mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 17:30:07

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Strani: 1 ... 91 92 93 94 95 [96] 97 98 99 100 101 ... 370   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko  (Prebrano 783433 krat)
0 članov in 12 gostov pregleduje to temo.
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #1425 : petek, 24.02.2012 : 22:16:13 »

Ooo kakšna NaGlas pokrovka  Shocked, bogi Roko  Kiss

Marši pa sporoča da je njegov nos že zverziran na šakale, saj sva jih lansko zimo preganjala z vrta, kjer so sredi noči zavijali  Angry , tko da se javlja za profesorja na dotično divjad  Tongue

Jaz sem si pa drznila sestavit seznam potencialnih udeležencev seminarja o "Loustvu in Abrambi" , ki naj bi potekalo 18.marca  Grin

1. mamaF & Roko
2. AnaJ & Api & Marši
3. luna7 & Boni
4. Pepsi & Cockta
5. kocka & Missy
6. SunnyDay & Bit & Jagi
7. Xena & Fižou
8.skogatt & Maj & Neli & Miyu & Lucky
9. NoJinx & g.Pes & NVMP ?

če sem koga izpustila naj se prosim doda  Wink


p.s. jaz 25.3 ne morem, tko da pri meni pride v poštev samo 18, sem prej pozabla, da je 25 referendum, katerega se moram udeležit in se obenem igrat predcednico  Tongue

Logiran
maja01
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.095


« Odgovor #1426 : sobota, 25.02.2012 : 00:05:08 »

A lahko se jaz pridem takrat po svoje veje? Samo bom brez zvadi, glede na to, da se boste sli lovce ... Tapasja je pa prestara za take stose. Roll Eyes
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #1427 : sobota, 25.02.2012 : 00:06:17 »

Mam(o) žvadi dost pa premalo rok, tak da te bomo že zaposlili Evil
Logiran

SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #1428 : sobota, 25.02.2012 : 00:40:09 »

Torej: k nam je prišla pomlad, tole je bilo dopoldan fotkano v eni tenki majčki, pred hišo Wink
Fuuul fajn!! Sicer pa smo se tudi mi danes sicer še po zadnjih zaplatah snega in ledu šetkali v kratkih rokavih Wink (in zdajle v eni trenirki). Noro. 10 dni nazaj pa ... več kot 30 stopinj manj.

je namreč prišel en zoprn tip (ki ja je Roko očitno slišal okoli vogala", ki se je pretvarjal, da je študent, ki prodaja neke vrečke za zamrzovanje.
Pa sej niso normalni ... a še kar, leta 2012? Shocked Lips Sealed
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1429 : sobota, 25.02.2012 : 02:02:49 »

Gremo lepo po točkah, se je toliko zgodilo v tej temi medtem, ko me ni bilo doma, da drugače ne bo šlo ...

Pokrovka:  Afro Vesela, da deluje!  Cheesy

Pogumni Roko in strašni stroji in uniformiranci:  bravo

NVMP: upam, da pride z mano, bomo delali na tem.  Smiley
 
Zvončki in kratki rokavi: Jaz sem danes nabrala prvi čemaž. 

"Študent":  Angry

The end.  Wink

Logiran
Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #1430 : sobota, 25.02.2012 : 10:26:16 »

Sem gledala moje urnike, pa trenutno gužvo in prišla do sklepa da kljub vsemu rabim kak odklop vmes, da se mi še ne zmeša...

A se vam lahko še midva s Skipijem uštuliva, bo mela Boni sotrpina na štriku Roll Eyes.

Ave bo pa kar doma počakala, da ne bo slučajno hotla kakega drugega kuška požret Cool.
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1431 : sobota, 25.02.2012 : 12:15:26 »

Ana, super, pridna Cheesy


Jaz sem si pa drznila sestavit seznam potencialnih udeležencev seminarja o "Loustvu in Abrambi" , ki naj bi potekalo 18.marca  Grin

Dodajamo torej še:
1. mamaF & Roko
2. AnaJ & Api & Marši
3. luna7 & Boni
4. Pepsi & Cockta
5. kocka & Missy
6. SunnyDay & Bit & Jagi
7. Xena & Fižou
8.skogatt & Maj & Neli & Miyu & Lucky
9. NoJinx & g.Pes & NVMP ?
10. Maja01 - s fraj rokami
11. Royalty & Skipi

 veselje Fajn velika druščina bo tole! Ker niti slučajno ni prostora za toliko avtov, psov in ljudi prav pri meni doma (sploh ko imamo okoli hiše 2 metra globoke kanale, ker kopljejo za kanalizacijo), se bomo dobili na enem javnem parkirišču - pri osnovni šoli in vrtcu, od koder bomo imeli 50 m do taprve gmajne za divjanje in piknik, pa fajn poljske poti za sprehod naokoli. Pa še poligon kinološkega društva je prav zraven in če ne bo zaseden, se bomo lahko še tam malo "na črno" zlaufali ("ketnarji").
Bom dala še zemljevid in vse ostalo gor pravi čas.

Kaj pa ura, kako vam ustreza?
Jaz zjutraj rada dolgo spim, grem malo sprehodit reveža črnega Wink ... potem s familijo počasi pojemo kosilo ... potem pa popoldan pridem k sebi za kakšne resnejše aktivnosti Smiley
Ampak, če bi večini pasale že dopoldanske urice, ni problem tudi to Wink

Sicer pa, glede na to, da so dnevi že zelo dolgi, zaenkrat predlagam da se dobimo od 14. ure dalje ali kaj takega. Predlogi so seveda dobrodošli - imamo še dosti časa, da se uskladimo Wink

pa lep topel pomladni pozdrav iz Rokotovih Revirjev Cheesy
Logiran

Unikatne tablice in portretki
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1432 : sobota, 25.02.2012 : 13:50:50 »

Po 14. uri je meni super!  Cool

Dajmo še hrano, ki jo bomo prinesle sabo dodati k temu Aninemu seznamu (res si pridna, Ana  Afro ), da ne bomo na koncu res imela 115 sladic in nobene glavne jedi  Roll Eyes :

1. mamaF & Roko
2. AnaJ & Api & Marši
3. luna7 & Boni - baklava
4. Pepsi & Cockta
5. kocka & Missy
6. SunnyDay & Bit & Jagi - pasja torta
7. Xena & Fižou
8.skogatt & Maj & Neli & Miyu & Lucky
9. NoJinx & g.Pes & NVMP ? - čičerikina solata s tuno
10. Maja01 - s fraj rokami
11. Royalty & Skipi
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1433 : sobota, 25.02.2012 : 13:56:09 »

Super! Jaz prišparam hrano za na konec, ko bomo videli kaj manjka Smiley Lahko kakšne male domače kruhke (s sirom, suhimi paradajzi, česnom ....) naredim ali kaj takega Wink
Logiran

Unikatne tablice in portretki
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1434 : sobota, 25.02.2012 : 16:01:35 »

Jaz dodam špinačno pico - hladno Smiley
Smo pa tudi za bolj zgodnjo uro, če bi bila slučajno večina za Cool
Če bom čez en mesec že vozna, potem se najraje pripeljem sama, če pa ne bom, bi pa z veseljem h komu prisedla. Bom do takrat čist mal jedla, da ne bom preveč obremenila avta, da ne bom preveč placa zasedla, pa da ne bo šlo preveč bencina Roll Eyes
Missy se je pa čez zmo zredila in je moja bajsa, sam si je ne upam stradat, da me sindikalisti pol dol ne raztrgajo predaja
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1435 : sobota, 25.02.2012 : 16:05:25 »

Aja, še to. Mi lovci ne bomo spljoh nikol. Bi pa bli iskalci tartufov Azn vegi a bo Semenar tut na to temo!?! vegi objem
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1436 : sobota, 25.02.2012 : 16:15:59 »

Aja, še to. Mi lovci ne bomo spljoh nikol. Bi pa bli iskalci tartufov Azn vegi a bo Semenar tut na to temo!?! vegi objem
Kocka, dobra ideja, ampak učitelja še iščemo...mi tut rabimo denar in bi nam ta veščina izredno prav prišla. Sama sem si kriva, če pa ne znam "upravljati" z divjadjo kot to očitno zna profesorica Boni. Kocka, ne skrbi, tam je super in ni klancov! Boš vidla!  Wink
AnaJ, super si!  Kiss Kiss
Na seznamu hrane vidim, da bo Xena prnesla fržou.... sej to gre dobro k ulovljeni srni al pa zajcu... Tongue Wink
mamaF, sledenga ti z veseljem vrnemo, smo dobili takega širokega zelenega (a je tip vedu, da ga rabim za med "lovce"!?!)
mamaF, a to imate ograjeno pasje "tekališče"? Če je tako, potem bo pa še večji žur! Ketnarji si bodo malo odpočili od priveza.  Tongue Evil
mamaF, pa povej, če boš rabila kakšno popomoč pred prihodom tropa z lastniki.  Wink
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1437 : sobota, 25.02.2012 : 16:20:47 »

Sem gledala moje urnike, pa trenutno gužvo in prišla do sklepa da kljub vsemu rabim kak odklop vmes, da se mi še ne zmeša...

A se vam lahko še midva s Skipijem uštuliva, bo mela Boni sotrpina na štriku Roll Eyes.

Ave bo pa kar doma počakala, da ne bo slučajno hotla kakega drugega kuška požret Cool.
Jeeees, super, da prideta!  Cheesy Cheesy Cheesy
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1438 : sobota, 25.02.2012 : 16:24:29 »

A lahko se jaz pridem takrat po svoje veje? Samo bom brez zvadi, glede na to, da se boste sli lovce ... Tapasja je pa prestara za take stose. Roll Eyes
Če hočeš biti najhitrejša, bo Miyu prava izbira!  Wink Tongue Afro objem
Logiran
Sreda
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 627


« Odgovor #1439 : sobota, 25.02.2012 : 16:41:41 »

Midve z Eli bi se tudi povabili, če lahko. Pa če bomo zdravi, sploh.
Logiran
Strani: 1 ... 91 92 93 94 95 [96] 97 98 99 100 101 ... 370   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines