mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 09:23:07

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Strani: 1 ... 79 80 81 82 83 [84] 85 86 87 88 89 ... 370   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko  (Prebrano 782603 krat)
0 članov in 17 gostov pregleduje to temo.
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1245 : sobota, 28.01.2012 : 16:24:29 »

Da ne bo nesporazuma, tudi tvoji vidaminčki, so nad-odlični!  Kiss
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1246 : sobota, 28.01.2012 : 21:32:16 »

@Branka, marši ima več kot 10 kil več kot jaz Grin, amoak tega se sploh ne čuti, on se ti tako ljubeznjivo prislini v naročje, da si čist hepi Cheesy Da ne govorim, kako se včasih, ko ga samo malo bolj lepo pogledaš, kar nasloni nate in potem veš, kaj sledi, če si lažji kot on
Super je Marši, ta njegova gladka dlakica, pa orjaške šape pa slinasti poljubčki, pa ko otrese z glavo in slina kar poleti naokoli Kiss

@Cats, dokazi, da darilov nisem pojedla sama, lososa je bilo kar za dvakrat in NvMM je zadovoljen Wink


Oba sta dobila rahlo kuhanega in pokapanega še z lososovim oljem in oba sta rekla, da je praznik v hiši. Hvala bogu za obiske, da te naše sestradane žvale dobijo vsaj kak konkreten obrok Grin





Ja, midve obe z NoJinx imava take male kompaktne žepne fotoaparatke (jaz Nikončka, ona Canončka) in ta zadeva je sicer super uporabna v res dobrih svetlobnih pogojih in ob črnogorsko statičnih manekenih, za divhjanje norcev pa na žalost niti ne.


Logiran

Unikatne tablice in portretki
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1247 : sobota, 28.01.2012 : 21:42:34 »

Kako pa je mali Miško zrastel! Pravi dec je ratu!  Kiss Kiss Cheesy
Logiran
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #1248 : sobota, 28.01.2012 : 21:45:09 »

Oooo lej lej dokazi da sta lepotca dobila svojega lososa  Cheesy Cheesy (p.s. Marši in Api ti sporočata da naslednjič lososa popeci na olivcu, to je šele praznik  Tongue Wink ) Smo pa veseli, da jima je šel losos takole v slast  Grin

p.s. Kar se pa tiče fotografiranja, kaj naj rečem, ko smo bili na obisku pri kraševcih mi ni bilo potrebno kaj preveč se matrat z nastavitvami, ker je bila perfektna svetloba, vsaj povečini, tam kjer pač ni bila sem pa kakšno stvarco mal drugače obrnila pa je. Drugače pa se jaz z nastavitvami zelo malo igram, imam rajši fotografije ki nastanejo z tistimi osnovnimi nastavitvami, pač sem mnenja da fotograf dela fotko ne nastavitve na fotiču  Wink

p.p.s mamaF lahk bi mi na obisku pokazala fotič pa bi ti povedala kaj lahko nastaviš za boljše akcijske fotke  Wink

p.p.s v priponki pa tolk o nežnosti moje male čivave, mameF se skoraj ne vidi  Grin
Logiran
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #1249 : sobota, 28.01.2012 : 21:46:40 »

ups priponka mi je nekam utekla


* DSC_0090.JPG (43.94 KB, 300x300 - pogledano 264 krat.)
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1250 : sobota, 28.01.2012 : 21:48:37 »

Mala čivava... Grin Grin Grin Smiley
Logiran
JasSab
midi
***
Sporočil: 174



WWW
« Odgovor #1251 : sobota, 28.01.2012 : 21:56:10 »

Tudi mi vama pošiljamo kraški sonček, dragi bratec in Šefica Kiss Kolikor sem smotana, te zadnjič niti vprašala nisem, kaj študiraš/počneš, ko sva samo o psih klepetali Tongue A si medicinka? Držim pesti, da boš vse speljala uspešno Cheesy

mamaF ja v bistvu sem v zdravstvu ja, terapevtka, ki se specializira za nevrološko področje, to mi zdaj vzame veliko časa, ampak fino je, ker je v Kranju, to je za Borčija nadsuper, ker odmore izkoristim, in sem več z njim.

Roko tale tvoja druščina pa je  ljubezen  ljubezen
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1252 : sobota, 28.01.2012 : 21:58:02 »

Ah, kakšna čivava, ćivava je slon napram Maršoju!  Grin
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1253 : sobota, 28.01.2012 : 22:14:43 »

ups priponka mi je nekam utekla
Iiiiiiiiiiiiijoj, ljubček moj črni, peresce lahno
No, in ko kakšni "strokovnjaki" vidijo takole fotko, začnejo na ves glas vpit, da so nemške doge nevarni psi Tongue
Si prav predstavljam, kak rumeni časnik, kako bi pograbil tole fotko in nad njo nalimal masten naslov v stilu "M.S., zahirano mater dveh mladoletnih otrok, zverinsko popeštal in skoraj požrl M., štiriletni samec pasme Nevarna Nemška doga" Grin

AnaJ, imam Nikončka coolpix P50 in sem vse sorte že sprobavala z nastavitvami, samo enostavno ne zmore tega, kar zmore moj stari dobri analogni Nikon. Revež je sicer zapostavljen že par let, ma bi ga pa res lahko spet usposobila Smiley Pa še nekaj je, v bistvu najraje fotkam "na roke", da se sama igram z nastavitvami časa in zaslonke, samo pri dirjajočem norcu, enastavno ni časa za to, avtomatika je pa tudi bolj tako - tako, saj pravim, če so fajn svetlobni pogoji, je še kul, sicer pa bolj zmazki. Bom še trenirala Smiley

PS: Seveda je bila ideja lososa lepo popečt v ponvi na olivnem olju, samo pri naši hiši bi se znalo zgodit, da bi bil kdo od človekov preveč navdušen nad fino večerjico, medtem, ko bi se losos hladil. Pa sem se raje odločila za kuhanje, da slučajno koga od moškega dela moje familije ne bi zamikalo  Evil
Logiran

Unikatne tablice in portretki
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1254 : sobota, 28.01.2012 : 22:19:52 »

Da ne bo nesporazuma, tudi tvoji vidaminčki, so nad-odlični!  Kiss
Tarumeni vitaminčki lepo počasi zorijo na drevesu Wink Jih lahko poješ cele, z lupinico (ali pa spečeš kako fajn pecivo), ker itak ni špricana.
Logiran

Unikatne tablice in portretki
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #1255 : sobota, 28.01.2012 : 22:47:02 »

Hehe vem kako je to ko psom pripravljaš okusne obroke in potem posode skrivaš na najbolj čudnih prostorih, da ti ja kdo ne poje pasje večerje  Grin Grin

Ja marsikdo bi ga lahk proglasil za nevarnega  Tongue  Grin

p.s. glede fotiča pa imaš ZS, da ne bom tukaj smetila  Wink

p.p.s. pa še to, tisti rumeni vitaminčki, ki sem jih tudi jaz dobila so bili enostavno božanski, in jih naslednji dan ni bilo več, tko je če pustiš na dosegljivem mestu, da imajo vsi družinski člani dostop  Grin Grin , v glavnem so super
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1256 : sobota, 28.01.2012 : 23:26:51 »

Hehe, ti si dobila posušene vitaminčke, NoJinx sem poslala pa še dve domači limoni in mandarini direkt iz "drevesa" utrgani. Jih imamo v garaži na prezimovanju Smiley Če tvojim terapevtom ne bo ratalo bolezni pregnat, jih pošljem še tebi.
Si grem pa tudi jaz zdajle eno limonco utrgat, pa malo medu, pa v posteljo, me je fajn premrazilo pasji šoli danes. Roko je bil priden kot ponavadi, celo čez taveliko "nemško" skakalnico je šel. Pa še eno lepo novico sem izvedela - cookie z našega foruma ima doma naraščaj, 7 dober teden starih velikih švicarskih planšarčkov Cheesy Njena "tamala", 10 mesečna Lona, pa je začela hoditi v naš šolo in danes so bili vsi psi čisto zmešani zaradi nje Smiley
Logiran

Unikatne tablice in portretki
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #1257 : nedelja, 29.01.2012 : 10:14:42 »



p.s. Kar se pa tiče fotografiranja, kaj naj rečem, ko smo bili na obisku pri kraševcih mi ni bilo potrebno kaj preveč se matrat z nastavitvami, ker je bila perfektna svetloba, vsaj povečini, tam kjer pač ni bila sem pa kakšno stvarco mal drugače obrnila pa je. Drugače pa se jaz z nastavitvami zelo malo igram, imam rajši fotografije ki nastanejo z tistimi osnovnimi nastavitvami, pač sem mnenja da fotograf dela fotko ne nastavitve na fotiču  Wink



No, pol pa jaz samo NE znam fotkat živali v gibanju  Grin pa tud če je perfektna svetloba.  Smiley
Logiran
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #1258 : nedelja, 29.01.2012 : 14:46:10 »

Hehe, ti si dobila posušene vitaminčke, NoJinx sem poslala pa še dve domači limoni in mandarini direkt iz "drevesa" utrgani. Jih imamo v garaži na prezimovanju Smiley Če tvojim terapevtom ne bo ratalo bolezni pregnat, jih pošljem še tebi.
Si grem pa tudi jaz zdajle eno limonco utrgat, pa malo medu, pa v posteljo, me je fajn premrazilo pasji šoli danes. Roko je bil priden kot ponavadi, celo čez taveliko "nemško" skakalnico je šel. Pa še eno lepo novico sem izvedela - cookie z našega foruma ima doma naraščaj, 7 dober teden starih velikih švicarskih planšarčkov Cheesy Njena "tamala", 10 mesečna Lona, pa je začela hoditi v naš šolo in danes so bili vsi psi čisto zmešani zaradi nje Smiley

No takšni in drugačni vitaminčki ne dvomim da so vsi super okusni  Cheesy

Oooo a to je tista ko sva se zadnjič pogovarjali ? Superca  Cheesy

No, pol pa jaz samo NE znam fotkat živali v gibanju  Grin pa tud če je perfektna svetloba.  Smiley

Seveda znaš, sam čas si moraš vzet, se potrudit pa izostrit in pol pritisnit, najslabše je če se kar pritiska na sprožilec, moraš met lih taprav tajming, prvo pritisneš na pol, pol pa do konca ko je pes točno tam kjer ga želiš imeti na fotki. Poskusi pa ti bo ziher uspelo  Wink
Logiran
cookie
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 155


« Odgovor #1259 : nedelja, 29.01.2012 : 19:36:01 »

MamaF, sem ti poslala par slikc na mail:)

Naša koza je bila tudi čisto odbita... nič slišala... Samo s tako izobraženimi midve nimava kaj delat. Sva za prvošolčke:) Pa malo več točnosti.... Otroci so se že grozno dolgočasili, jaz pa pomrznila:))  Se vidimo v soboto.
Logiran
Strani: 1 ... 79 80 81 82 83 [84] 85 86 87 88 89 ... 370   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines