mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 09:42:59

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Strani: 1 ... 84 85 86 87 88 [89] 90 91 92 93 94 ... 370   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko  (Prebrano 782645 krat)
0 članov in 15 gostov pregleduje to temo.
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #1320 : nedelja, 19.02.2012 : 22:52:32 »

Iiiii, kolk ste se fajn imeli. Super poročilo! bravo
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1321 : nedelja, 19.02.2012 : 23:04:42 »

Uspelo nam je napolnit baterijo od fotoaparata in zdaj lahko objavimo še tisto, kar Rokota pri obiskih še najbolj veseli  Evil

da enkrat odidejo in nam pustijo Darile!

... za katere se vam prisrčno zahvaljuje tudi Mali Miško, ki sicer ni bil ravno socialno razpoložen, ma se je pustil vsaj malo po rokah nosit Wink

Tale od NVMP-ja pa zmaga Grin



p.s. Marši je hudooo užaljen, ker ni bil povabljen na Louske veščine
Maršiju se res opravičujem, ma danes je bil "Poskusni" seminar, da vidimo, kako v praksi izgleda in smo ugotovili, da je super, tako da ... valjda vabljen Marši na vse naslednje ponovitve Cheesy Boš vidu, kaka frajerka u "Loustvu" je Boni, ziher ti bo všeč Cheesy

Logiran

Unikatne tablice in portretki
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1322 : ponedeljek, 20.02.2012 : 07:43:25 »

AnaJ, mi smo malo trenirali izvedbo učnih ur Lovstva. Zdaj bo kmalu šlo še zares. Samo, da še šefla spusti štrik iz rok, pol bo pa taprava veselica!  Evil Tongue Roll Eyes  Wink Boni se je imela neskončno dobro-danes je komaj vstala, tako crknjene še nisem imela... Azn Šefla bi pa z veseljem kar tam ostala, ker smo se imeli super!  objem veselje veselje
Fino je bilo, mamaF in Roko sta pokazala vse lovske revirje, Roko tudi tistega v kuhinji... Dva fotokopirana flata sta pokazala ostalim veščine poslušnosti, ki jih je gospodična mična absolutno preslišala, saj je na vsak način želela pokazat, kako se lovi, goni in dela sled... Sad Roll Eyes Roxiju se je smejalo na vsa usta, ko je lahko tako užival. Roko je pa itak pokazal slalomiranje med trsi, ki jih ostali niso znali spljoh.  Cool Cool
Slikic mi nimamo, ker je bilo fotografov en kup, jst pa samo eno roko fraj...tako, da se od srca priporočam zanje... Smiley
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1323 : ponedeljek, 20.02.2012 : 08:16:21 »

Iiiiii, naša Missy se zadnje čase izredno dolgočasi in bi se tudi z veseljem udeležila naslednjega Seminarja (lovstvo ima tudi ona v svoji razrečeni krvi Roll Eyes Cool).
No, v bistvu Micki dol visi, bi šla pa Šefla rada zraven (ko bo berglefree), ker tele poročile so zeeelooo mamljive Cheesy Kiss
Mi vas mamo radi objem
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1324 : ponedeljek, 20.02.2012 : 08:53:16 »

Šefla od Missy, ti se čmprej pocajtaj, da boš lahko prišla šetat po revirjih Wink Pa glej, da boš Poli s sabo prinesla in jo že iz avta ven kazala, bo Roko vesel Grin Itak da dobrodošla, bomo šli po ravnih revirjih (tako kot smo šparali Roxijevi koleno, bomo tudi tvoje, pa še ti verjetno ne boš za palcami hotla divjat Smiley

Smo imeli pa včeraj res prav srečo z vremenom (glede na mokre napovedi). Danes je kot ustvarjeno za dan za počitek, Roko si ga od vseh (predvsem psihičnih) naporov itak zasluži Tongue Sinoči je padel dol, potem sva šla še enkrat opolnoči lulat, da bi bila noč daljša, zdajle sva pa tudi samo za na hitro potrebe opravit, pa takoj nazaj na toplo Smiley
Zunaj namreč spet piha burja, mraz je in snežinke nosi po zraku, brrrrr Shocked

Domače stanje je trenutno tako:



* feb.20 002.jpg (40.23 KB, 448x302 - pogledano 119 krat.)
Logiran

Unikatne tablice in portretki
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #1325 : ponedeljek, 20.02.2012 : 09:22:24 »

Hej, družba, mi smo prikravsljali v LJ šele malo pred polnočjo in ne, nisem še naložila fotk Tongue. "Hvala bogu" sram je veliko zmazkov, tako da bo selekcija hitrejša. Undecided Fuuuuuuuuuuuuuul hvala za povabilo in odlično družbo! Kiss Uživali smo zelo, zelo in pridemo še! Rokovi revirji so super! Afro

Rokota pri obiskih še najbolj veseli  Evil

da enkrat odidejo in nam pustijo Darile!

Jagi mu sporoča, da je bilo naše darilo super slastno in od samih guštov vsake tolko od srca rigne. Roll Eyes jezen

P. S. Za neudeležence: Rokotu in mačjima cimroma je incognito pojedla polkilsko prvovrstno piščančjo pasje-mačjo klobaso (ukradla iz potovalke, odvezala pentljo in ...  Lips Sealed).
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1326 : ponedeljek, 20.02.2012 : 09:25:14 »

Jst pa se ob slikici Daril ne morem nehat smejat, ker se vedno bo napisu Telečje rolice spomnim na telička NVMP.... Grin Grin NoJinx, sej nisi huda, ane... ampak toliko ste povedale o malem teličku...  Grin Grin
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #1327 : ponedeljek, 20.02.2012 : 09:39:27 »

Naslednjič bojkotiram, če ne pride tudi teliček Kiss Angry
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1328 : ponedeljek, 20.02.2012 : 09:55:34 »

Jast tut. Če ne pride NVMP vas use požrem. Evil
Govoril sem. Howk!

Roko, Obrambni mimister (v senci zlobne Matere)
Logiran

Unikatne tablice in portretki
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1329 : ponedeljek, 20.02.2012 : 17:34:26 »

NVMP aka Tele sporoča:

Roko in ustali, bom reku svojima čluvekuma, da ju bom pujedu, če me ne pustita iz g. Psaom in Njegovo na Kres (sej se tko reče tm k je Roko duma, a ne?)!  Evil
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1330 : torek, 21.02.2012 : 02:26:52 »

Dragi NVMP, ti kr zagroz Tvojim. Lahk pa tut njiju prpeleš k men. Moja je rekla, de je vidla, de je Tvoj Tata en resen možakar. Mene zanima čeje res. Bi rat probu če gaje kaj u hlačah Wink . Mislim ... bi rat probu če ma kej fajn hlače za strgat.
Ampak pol nesmeš prpelat Šefice od Psa. Ker Ona je žleht Angry. Mojo zmeri uči, da mora mene Odgnat proč ot Hlač  Angry.

Jast sem Te močno pogrešu učeraj. Una dva piflarja Črna sta se guzila okoli Moje mame in fehtala. Ona je bla usa slinasta kolk sta pridna  bruham. Pfffff ... piflarja prliznjena. Jagoda ni bla na volji za Kroge. Boni tut ni mela cajta, ker je resno uzela use točke Louskega seminarja. Roxiju niso dost pustili laufat. Pol se je mal u mene zaletel, pa sem se ga ubistvu mal bal ker je tolk močen pa Moja ni pustila daga ganjam, ker ga kolen boli.

U glaunem, sej ni blo slabo ampak so me maltretirale babe posvoje ker mi niso pustile de jih ščipam u rit jezen . Sam jaast sem mel še ful moči ker se nisem N-č u krogih zalufu ker mi niso dali mira. Sem mogu bit kao priden, Komi sem ulovu eno hrptenico od Živali in je bla kriva Tvoja Šefica da je nisem smeu pojest. Mojo mamo sem hotu vršt na finto in bi že skor popustila pol je pa Tvoja vmes stopla in zatežila do Amena in sem mogu dat kost nazaj Angry

Dragi NVMP, prosim prit drugič tudi TI. Jast bom sicer umrl od dolgcajta če bojo sami Pridni Psi hodli k men. Skos me primerjajo Znjimi pa tut Oni nočejo nobenega kažina zmano delat. Čene bo tebe nevem s kom bom sploh diujau u Krogu in težil Šeficam Huh Ti Oblubim da tut čete bom nazjau in probu ugriznt u rit u Hiši bo to samo zato de boš Lahko delj cajta pr meni ker točno vem da bo Moja probala spet kao mene uzgajat in take bedarije in pol bo fuuuul vesela ko ji bo kao ratalo. Ampak bistvo je u drugi stvari samo Ona tega neve Evil Bol ko sem kao žleht bol Ona laufa okoli in me pita sPribolški kadar sem Priden. Tolk de veš - to delam zarad Profita in ne zato ker Tebe nebi maral.
Jast te mam rat in te zelo pogrešam. Še šefica ot Bajke je uprašala kdaj boš kaj prišel tut Ti date bi spoznala ker ji je Moja rekla da ma kar solzne oči ko se spomne nate kako si lep in slinast ljubezen.

Upam da te Samo nebo požru do naslednič. Rat te mam
tvoj telečji brat po srcu Roko
Logiran

Unikatne tablice in portretki
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #1331 : torek, 21.02.2012 : 08:38:37 »

Kaka izpoved ljubezen Roko, jst mislim, da pomožna šefica od NVMP res ne bo mogla reči ne.
Upam, Roko, da bo tudi moja baba do naslednjič že zgruntala, da ne rabi pazit na Bita (zato namreč ni imela časa zate, ker ona je njegova samooklicana varnostna služba, totalna komuflaža, ti rečem, ker v resnici ona rabi bodyguarda in ne obratno Roll Eyes), pa se bo s tabo preganjala med trtami (ona to namreč tudi zlo rada počne, sam ... veš, rabi mal več cajta, tko kukr je blo v starih cajtih, ko niso sprobali čisto vsega že kr takoj na prvem randiju Roll Eyes).
Uživajta v svojih revirjih!
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1332 : torek, 21.02.2012 : 13:59:30 »

Še ta najbulš bi blo, če bi jasd pršel s svojo Mami. Kr ona ve, da jasd use lohko delam in sam učasih reče ti, ti, ti, poredn kuža!  Sej vidš, da tale ud Psa je čist f...  trmoglavka , moj Tata je patut en tak, k misl, da morm jasd njega ubogat in ne ubratno!  Roll Eyes

Jasd sem tut tebe pugrešu, sam ni ut Psa kriva, da me ni blo, k ona je rekla, da me uzame sabo, pa so rekl, da ne bodo dost hitr u Ljublano pršl, da bi lohk šou jasd tut - ja mal bi puhitel, a ne?!?  Angry

Samo je pa ena bela Pušasd! Zdej bom baje spet kmau par dni z njim, pa me je zdej mau strah!    Res morm nujno h teb, da me naučiš, kaku se pred takimi Pušasdmi branš!  Cool

Jasd te mam tut ful rat!  Kiss

Tvoj NVMP
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #1333 : torek, 21.02.2012 : 14:04:13 »

NVMP, predlagam, da Pušasdi zlicitiraš tole. Bo v strop bulu, ti boš pa mirno svoje telečje norosti zganjal. Šefici pa en expresso, pa bo kuj bolj popustljiva Wink.
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1334 : torek, 21.02.2012 : 14:07:16 »

Jagi, tebe sem takoj nagledu pa ful mi je blo ušeč ko je tvoja na rit padla potleh pa jo je hotla Tastroga Šefica ot Psa pobrat pa si jo ti čuvala Cheesy Se mi ful dopadeš tisi taprava baba znaš puvedat kar je treba ljubezen
Drugič bom jast na eno Oko zamižu in se bom delu da mi čist Useen če Tvoj Bit okol Moje mame leta in se dela Priden bol kot jast. Jast bom stabo šou na Kroge. Lahk Mi verjameš da se tut jast bojim Čudnih Dreves in neprijatelskih stvari u Revirju in si jim raje izognem in tut Tebe bom peljau po tako poti da te nebo Strah.
Se ti nebo treba bat da biti Brat Bit kam pobegnu ker on bo itak naliman na Mojo mamo kr je čist zmešana na Tačrne midva bova pa lepo Okoli njih letala Cheesy Pa Tamali PouBrat od G. Pesa bo tut znama šou ker On je tut zatiran ker baje ni tolk Priden in mu skos težijo. Se bomo lepo združli mi Taposebni, uni Piflarji naj pa kr lepo na riti sedfijo in se pustijo slikat. Doljgcajt Tongue  Mi pa bomo laufali u Svobodi! Boš vidla dabo fajn ljubezen
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Strani: 1 ... 84 85 86 87 88 [89] 90 91 92 93 94 ... 370   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines