mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 12:48:35

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Strani: 1 ... 93 94 95 96 97 [98] 99 100 101 102 103 ... 370   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko  (Prebrano 782888 krat)
0 članov in 12 gostov pregleduje to temo.
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1455 : sobota, 25.02.2012 : 22:11:00 »

 Grin
tele Tvoje se pa itak samo taškodljive  primejo - tapametne od klobas pa N-Č !
sožalje od dvanajstih tačk
GMT

kras bo čisto kosmat ratal, super se boste imeli in seveda pričakujemo izčrpne fotoreportaže Kiss

GMT, ne se bat, glede na to de Missy - Poli Doktorica pride, pa Koktica, ki tut obvlada Znanost o Klobasah, bo pa ja Moja poštekala, kaj je smiseu žiulenja Smiley

Vaš Roko



NajNovejši seznam:
1. mamaF & Roko
2. AnaJ & Api & Marši - torta za dvonožce ( na razpolago imate tele okuse : sadna, nutelina, sahar, pa še kakšna bi bila možna :-D ), pa še eno presenečenje
3. luna7 & Boni - baklava
4. Pepsi & Cockta
5. kocka & Missy - špinačna zadeva
6. SunnyDay & Bit & Jagi - pasja torta
7. Xena & Fižou
8.skogatt & Maj & Neli & Miyu & Lucky
9. NoJinx & g.Pes & NVMP ? - čičerikina solata s tuno
10. Maja01 - s fraj rokami
11. Royalty & Skipi
12. Aska2005 & Aska pjevačica
13. Sreda & Eli
14. Čarka & Tapridne
15. Ice Mellody & Melly and The Gang Smiley


[/quote]
Logiran

Unikatne tablice in portretki
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1456 : sobota, 25.02.2012 : 22:14:48 »

Aja,pa da ne pozabim - seveda sem povabila tudi še Ano in Bajko Smiley Bo Marši navdušen nad svojo ovčarsko simpatijo Cheesy
Logiran

Unikatne tablice in portretki
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1457 : sobota, 25.02.2012 : 22:17:58 »

Bajka bo povedala, kakšne vragolije je naučila Rokota... Grin Grin Wink
Logiran
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #1458 : sobota, 25.02.2012 : 22:18:18 »

MamaF ja vem katere travnike misliš. In se povsem strinjam s teboj, da bi ''piknik'' naredili kar na travniku, bo komot za vse in mislim da ne bo prav nihče užaljen, če bomo to tako naredili  Wink
In ja moramo gledati tudi na naše pasje kosmatince, vsaj za mojega črnuha vem, da četudi se mu bodo zdeli prej vsi fajn, bo ob pogledu na hrano pozabil na prijateljstvo. Jaz bom pa itak takrat že gledala da bo okoli njega čimanj psov, magari ga bom kak meter stran od mene privezala za kako drevo ( ziher bo kakšno tam  Tongue ) da bom predvsem jaz mirna in on manj živčen.

Bomo tako zrihtali da bo za vse kul, in sem prepričana da se bomo imeli prav fajn, jaz pa moram priznat da še nikoli nisem mela tolk ljudi okoli sebe za moj r.d.  Grin , sploh pa takih fajn ljudi  Kiss

1. mamaF & Roko
2. AnaJ & Api & Marši - torta za dvonožce ( na razpolago imate tele okuse : sadna, nutelina, sahar, pa še kakšna bi bila možna :-D ), pa še eno presenečenje
3. luna7 & Boni - baklava
4. Pepsi & Cockta
5. kocka & Missy - špinačna zadeva
6. SunnyDay & Bit & Jagi - pasja torta
7. Xena & Fižou
8.skogatt & Maj & Neli & Miyu & Lucky
9. NoJinx & g.Pes & NVMP ? - čičerikina solata s tuno
10. Maja01 - s fraj rokami
11. Royalty & Skipi
12. Aska2005 & Aska pjevačica
13. Sreda & Eli
14. Čarka & Tapridne
15. Ice Mellody & Melly and The Gang
16. Ana & Bajka

p..s Marši je že v nebesih ko je zvedu da pride tud Bajka ljubezen
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #1459 : sobota, 25.02.2012 : 22:19:57 »

Jaz sem "đizs" od Cats razumela kot da bi ona tud prišla na Semenar..... Cool
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1460 : sobota, 25.02.2012 : 22:20:13 »

Aha, dve praznovalki bosta tam!  Cheesy Cheesy Cheesy
MamaF, vsekakor boš povedala, da logistično pomagamo pri vsem. Takšen plan je super!  Cheesy Cheesy
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1461 : sobota, 25.02.2012 : 22:21:19 »

Jaz sem "đizs" od Cats razumela kot da bi ona tud prišla na Semenar..... Cool
Grin Grin Grin
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1462 : sobota, 25.02.2012 : 22:32:07 »

Jaz sem "đizs" od Cats razumela kot da bi ona tud prišla na Semenar..... Cool
Ja, jaz bi bila ful vesela, če jo katera pripelje ljubezen Cheesy Bosta lahko s Kocko trenirali za triatlon al kaj sta se že menili Grin

Aja, punce, pa kamot kakšno moško roko pripeljete s sabo, če hočete, da ne bodo reveži mislili, da se ženske separiramo (pa da ne bomo kakšnega snežnega viharja slučajno z regljanjem povzročile) Tongue

Zdaj grem pa zemljevide rihtat Smiley
Logiran

Unikatne tablice in portretki
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #1463 : sobota, 25.02.2012 : 22:34:13 »

Aja mamaF če rabiš karkoli povej, mi bomo verjetno tak mal prej prišli, da se moj črnuh skalmira pa da en pade direkt med pse  Grin Grin
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1464 : sobota, 25.02.2012 : 23:02:41 »

Cats, kje te poberemo? Wink
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #1465 : sobota, 25.02.2012 : 23:06:52 »

Đizs

ja, tudi pri nas že molimo zate Roko. dobro čuvaj hišo.
glede na to, koga misli Tvoja navlečt v bajto  Shocked, boš od 18.3.2012 dalje živ samo še na komando  Cry.

samo Miceka pogledaš in vidiš kok je ura. takoj ko vidi novega človeka, se bogi revež v grozi kar na hrbet zvrne  Shocked. pol mu pa samo še krožni gibi po trebuhu pomagajo, da mu kri začne spet tečt po žilah Shocked.
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1466 : sobota, 25.02.2012 : 23:35:14 »

rava, ti pa spljoh rabiš info o pesotih!  Wink
Logiran
Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #1467 : sobota, 25.02.2012 : 23:35:50 »

Meni čist fajn odgovarja okrog 14h, bi se pa tudi komu v avto vštulila (SD naprimer ), ker moj Twingič več ni za kake dolge ture, je revež že v letih...

Piknik varianta iz ruzakov je pa tud super Smiley. Se bom spomnila kaj fajnega za pod zob bi lahko pripravila pa zapišem takoj, ko bo ideja zrela.
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1468 : sobota, 25.02.2012 : 23:54:52 »

Ekola, sem naštimala ene par zemljevidov za Šefice. Če so premalo Blont navdahnjeni, pa povejte, bomo še dopolnili.

Tale je letos že služil svojemu namenu ... iz njega je razvidno, kako se pride v Komen iz različnih smeri in kje je zborno mesto (osnovna šola) in kje je doma Roko:


Tale je satelitska slika z označenimi predvidenimi glavnimi točkami, kjer se bo odvijal "Siminar in Piknik Loustva in Ostalih Veščin v čast Pomladi"



Tule je pa vse skupaj še malo razširjeno, da je bolje videti dostop:


Sicer pa pot iz Prestolnice:
AC iz LJ - do Sežane;
v Sežani se izstopi z AC in nadaljuje do malo večjega križišča tik pred mestom, kjer vodijo poti: levi v Divačo, naravnost v Sežano in desno proti Novi Gorici oz. Komnu ... in se pelje nadalnjih 22 (alinekajtakega) kilometrov skozi
Šmarje - Križ - Tomaj - Dutovlje
V Dutovljah je enostavno krišišče malo iz centra vasi, za velikim ovinkom.
A - če se pelješ naravnost po glavni cesti, greš proti Štanjelu (skozi Skopo, Koprivo, Kobdilj) - od tam pač zaviješ levo za Komen - je vse OK označeno. Tu sicer naredite en ovinek, par km več, ma če si želite videti Štanjel vsaj s ceste je čisto lepa tura - tudi cesta je bolj "glavna" kot varianta B
B - če zavijaš levo ("direkt" za Komen), se pelješ do Krajne vasi (glej tablo Komen in zavij desno skozi vas), potem pa nobenih skušnjav več - kar lepo naravnost (OK, je malo ovinkasta cesta Tongue ) do Komna

Če porabiš od Sežane do Komna (ne glede na pot) več kot 30 minut, si se nekje vmes izgubil. Ma upam, da se ne boste, ni tako težko najti, samo naše kraške ceste so pač bolj ovinkaste. ma tudi če vozite povprečno 60 na uro, torej bolj na izi, več kot pol ure ne rabite do mene Smiley

No, pa še en zemljevid, da si boste predstavljali, kje so vse te naštete vasi:
http://www.raziskovalec.com/zemljevid/Komen/


Logiran

Unikatne tablice in portretki
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #1469 : nedelja, 26.02.2012 : 00:00:22 »

Ne vsega vrjet mamiF, meni je tud zadnjič po telefonu, ko sem jo klicala, ker sem bla ziher da sem se izgubila, tko simpl razložila da je do nje sam še pet minutk,  mhm sanjaj, 15 minut smo se še vozili, da ne rečem da sem vmes še enkrat klicala, ker sem bla spet prepričana da sem se zgrešila  Grin ( še kdo naj reče, da je do  mene pot težka  Angry Tongue )... pa moj garmin Elza me je sredi strme ovinkaste ceste pošiljala na desno v prepad  Shocked Shocked
Logiran
Strani: 1 ... 93 94 95 96 97 [98] 99 100 101 102 103 ... 370   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines