mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 17:27:04

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Strani: 1 ... 95 96 97 98 99 [100] 101 102 103 104 105 ... 370   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko  (Prebrano 783428 krat)
0 članov in 12 gostov pregleduje to temo.
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #1485 : nedelja, 26.02.2012 : 10:35:40 »

Še nekaj: verjetno ne bi bilo slabo, da vržemo v avto kako kamp mizo, aneda Wink Da bo kam odložit futr, saj ne da bi okrog miz sedeli. Na tleh je sicer super, ampak ne v množici psov  Roll Eyes Tongue Jaz prinesem eno, 80x80, pa bi bilo fino še kakšno Wink.
Logiran
Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #1486 : nedelja, 26.02.2012 : 10:49:11 »

Kamp miz kokr češ Roll Eyes, no vsaj dve tavisoki tako da komot še jaz eno tako, kot jo imaš ti ali še malo večjo, s sabo vzamem.

Pa nas je res veliko marčevskih madonca  Smiley.
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #1487 : nedelja, 26.02.2012 : 10:55:33 »

Jaz prinesem eno, 80x80, pa bi bilo fino še kakšno Wink.

Seveda mi, jo pripeljem, če je treba, mogoče je celo malo daljša  Wink

... sam jst mam rogove Evil

Tudi jaz, ampak aprilske  pevka

Aja, btw, a je tud kak pasji slavljenec? Azn

Bindi, bo 3 dni prej upihnila 1. svečko, ampak, ker ne spada med "tapridne" bo očitno ostala doma  Wink
Logiran
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #1488 : nedelja, 26.02.2012 : 10:57:04 »

SD od pasjih slavljencev je Kala, ampak jo ne bo zraven  Wink, sicer ni okrogla, je pa 14 in pol, pa zadnje čase mi že mesece praznujemo, včasih tudi tedne  Wink

Čarka saj Marši tud ni priden, pa pride zraven, tko da  Wink
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #1489 : nedelja, 26.02.2012 : 11:08:19 »

Kul, miz dost! Cheesy

Tudi jaz, ampak aprilske  pevka
Opala, to bo treba zapit Kiss

Bindi, bo 3 dni prej upihnila 1. svečko, ampak, ker ne spada med "tapridne" bo očitno ostala doma  Wink
Nikakor, Bindi bo imela vaje NaGlas & co., pa prvo svečko je itak treba še posebej ovekovečiti!

SD od pasjih slavljencev je Kala, ampak jo ne bo zraven  Wink, sicer ni okrogla, je pa 14 in pol, pa zadnje čase mi že mesece praznujemo, včasih tudi tedne  Wink
Oh, ja, razumem, ti so čisto drugače dragoceni  ljubezen Razumem, da ne bo mogla zraven, ampak bomo pa zato močno mislili nanjo! Kiss
Logiran
Speedy
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.334


« Odgovor #1490 : nedelja, 26.02.2012 : 13:40:41 »

Helou, Neli tudi mika tale stvar. Midve bi se pogojno prijavili, če je možno... Verjetno pač spet do zadnjega ne bo znano če bova prihrumeli ali ne... Hrane in pijače ne nucava, če bova lahko, bova 'samo' v fajn družbo uleteli. A lahko? Smiley
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1491 : nedelja, 26.02.2012 : 14:34:57 »

Niti v sanjah si ne bi drznila izpustiti praktičnega prikaza NaGlasa in doze kafeta, ki absolutno pripada vsakemu kafe-džankiju Wink Bom se pa potrudila spomnit tudi eno polno termovko tudi na piknik pripeljat Smiley
Bravo pridna, mamaF!  Tongue Kiss

Pa nekaj sem zasledila o enem rojstnem dnevu ... hmmmm .... mislim, da bo to tapravi trenutek, da nekoga odrešimo "začasnega doma" pri meni Azn 


Plan s "prisilno privedbo" Tongue Cats se mi pa tudi zelooo dopade Kiss
Meni tudi!  veselje Samo ne vem, zakaj sem Cats kar naenkrat nič ne oglasi v tej temi, se mi zdi, kot da bi hotela namerno spregledat naš plan ...  Roll Eyes
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #1492 : nedelja, 26.02.2012 : 14:47:44 »

 pevka
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1493 : nedelja, 26.02.2012 : 15:03:37 »

 Evil
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1494 : nedelja, 26.02.2012 : 15:16:34 »

Speedy, seveda dobrodošli! Kakor vama paše in za kolikor časa vama paše Smiley ne vem, če si opazila, ma Škotskega Plemstva bo precej prisotnega Cheesy Torej ... Neli, privleci Šefico Cheesy

PS. Speedy, če tebi paše tečt, boš lahko en mali trening naredila (beri: ene nas firbec matra, kako izgleda v živo canincross Wink , imamo fajne ravne poti tule okoli. Itak da "nekateri zainteresirani" nismo sposobn tečt, bi samo navijali in še čudili Grin

To si ti itak namerno tak datum izbrala  Evil Grin ... pa da nebi kakšne neumnosti počela  stop
Khmmmm, mladenka draga, ti pa se nimaš kaj bunit - starejše je treba ubogat. Če boš imela kaj priti bom pa en NaGlas uporabila Evil Tongue
Logiran

Unikatne tablice in portretki
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1495 : nedelja, 26.02.2012 : 15:19:24 »

Še nekaj: verjetno ne bi bilo slabo, da vržemo v avto kako kamp mizo, aneda Wink Da bo kam odložit futr, saj ne da bi okrog miz sedeli. Na tleh je sicer super, ampak ne v množici psov  Roll Eyes Tongue Jaz prinesem eno, 80x80, pa bi bilo fino še kakšno Wink.
Kamp miza pride ena kamot tudi z mano Smiley

Punce, vi ste zakon!
Ko bom praznovala Abrahama (neeeee, ni še tako blizu Grin ), bom kar celo ekipo povabila, ko znate vse tako fajn zorganizirat, da gostitelju ni treba praktično nič delat Cheesy


PS. 21. aprila imam pa jaz rojstni dan in angleška kraljica Elizabeta II. tudi Wink
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Speedy
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.334


« Odgovor #1496 : nedelja, 26.02.2012 : 15:46:32 »

Speedy, seveda dobrodošli! Kakor vama paše in za kolikor časa vama paše Smiley ne vem, če si opazila, ma Škotskega Plemstva bo precej prisotnega Cheesy Torej ... Neli, privleci Šefico Cheesy

PS. Speedy, če tebi paše tečt, boš lahko en mali trening naredila (beri: ene nas firbec matra, kako izgleda v živo canincross Wink , imamo fajne ravne poti tule okoli. Itak da "nekateri zainteresirani" nismo sposobn tečt, bi samo navijali in še čudili Grin
Super, upam da nama rata. Smiley Sicer z veseljem demonstrirava canicross, vprašanje pa je, če bo takrat šefica že sposobna normalne demonstracije. Zaradi poškodbe že lep čas nisem skoraj nič tekla in še ko sem, je bilo to počaaasno drajsanje po ledu in snegu, brez vleke seveda. In preden jo po (pre)dolgem času spet vprežem, bom morala sama kakšno hitrejšo zadevo odlavfat, drugače spet tvegam kakšno novo poškodbo... No, bomo videli kako bo takrat. Smiley Jo pa z veseljem posodim komu za en šprintek - saj ni težko, itak ona vleče. Grin V vsakem primeru pa lahko opremo s sabo prinesem in lahko tudi vsak svojim pesjanom poskusi, če koga zanima. Smiley
Logiran
SILBA MIA
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.789


WWW
« Odgovor #1497 : nedelja, 26.02.2012 : 15:50:57 »

PS. 21. aprila imam pa jaz rojstni dan in angleška kraljica Elizabeta II. tudi Wink

Jaz pa en dan prej Cheesy

G. Pes in Boni sta rekla, da se moram jaz tudi prijavit na tale desant na Kras Smiley
Sicer ne vem še čisto zagotovo, kako mi bo ratal vse uskladit, ampak ona dva pravita, da bo že. Torej prijavljam sebe in eno nadobudno Žogarico, pa nekaj slanega za prigriznit bo tudi z mano prišlo - kaj, moram pa še pomislit.
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1498 : nedelja, 26.02.2012 : 16:28:29 »

Hm, a čmo pozdravit marčevske in aprilske rojstne dneve?  Wink Cheesy Sej zdej že moram pa kr bolj pogledat, kje ste se še skrile med posti.

Mize so res dobra ideja, Boni mala tatica bi ziher nos tako tiho in neopazno znala kam zraven porint in sunit kakšno dobroto... Lips Sealed Evil

Cats... pevka pevka Azn

SILBA MIA - definitivno se bomo zorganizirali, da bo prav in super!  Cheesy Kiss Pa še Liza bo Boni pokzala, da se da noret tudi s slednim za sabo.  Cheesy Cheesy Smiley

Kavo lahko tudi jaz prinesem. Ene 0,7 je termoska velika in kava v njej je dolgo topla.
Javim se za prinest vrečke za smeti-ločevalni pristop. Verjetno bomo jedli s plastičnih in paprinatih  zadev... Wink
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1499 : nedelja, 26.02.2012 : 16:36:37 »

Aja, pa rava je nekej spraševala? O psih? Dobrodošla!  Wink Smiley Kiss
Logiran
Strani: 1 ... 95 96 97 98 99 [100] 101 102 103 104 105 ... 370   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines