mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 13:07:46

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Strani: 1 ... 82 83 84 85 86 [87] 88 89 90 91 92 ... 370   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko  (Prebrano 782928 krat)
0 članov in 11 gostov pregleduje to temo.
Iska
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.129


WWW
« Odgovor #1290 : petek, 03.02.2012 : 16:41:53 »

Roko, tejle tvoji se že tudi kisa: najprej ti najlepšo tablico naredi, potem pa razne notranje priveze in ostale Ukrepe pripravlja Shocked
Ti povem, da je to zato, ker je nisi na sprehod peljal. Hitro jo na zrak pelji, da se ji podstrešje prevetri.  Evil
Tačko, tvojo vrhunsko črnogorsko jogo bo pa tudi mojma dvema treba pokazat, ki znata samo trbušne pa bočne asane. Wink
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1291 : petek, 03.02.2012 : 19:07:47 »

Zanimivo inštalacijo ti je naredila, Roko!  Roll Eyes  Kar brez skrbi bodi, tudi, če te bo res tja priklenila, te bo stalno hvalila (samo ne ga sračkat) in ti dajala vedeti, da si ti najbolj njen in najbolj priden črnuh na temu svetu sveta!  ljubezen Sicer se bo pa še naprej trudila, da boš vedel, da to, da pridejo Neprijatelji ni kazen, ampak prijeten obisek, ki lahko mine brez vsakršnega šopirjenja, ker se itak VE kdo je glavni pri hiši in bo to tudi ostal!  Smiley

P.S.: Neki mi je Samo po tipkovnici skakal.  Angry A se je mulc slučajno kaj pritoževal?
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1292 : petek, 03.02.2012 : 20:01:29 »

Roko, tejle tvoji se že tudi kisa: najprej ti najlepšo tablico naredi, potem pa razne notranje priveze in ostale Ukrepe pripravlja Shocked


Ukrep je stopil v veljavo pred dvema urama. Je prišla ena punca vsa zamotana v šal in kapo (in je izgledala kot Neprijatelj) po eno tablico in jo je Roko hotel požret. Ampak smo ga pospremili na njegovo posteljo in  priklopili na hausarest. Potem je bil pripravljen tudi roko povohat brez renčanja in se čez en čas vrgel na bok v črnogorsko pozo. Takrat pa je sledil "klik" in tole:

Kar brez skrbi bodi, tudi, če te bo res tja priklenila, te bo stalno hvalila (samo ne ga sračkat) in ti dajala vedeti, da si ti najbolj njen in najbolj priden črnuh na temu svetu sveta!  ljubezen
... kar je moja zlata mentorica seveda pravilno predvidela Cheesy
S punco sva še dve uri čvekali ob kavi in medtem je črnogorac skulirano spal. Ko je odhajala, ni dvignil niti glave, tolk da veste, kako moč ima hausarest Wink

Zdaj lahko verjamete, da ne zastonj hvalim NoJinx, kako je pametna - kot vidite ona kar na daljavo ve, kaj se pri nas dogaja Smiley Kiss
Logiran

Unikatne tablice in portretki
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1293 : petek, 03.02.2012 : 20:36:31 »

Bravo skuliran Roko in pridna šefica!  Cheesy  veselje ljubezen
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #1294 : petek, 03.02.2012 : 20:42:55 »

Roko, tak arest bom pa jaz šefici predlagal, pa ne za sebe, ampak Murija  Evil 

Tablica je pa nadkrasna  ljubezen 
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1295 : četrtek, 09.02.2012 : 22:11:40 »

hehe, Roko je reku, da se bo počaski splačal eno mini turistično agencijo otpret. In bom imeli razne ponudbe. Recimo:

1. Za Pridne pse bolj mestne, ki majo radi sam sprehode bres neumnosti: organiziran sprehot po lepi makedamski poti, mal po asfaltu, tudi voden oglet lepe kraške vasi szi zanimivo cerkvo in vojaškim pokopališčem, dodatna ponudba obisk osmice z dosti kolesarji u pajkicah in z dosti pršuta na mizah. Ot 1. maja naprej, ker prej ni pršuta.
Dodatna ponudba: kursink seminar (če pride terierski trio od Kokte) alpa kak drug nadarjen pes. Kotizacija - 1 palčka za Mačke
Votstvo: Roko, kursink seminar NVMMIško

2. Za Lovske Pse: strokovno votstvo po Revirjih od Prasca, Jelena, Srne in Zajca, možen oglet Lukne od Jazbeca (z doplačilom - 1 žvaka). Ta sprehot vklučije Degustacijo Drekcov vseh vrst in mini kviz, kateri je čigav Grin Zainteresirani Lovci bojo imeli možnost nabrat tudi kakšno Staro Kost od divjačne. Če bojo meli dober nos in srečo. Uključeno spoznavanje Zračne sledi in Talne sledi, za začetnike u Lovstvu najprej spoznavanje sledi ot Konja in Ovce. Talne sledi in Materjalne sledi (drek).
Vodstvo: Roko, občasni strokovni predavatelji pa lahkt tut Marši od AneJ alpa Flip - za področje prtičarstva, čene pa usi od Skogkatt in Boni.
Prispevek: kozarček jegermajstra za živčno mamaF alpa kej finga za Predavatelje

3. Za Ovčarske pse in druge norce: sprehot na pašniku bres dreves. Diujanje u krogih do amena. Zaletavanje druk u drugega, valanje po tleh. Po želji uključeno tudi ščipanje za rit in zadnje noge - vodi specialna pegagogičarka Bajka. Po želji oglet Ovc od daleč - pedagoški prikas, kako se jih ne sme dotikat, če niso tvoje (vodi Bajka). Degustacija pridelkov.
Vodja: Roko, vabljeni strokovni sodelavec: NVMP
Prispevek: prostovolni Prispeuki iz vrečke za Pribolške od Šefov

4. Teritorijalna Obramba: praktični prikas, kako se ubranimo Neprijatelja. Kako preprečimo, da bi On uzel našo Žvako? Kako ga nagnat od naše Vode in sploh naše Lastnine?
Prikas Zvočnih signalov za Alarm ob Nevarnosti za naš Teritorij. Učenje različnih Prijemov za Hlače in drugih veščin proti Neprijatelju. Kako se Skregat s Sosedom?
Seminar vodi Roko, pomoč prostovolcev zaželjena (Jagi? če bo za alpa gdo drug z dobrim glasom Wink
Kotizacija za seminar: crknjeni vampi, čim bol smrdlivi (da odbijejo Neprijatelja)

Tolk mi je za zdej Roko narekoval, jas pa sem natipkal ta Program. Bomo prosli za Subvencije na novo Vlado.
LP za zdaj NVMMiško
Tule zraven pride še ena ponutba:

5. Yog-Art. Veščina umirjanja Duha in Sitega telesa. Uzbudite svoj notranji Mir in Prepustite vaše Čute domišliji.
Program A - črnogorska joga (predavatel Roko, glavni animator Miško)
Program B - Joga za intelektoalce (predavatel Miško)

Za ta Seminar mamo že tudi novo slikouno Gradivo za Reklamni letak:








Za Ponutbo št. 3 u konbinaciji s št. 1 pa sta Pozirala Strokouna sodelauca NVMP in Samo - objaulamo bres dovolenja od Šefice ki itak nebi pustila Tongue


Logiran

Unikatne tablice in portretki
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1296 : četrtek, 09.02.2012 : 22:48:53 »

U, glej k sva slauna!  Cheesy  veselje Zdej naju bodo usi že na delč spuznal, ko bovav tako pumembni brušuri!  Azn 
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #1297 : četrtek, 09.02.2012 : 23:04:44 »

našata stara jedjawa bemtišje lepmaček koje Mi Škota vi dla pa čist sezmeh ča kogleda Sam
Či jeve
rokce naguni fot ki pasi joje spraula
menipa nebo ostalo neč druz ga kodda popo kam kah loin šalco pagrem všir nisvet iskat juh co
žalo sni Ma Čko
Logiran
Iska
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.129


WWW
« Odgovor #1298 : četrtek, 09.02.2012 : 23:08:32 »

Vrhunska ponudba!
Ampak Miško je pa pravi Yoga Master Wink
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #1299 : četrtek, 09.02.2012 : 23:13:05 »

 Cheesy Grin Grin
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #1300 : četrtek, 09.02.2012 : 23:33:22 »

Ooo, teli tečaji so pa jako vabljivi! Cheesy  Bom jazd mal razmislala na kerga bi se prijavla. Tačas bom pa pridno Žvake pod kauč skrivala da bom mela za upisnino. Predvsem me zanima tečaj za Lovske pse, Yoga pa Teritorijalna Abramba. Čeprav bi lahko kar vse probala.  Cool

Lepo pozdravlam profesor Rokota pa use ostale gostujoče Predavateljne tut!

Cockta
iz mesta, pa zato nič manj lovc press Wink
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1301 : petek, 10.02.2012 : 00:06:30 »

Ma Čko, ti lepo puvej svoji, de lep maČek ne rata kr čez noč pa ot vodenih juhc. Je treba dost popapcat, de rataš Lep. Ti to itak že veš, kr SI Lep, sam tele tvoji pa povej, da samo SIT maček = Lep maček. Lep maček ratače ma skos polno skledo, čene je Kriza Sad

Prik k men bova skup Trenerala od Kokte Tamale terjerke, ko pridejo na Seminar.

Koktica dobrodošla, ti nam boš še praw pršla za Predavatelco če bomo rabli koga za Predavanje o Zdravi hrani, Klobase pa to. Misika bo pa za Poli specjalna pedagoginja Cheesy

LP NVMMiško - Strokovni kordinator pRojekta
 Sam Subvencije ot Ministra za Turizem še rabmo pa štartamo! Pa lepš vreme!
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #1302 : petek, 10.02.2012 : 00:14:09 »

Kaj si Ubogi Mačko misli o vas:

Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1303 : petek, 10.02.2012 : 00:19:55 »

Logiran

Unikatne tablice in portretki
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1304 : petek, 10.02.2012 : 09:03:41 »

Mi se prijavljamo na tečaj Lovskih psov. Lahko vam pokažemo znanje gonjenja divjadi, nakazovanja sveže sledi, razbiranja vrste sledi. In, kako se takšno delo zaključi (v postelji...). Zagotovo ne vemo še vsega s tega področja, zato rabimo dodatne inštrukcije...  Tongue Lips Sealed
Luštno!  Cheesy Cheesy
Logiran
Strani: 1 ... 82 83 84 85 86 [87] 88 89 90 91 92 ... 370   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines