mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 13:30:35

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Strani: 1 ... 99 100 101 102 103 [104] 105 106 107 108 109 ... 370   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko  (Prebrano 782960 krat)
0 članov in 13 gostov pregleduje to temo.
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1545 : ponedeljek, 27.02.2012 : 16:38:10 »

Še malo, pa bo tole dvodnevna PRIREDITEV. Cool Grin
Ja, bo treba prijavit na občino in zaprosit za dovoljenje Cool
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1546 : ponedeljek, 27.02.2012 : 16:50:38 »

To pa boljše da ne, ker je naš župan alergičen na t.i. "Ljubljančane" Tongue Evil
Logiran

Unikatne tablice in portretki
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1547 : ponedeljek, 27.02.2012 : 16:59:36 »

 Angry  Wink Tongue
Logiran
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #1548 : ponedeljek, 27.02.2012 : 16:59:46 »

OK, mene postaja strah, dobesedno, ne vem če si upava midva z Maršijem prit med vse te pridne pse in vodnike  sram sram
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1549 : ponedeljek, 27.02.2012 : 17:00:58 »

AnaJ, en mora bit, da se mu bomo vsi smejali. A ni v družbi vedno tako Evil Kiss
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1550 : ponedeljek, 27.02.2012 : 17:15:26 »

AnaJ, boš videla, kako se bomo od smeha po tleh valjali, ko bo Kocka trenirala za triatlon Evil (kocka sej ne bom več zafrkavala, obljubim ljubezen ljubezen )

PS: Z našim županom se popolnoma strinjam, saj je alergičen na taprav tip "Ljubljančanov" (pa tudi če so iz Maribora), torej tiste, ki pridejo kažin delat sem dol. Če ti povem, da sem lani po njegovi intervenciji prijavljala VURSU enega takega, ki si je omislil "rejo drobnice na Krasu", samo zato, da je pobral subvencije, živali pa v stanju ... no comment ... in je potem sklical sestanek v svoji pisarni z vsemi pristojnimi inšpektorji (tudi okoljskim in kmetijskim) ker ni bil zadovoljen z uradnim odgovorom VURS-a in inšpektorjevim zapisnikom, lahko vidiš, da je iz pravega testa Smiley
Logiran

Unikatne tablice in portretki
king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #1551 : ponedeljek, 27.02.2012 : 17:39:11 »

OK, mene postaja strah, dobesedno, ne vem če si upava midva z Maršijem prit med vse te pridne pse in vodnike  sram sram

Hmmm, naš piska 24/7, krade kot sraka in vsak ukaz je potrebno ponoviti najmanj 4x. K o divja, podira vse pred sabo pa še strahopetec je....
Tamala pa skače v luft kot zmešana, če samo od daleč zagleda hrano ali pa kakšnega psa. Potem kot blazna dirka par minut in šele nato začnejo možgani funkcionirat in je spet pridna. 

Logiran
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #1552 : ponedeljek, 27.02.2012 : 18:08:32 »

AnaJ, en mora bit, da se mu bomo vsi smejali. A ni v družbi vedno tako Evil Kiss

Nvem če bo komu smešno, ko se bo 60kg in 90cm visoka ''zverina'' na povodcu zvijala in ''besnela'' ker bo videla tolk psov  sram
Vse ostale njegove norčije so napram temu zgoraj, pravi balzam zame.

Sicer še vedno upam, da ne bo preveč tečen, niti ne morem obljubiti, da mu bodo vsi psi kul, pa tudi sedaj že nekaj časa ni bil v tako veliki gruči psov, največ smo delali do max števila nepoznanih psov 5-7, več pa ne.

Hmmm, naš piska 24/7, krade kot sraka in vsak ukaz je potrebno ponoviti najmanj 4x. K o divja, podira vse pred sabo pa še strahopetec je....
Tamala pa skače v luft kot zmešana, če samo od daleč zagleda hrano ali pa kakšnega psa. Potem kot blazna dirka par minut in šele nato začnejo možgani funkcionirat in je spet pridna. 

Tvoja dva mi delujeta prav pridna pesota  Wink
Logiran
Sreda
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 627


« Odgovor #1553 : ponedeljek, 27.02.2012 : 18:10:12 »

AnaJ, Eli upa na Maršija, da se bo vsaj en hotel igrat z njo, ker je sama podobna opica  Wink
Logiran
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #1554 : ponedeljek, 27.02.2012 : 18:17:15 »

AnaJ, Eli upa na Maršija, da se bo vsaj en hotel igrat z njo, ker je sama podobna opica  Wink

Marši sporoča Eli da bo lahko srečna če ji bo namenil 5minut igre, ker njemu psi niso ravno neki baš za igrat. Še najraje se igra z pasjimi puncami, ki so gajstne, pa še temu ne morem rečt igra, ker on poskakuje okoli njih kot ena zmešana kura, ki ne zna kokodakat in pol je ves srečen če pasji bejbi stopi na živce in se potem ona razpištoli na njega. Take pasje babnice so njemu nekaj najboljšega  Tongue

Vse ostale pse pa on sprejme ali ne, običajno potem po parih minutah ignorira vse po vrsti in mu sploooh niso zanimivi. Izjemoma so mu zanimivi takrat, če kdo od njegovih ''ljubljenih'' psov kaj zajavka, takrat je pa takoj pozoren ali je bil javk iz igre ali je bilo kaj hujšega  Smiley

Marši pravi, da se bo potrudil bit priden, in da bo zelo vesel, če bo katera od Šefic mu mal posodila svoja kolena, da mu ne bo treba na tleh sedet  Evil Tongue

p.s. se pa že piflamo pasja imena, no Marši se pifla  Roll Eyes
Logiran
Iska
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.129


WWW
« Odgovor #1555 : ponedeljek, 27.02.2012 : 18:20:10 »

Še najraje se igra z pasjimi puncami, ki so gajstne, pa še temu ne morem rečt igra, ker on poskakuje okoli njih kot ena zmešana kura, ki ne zna kokodakat in pol je ves srečen če pasji bejbi stopi na živce in se potem ona razpištoli na njega. Tongue
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1556 : ponedeljek, 27.02.2012 : 19:38:08 »

To pa boljše da ne, ker je naš župan alergičen na t.i. "Ljubljančane" Tongue Evil
Še dobro, da imam celjsko registracijo-mi smo takoj za ljubljančani in se prerivamo skupaj s kranjčani...tako pravijo...  Tongue Tongue Evil
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #1557 : ponedeljek, 27.02.2012 : 20:10:07 »

Saj bomo na začetku užgali en sprehod, a ne? No, med tem se bodo pesjani spotoma spoznavali in med sprehodom vsaj malo utrudili, kar bo potem čisto ok podlaga za zastavit en normalen piknik sistem. Tisti, ki ima kak "privez" (velik šrauf za v zemljo), naj ga prinese s sabo, sicer bomo pa na licu mesta določili, kako bomo pogrupirali pse. Že kombinacija hrana plus toliko psov je nujna za nek dogovorjen in seveda tudi vzpostavljen red.

Glede iger je pa več kot očitno, katera bo "fil ruž" - to bo Kdo ima najbolj nevzgojenega psa..... če zmaga kak moj učenec, bo že v začetku semestra popravca fasal! Cool Evil. Za ostale igrice pa lahko ponucamo kaj z mojpesnetovega piknika, oz. naših azilaških zabav. Cool.... prepoznavo psa z zavezanimi očmi, recimo. Wink Cheesy


k
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1558 : ponedeljek, 27.02.2012 : 20:24:14 »

Toooo, pasji del je najpomembnejši. Šrauf za v zemljo pa tudi že imamo...  Cheesy
K sreči pa še nimamo nobenga razreda šole  Evil  Grin
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1559 : ponedeljek, 27.02.2012 : 20:52:48 »

mamaF, ti se kar norca delaj Angry boš ti vidla potem kripltriatlon, da se boste res imeli za kaj režat Azn predaja  ljubezen, pa še AnoJ bomo mal razbremenili pozornosti Wink Wink
Saj če se jaz režim sebi, se lahko potem vsi režite z menoj Wink
Logiran
Strani: 1 ... 99 100 101 102 103 [104] 105 106 107 108 109 ... 370   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines