mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 15:03:07

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Strani: 1 ... 87 88 89 90 91 [92] 93 94 95 96 97 ... 370   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko  (Prebrano 783160 krat)
0 članov in 11 gostov pregleduje to temo.
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1365 : četrtek, 23.02.2012 : 13:12:53 »

Hvala, Gladkodlake učiteljice ljubezen

Kocka, ti pa tudi, ko bo koleno poštimano ... boš povedala kaj iz zakladnice naGlas terapije Wink

Ps. Plosk je pri meni bolj za vzpodbujanje iz zamrznjenaga stanja, karaj je kaj groznega naokoli - mislim tako velelo ploskanje. Za NaGlas sem videla, da je rosfraj pokrovka direkt na ploščice prav kul.
Joooj, sem pozabila povedat, kak nasvet sta mi dali "Gladkodlaki" Sta rekli:" ti kupi lepo eno zatezno ovratnico .... " Jaz pa takole Shocked (po moje je bil izraz na moji faci neprecenljiv Grin ) ... mislim, tega mi še v naši strogi nemški šoli niso nikol predlagali  Shocked
Oni dve pa :" .... pa ne za na psa, zato, da jo boš lahko po tleh metala, veš kako trznejo, ko zarožlja!"

Sicer pa sem jaz res ena butara bjondasta. Saj dretje NaGlas sem itak čisto uspešno uporabljala na razdaljo zunaj, pred kupom gnoja ali česa takega ... ma sem pa tudi tolk smotana, da nisem posledic dretja povezala tudi s stanjem, ki bi ga želela, ko je pes v hiši pol metra od mene ... Eh ...
Pa da ne govorimo o tem "kako biti bolj zanimiv od kosti, ki jo pes nekje najde" ... mislim ... jaz zamrzmen in študiram, kaj mi je storiti (Profesorca priganja dej, dej, naredi nekaj), moji ukočeni možgani pa niti toliko niso bili sposobni, da bi skalkulirali, da imam vendarle pri sebi ... polne žepe pošmrkanih papirnatih robčkov!!! Taboljšo vabo ever (OK, kost je huda konkurenca, ma z malo truda ...)
Jah, saj pravim ... takle se mi dogaja pod Avtoritetami Grin
Saj v avtošoli je bilo podobno Tongue
Logiran

Unikatne tablice in portretki
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1366 : četrtek, 23.02.2012 : 13:14:01 »

* veselo ploskanje bi moralo biti tam zgoraj .... kadar je kaj groznega naokoli ... (tipkovnica sucks press)
Logiran

Unikatne tablice in portretki
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1367 : četrtek, 23.02.2012 : 13:48:59 »

Hahaha, tistega pogleda pri zatezni ovratnici se pa spomnim: Shocked Shocked  Grin Grin Grin
Pa pazi, da ne boš kupila pretežke, ki ti lahko ploščice potolčejo....
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #1368 : četrtek, 23.02.2012 : 14:45:32 »

bogi Roko, še ene dva tovrstna obiska pa boš mel že takole ovratnico
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1369 : četrtek, 23.02.2012 : 15:39:11 »

rava ... tale bi vsaj fajn po tleh zaropotala, če že drugza ne Grin

Veš kako bi bil Roko srečen, če bi prišla TI na obisk, pa Zlata Mila Mami od NVMP-ja, pa baje je Mami od Bonijine Šefice tudi krasna, to bi bila prava družba za reveža ... "ker neč ne kregajo kuškov" Cool
Logiran

Unikatne tablice in portretki
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #1370 : četrtek, 23.02.2012 : 19:08:39 »

Hmmm po vsem tem prebranem je Marši reku da me pelje k Rokotu samo takrat, ko ne bo unih šefic od gladkodlakih, ker tole je pa čist tumač  Shocked Shocked Tongue
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1371 : četrtek, 23.02.2012 : 20:18:36 »

Veš kako bi bil Roko srečen, če bi prišla TI na obisk, pa Zlata Mila Mami od NVMP-ja, pa baje je Mami od Bonijine Šefice tudi krasna, to bi bila prava družba za reveža ... "ker neč ne kregajo kuškov" Cool
Seveda kregajo kuške! Dvignejo prst, zažugajo in zraven z milim glasom rečejo:"Ti, ti, ti poredem kuža!" 

Marši nč se nas ni treba bat, me od gladkodlakih smo ful fajn, prsežem! 

bogi Roko, še ene dva tovrstna obiska pa boš mel že takole ovratnico
Rava, bomo naslednjič še tebe in mačjo bando sabo vzeli in naredili cel načrt kakšne ovratnice mucice rabijo!  Evil
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #1372 : četrtek, 23.02.2012 : 20:26:22 »

To smo že zdavnaj ugotovili:


Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1373 : četrtek, 23.02.2012 : 20:28:23 »

 Grin Grin Grin Uh, tale bi bila pa prava skušnjava še za pesote... Evil Grin Grin
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1374 : četrtek, 23.02.2012 : 20:37:37 »

 Cats (ampak zakaj pa potem tvoj Meli nima take ...za Milo vem, da to ni zadost nobel zanjo, bi moral bit vsaj wineršnicl za obesek Grin )

Marši, prisežem, Gladkodlake Profesorce ne smejo nobenga druzga Kuška v roke vzet, samo Rokota - pa še to ne obe. A veš kako je? Ena se mu nastavi, da jo za hlače prime, tadruga pa hiti poveljevat "delaj zdaj delaj, kje maš pribolške, dej mu zdej, ko je priden" ... men pa N-Č ni jasno. Ampak pomoje ni slabo če itak na koncu Priboljške dobiš Grin

Ti kr prit - bo Moja še en teden pol vsa u nebesih! NVMMIško


Logiran

Unikatne tablice in portretki
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #1375 : četrtek, 23.02.2012 : 22:15:42 »

Men sicer ni nič jasno o čem ve govorite, pa o Rokotu in merjenju hlač pa ne vem kaj, saj ni krojač  Shocked ... meni ni nič meril hlač, ziher maste vi to enga druzga Rokota v mislih... al pa smo mi enga drugega spoznali, hmmm

NoJinx, nvem, nvem, po opisih delujete precej hude, sicer se jz SD ne spomnim da bi bla tak bavbav  Tongue , ampak nikol se ne ve  Evil

No ja bomo vidl kdaj boste mel, če bom jaz sploh še fraj takrat  Wink Jaz bi sicer z veseljem prišla, sploh da preizkusim Maršija, če je res bolj priden, al so ble takrat na Krasu res zvezde in vesolje krivo  Evil ... no ne vem pa kolk ste ve pripravljene oglušet od morebitnega dretja mojega črnuha  pevka
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1376 : četrtek, 23.02.2012 : 22:28:51 »

Vidiš, nujno moraš priti, da bo mamaF lahko tekmovala z Maršijem, kdo zna bolj NaGlas kaj povedat!  Grin Me bomo pa čepke za ušesa imele sabo, za vsak slučaj.  Tongue
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1377 : četrtek, 23.02.2012 : 22:33:46 »

Ana J., boš vidla, kako bo Marši priden! Že ko sva bili sami brez Profesorc je bil pravi biserček ljubezen Itak da tvojih hlač Roko še vidu ni, takrat je blo meni važno, kaj bo z Apijem naredil, ko pride v hišo in on je tudi samo na Apija pazil. Pa je šlo prav dobro skozi Smiley Če pa bi hotel, bi te s tasprednjimi zobki uščipnil v hlače, tako kot je Apija takrat, ko se mu je zdelo, da mora tisti kup najinih jaken in Apijevo torbico pred Apijem obvarovat  Huh Mogoče pa nisi imela prave barve hlač, to je pa tudi možno Grin
Ti si moraš samo celo pot v avtu ponavljat "Marši je d-best, Marši je d-best Kiss "
Sploh pa - SunnyDay je bila tokrat bolj v vlogi "poskusnega zajčka", No Jinx je Profesorca, pa še to zato, ker si jaz želim, da me kaj nauči Smiley Ampak ona je moja osebna profesorca, jo s težkim srcem delim še s kom (beri - ima že z nama tolko dela) Tongue Poleg tega bomo še Xeno na "Seminar" povabli, da bo red, kot mora bit Wink

Enkrat marca bi bilo fajn, lahko ponovimo "pohod" od lani ali pa v drugo smer krenemo, saj je vseeno, glavno, da bo zadosti placa za divjanje Smiley Pa vse punce se potem preoblečete v krila, pa naredimo preizkus na našem dvorišču (mogoče pa Roko samo hlač ne mara, kdo ve) Evil

PS. Jaz upam, da bova oba z Maršijem lahko šparala glas Cheesy pa da se bova raje malo po tleh valjala namesto "NaGlasa" ljubezen
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #1378 : četrtek, 23.02.2012 : 22:36:33 »

Poleg tega bomo še Xeno na "Seminar" povabli, da bo red, kot mora bit Wink


He he, še preden si v naslednjem odstavku omenila kikle, sem si jaz že rekla, da na tale "Seminar" bo pa bolj pametno v kiklci priti. Cool
Logiran
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #1379 : četrtek, 23.02.2012 : 22:38:15 »

Eh Marši se bo na mamoF kar usedel, pa ne bo mogla več NaGlas kaj povedat  Tongue Grin , edin če ji bo ratal NaGlas se smejat  Grin

Ma ve pa tud nč ne zastopite Rokota no, on je ja mal ovčarja po duši in neubogljive ovčke, ki begajo sem in tja je treba mal ščipat... bogi pes je čist nerazumljen, moram res nujn prit na obisk, da ga mal potolažim reveža črnega ljubezen

Daj me strašit, zdaj pa res ne bom upala prit, NoJinx, SD, Xena  Shocked
Logiran
Strani: 1 ... 87 88 89 90 91 [92] 93 94 95 96 97 ... 370   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines