mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 17:56:12

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Strani: 1 ... 92 93 94 95 96 [97] 98 99 100 101 102 ... 370   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko  (Prebrano 783495 krat)
0 članov in 12 gostov pregleduje to temo.
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #1440 : sobota, 25.02.2012 : 16:42:12 »

1. mamaF & Roko
2. AnaJ & Api & Marši - torta za dvonožce ( na razpolago imate tele okuse : sadna, nutelina, sahar, pa še kakšna bi bila možna :-D ), pa še eno presenečenje
3. luna7 & Boni - baklava
4. Pepsi & Cockta
5. kocka & Missy
6. SunnyDay & Bit & Jagi - pasja torta
7. Xena & Fižou
8.skogatt & Maj & Neli & Miyu & Lucky
9. NoJinx & g.Pes & NVMP ? - čičerikina solata s tuno
10. Maja01 - s fraj rokami
11. Royalty & Skipi


Eno prašanje, to piknik varianto bomo imeli kje, na travniku ali na dvorišču mameF, če bo na dvorišču pa če mamaF posodi kakšno ponev za pečt, lahko prinesem s seboj naš domač sir za žar, pa naš običen sir  prnesem, kjer pa bom rabla sam en nož za rezat ga, če pa bo na travniku pa sir že doma narežem, sam pol odpade sir za žar  Wink

Pa Marši še nekaj sprašuje, kolk je visoka tista ograda na poligonu ... saj tolk pomembno ni ker itak je vprašanje kako se bo obnašal, slednega bomo imeli s seboj, tud zato da ga bom lahko na enem travniku mal zabavala z njegovimi žogami, da ne bo preveč bogi, ker z drugimi psi se ne bo igral, vsaj kolkr ga poznam... edino če kdo posodi kakšno gajstno pasjo babo da ga bo nadirala, takrat bo pa v nebesih moj črnuh  Grin
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1441 : sobota, 25.02.2012 : 16:44:53 »

Marši, gajstnih bab je kar nekaj...če niso že kar vse.  Evil Tongue Wink Za Pasje dame pa ne vem...
Logiran
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #1442 : sobota, 25.02.2012 : 16:46:10 »

Tudi z mojo pevko Asko bi se povabili, če se še lahko Smiley Sparki preveč nemogočen, da bi se prijavil na ta seminar, čeprav bi bolj pasal za to sram
Logiran
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #1443 : sobota, 25.02.2012 : 16:47:58 »

Marši, gajstnih bab je kar nekaj...če niso že kar vse.  Evil Tongue Wink Za Pasje dame pa ne vem...

Saj dovolj da ima eno, kateri bo lahko težil in se veselil, ker ga bo napizdevala pa bo srečen... zadnjič je bil ves blažen ko je videl da je Bajka ena taka ''oštra'' bejba, lih za njega  Grin
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1444 : sobota, 25.02.2012 : 17:06:49 »

Novejši seznam:
1. mamaF & Roko
2. AnaJ & Api & Marši - torta za dvonožce ( na razpolago imate tele okuse : sadna, nutelina, sahar, pa še kakšna bi bila možna :-D ), pa še eno presenečenje
3. luna7 & Boni - baklava
4. Pepsi & Cockta
5. kocka & Missy - špinačna zadeva
6. SunnyDay & Bit & Jagi - pasja torta
7. Xena & Fižou
8.skogatt & Maj & Neli & Miyu & Lucky
9. NoJinx & g.Pes & NVMP ? - čičerikina solata s tuno
10. Maja01 - s fraj rokami
11. Royalty & Skipi
12. Aska2005 & Aska pjevačica

Logiran
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #1445 : sobota, 25.02.2012 : 17:51:12 »

luna7 pozabla si Sredo in njeno Eli  Wink

Novejši seznam:
1. mamaF & Roko
2. AnaJ & Api & Marši - torta za dvonožce ( na razpolago imate tele okuse : sadna, nutelina, sahar, pa še kakšna bi bila možna :-D ), pa še eno presenečenje
3. luna7 & Boni - baklava
4. Pepsi & Cockta
5. kocka & Missy - špinačna zadeva
6. SunnyDay & Bit & Jagi - pasja torta
7. Xena & Fižou
8.skogatt & Maj & Neli & Miyu & Lucky
9. NoJinx & g.Pes & NVMP ? - čičerikina solata s tuno
10. Maja01 - s fraj rokami
11. Royalty & Skipi
12. Aska2005 & Aska pjevačica
13. Sreda & Eli

Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1446 : sobota, 25.02.2012 : 19:19:59 »

Na seznamu hrane vidim, da bo Xena prnesla fržou.... sej to gre dobro k ulovljeni srni al pa zajcu... Tongue Wink
Za pijačo bo pa Pepsi poskrbela, s pijačo naše in vaše maldosti.  pevka

mamaF, pa povej, če boš rabila kakšno popomoč pred prihodom tropa z lastniki.  Wink
Ja, le daj, rade volje sem ti na razpolaga, z luno7 pa itak skupaj prideva.  Smiley

@AnaJ - a je možno, da recimo 3/4 kile sira sabo prineseš, zame za odkup? 
Logiran
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #1447 : sobota, 25.02.2012 : 19:24:38 »

NoJinx seveda ni problema, ti prinesem  Wink


Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1448 : sobota, 25.02.2012 : 19:31:09 »

Hvala!  Kiss
Logiran
IceMelody
novinec
*
Sporočil: 16


WWW
« Odgovor #1449 : sobota, 25.02.2012 : 20:27:06 »

tudi mi bi se povabili Ice Melody & Athos & Jaka& Melly & Deja  Wink
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #1450 : sobota, 25.02.2012 : 21:09:48 »

Rabite še kakšne družabnike?  Roll Eyes

Jaz bi tudi prišla z eno pesjanarko, črno, ta preveč pridno  ljubezen al pa s tribarvno hudičko  Azn
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #1451 : sobota, 25.02.2012 : 21:36:56 »

jao Roko oplel si  Cry
tale druščina je nam jako sumljiva in bo imela na lagerju malo morje čudaških idej. tele Tvoje se pa itak samo taškodljive  primejo - tapametne od klobas pa N-Č !
sožalje od dvanajstih tačk
GMT

kras bo čisto kosmat ratal, super se boste imeli in seveda pričakujemo izčrpne fotoreportaže Kiss
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #1452 : sobota, 25.02.2012 : 21:43:39 »

Đizs
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1453 : sobota, 25.02.2012 : 22:02:19 »

O, kolk  ste bile pridne Smiley Midva sva malo prej prišla iz Nemške šole, ker smo bili tolk pridni, nam je Profesor skuhal za nagrado pašto z gamberi Cheesy


Zmeraj več hlač se nabira, fajn Cheesy
Veste kako je, jaz bi strašno rada povabila vse k meni domov na piknik(seveda bi si lahko zakurili taprav ogenj za žar in vse ostalo), pa si enostavno ne upam ... je pa vseeno malo preveč pesjanov na kupu za mojih 50 kvadratov dvorišča (bolj zaradi Roka kot zaradi mene). Pa obkroženi smo z dvema cestama, ograjeno nimamo, zato bi morali biti itak vsi psi nekam privezani. Jaz pa uiber živčna, kje bo kdo v katerega skočil Sad In resnično ne vem, kam bi posedla toliko ljudi na enkrat  sram
Skratka, za tokrat, ker nas bo toliko na kupu dajmo vsi računat na varianto piknika, kot da gremo recimo nekam v hribe pa se na enem travniku ustavimo in si postrežemo s hrano iz ruzakov. S to razliko, da bomo imeli avte na izhodišču za pohod in se bomo lahko razkomotili že na najbližjem travniku precej proč od ceste Smiley

Za poligon pa takole: ograja je visoka samo en meter (je bila planirana za nemške piflarje, pač Tongue ), bom poklicala tanovo predsednico in vprašala za dovoljenje, da ne bo kaj narobe. Pred letom dni em bila namreč ena od tistih, ki smo se s tanovim vodstvom fajn sporekli zaradi enih grdih stvari, ki so jih teli tanovi počeli našima inštruktorjema in začeli delati v novem društvu. Tako da se zna zgodit, da predsednica niti ne bo dovolila vstopa nečlanom na poligon (zaradi spora z mano).
No, bomo videli, če bo ratalo, fajn, sicer pa se bomo tudi brez ograje znašli Smiley

Sicer pa , Ana J., tile travniki so tam, kjer smo se šli fotkat z Bajko (in je Marši gledal otroke v daljavi), potem so pa še naprej lepi travniki in poti za sprehod Smiley In čisto do tam pelje taka poljska cesta iz smeri osnovne šole, tako da bomo vso hrano z lahkoto z enim avtom do tja pripeljali.
To, da pa v osnovi pakiramo na šolskem parkirišču in ne kar nekje po travnikih, pa seveda ima tudi svoj vzrok. Itak nobenemu lastniku ne bi pasalo oz. bi se jezil, da bi se kar na njegovem "nastali" in vse razrili. In enako bi se moralo zgoditi tudi, če bi hoteli vsi parkirati pri naši hiši - enostavno ni zadosti placa na našem sram

Sicer pa: Brez panike, je rekel Švejk Cheesy

Vse bomo zrihtali, da bo super Cheesy Luna7 in No Jinx, hvala za ponudbo ... ma mislim, da vaju bom raje ponucala za druge reči kasneje Grin No, bolj Roko vaju bo ponucal ... Grin Neeee, se hecam, jaz ne mislim nič kaj preveč komplicirat, bom nabasala kake kruhke, kako flaško vina, morda termovko kave v ruzak in v avto, pa vas bom šla pričakat.

Se mi zdi, da je fer do mojega čuvaja, da se najprej ima fajn par urc v družbi na Svobodi, potem nas gre pa ene par tagajstnih še do mene sprobat "gostoljubnost". Xeno bi posebej prosila za to uslugo (No Jinx in Luna7 itak nimata druge izbire Tongue ), pa še Majo01 bomo pripeljali po drva za dalmatince ... pa še kdo, če bo hotel Wink
Jaz upam, da ostali ne boste jezni oz. razočarani nad mojim (ne)gostoljubjem, ma vas res vseh nimam kam zložit sram

Bom pa seveda vesela vseh novo prijavljenih, Čarka in Ice Mellody, Aska in Sreda - dobrodošli!

Pa bom še malo pristranska ... vsi ki še ne poznate Ice Meloody Plemičev, boste samo debelo gledali - taka čast, a se te nameni obiskati cela NadKrasna plemiška familija, ne doleti vsakogar Cheesy
Logiran

Unikatne tablice in portretki
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1454 : sobota, 25.02.2012 : 22:08:19 »

glej ti to, kako se krohočeta dve mačji...  Shocked Shocked  Roll Eyes Sej bosta že videli, ko vaju bo doletelo kakšno pasje bitje...pol bomo pa vidl... Grin Grin Evil  Wink Cats pove vse....
Logiran
Strani: 1 ... 92 93 94 95 96 [97] 98 99 100 101 102 ... 370   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines