mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 17:37:01

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Strani: 1 ... 81 82 83 84 85 [86] 87 88 89 90 91 ... 370   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko  (Prebrano 783446 krat)
0 članov in 15 gostov pregleduje to temo.
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1275 : četrtek, 02.02.2012 : 23:45:32 »

@Rava, a tole nova pisateljska zvezda Mačo piše? Grin I luuuv ya, Mačo ljubezen
Logiran

Unikatne tablice in portretki
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #1276 : petek, 03.02.2012 : 00:18:41 »

ras kuš se dobr pa prit pomene, te čakam tvoj Mačko
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1277 : petek, 03.02.2012 : 10:47:16 »

sej res....tale mačo bi pa morda bil za k mamiF? NVMM bi rabil sebi enakega....  Wink Kiss Kiss
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1278 : petek, 03.02.2012 : 12:56:52 »

A veš kok bi se hit u črnogorsko jogo ufuru ljubezen Cheesy
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #1279 : petek, 03.02.2012 : 13:20:59 »

jast bi šeu prec zarat kuhne.  ljubezen ljubezen ljubezen
mal se bojim dabi me zverina ulekla za rep.
pa še moja je rekla dame par mescev neda nkamor. Huh
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1280 : petek, 03.02.2012 : 13:27:49 »

Kaj si upate vi kle za Mojim repom šušljat, babnce ljubezen Pr nas jemlemo črnogorsko jogo smrtno resno Tongue Moj Tovariš NVMM že ceu dan trenira za fotonatečaj "Živali v gibanju"









Jest pa sm konču dobu tist, kar mora met vsaka kovačeva kobila, če noče bit bosa Grin

Tadaaaaam  Cheesy



Če hoče prit Mačo,k men, mu raj otsvetujte, ker jest sam majhne mačke maram, une tavelike, k znajo stritFajt pa ne vem, kako bi se hotle szi mano kursink igrat Undecided Jest bi se szi vsako, sam Moja pol kriči name, da sem Butec Angry mamo mi tle ena Štefko ki ma rodovniško ime"Prva Komenska Registrirana" ona živi u eni prazni hiši, Moja ji jest daje pa Guspa Milenca tut in jest bi rat, da se Štefka mal razgiba, sam je tolk žleht, da bi mo glavo spraskala, če bi me dobila. Je rekla Moja. Verjetno ma prav. Ampak zdej, ko mam novo Tablo, bo tut Štefka vedla, da z Mano ni heca Evil
Mačo, ampak jest tebe Zastopim, da si lačem, ker je Moj Miško tut. Lahk ti pošlem mal Briketov na začasno u Tvoje Kraje. Za tistih par mescou, kolker Te bo še Tvoja matrala. Če rabiš, piši. bova z Miškotom vse zrihtala. jest vem, kje je Pošta, ker me Moja večkrat s sabo vzame, pa znam tut Pisme poslat Wink

Ale, čau! Vas ma rat Roko ljubezen
Logiran

Unikatne tablice in portretki
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1281 : petek, 03.02.2012 : 13:33:36 »

Jeeeeej, končno tudi Roko ma svojo, čist svojo tablico!  Cheesy Kiss bravo bravo Bravo šefla!
Žival v gibanju je pa dober natečaj! Tele slikce bi ziher zmagale!  Grin Grin
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1282 : petek, 03.02.2012 : 13:37:31 »

Ja, a niste opazile, da je med prvo in drugo fotko oči odprl. Če to ni gibanje, nej me koklja brcne Cool
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1283 : petek, 03.02.2012 : 13:38:17 »

Aja, mamF, zdej moraš pa še narest tablico z napisom: Pozor, huda tablica  Cheesy
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #1284 : petek, 03.02.2012 : 13:41:12 »

Moj Tovariš NVMM že ceu dan trenira za fotonatečaj "Živali v gibanju"

dane boš samo ti važič jast tu di imam maporen progran treminga.
leva veka gordol, desna gordol polpa šeobe naenkrat.
pol semoram pa spočit.
Tvoj Mač Ko Fizi Kalc
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1285 : petek, 03.02.2012 : 13:50:49 »

Jst vam spuročam, da mi kle na Gurenskm ni ušeč, k me en NVMP stalno nervira in ne morm trenerkat za nasledn nate čaj žival ivmir ovanju!  Angry Tko da prosm Rokota pa NVMM za začasn azil zame pa za mojga psa!  predaja Hvala!

Prps: Prneseva tut gurenske vita minepa sirza mamoF!  Cool
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1286 : petek, 03.02.2012 : 15:02:22 »

Samo, jest te z Veseljem sprejmem u Azil, sam še rajš bi meu, če prpeleš NVMP s sabo, ker je fajn za laufat. Ampak, Ok, tut sTabo bom zadovolen Tongue
Zdej pa poglej, kaj je meni Naštimala Moja Angry


Temu se pomojem reče Hausarest. Tole naj bi blo Zame, ko boš prišu Ti na obisk in TvojPes in NMVP alpa kaki Neprijatelji, pa da se Jaz ne bom mogu pod mizo skrivat in jezno gledat, pa da ne bom mogu Psa nagnat od hiše, pa n-č ne bom mogu. Tole je Moja nardila zato, ker Tvojo uboga čist use kar ji Reče, tud če so neumnosti Totalne. Evo, zdej veš s kom žviš. Pa če se tele Dve skup spravta za prou, bosta še Zdoktorirale iz Uzgoje Mučenja ubogih žvali. Da mormo na svoji Postli prenašat Une Neprijatelje, pa da ne smemo niti malo Jih Uščipnt za Hlače alpa za rit, če One ne dovolijo, zato je tale Patent.
Me pa prav zanima, kam bo tebe zvezala Moja, če bi Knam prišel na Obisk. ker Ona je itak sam na TvojgaPsa mahnena ona mu vse dovoli, men pa N-Č. Tolk de veš Angry Tvoja pa tut ni nč bolša. U useh temah od Mačk piše, kolk morajo Šefice dat za jest, Tebe pa strada doma, ker ni nubene Inšpekcije Angry

Tovariški pozdrav od Rokota
Aja, pa reč Tvoji naj prnese Krajnsko Klobaso iz Gurenskega kr k men pred Vrata, pol naj pa hiter domov gre (čene Ji bom pa pomagu Evil ), ker Moja itak nč ne bo vedla, ker je usa zaleplena od Nahoda in jemle Vitamine, za Zadet.
Logiran

Unikatne tablice in portretki
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1287 : petek, 03.02.2012 : 15:21:27 »

ohooooo, to je pa notranji privez psa! Kako uporabno! Ti bo Boni pvedala, kako z njo delajo, ko hočjo mir pred njo....  Tongue U kletko jo dajo! Revo bogo nič hudega slutečo...  Tongue Sad Evil
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1288 : petek, 03.02.2012 : 15:32:56 »

Tut Mi mamo Kletko. Sam je u spalnici ot Tamalga. Tut mene dajo noter včasih, sam je rekla Samotova, de ni Uzgojno Pesa proč pelat iz Unga prostora, kjer so neprijatelji. Da mora Pes kr lepo tam z Njimi potrpet, sam nesme pa do Njih prit Angry
Boni, ko boš pršla k men na Obisk, sumim, da bojo Mene u Kletko dal, tebe pa na moj Hausarest, ker vidim, da je Tvoja navdušena za probat Angry Alpa Oba u kletko, čene bova pridna tako kot Njen lupček G.pes Sad

Pa je še to rekla, da sem sam kriu za tale privez, ker sem lani en flexi pogrizu, pa se Ji je zdel škoda proč vršt Špago, pa je kao glih prav za jo ponucat za tole. Kriminal butnglavc
Logiran

Unikatne tablice in portretki
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #1289 : petek, 03.02.2012 : 16:25:34 »

Jst vam spuročam, da mi kle na Gurenskm ni ušeč ...

mav počak jebilo po telivisji dajim je burja čistves štrom otpihnala is kablou
jast sem is druge tace slišav tut dajim tinternet samona žleht nobo dela inče take groz ne areste dela jo boto useres
Logiran
Strani: 1 ... 81 82 83 84 85 [86] 87 88 89 90 91 ... 370   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines