mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 18:17:01

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Strani: 1 ... 80 81 82 83 84 [85] 86 87 88 89 90 ... 370   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko  (Prebrano 783537 krat)
0 članov in 12 gostov pregleduje to temo.
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1260 : nedelja, 29.01.2012 : 23:09:48 »

Super, hvala za slikice Cheesy ! AAaaa, kakšni njokci lepi Kiss Pa pridna mamica Tara Kiss

Ko bodo zadosti veliki za obisk, jih pridem pogledat. Bom pripeljala Rokota s sabo, pa ju bova z Lono za pol urce peljali malo se zdivjat, potem bo pa v avtu počakal, da se jaz "napasem" malih švicarjev Cheesy

Ja, itak, vidve bosta lepo s tamalimi delali, ker tile naši norci (vsaj tapohotni) bogo Lono samo ob živčke spravljajo Tongue
Se vidimo. Jaz v glavnem ob sobotah zamujam, ker drugače ne gre z domačo logistiko, ma pridem pa ziher Smiley
Logiran

Unikatne tablice in portretki
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1261 : sreda, 01.02.2012 : 02:25:12 »

Kuća - pos'oooo, pos'o - kuća ... živim, radim a i samo radiiiiiim Tongue
http://www.youtube.com/watch?v=MgNkJfTfHa4

Če vas tanajbolj radovedne zanima, kaj midva z Rokom počneva v teh nočnih uricah, je tule odgovor Wink
Delava! Delava kot črn(ogor)ca  Grin malo za licitacije, malo za druge Smiley

En delavc:


Pa še delovno mesto mameF z vsemi nadzorniki (taglavni je seveda v največjem okvirju Grin
Logiran

Unikatne tablice in portretki
neko
odvisnež
*****
Sporočil: 975


« Odgovor #1262 : sreda, 01.02.2012 : 03:23:41 »

Kuća - pos'oooo, pos'o - kuća ... živim, radim a i samo radiiiiiim Tongue
mamaF, kje najdeš te prisrčne talente?
Ta ljubezen do kamere me je spomnila na stari hit    Tongue (se ne spomnim več- a si tega tudi ti predstavila ali od kod ga poznam?):
http://www.youtube.com/watch?v=2-lIx0hDq5Q

Se pa vidi, kdo je tisti, ki je črn od dela- da od izčrpanosti potem spi, kot da ga ni več... Cheesy

Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1263 : sreda, 01.02.2012 : 08:43:37 »

Oooo, kakšna črnogorska!  Grin Kiss Roko padel v komo. Kako je sladek!  ljubezen ljubezen
Oho, same mojstrovine vidimo, da nastajajo!  Kiss Cool
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #1264 : sreda, 01.02.2012 : 09:24:05 »

Eej, kaj piše tam na vratih na sredinski tablici? Hud flat my ass Grin Tongue
Garaču revežu pa res sam še mal manjka, da mu jezik ne visi mrtvo ven iz gobca.  Roll Eyes Roko, tole bo za prijavo, sodobno suženjstvo pa take ... jezen
Luštna sta Kiss objem
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1265 : sreda, 01.02.2012 : 13:05:20 »

Eej, kaj piše tam na vratih na sredinski tablici? Hud flat my ass Grin Tongue

Tole piše Tongue
... skupaj z lovskima kolegoma dalmatincem in vižlo je pri meni na začasnem. Ko bom zanj našla popoln dom (beri - pri nekomu, ki popolnoma pozna pasmo in kjer bo enakopraven družinski član na ogrevani steni Evil, bo pa lahko šel. Do takrat mi pa dušo greje cele noči Kiss

Prijava bo očitno res padla, bozga psa matrat po 100 kilometrski burji, še za lulat se mora na drevo naslonit, da ga ne prevrne. Že po pol ure laufanja za listi, ki frčijo naokoli, sva oba čist kaput. Zdaj se s Šefetom matra počivat na postelji, ponoči bo pa spet tlaka Tongue
Logiran

Unikatne tablice in portretki
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1266 : sreda, 01.02.2012 : 13:23:07 »

Roko, nič ne skrbi, G. Pes in Samo že pišeta prijavo sindikatu in eno za na Hribček! Bo tale tvoja že videla!  Angry Mogoče bi se Samooklicano Šefico Samove bande dalo podkupit s kakšno tablico, da bo "pozabila" oddat prijavo.   Roll Eyes
Logiran
Iska
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.129


WWW
« Odgovor #1267 : sreda, 01.02.2012 : 13:55:40 »

O, Marija, tale žival je čist zgarana - na robu preživetja, vam povem Shocked
Roko, ne toliko delat, no! Wink
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1268 : četrtek, 02.02.2012 : 20:47:14 »

MamaF, smo prebrali, da zdaj pa ti bolehaš.  Sad Tele zimske viroze so res en nebodigatreba!  jezen Povej, če kaj rabiš.  objem
Sicer pa, saj veš kaj pravijo - z aspirinom traja tri tedne, brez aspirina pa enaindvajset dni.  Roll Eyes
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #1269 : četrtek, 02.02.2012 : 20:54:44 »

Revež od izčrpanosti še postelje ni trofil  Cry 
A mu postrežete vsaj kakšen topel obrok?  Huh
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1270 : četrtek, 02.02.2012 : 22:40:06 »

Eh, saj bo šlo, mal preveč pogumno sem se hvalila, kolk je fajn po mrazu in burji šetat. Pa itak so bili prej vsi v hiši že ves teden šmrkavi in vročinasti, tako da niti ni čudno, da sem še jaz prišla na vrsto.
Imamo vitaminčke, Bajkin  jegermajster (to mislim, da je kar nujna arcnija za vodnico wannabe lovskega psa, a ne Tongue ) Za Rokota pa Šefe poskrbi, samo se mu (psu, ne njemu) ne da ravno kaj dosti po mrazu šetat Tongue Kar hitro začne silit za domov, pa se potem z mano uri v črnogorski jogi na postelji oz. poležava na delovni postelji v moji delovni sobi.
Sicer pa sem opazila, da tale burja pozitivno vpliva na ubogljivost mojega črnuha. verjetno se malo negotovo počuti zunaj, ko vse žvižga, ropota, drevje je ful "glasno", pa ves čas letajo po zraku listi in kakšne manjše veje. Ful je bil priden na najinih pohodih, se me je lepo držal in celo (pazi to!) parkrat odnehal pri oblizovanju zamrznjenih divjačinskih drekcev, ko sem ga poklicala Tongue
In včeraj (ali predvčerajšnjim) sem z grozo opazila, da se nekaj deset m za njegovo ritjo tri srne pripravljajo na pobeg. Ker je imel nos ravno na tleh in je stal prav ob meni, sem ga hotela na hitro pijeti, da ga pripnem. In on je mislil, da ga hecam, da se hočem igrat in je začel razposajeno skakat, potem sem pa še jaz zagrabila njegovo foro in ga pohecala s "teci krog, teci, teci) .... in je začel nabijato kroge okoli mene, medtem pa se je divjačina pognala iz skrivališča in odšibala stran. Moj mali črni bumbar pa tega še opazil ni Grin Eh, take so te lovske
Logiran

Unikatne tablice in portretki
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1271 : četrtek, 02.02.2012 : 22:43:41 »

Moon, a ne vidiš kak trend razsaja med forumovskimi Šeficami (na srečo zaenkrat samo med mačjimi Wink. Škrtarjenje pri hrani je baje ratal en nov trend ... kakšna kuhana hrana, ene suhe bobke mi dajo, to je pa tudi vse. Pa kolega Miško ni N-Č na boljšem ...
Pa verjetno pri vas tudi ne, če Flipija poslušam ... Cry
Dejte prit k Pameti, Šefice, sicer vam bo Smetka vse Nas odpeljala Tongue
Logiran

Unikatne tablice in portretki
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #1272 : četrtek, 02.02.2012 : 23:06:44 »

Roko, nč bat za lajt bobke, ko jih gleda,  dokler je jegermajster pri hiši veselje
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #1273 : četrtek, 02.02.2012 : 23:29:48 »

Pa itak so bili prej vsi v hiši že ves teden šmrkavi in vročinasti, tako da niti ni čudno, da sem še jaz prišla na vrsto.

to jebilo ot slabe higi jene se vidi da familija ni ras kužena
nujno jetreba use odznot iz datno ras kužit zjegrom in tistim pelinkovcom odzanč kije za šipe pucat kateri ima 70 voltov
večkrat
čene pomaga ponavlati poctopek toliko časa daje pacjentu useno čemu iz nosa teče
Logiran
uraa
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.874



« Odgovor #1274 : četrtek, 02.02.2012 : 23:31:40 »

joj, vi ste tako fajne/fajni 
Logiran
Strani: 1 ... 80 81 82 83 84 [85] 86 87 88 89 90 ... 370   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines