mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 18:38:08

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Strani: 1 ... 100 101 102 103 104 [105] 106 107 108 109 110 ... 370   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko  (Prebrano 783588 krat)
0 članov in 20 gostov pregleduje to temo.
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #1560 : ponedeljek, 27.02.2012 : 20:56:20 »

Glede iger je pa več kot očitno, katera bo "fil ruž" - to bo Kdo ima najbolj nevzgojenega psa.....

Če me Marši ne preseneti, potem je tale naziv najin  Tongue ... imava že naziv iz piknika nemških dog, ko je bil najbolj glasen pes srečanja, takrat je bil še precej mlad, krivda je pa bila, da so vse dogice nadlegovale njegovo ljubico mopsiko DeeDee in seveda je bilo treba to glasno protestirat  Roll Eyes
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1561 : ponedeljek, 27.02.2012 : 21:45:51 »

Se bojim, da bo Marši imel hudo konkurenco, če pride tudi NVMP.  Roll Eyes
Logiran
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #1562 : ponedeljek, 27.02.2012 : 21:48:07 »

Se bojim, da bo Marši imel hudo konkurenco, če pride tudi NVMP.  Roll Eyes
Dvomim, na fotkah deluje NVMP zelo priden peso  Wink
Logiran
alexy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.308



WWW
« Odgovor #1563 : ponedeljek, 27.02.2012 : 22:22:33 »

Khm, khm..Zara bi tudi prišla malo na Kras pogledat če lahko sram

Pa mamaF - ker imate take fajn terene bi jih mogoče izkoristili za kakšno sled če lahko Wink
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #1564 : ponedeljek, 27.02.2012 : 22:51:22 »

Še najraje se igra z pasjimi puncami, ki so gajstne, pa še temu ne morem rečt igra, ker on poskakuje okoli njih kot ena zmešana kura, ki ne zna kokodakat in pol je ves srečen če pasji bejbi stopi na živce in se potem ona razpištoli na njega. Take pasje babnice so njemu nekaj najboljšega  Tongue

Marši, Bindi ma-te-rada in te hoče za svojga fanta  ljubezen Pa sporoča, da ne bo treba dolgo skakat, bo poskok ali dva dovolj za cirkus  Evil  huh

Saj bomo na začetku užgali en sprehod, a ne? No, med tem se bodo pesjani spotoma spoznavali in med sprehodom vsaj malo utrudili, kar bo potem čisto ok podlaga za zastavit en normalen piknik sistem. Tisti, ki ima kak "privez" (velik šrauf za v zemljo), naj ga prinese s sabo, sicer bomo pa na licu mesta določili, kako bomo pogrupirali pse. Že kombinacija hrana plus toliko psov je nujna za nek dogovorjen in seveda tudi vzpostavljen red.
k

A boš tršica, glede na to, da imaš dolgoletne organizacijske izkušnje s takimi množičnimi hepeningi,
kakšen dan, dva, tri ... prej napisala zlata pravila, ki se jih bomo potem vsi napiflali, da bo vse
teklo kot mora. Mislim, da bo tudi MamaF hepi, da jo vsaj po tej plati malo razbremeniš. Bo ziher z
veseljem pomagala določit marš ruto. Ker enega big-bossa (ta pasjega) res nujno rabimo  Kiss
Logiran
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #1565 : ponedeljek, 27.02.2012 : 22:54:57 »

Marši, Bindi ma-te-rada in te hoče za svojga fanta  ljubezen Pa sporoča, da ne bo treba dolgo skakat, bo poskok ali dva dovolj za cirkus  Evil  huh

Wiii Marši pravi da je vesel, ampak pravi da bo ultra tečen, ker ona ma rad punce, ki se orenk kregajajo nanj ... ( kdo bi ga razumel  Roll Eyes )
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #1566 : ponedeljek, 27.02.2012 : 22:56:42 »

Čarka, neki bomo že uštimal - najbrž bomo kar "božična" pravila prilagodili, pa bo. Smiley
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1567 : ponedeljek, 27.02.2012 : 23:00:31 »

Jaz sem bila pa danes ful pridna in sem že kupila draile za srečolov, pa nalepke za številke tudi.  Grin
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #1568 : ponedeljek, 27.02.2012 : 23:06:22 »

Wiii Marši pravi da je vesel, ampak pravi da bo ultra tečen, ker ona ma rad punce, ki se orenk kregajajo nanj ... ( kdo bi ga razumel  Roll Eyes )

No problem, pravi Bindi  Evil in že na prste šteje kolikokrat še gre spat 


Čarka, neki bomo že uštimal - najbrž bomo kar "božična" pravila prilagodili, pa bo. Smiley

 objem
Logiran
maja01
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.095


« Odgovor #1569 : ponedeljek, 27.02.2012 : 23:40:41 »

Iska, rečeno, storjeno:
1. mamaF & Roko - slani kruhki, teran
2. AnaJ & Api & Marši - torta za dvonožce ( na razpolago imate tele okuse : sadna, nutelina, sahar, pa še kakšna bi bila možna :-D ), sir in domača salama + domač kruh, če bom na volji ga spečt   ( če zadeva ne bo šla, dobijo kosmatinci   ) pa še eno presenečenje
3. luna7 & Boni - baklava
4. Pepsi & Cockta
5. kocka & Missy - špinačna zadeva
6. SunnyDay & Bit & Jagi - pasja torta
7. Xena & Fižou
8. Page & Tovariš
9.skogatt & Maj & Neli & Miyu & Lucky
10. NoJinx & g.Pes & NVMP ? - čičerikina solata s tuno
11. Maja01 - s fraj rokami (kruhki oz. nekaj v tem stilu)
12. Royalty & Skipi
13. Aska2005 & Aska pjevačica
14. Sreda & Eli
15. Čarka & Tapridne
16. Ice Mellody & Melly and The Gang
17. Ana & Bajka
18. Speedy & Neli
19. SilbaMia & Liza
20. Soul & Roxy
21. king-roy & Roy in Carolina
22. Uncas & Frula
23. jasmina77 & Bor
24. Iska & Lana
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #1570 : torek, 28.02.2012 : 00:25:43 »

Pa predlagam še, da vsak bolj pameten pes (in pameten vodnik) pokaže kakšno d best točko, nad katero se bomo naslajali prvošolčki in tudi ostali. Wink

Marši in Fižou bosta pokazala en "survival" trik - pitje iz plastenke in sicer Marši iz FLAŠE, Fižou pa iz.... ZAMAŠKA! Grin Grin Roll Eyes
Logiran
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #1571 : torek, 28.02.2012 : 00:30:28 »

Marši in Fižou bosta pokazala en "survival" trik - pitje iz plastenke in sicer Marši iz FLAŠE, Fižou pa iz.... ZAMAŠKA! Grin Grin Roll Eyes

  to definitivno obvladata 100%  Grin Grin
Logiran
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #1572 : torek, 28.02.2012 : 00:40:39 »

Aja - pa še to: da ne bomo preveč komplicirali, kdo bo kaj prinesel in take reči:
vsak naj skupaj s svojimi prigrizki prinese nekaj plastičnega pribora (če je hrana take vrste, da bi to rabili) oz. par plastičnih kozarčkov.
Res da vsa ta plastika ni ravno eko ... ma v danih okoliščinah ni druge. Bomo lepo posortirali v vreče za smeti in odložili v prave zabojnike Smiley
 veselje

Glede teh plastičnih zadev, lahko komplet jaz prinesem, ker imam tega doma res full, ker nam vedno ostane od piknikov itd, je pa res da ne boste vsi imeli enakega krožnika, ker imam vsakih nekaj  Grin Grin ... če vam je tko ok, tud kozarce plastične imam, od malih za likerčke do 2dcl, pa pribor  Wink
No, pa še srečelov: torej vsak zavije eno majhno darilce, ki naj vsebuje eno malenkost za pse/mačke ali vodnike, Luna7 se je že javila za nalepke in srečke, Xeno pa pooblastimo, da naštima en "šparovc" oz. blagajno. Bo tako OK?

Aaaaa, samo eno mejhno darilo  Shocked ... in kako hudiča naj se odločim kaj naj dam  ( sir, sirni namaz, sir za žar, nekaj za kosmatince,... ) bah to je pretežkoooo
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1573 : torek, 28.02.2012 : 00:53:55 »

Pa še malo osvežimo seznam, kajti, pridružila se nam bosta tudi .... tadammmmm .... Jana in Mirč Cheesy

1. mamaF & Roko - slani kruhki, teran
2. AnaJ & Api & Marši - torta za dvonožce ( na razpolago imate tele okuse : sadna, nutelina, sahar, pa še kakšna bi bila možna :-D ), sir in domača salama + domač kruh, če bom na volji ga spečt   ( če zadeva ne bo šla, dobijo kosmatinci   ) pa še eno presenečenje
3. luna7 & Boni - baklava
4. Pepsi & Cockta
5. kocka & Missy - špinačna zadeva
6. SunnyDay & Bit & Jagi - pasja torta
7. Xena & Fižou & Page
8.skogatt & Maj & Neli & Miyu & Lucky
9. NoJinx & g.Pes & NVMP ? - čičerikina solata s tuno
10. Maja01 - s fraj rokami
11. Royalty & Skipi
12. Aska2005 & Aska pjevačica
13. Sreda & Eli
14. Čarka & Tapridne
15. Ice Mellody & Melly and The Gang
16. Ana & Bajka
17. Speedy & Neli
18. SilbaMia & Liza
19. Soul & Roxy
20. king-roy & Roy in Carolina
21. Uncas & Frula
22. jasmina77 & Bor
23. Alexy & Zara
24. Jana in Mirč + ?

Glede teh plastičnih zadev, lahko komplet jaz prinesem, ker imam tega doma res full, ker nam vedno ostane od piknikov itd ...

Super! Saj po mojem ne bomo porabili nevem kakšne ogromne količine tega - verjetno 1 krožnik na osebo za slane zadeve + 1 za tortice in druge sladkarije Wink

Khm, khm..Zara bi tudi prišla malo na Kras pogledat če lahko sram

Pa mamaF - ker imate take fajn terene bi jih mogoče izkoristili za kakšno sled če lahko Wink
Absolutno! Lubica sladka črna ljubezen Jao meni, spet bom v črnih retriverskih nebesih veselje
Alexy, jaz ne vem prav dobro, kako mora izgledat tapravi teren za sledenje  sram ma po mojem je tudi tale skurjena suha trava (ki je pravzaprav ni) dobra? Moj veliki sosolec Hoss je rekel, da ga je njegov Šefe zadnjič precej namatral, ko mu je sled postavil na teren, ki so ga potem fajn prečesali še divji prasci in se je moral kar namatrat, da je našel svoje prednete Tongue
Hočem reči - tereni seveda so, saj so tudi naši sledarji prav tu delali, samo trenutno se začenja vseh vrst divjad intenzivno "prebujat" - upam, da to ni preveč moteče (vsaj prašičji vonj je baje precej zabaven, pa psa vleče levo - desno, tako mi pravijo tapametni sošolci) Smiley
Kakorkoli, jaz upam, da bosta dobili, kar iščeta Smiley
Pa dummije tudi prinesi s sabo, da bom videla, kako Zara obvlada Cheesy

Logiran

Unikatne tablice in portretki
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #1574 : torek, 28.02.2012 : 00:59:42 »

MamaF vmes izgubljaš prijavljene  Tongue


1. mamaF & Roko - slani kruhki, teran
2. AnaJ & Api & Marši - torta za dvonožce ( na razpolago imate tele okuse : sadna, nutelina, sahar, pa še kakšna bi bila možna :-D ), sir in domača salama + domač kruh, če bom na volji ga spečt   ( če zadeva ne bo šla, dobijo kosmatinci   ) pa še eno presenečenje
3. luna7 & Boni - baklava
4. Pepsi & Cockta
5. kocka & Missy - špinačna zadeva
6. SunnyDay & Bit & Jagi - pasja torta
7. Xena & Fižou
8. Page & Tovariš
9.skogatt & Maj & Neli & Miyu & Lucky
10. NoJinx & g.Pes & NVMP ? - čičerikina solata s tuno
11. Maja01 - s fraj rokami  (kruhki oz. nekaj v tem stilu)
12. Royalty & Skipi
13. Aska2005 & Aska pjevačica
14. Sreda & Eli
15. Čarka & Tapridne
16. Ice Mellody & Melly and The Gang
17. Ana & Bajka
18. Speedy & Neli
19. SilbaMia & Liza
20. Soul & Roxy
21. king-roy & Roy in Carolina
22. Uncas & Frula
23. jasmina77 & Bor
24. Iska & Lana
25. Smetka
26. Alexy & Zara
27. Jana & Mirč + ?

zdaj pa še jaz nisem ziher da nisem kakšnega izpustila  sram
Logiran
Strani: 1 ... 100 101 102 103 104 [105] 106 107 108 109 110 ... 370   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines