mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 11:05:36

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Strani: 1 ... 86 87 88 89 90 [91] 92 93 94 95 96 ... 370   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko  (Prebrano 782812 krat)
0 članov in 18 gostov pregleduje to temo.
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1350 : sreda, 22.02.2012 : 12:00:29 »

Srečnica, da lahko bivaš s takšnima mojstroma Yog-Arta! Cheesy Wink
To pa res! In, da onadva lahko takole bivata skupaj!  Wink Kiss Kiss
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1351 : sreda, 22.02.2012 : 18:08:23 »

Roko. Sm biu priden in sm lahko pojeu kropito od NVMP. Se splača bit Priden Wink

A, ne, da so krumpita fajn?  Cheesy Ti bom naslednič še kzga pouslou al pa prnesu, če se me bodo usmill, pa me bodo sabo uzel!  Smiley
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1352 : sreda, 22.02.2012 : 19:58:31 »

Sporočilo za Profesorco (Samotovo). Roko je priden. Sva šla namenoma iskat tisto kost, ki jo je zadnjič Bit zavohal tam pri vojaškem pokopališču. Valjda jo je Roko hotel ulovit (sem ga zanalašč imela na flexiju, da bi lahko prišel do nje če bi le hotel). In je seveda prišel do nje in že odprl gobec. Takrat sem zajela sapo in se zadrla NaGlas, ker nisem imela take treme, ker sem vedela, da me Profesorca ne vidi in so mi očitno možgani bolj delali Tongue Ben, tisti NaGlas Pusti je upalil. Roko je odskočil en meter nazaj in butasto gledal. In potem sem mu rekla naj se vsede. In se je vsedel in počakal, da sem jaz "Hrptenico" zavila v vrečko in jo nesla nazaj v vas v kontejner.
Druga pridnost. Je bil pri meni v "pisarni" in je valjda nekaj slišal pri vhodnih vratih (res je prišla ena pupa k hčeri) in je začel lajat. Hvalabogu sem se spet spomnila na No Jinx in hkrati, na to, da me ne vidi, alora ne bo razočarana, če bom spet sfalila Wink, no, pa so se mi spet upalili možgani in sem na vso moč treščila po mizi z enim kozarcem od čopičev. In je Roko utihnil in pritekel do mize se potolažit al nevem kaj. me niti ni brigalo. Ni važno, v glavnem, čist priden je bil(in pohvaljen, ker je utihnil) in je šel lepo ležat, ko sem mu rekla naj gre "spat". In je dobil za nagrado še eno telečjo palčko od Roxija, ker je ostal lepo priden in tiho Smiley

V glavnem, draga moja Profesorca, hotla sem ti samo povedat, da te imam neizmerno rada in da mi je ful žal, ker se v tvoji prisotnosti obnašam kot ena blont kura zmedena, ki še psa od daleč ni vidla. Ampak to je zato, ker imam očitno rešpekt pred tako avtoriteto, ki ima pamet v glavi (bi reku Roko). V bistvu je enako v nemški šoli, saj tudi tam je naš Ljubo čisto enako natančen kot ti, zato pa se mi dopade tudi Tvoja šola. Nas ne pusti, da bi nekje na pol pustili problem in nas ganja do konca, glih tako kot ti in meni to paše. Samo malo dolgo lajtngo imam, to je pa tudi res Cool No, hotla sem ti povedat, da mi tvoja Profesorska prisotnost neizmerno koristi (pa tudi če se efekt pokaže šele dva dni bolj pozno) Smiley

ljubezen ljubezen
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Iska
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.129


WWW
« Odgovor #1353 : sreda, 22.02.2012 : 20:05:29 »

Bravo mamaF, bravo Roko! bravo
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1354 : sreda, 22.02.2012 : 20:09:09 »

Draga moja (pa dragi Roko tudi), jaz ti sploh ne morem povedat, kako vesela sem, da "program" deluje.  veselje veselje veselje bravo bravo bravo Ful sem ponosna na vaju oba, da sta tako pridna in uspešna!  Afro Mah, saj sem brez besed, mogoče hočem v bistvu samo napisat hvala ker sta in rada vaju imam (pa NVMMja in Šiško tudi!")!  Kiss  ljubezen objem
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #1355 : sreda, 22.02.2012 : 21:19:29 »

Odlično! bravo FUL vesela!!!  veselje veselje Eto, Roko uiber pali na močne glasove, torej ... samo izkoristi to in ne se šparat z glasom, saj nisi špikerca, ampak akademska slikarka! Afro super
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #1356 : sreda, 22.02.2012 : 21:20:39 »

ne se šparat z glasom, saj nisi špikerca, ampak akademska slikarka! Afro super
Khm, no, pazi na glaže Roll Eyes Wink
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1357 : sreda, 22.02.2012 : 21:52:45 »

Khm, no, pazi na glaže Roll Eyes Wink
Valjda vseh ne bom razbila noooo, nekaj jih mora ostat, da bomo lahko drugič nazdravljale Cheesy

Hvala vam, ker ste z nama ljubezen objem
Logiran

Unikatne tablice in portretki
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1358 : sreda, 22.02.2012 : 22:00:06 »

Aja, pa še nekaj. V dopoldanskem dopisovanju s Sunny Day so meni spet malo bolj delali možgani Tongue in sem se spomnila, kako fajn se imata Bit in Jagoda. V bistvu mi je prišlo na misel, da bi vsak malo "psiho" pes rabil zraven enega skuliranega flatkota, ki mu zna pokazat, da se v življenju ni treba glih za vsako figo sekirat in da je življenje zato, da se ga živi in veseli, ne pa dramatizira zaradi vsake mušice Wink Ampak sem prišla tudi do spoznanja, da bom trenutno morala biti Rokotov "flat" kar jaz sama Cool

Torej: čim večkrat mi bo dano učit se od Bita in G. Psa, boljše mi bo šla ta vloga, predvidevam Smiley Naslednji teritorialno - lovski seminar seveda potemtakem brez njiju ne bo tapravi, ane  Cool
Logiran

Unikatne tablice in portretki
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #1359 : sreda, 22.02.2012 : 22:01:43 »

 bravo bravo Roko in mamaF  Kiss Kiss
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1360 : četrtek, 23.02.2012 : 08:03:04 »

Roko in mamaF  Kiss Kiss veselje veselje
Tale ja pa samo za Rokota, hlačevlečca! objem
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1361 : četrtek, 23.02.2012 : 08:12:10 »

Ja, pri nas tudi pali ˝NaGlas˝ terapija Roll Eyes. Pri nas pa ne pali Glasnodretje, ampak ploskanje. In verjemite, jaz sem svoj plosk izpilila do epskih razsežnosti Evil Cool Če je treba to tko poč, da pesa iz hlač strese. Saj imam malo slabo vest, ker je Mica streloplaha, ampak ko ona rine surlo na mizo, takrat ne pali Beseda, ampak se je kot daljinsko upravljanje pač izkazal kot učinkovit en fajn Plosk
Tako da, mamF, ti kar še naprej pridno posluš Gladkodlake Učiteljice Kiss, ker one že vejo, da tehle kosmatih riti ni treba preveč šparat, ker pol so čist ˝Ušparane˝ in jim grejo sam neumnosti po glavi stop.

Super poročila in napredki se tam po kraški burji dogajajo Kiss
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1362 : četrtek, 23.02.2012 : 08:47:35 »

Glas je delal pri moji Lunči in deluje tudi pri Boni. Že malo glasnejša intonacija navzgor pove marsikaj...in se tudi v pravem pomenu razume. Gospa Boni postane pozorna in ve, da ga ne sme več svirat... (ala grist vrata  jezen ) Dodatek ropota pa doda vrednost.  Tongue Evil
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #1363 : četrtek, 23.02.2012 : 09:07:46 »

V bistvu mi je prišlo na misel, da bi vsak malo "psiho" pes rabil zraven enega skuliranega flatkota, ki mu zna pokazat, da se v življenju ni treba glih za vsako figo sekirat in da je življenje zato, da se ga živi in veseli, ne pa dramatizira zaradi vsake mušice Wink
V bistvu ga rabimo vsi po malem , Jagica brez njega itak bolj slabo funkcionira (ampak je že ful bolje, kot je bilo Afro), nas pa tale "carpe diem" črni vsak dan znova opominja, da je treba biti pozitiven in karseda uživati življenje. ljubezen

Torej: čim večkrat mi bo dano učit se od Bita in G. Psa, boljše mi bo šla ta vloga, predvidevam Smiley Naslednji teritorialno - lovski seminar seveda potemtakem brez njiju ne bo tapravi, ane  Cool
Pridemo!  Cheesy
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1364 : četrtek, 23.02.2012 : 11:25:02 »

Pridemo!  Cheesy
Mi tudi!  Smiley
Logiran
Strani: 1 ... 86 87 88 89 90 [91] 92 93 94 95 96 ... 370   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines