mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 15:34:08

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Strani: 1 ... 107 108 109 110 111 [112] 113 114 115 116 117 ... 370   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko  (Prebrano 783219 krat)
0 članov in 11 gostov pregleduje to temo.
Iska
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.129


WWW
« Odgovor #1665 : četrtek, 01.03.2012 : 14:53:08 »

 
Tole je treba patentirat, mislim, da si odkrila še eno tržno nišo.  Wink
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #1666 : četrtek, 01.03.2012 : 14:57:17 »

Svetovno, una s taščo pa zmaga! Grin Grin

P.s. Domnevam, da pripravljaš tudi ustrezno prezentacijo UŽIVO na našem bližajočem pohodu?! Cool
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1667 : četrtek, 01.03.2012 : 14:57:46 »


Roko, bodi priden, pa bo tole še en praholovec pri bajti več Wink.
Ne bo praholovec, če ga priden kužek ne bo deležen, ga bomo pa v tele namene uporabljali Evil Grin

NaGlas lahko učinkovite uporabite tudi ob mnogih drugih priložnostih, kot so:
- zbujanje vašega najstnika po prekrokani noči (ker bi radi, da vam posesa hišo) Evil
- neboleča prekinitev drnjohanja vašega moža Evil
- diskreten znak vaši tašči, ki se nikakor ne zmiga iz vaše kuhinje  Evil - v tem primeru priporočamo, da 2 sekundi po uporabi NaGlasa zavpijete še :"POTRES!"  Evil
... vse to in še več Tongue

Logiran

Unikatne tablice in portretki
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1668 : četrtek, 01.03.2012 : 14:58:49 »


P.s. Domnevam, da pripravljaš tudi ustrezno prezentacijo UŽIVO na našem bližajočem pohodu?! Cool
A prezentacijo s taščo?  Evil
Logiran

Unikatne tablice in portretki
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1669 : četrtek, 01.03.2012 : 14:59:30 »

A jo mora katera zraven pripeljat?  Evil Tongue Grin
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #1670 : četrtek, 01.03.2012 : 15:11:11 »

Moja bi šla takoj Roll Eyes Undecided Tongue
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1671 : četrtek, 01.03.2012 : 15:23:27 »

A jo mora katera zraven pripeljat?  Evil Tongue Grin
Zaželjeno, a ne Tongue Valjda da rabimo "modele za prezentacijo", Luna7, ti si že itak rezervirana za "prepoved ščipanja u r't"
Logiran

Unikatne tablice in portretki
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1672 : četrtek, 01.03.2012 : 15:30:56 »

mamaF, tebi se pa vidi, da dopoldan ne hodiš v službo in maš cajt TopŠop gledat  Evil Tongue Tongue
Super tale NaGlas, pri nas sicer ni tako sofisticiran, nam kar kej druzga na tla pade, če je treba tamalga zbudit Evil Evil
Če bi pa Missy tale NaGlas za ritjo počil, pa ne vem, če je ne bi bilo treba oživljat, reve uboge Shocked Shocked Shocked
Komi čakam prezentacijo s taščo
Logiran
neko
odvisnež
*****
Sporočil: 975


« Odgovor #1673 : četrtek, 01.03.2012 : 16:00:02 »

mamaF, briljantno! A bo kakšen tudi na licitacijah?   Roll Eyes  Evil
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1674 : četrtek, 01.03.2012 : 16:00:33 »

Jst sem Boni nenamenoma padla na njeno tazadnjo (bolj sem jo zgrešila z rokami kot padla), pa je reva tako vreščala kot, da jo iz kože dajem...pa ne vem, če sem se jo z dvema prstoma dotaknila...  Lips Sealed
Je pa taka stvar delovala pri Luni. Ampak sva jo dodelali tako dobro, da sem ob hitrem pridobivanju pozornosti/preusmerjanju  samo dobro siknila, pa je že gledala, kaj mora delat... Tongue
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1675 : četrtek, 01.03.2012 : 17:16:50 »

O, hudo mamaF!  Cheesy Ti si prava mojstrica!  Grin Da o čudoviti prezentaciji in reklamiranju izdelka sploh ne začnem! 

Se že veselim prezentacije!  Cheesy

P.S.: Roko, jaz nisem nič kriva.   pevka 
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1676 : četrtek, 01.03.2012 : 18:18:56 »

NaGlas deluje tako zelo, da ga niti uporabit ni treba. Resno. Tale prototip, ki bo seveda glede na povpraševanje dobil dvojnike za "reciklirane" licitacije, je še čisto nedolžen Wink

Lahko posebej za No Jinx napišem eno krajšo "nemško" telenovelo Smiley Sinoči sem malala ene tablice do prvih jutranjih poročil (ob petih in pol ali nekaj takega). Potem sem zbudila Roka in ga peljala ven lulat in vse ostalo. Šefe je ravnokar vstal, sva si rekla samo "dobro jutro - lahko noč". In sem šla spat za ene par urc. Kar naenkrat me je iz totalno zakomiranega spanca vrglo pokonci eno živčno lajanje in laufanje po spalnici (po treh urah spanja butnglavc Aaaaaaaaaaaa) ... ta bumbar črni je nekje od zunaj slišal ene neprijateljske glasove ali kajjazvemkaj in seveda naredil cel kažin  Angry Sem vsa omotična vstala, glasu itak nisem še imela za mu zatežit in sem ga samo nekako za hrbet prijela, nekaj zarenčala in preusmerila v njegov box (na srečo ni bilo Miškota notri Tongue). Box sem zaprla in se odvlekla lulat, iskat očala in ven počekirat, kje je zdaj tist poštar ali nevemkak neprijatelj. Ni bilo nič videt, zato sem se obrnila, odprla box, pohvalila Rokota, ker je notri ždel čisto priden in se zvrnila nazaj na posteljo še vsaj za dve uri. No, spala sem potem skoraj do enajstih in se čudila, kako da ga ni zraven mene na postelji ali vsaj na tleh Shocked
Glej ti čudi prečudno! Roko je tiho kot miška ždel v svojem "zoprnem" boxu (ki ga doma samovoljno nikoli ne uporabi, le na kampiranju je to njegova "varna hišica"). Kar tam je bil in sploh ni skočil ven, ko sem ga debelo gledala, dokler ga nisem prav poklicala!
Wauuuuuu, verjamem v kockino bioresonanco in take reči samo tole je pa čudež erste klase ... si mislite, kakšno moč ima NaGlas, četudi samo v kotu ždi! Pa kakšen vpliv "nemških" nasvetov od No Jinx se kar naenkrat širi po naši bajti. To je čist noro Cheesy

Pa ne si mislit, da sem od pomanjkanja spanja že blodit začela ... no way - sem prav dobro videla vse - s spucanimi očali Wink

No, tolk o telenoveli "Naši Nemški Zapori"  Evil

Zdaj se pa lahko naprej o bolj humanih temah menite, tortah, pa jagermajstrih, pa to Tongue
Logiran

Unikatne tablice in portretki
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #1677 : četrtek, 01.03.2012 : 18:28:54 »

Bogi, bogi Roko, kero strašilo ti je naštimala ta tavoja  Shocked Shocked ... hmmm Marši pa takšne ropotajoče stvari tko mal postrani pogleda, pol pa spet dela tist kar ne sme... pri njemu pali edino steklenička, v kateri je ''čistilo'' za njegova uha pucat, takrat je pa priden kot kakšna miška  Grin Grin ... kadar ga mam puhen kufer, ko mi v sobi razgraja mu sam rečem lej kaj mam ( v roki držim to stekleničko, ki je bajdmim prazna) in je že na prostor  ... revež bogi se sploh ne zaveda da za čiščenje uh ne uporabljava več tega, ampak une tafajne blazince, ki niso nič strašne, ker s tekočino ni bilo šans mu pucat, ker je dobil en tak orenk strah, takrat ko je imel hudo vnetje uh. Ampak za pridnost pa pomaga, čeprav na sprehod jo pa lih ne bi s seboj nosila  Grin Grin

Roko en velik tolažeč objem od nas  Kiss
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #1678 : četrtek, 01.03.2012 : 19:54:56 »

čeprav na sprehod jo pa lih ne bi s seboj nosila  Grin Grin
Joj, pa raje to stekleničko kot NaGlas, a si to predstavljaš tlačit v žep huh Roll Eyes Grin
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #1679 : četrtek, 01.03.2012 : 20:02:36 »

Okrog vratu ga obesiš, pa še škorce strašiš spotoma :eko:
Logiran
Strani: 1 ... 107 108 109 110 111 [112] 113 114 115 116 117 ... 370   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines