mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 14:17:26

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Strani: 1 ... 108 109 110 111 112 [113] 114 115 116 117 118 ... 370   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko  (Prebrano 783056 krat)
0 članov in 10 gostov pregleduje to temo.
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #1680 : četrtek, 01.03.2012 : 20:23:58 »

Joj, pa raje to stekleničko kot NaGlas, a si to predstavljaš tlačit v žep huh Roll Eyes Grin

Ma daj Marši, če me vidi, da mislim to s sabo vzet, gre kar na prostor in sploh noče ven, če me pa ne, mi pa pol takoj ko jo zagleda gre v prostor  in tam pol leži. Nepraktično  Grin

Z NaGlasom bi se pa Marši še igral  Grin Grin
Logiran
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #1681 : petek, 02.03.2012 : 22:44:18 »

1. mamaF & Roko - slani kruhki, teran
2. AnaJ & Api & Marši- torta za dvonožce ( na razpolago imate tele okuse : sadna, nutelina, sahar, pa še kakšna bi bila možna :-D ), sir in domača salama + domač kruh, če bom na volji ga spečt   ( če zadeva ne bo šla, dobijo kosmatinci   ) pa še eno presenečenje
3. luna7 & Boni - baklava
4. Pepsi & Cockta
5. kocka & Missy - špinačna zadeva
6. SunnyDay & Bit & Jagi - pasja torta
7. Xena & Fižou
8. Page & Tovariš
9.skogatt & Maj & Neli & Miyu & Lucky
10. NoJinx & g.Pes & NVMP ? - čičerikina solata s tuno
11. Maja01 - s fraj rokami  (kruhki oz. nekaj v tem stilu)
12. Royalty & Skipi
13. Aska2005 & Aska pjevačica
14. Sreda & Eli
15. Čarka & Tapridne
16. Ice Mellody & Melly and The Gang
17. Ana & Bajka
18. Speedy & Neli
19. SilbaMia & Liza
20. Soul & Roxy
21. king-roy & Roy in Carolina
22. Uncas & Frula
23. jasmina77 & Bor
24. Iska & Lana
25. Smetka
26. Alexy & Zara
27. Jana & Mirč + ?
28. riry & rok & Lexi
29. missysb & Rocky
30. Rossy & Pia
31. Diana & Lev ( če bo časovno vse tko kot mora bit, potem prideta  Wink )


Ej Roko a si ti še med živimi, al te je tatvoja s tistim NaGlas-om v kakšno bolnico poslala, k si od vsega hudega oglušel Huh
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1682 : sobota, 03.03.2012 : 03:37:04 »

Roko zelo živ, NaGlas pa še niti enkrat uporabljen Smiley

Ana - hvala za seznam Smiley
Logiran

Unikatne tablice in portretki
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #1683 : sobota, 03.03.2012 : 10:40:04 »

Roko zelo živ, NaGlas pa še niti enkrat uporabljen Smiley

Ana - hvala za seznam Smiley

No sam da je Roko živ, pol je vse OK, NaGas naj pa kar lepo sameva  Wink
Logiran
maja01
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.095


« Odgovor #1684 : sobota, 03.03.2012 : 13:51:38 »

nedeljo 18. marec.
Logiran
maja01
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.095


« Odgovor #1685 : sobota, 03.03.2012 : 13:53:37 »

Ja no, hotela sem se dopisat ...
Aleluja  Cheesy, ker sem bila prepricana, da smo se menili za soboto in sem se ze skoraj odjavila, ker mamo v soboto okorglo obletnico od v.d. tasce.
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1686 : sobota, 03.03.2012 : 14:28:04 »

Alora pripelješ taščo v nedeljo na "darilni izlet in prezentacijo NaGlasa"
Logiran

Unikatne tablice in portretki
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1687 : sobota, 03.03.2012 : 22:18:19 »

Jaaa, maja01 sabo v.d. taščo za demonstracijo, Xena pa v.d. moža za prezentacijo svojega NaGlas!  Evil
Logiran
maja01
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.095


« Odgovor #1688 : nedelja, 04.03.2012 : 00:10:50 »

Bom jaz kar sama prisla. Tongue Saj je ful fajn, ampak ...
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1689 : četrtek, 08.03.2012 : 02:39:26 »

Pr nas sije Sonce in Moja me matra glih u Zenitu laufat okoli ker pojma nima da se to ne Spodobi ker Psa spraviš u nevarnost da lahko še skup pade od Usega matranja sploh pa to še ni Use. Ker nisem u Šoli zadost priden mi teži ful da Moram kr naprej dol padat pa jo čakat pa takoj K njej prilaufat sredi tahujše vročine pa nesmem drekov jest je prau ponorela uni dan ko sem najdu U trtah en ustan papirnat robec od Človeka pa nisem hotu k Njej prilaufat Takoj. NVMP bo točno vedu kajto pomen, štrik za vrat pa hajde miško bres Svobode Sad
Kr poglejte kolk je meni vroče pa kako veliko senco mam ot vročine:


Za une ki že poznate moj Poligon - tule na levo bo glih zdaj preorana njiva in tut Pognojena Cheesy in pomojem bom spet na Štriku do konca Žiulenja zarat Gnoja Sad


U glaunem - lajf saks nobene Sreče ni več u Žiulenju, sam še NaGlas   butnglavc


Pol se mi pa hoče Otkupit pa gre u Mesto kao neki potpisat da bo dnar dobila pa še prej ko gadobi ga že zapraula, sej nimam N-Č proti ker je za moje pribolške zapraula sam Kaj morem, ko pa donjih prit ne morem ker so baje za u Šolo in za Vadit če bom Sploh Priden je rekla Sad Pa kupla mi je Ketno za Okol vratu tako po nasvetu Profesorce da jo bo potleh metala. U šoli so rekli dase moram navadit met Učasih gor ketno za na tist trapast Ispit čes sto let sam je tolk Glupa da je itak predougo kupla ker misli da bom isti ko Nemc če bom meu tisto ketno gor butnglavc

Usaj neki Dobrga je kupla novo postlo da bom lahk mojo Bajko domou prpelju ker ona ima doma tako postlo pa se ji dopade in tut meni jo Kdaj posodi.


Zdej pa sam poglejte kolk mam Zmatrane potplate ker moram tolk laufat Znjo (z Mojo Mamo seveda) po Tahujši vročini in se matrat


naj meže eden reši od tega trplenja sam ne Tista k ma Gvantanamo doma prosim Cool
Logiran

Unikatne tablice in portretki
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #1690 : četrtek, 08.03.2012 : 07:07:38 »

Roko, kako ti uživaš, Aska se že veseli, da te spozna in spozna tvoj okoliš Cheesy Obenem bo ziher kaj povedala po njeno Wink Evil No upam, da bo pridkana, da ne bo preveč sitna, ker čez 2 dni potem se za leto postara sram
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #1691 : četrtek, 08.03.2012 : 10:26:19 »

tule na levo bo glih zdaj preorana njiva in tut Pognojena Cheesy in pomojem bom spet na Štriku do konca Žiulenja zarat Gnoja Sad
A še ni? Kaj so Kraševci zaspali? Shocked Jagi je že imela gnojno in potem še očiščevalno kopel in zdaj je "obsojena" na gozd ... in klance Evil Cool. Tudi v stanovanju imamo, pač odvisno od dneva, zračnega tlaka in smeri vetrčka, pravi pravcati gnojniški Airwick! Jaa, ti rečem Roko, brez skrbi, če prideš kdaj na obisk, boš imel tudi tule vse podeželske posladke na voljo Tongue.

Usaj neki Dobrga je kupla novo postlo
Waw, Roko, to pa bo zdaj spanje pravičnega Cheesy Afro Se pa res nimaš kaj pritoževat! Angry
Logiran
Iska
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.129


WWW
« Odgovor #1692 : četrtek, 08.03.2012 : 14:55:20 »

Roko, kolikor te tale Tvoja matra, moraš priznat, da te ima čist en majčken rada, sicer ti ne bi take fensi postelje kupila, kaj praviš? Wink
Pa hrani te tudi dobro, če se ti dlaka tako sveti Smiley
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1693 : četrtek, 08.03.2012 : 16:09:09 »

Roko, jasd sem kar bres beset!  Lips Sealed Sem ti hotu povedad, da dons prid moja Mami in da mi bo sped lepo u žiulenju, zdej pa vidm kako ti Trpiš, pa so mi kr Souse u uči stupile!  Cry Prit zdej h men, naju bo moja Mami branla pred Ta Zoprnima Šeficama!  Cool Pa še men eno tako kušaro za spat prnes.  Smiley

Tvoj NVMP  Kiss
Logiran
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #1694 : četrtek, 08.03.2012 : 16:36:25 »

Joj Roko saj se mi prav smiliš  Sad ... Api ti pa sporoča da bo prav kmalu tako nastradal kot ti, prav da ma revež sam še en teden svobode, pol bo pa spet moral v šolo hodit revež  Tongue

Roko srček zlati  Kiss Kiss


p.s. pa mal držte pesti, da nam bo uspelo prit na srečanje  Undecided
Logiran
Strani: 1 ... 108 109 110 111 112 [113] 114 115 116 117 118 ... 370   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines