mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 16:34:06

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Strani: 1 ... 88 89 90 91 92 [93] 94 95 96 97 98 ... 370   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko  (Prebrano 783334 krat)
0 članov in 13 gostov pregleduje to temo.
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1380 : četrtek, 23.02.2012 : 22:43:12 »

Mini kiklce bi bile super Samo ne vem, kdo bo potem obiskov bolj vesel - Roko ali njegov Šefe

Po mojem se ti nimaš česa bat ... tale mulc točno loči med "Tršicami" in "Ostalimi". Saj tudi Smetke in Binulje se niti dotaknil ni, pa sta bili v kratkih hlačah (ali nekaj takega), v glavnem spodaj so bile sandale na golo nogo. Binulja je sicer menila, da si Roko z velikim veseljem ogleduje njene gole prstke pod mizo in ni bila čisto ziher, da sem Roku prej dala kaj kosila Tongue Ampak ni niti trznil. Po mojem on točno ve, kdo je z določenimi nameni prišel na obisk, tako kot uni afriški prodajalci bižuterije v Benetkah, ki zbežijo s svojo robo, ko je policaj še tri ulice stran  Evil Grin
Logiran

Unikatne tablice in portretki
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1381 : četrtek, 23.02.2012 : 22:51:02 »

Evo, Ana J. je edina, ki se ne boji Rokota, ampak groooooznih Tršic Sam res ... da ne bo kdo totalno preplašen, kakšno zverino imamo doma. En bumbar črni je, ki ne mara, da se kdo svobodno šeta po tistem, kar je po njegovem mnenju nedotakljivo in naše. Pa še tega mu nočemo dovolit ...

Marši, midva bova vadila za "Slovenija ima talent" - točki se bo reklo "NaGlas Wrestling"
Logiran

Unikatne tablice in portretki
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #1382 : četrtek, 23.02.2012 : 22:54:17 »

Veš kaj Roko je čist ena pridna mala žverca, tko kot Marši  Evil Tongue

Ja Tršice pa to je pa za razmislit a je pametno se vrečt v tako žrelo al ne, a boš prišel živ nazaj al ne  Shocked Evil , Roko je proti njim prava zlata maza črna  Kiss

Marši javlja da sta zmenjena in pridno vadi  Grin
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1383 : četrtek, 23.02.2012 : 23:35:01 »

Kakšne minice neki - TAKOLE je treba priti oblečen!  Tongue
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1384 : četrtek, 23.02.2012 : 23:40:27 »

P.S.: Pa, da me ne bo slučajno kdo resno vzel - Roko je ena nadvse prijazna zlata pasja duša!  Kiss  ljubezen
Logiran
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #1385 : četrtek, 23.02.2012 : 23:41:49 »

P.S.: Pa, da me ne bo slučajno kdo resno vzel - Roko je ena nadvse prijazna zlata pasja duša!  Kiss  ljubezen

Prepoooozno, sicer ne glede Rokota, ker zanj vem da je pridna zlata duša, ampak glede tebe sem pa v moooočnih dvomih  Tongue
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1386 : četrtek, 23.02.2012 : 23:50:27 »

Prepoooozno, sicer ne glede Rokota, ker zanj vem da je pridna zlata duša, ampak glede tebe sem pa v moooočnih dvomih  Tongue
Zdaj sem pa žalostna!  Cry   Tongue
Logiran
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #1387 : četrtek, 23.02.2012 : 23:51:57 »

Zdaj sem pa žalostna!  Cry   Tongue

Kar z mamoF se zmen, ona straši, kako huda si  Tongue
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1388 : četrtek, 23.02.2012 : 23:53:21 »

 Cry Cry Cry
Logiran
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #1389 : četrtek, 23.02.2012 : 23:55:57 »

Cry Cry Cry

Saj v dvomih bom sam dokler te ne spoznam v živo  Tongue ... pol če prestaneš našo inšpekcijo bo pa tak kul  Evil ...  saj te imamo vseen radi, sam mamoF pa vseen daj za uha, da ne boš sam Rokota  Tongue

Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1390 : petek, 24.02.2012 : 00:00:36 »

No, ok, sem malo potolažena.  Smiley Se moramo torej čimprej v živo spoznat, da boš videla, da sem ena čist nedolžna in prijazna dušca.  Roll Eyes
Logiran
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #1391 : petek, 24.02.2012 : 00:04:01 »

Ja jaz sem še do marca ''pogojno'' fraj, od 1.aprila sem pa nekje do sredine septembra bizi, bizi, vmes si bom sicer utrgala kak dan v vikendu za kakšno razstavo, pa še to samo v aprilu in maju  Smiley Tko da k se boste zmenili za dan javite pa bomo videli, če se nam bo izšlo  Smiley
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1392 : petek, 24.02.2012 : 00:09:39 »

Saj me za uha in to upravičeno (bolj upravičeno kor Rokota)! AnaJ., je videt, da se od straha ža tako treseš, da vse narobe prebereš Tongue . Za No Jinx jaz vedno trdim, da je

... kar je moja zlata mentorica seveda pravilno predvidela Cheesy

Zdaj lahko verjamete, da ne zastonj hvalim NoJinx, kako je pametna - kot vidite ona kar na daljavo ve, kaj se pri nas dogaja Smiley Kiss

Ehhh, še dobro, da imam tako fajn obiske, ki me znajo mal potolažit in pomagat pri teženju temu trmastemu čuvaju ljubezen Punce zlate ste in vabljene še 100x Kiss (me prav N-Č ne briga, kaj si o vsem misli Roko, jaz vas strašno rada vidim objem )

 
V glavnem, draga moja Profesorca, hotla sem ti samo povedat, da te imam neizmerno rada  ...No, hotla sem ti povedat, da mi tvoja Profesorska prisotnost neizmerno koristi (pa tudi če se efekt pokaže šele dva dni bolj pozno) Smiley


Ampak ti si verjetno imela v mislit kaj takega Cool To je pa Roko pisal Tongue Saj veš, kakšni so tile ovčarji ... imajo oni malo svojo predstavo Grin
Logiran

Unikatne tablice in portretki
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #1393 : petek, 24.02.2012 : 00:14:55 »

Hmmm lej ti lej, pa sta res dve verziji  Shocked Shocked ... sam zdaj se pa spet pojavi vprašanje komu bolj vrjet  stop
Api pravi da ovčarji nikoli ne lažejo, Marši pravi da si me ženske itak vse nekaj po svoje tolmačimo ... ja nč se bo treba res prepričat, sj prnesem podkupnino, če deluje na razstavah pri Apijevih oboževalcih, ki pol nimajo časa mršit Apijeve frizure, bo mogoče delovalo tud pri tahudih Tršicah  Tongue  Tongue
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1394 : petek, 24.02.2012 : 00:22:22 »

Hvala za razjasnitev situacije mamaF.  Kiss Jasno, da imaš ti prav in ne katerikoli moški, pa čeprav je pasji!   Wink

Čeprav proti podkupnini od AneJ pa tudi ne bi nič imela (sej to je Sir, ne?) ...  pevka

Bomo že našle en datum za skupno druženje, ni vrag!  Smiley
Logiran
Strani: 1 ... 88 89 90 91 92 [93] 94 95 96 97 98 ... 370   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines