mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 09:35:43

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Strani: 1 ... 90 91 92 93 94 [95] 96 97 98 99 100 ... 370   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko  (Prebrano 782627 krat)
0 članov in 14 gostov pregleduje to temo.
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1410 : petek, 24.02.2012 : 11:42:29 »

Tole bo pa že za en piknik...tak spomladanski. Mi lahko naredimo bakljav... Wink
Mi pa torto, ko bo Samooklicana Šefica glih en dan prej mela rojstni dan.  pevka Mene bodo upam, spet doma pustili in bom imel ljubi mačji mir, ona pa nej kar gre s kolikorkoli psi že pač! Pa Luna7 se bo z njo pelala tja pelala, Ona pa z Luno7 nazaj, a ne? 

Pa n-č ji povedat, da sem jo prjavil, ji bom že jaz še pravi čas omenil ...  Evil

Samooklicani Šefici plane delujoč Samo  Kiss

Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1411 : petek, 24.02.2012 : 11:59:51 »

Sevede...jst sem z veseljem nazaj vozeča... Wink
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1412 : petek, 24.02.2012 : 12:00:46 »

Jaz prispevam en pleh špinačne pice - bo pečena en dan prej, ampak meni je hladna še boljša, potem je taka kot ena pogača za hladen prigrizek Cheesy Wink

Ampak že v naprej povem, da ker sem omejeno mobilna me ne bo, če bo kakšno slabo, hladno burjasto vreme na vidiku da vam ne zmrznem tam, tako da coprnice na kup, pa lepo nedeljo zrihtat prosim objem pevka
Logiran
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #1413 : petek, 24.02.2012 : 12:19:32 »

No jaz prinesem hkm torto , če se že dobimo za moj rojstni dan  , pa moja pure gold bo takrat imela 14 in polovičko, ampak nje pa ne bo zraven, bosta pa Marši in Api na Kalin račun pogostila kosmatince  Tongue

Zdj se moramo pa mal uskladit, glej zgoraj, da ne bomo imeli pol samih tort  Tongue Tongue Grin ... najboljš da mamaF kar eno temo za srečanje odpre, glede na to da se nas je že kar nekaj nabralo, pa da ne bomo ''smetili'' Rokotove teme, kaj pravte  Smiley
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1414 : petek, 24.02.2012 : 12:25:17 »

Sem mislila, da hkm je pasja torta.  sram

Se strinjam s tabo, mamaF - hitro na delo.  Roll Eyes Tongue
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #1415 : petek, 24.02.2012 : 12:26:43 »

OK, pol pasjo prispevata B & J.
Logiran
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #1416 : petek, 24.02.2012 : 12:41:14 »

Mišljeno je bilo torta za ljudi in nekaj za kosmatince  Grin

Lahko pa NoJinx ti narediš torto pa bom jaz kaj drugega spekla, naprimer moje spešl kokosove kocke ali čupavo katro ali ... sam zment se moramo  Grin
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1417 : petek, 24.02.2012 : 12:47:14 »

Naredim jaz recimo čičerikino solato ali pa turoš lepinj, pa je!  Smiley Ker Kalča pač ne more ostat brez torte in pika!  Kiss

MamaF - a se meni samo zdi ali me trenutno delamo račune brez krčmarke in njenega zvestega čuvaja?  pevka
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1418 : petek, 24.02.2012 : 12:49:48 »

Sem glih hotela napisat, da se je mamaF ob tem navalu obiskov pomoje kar za glavo prijela, pa rajš Rokota mal ven peljala, če si mogoče med tem kdo premisli in odpove Roll Eyes Tongue
Logiran
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #1419 : petek, 24.02.2012 : 12:51:14 »

Naredim jaz recimo čičerikino solato ali pa turoš lepinj, pa je!  Smiley Ker Kalča pač ne more ostat brez torte in pika!  Kiss

MamaF - a se meni samo zdi ali me trenutno delamo račune brez krčmarke in njenega zvestega čuvaja?  pevka

No Kalči bo tak doma in Bella tudi, onidve bosta dobili zvečer ko pridemo spešl torto oziroma že dan prej  Wink ... jaz osebno pa tort itak ne jem, tko da jih za moj roj.dan naredim za ostale ne pa zame  Grin Grin

MamaF se je zgleda res ustrašila  Shocked
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1420 : petek, 24.02.2012 : 13:01:07 »

Aaaaaaaaaaaaaaa ... trikrat sem že napisala odgovo r .... elektriko kar naprej prekinjajo gradbinci tle pred hišo  jezen jezen

Wooooohooooo, kolko hlač na kupu Cheesy Ja, zdaj si bo moral pa Roko res nabrusiti zobke, sej veste - Nič Nas Ne Sme Presenetiti Grin

N-Č ne bomo nove teme odpirali, ker sem jaz toliko smotana, da znam še pozabiti, kje sem jo odprla Tongue
Tisti, ki se fočkate, na začekek posta našišite recimo "Piknik", pa bo vse jasno Cheesy
Logiran

Unikatne tablice in portretki
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1421 : petek, 24.02.2012 : 13:03:29 »

Ne zamerit za več postov, ma mi res kravžlja živce tole neprestano prekinjanje, enkrat elektrika, potem se modem nekaj matra .... grrrr...

Skratka - imam eno svežo novico za Louce Smiley Kaj pravite?

Pa še nekaj - pri meni cvetijo zvončki in NaGlas fajn deluje. Bom dala fotke malo kasneje, zdajle raje takoj odpošljem, da mi spet ne zgine vse skup Smiley
Logiran

Unikatne tablice in portretki
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1422 : petek, 24.02.2012 : 13:08:42 »

O, torej, piknik 18. marca, če bo lepo, če pa ne vreme primerno, pa en vikend kasneje?  Cheesy Cheesy

Mi že brusimo nos za nove vrste divjih živali.... Tongue Lips Sealed
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1423 : petek, 24.02.2012 : 17:41:56 »

Evo, tole je vaba za Šefice od "Loucev" Cheesy


Torej: k nam je prišla pomlad, tole je bilo dopoldan fotkano v eni tenki majčki, pred hišo Wink Druga stvar je, da nam okoli hiše že tri dni rijejo, razbijajo s pikamerjem in take monade. Ropota kot pri norcih in izza vogala ja ker naprej slišati glasove raznih potenciaknih neprijateljev. Z Rokom jih greva vsake tolko pogledat - zaenkrat sva prišla že čisto blizu hudobnih bagerjev in kamionov, tudi medtem, ko ropotajo Wink Itak pa jih hodiva vsak večer, ko gredo "spat" kar tule pri nas, še od blizu povohat.
Dalje: danes je zapel NaGlas v obliki male plehnate pokrovke od lončka po tleh. In je upalilo, lajanje na "nevemočistokoga" je utihnilo in mulc se je potuhnil na hodnik. Pa tudi če se nebi ... je namreč prišel en zoprn tip (ki ja je Roko očitno slišal okoli vogala", ki se je pretvarjal, da je študent, ki prodaja neke vrečke za zamrzovanje. Sem mu povedala en lep govor in ga opozorila, naj slučajno ne prepričuje kakšnih starejših osamljenih ljudi v vasi, da morajo nuuuujno kupiti to sr****, ker nas je dosti takih, ki smo obveščeni o vsem, kar se dogaja in skrbimo, da se kateremu od naših starejših sovaščanov ne bi zgodila kaka kraja ali prevara. Takole je pogledal  Roll Eyes ta študent z že sivimi lasmi ... in potem izustil samo nekaj v stilu "brez zamere". Če ne bi prez z NaGlasom Rokota utišala in bi ga pustila, da gre z mano na dvorišče, bi bila scena verjetno še bolj ptrepričljiva Evil
Tole je trenutni NaGlas ...

Potem pa se je prav zraven nas za nameček še zgodila ena prometna nesreča, na srečo ljudem ni nič, samo oba kombija sta totalno fuč. Ker sva šla midva glih na en sprehod, sva šla spotoma še pogledat, kaj se dogaja, ko je bilo tam ogromno enih utripajočih luči in groznoooo čudnih vozil. Moj čuvaj je zelo pogumno pustil, da ga vodim prav blizu dveh velikih gasilskih kamiomov, vlečne službe, policajev in množice hrupnih možakarjev v raznih uniformah, ki so komentirali situacijo. Opažam, da imajo gasilci fajn delovne hlače, morda bi si lahko kakšne sposodila za naš piknik Tongue Moram najprej sprobat katerega od njih povabit na kafe, v uniformi s čelado, va vidim, če bo upalilo Evil Če bo "zanimivo", bi lahko v tak komplet oblekli Tršico Xeno, da ne bo edina v kiklci na pikniku Grin


* feb.24..jpg (20.79 KB, 160x120 - pogledano 169 krat.)
Logiran

Unikatne tablice in portretki
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1424 : petek, 24.02.2012 : 20:13:03 »

Aajaaaa, to je pokrovka - THE pokrovka....Revež Roko... Grin Grin Evil Tongue
Logiran
Strani: 1 ... 90 91 92 93 94 [95] 96 97 98 99 100 ... 370   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines