mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 15:57:23

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Strani: 1 ... 89 90 91 92 93 [94] 95 96 97 98 99 ... 370   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko  (Prebrano 783263 krat)
0 članov in 15 gostov pregleduje to temo.
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #1395 : petek, 24.02.2012 : 00:24:39 »

Čeprav proti podkupnini od AneJ pa tudi ne bi nič imela (sej to je Sir, ne?) ...  pevka

Odvisno kaj rajši konzumiraš, punce na razstavah mi že teden al pa dva prej naročajo kaj moram spečt  ... tko da kar boste rekli  Tongue
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1396 : petek, 24.02.2012 : 03:59:56 »

Aha, torej je najboljše, da se zmislimo kar en datum pevka Ob sobotah ima Tršica Xena in potencialni udeleženci "Rokotovih Siminarjev" šolo, midva pa tudi. Nedelja je pa fraj, a ne?
OK. Ker je treba Ani J. "teden alpa dva prej" povedat, kaj naj bi bila ustrezna podkupnina, predlagam ... nedeljo 18. marec. 

A bi bil ta datum v redu za večino? Rezervni pa en teden bolj pozno ... da nekako ulovimo praznovanje prvega pomladnega dne, ki bo ravno vmes Wink

No, tole so prvi predlogi. Če bo večini bodočih Študentov "Loustva in Abrambe" ustrezalo oz. če bodo vremenarji znali prav naštimat top za odganjanje deževja, bo fajn Cheesy
Pa še vi, Šoferke od Študentov povejte, kaj se vam zdi Wink
Logiran

Unikatne tablice in portretki
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #1397 : petek, 24.02.2012 : 07:43:02 »

nedeljo 18. marec. 

  ker datum  Grin Grin meni je ok 
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1398 : petek, 24.02.2012 : 09:08:40 »

No, ok, sem malo potolažena.  Smiley Se moramo torej čimprej v živo spoznat, da boš videla, da sem ena čist nedolžna in prijazna dušca.  Roll Eyes
AnaJ, jst sem se celo z njo peljala, pa živa ostala.  Evil Lips Sealed Sicer pa malo razmišljam, da se ni česa med vožnjo nalezla, tale Enosekudnprejtrzajočatršica, od mene...  Grin Grin Wink
NoJinx je ena taka mehka dušica, ki samo vidi eno sekundo prej in deluje v stilu NNNSP (nič nas ne sme presenetiti...).  objem Azn ljubezen
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #1399 : petek, 24.02.2012 : 09:28:25 »


 predlagam ... nedeljo 18. marec. 

Tuki Kokta.
Jazd bi tud zilo rada šla na Lovski siminar. Ampak tale Moja ima eno toooooolk zmešano službo dado 15.marca nebo vedla kaj dela u drugi polovici marca. Sad Kamor spada 18.marc, če se jazd kej spoznam na kuledarje. In za Želje napisat da bi bla takrat Frej jepa že prepozno.  trmoglavka
Itak, da je to čist brezveze, sej so že usi prjatli skregani iz njo, k nikol nikamor ne more. Tko da upam da ne boste še vi usi rekl, da pol nej bo pa kr doma.  Bom jazd kar brez njene vednosti reZervirana eno Padalsko mesto na Siminarju, pa jo bom pol presenetla in rekla, da sm ji organizerala družabno Žiu lenje.  Čeprou ga u v bistvu organizEram kr sama seb, hehe... Evil

Ajprou tko, ponižno sprašujem? Pa pssssst, nč Moji povedat da sem reZervirala!

Kok - *bemti, spet mi tipkovnca nagaja  - Cockta Cheesy
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1400 : petek, 24.02.2012 : 09:51:27 »

Tko, jaz in Mica tudi prideva, samo midve bova se šle druženje ob Kavi in penzionistični sprehod po bližnji okolici Kave, ker bova sicer špilali coklo, ker to ne morš verjet, kako sem jaz počasna butnglavc butnglavc Ampak, jezika si nisem poškodovala, zato mi bo en pasji Čvek še kako dobro del Cool Cool
Torej - nobenega prilagajanja Počasneli in Miculi glede sprehoda, vi jo mahnite kamor želite, midve se bova znašli BrezTežav, itak bo Mica cela zmedena od količine VelikihPsov in bo čist srečna, da malo zadiha
A se strinjate sram Pliizpritipliiiz...
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #1401 : petek, 24.02.2012 : 09:58:18 »

18. marec je kul Cheesy (rezervni 25. zelo pogojno Undecided), AMPAK NE V KRILU (nimam spljoh); potem že raje v markerski opravi za vaje obrambe. Roll Eyes
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #1402 : petek, 24.02.2012 : 10:01:37 »

18.marec je tudi nam kul. Glede garderobe se pa še nisem odločila. Roll Eyes
Logiran
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #1403 : petek, 24.02.2012 : 11:07:46 »

No, mamaF ko boš imela okvirno cifro udeležencev mi javi ( teden prej je dovolj ) ... mi pridemo 1+2  Wink
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1404 : petek, 24.02.2012 : 11:19:22 »

No, mamaF ko boš imela okvirno cifro udeležencev mi javi ( teden prej je dovolj ) ... mi pridemo 1+2  Wink
Miniča jst nimam za zimske razmere, za poletne pa tudi ne...tko da...Roko, bova vadila na moji trenerki ob spremstvu NoJinx Evil
Jst sem si zacahnala, saj gospa učiteljica mora pridet ane... Pa upam, da bomo takrat res fraj-načeloma tako planiramo.
 Cheesy Cheesy
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #1405 : petek, 24.02.2012 : 11:24:49 »

pravijo moji ta kosmati da bo 18.3 treba nekam pridit, sicer še ne vem kam pa kaj, ampak ajd, baje se mormo fočkat za neki pač Tongue
Logiran

Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #1406 : petek, 24.02.2012 : 11:53:08 »

No, mamaF ko boš imela okvirno cifro udeležencev mi javi ( teden prej je dovolj ) ... mi pridemo 1+2  Wink

Če pride Marš, potem mora pa tut Fižou. Tavelik pa tamau. Cool
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1407 : petek, 24.02.2012 : 11:56:38 »

Tole bo pa že za en piknik...tak spomladanski. Mi lahko naredimo bakljav... Wink
Logiran
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #1408 : petek, 24.02.2012 : 12:02:19 »

Če pride Marš, potem mora pa tut Fižou. Tavelik pa tamau. Cool
Marš pride seveda, da ga pred sezono vržem med kup psov, kjer se bo moral obnašat tko kot je treba  Tongue
Aja pa imena vseh psov bom rabla, da začnem dva tedna prej Maršiju razlagat koga bo vse spoznal, pa da pol ne bo kažinov delal  Roll Eyes ... pa to čist resno mislim, lahk mamoF prašate, da ima moj črnuh take posebne zahteve  Grin

No jaz prinesem hkm torto , če se že dobimo za moj rojstni dan  , pa moja pure gold bo takrat imela 14 in polovičko, ampak nje pa ne bo zraven, bosta pa Marši in Api na Kalin račun pogostila kosmatince  Tongue
Logiran
missysb
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.096


« Odgovor #1409 : petek, 24.02.2012 : 12:31:08 »

Huh, v taki prominentni družbi se spljoh ne bi upala prikazat s svojim navzgojenim mulcOm...  pevka
Logiran
Strani: 1 ... 89 90 91 92 93 [94] 95 96 97 98 99 ... 370   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines