvale.
kako malo je tistih, ki so imele otroštvo kot se spodobi. očitno je tudi pri želenih mladičih to kar problem, kaj šele pri tistih, ki so odveč.
Logiran
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #1242 : četrtek, 26.01.2012 : 17:10:04 »

mislm  butnglavc ... boge naše žvale.
kako malo je tistih, ki so imele otroštvo kot se spodobi. očitno je tudi pri želenih mladičih to kar problem, kaj šele pri tistih, ki so odveč.

Jaz sem šolo drago plačala, ampak me malo tolaži to da je Marši pri meni, kjer maximalno skrbim za to da se mu zadeve ne slabšajo in da je vesel in srečen pes, pa čeprav s premalo kg.  Saj mogoče bi mu blo kje drugje boljše, tega ne bom nikoli vedela. Mislim pa da sva vseeno zadovoljna en z drugim  Wink
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #1243 : sobota, 28.01.2012 : 17:04:53 »

mamaF, potem ima Marši več kg kot ti najverjetneje, ful posrečena fotka, ko "ležiš" pod njim  Grin Pa itak so vse fotke lepe, se vidi, da so psi maksimalno uživali  Afro, pa ljudje okoli njih tudi.  Smiley Bajka je pa res ena pravljica, prelepa je  Kiss Marši je pa seveda najsrečnejši pri tebi, AnaJ, kako lahko za sekundo podvomiš. Kako sta se Roko in Api nanorela  Grin

Glede fotiča je pa tako, tudi če imaš nevem kakšnega Nikona, pa če ga ne znaš nastavit pravilno, je čisto vseeno če imaš fotič za 100 ali pa za 1000€. Ana ga zna nastavit, pa še talent ima, tako da so njene fotke vedno odlične.  Smiley Npr. tudi jaz nimam slabega fotoaparata, sicer je Canon, nov je bil okrog 500€, se pa ne poglabljam v nastavitve. In moje fotke (predvsem v gibanju) so posledično takšne, kot so, ena srednja žalost. Sem se pa odločila, da se za ta natečaj maksimalno potrudim, vzamem v roke navodila, in poskusim z nastavitvami, pa bom videla, kaj bo ratalo.  Wink
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1244 : sobota, 28.01.2012 : 17:22:40 »

Jaz bi se z veseljem poglobila v nastavitve kakega boljšega fotoaparata, moj Canpnček za cca. 250€, star dve leti, žal ni sposoben narediti boljših fotk v gibanju, kot jih in to kljub vsem nastavitvam za fotografiranje v gibanju.  Sad Se bom pa tudi jaz potrudila in poskusila kakšno spodobno fotko z natečaj naredit. Sicer pa so tudi tvoje slike vedno krasne, Branka.  Smiley

Oprosti Roko, da ti s fotografiranjem smetimo temo.   predaja Pa Bajki povej, da je njen teranov liker super!  Afro
Logiran
Strani: 1 ... 78 79 80 81 82 [83] 84 85 86 87 88 ... 370   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines