mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 17:50:58

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Strani: 1 ... 111 112 113 114 115 [116] 117 118 119 120 121 ... 370   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko  (Prebrano 783484 krat)
0 članov in 13 gostov pregleduje to temo.
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1725 : ponedeljek, 12.03.2012 : 03:45:57 »

Pr nas je bedno Sad Naša Mama cele večere gleda ene Ingleške rastave o Pesih, ki se klučejo Krof al Krofts al neki takega. Mislim tiste Rastave se kličejo Krofs, ne Pesi.
In pol se neki smeje in debelo buli u ekran in se čudi in zdraven daje take komentarije kot na nogomet. Recimo "buuuuu sudija" in take. Zdej en večir je gledala Policiske Pese in Uboglive Pese in je skos Rokotu govorila "vidiš tut tile morjo znat Nemško šolo in ker so pridni so zdej prau na Krofsu in jih vidi ceu svet". Bulšit - kaj pa ma Ceu Svet mojga Rokota za gledat vas uprašam Angry
Pol je Gledala une Pese ki se kličeju Top Gun (al neki takega sene spomnim več ker je zapleten), sam pomeni pa da to so Louske Pesi ki jih ni strah Puške tko kot Mojga Rokota. Mogoče se reče pa tut GansEnd Rozis, ne vem več. U glaunem tam je bla čist souzna kr souze so ji tekle in je upila " iiiiiiiiiiiiiiiiijej lej pojnterja, uwaaau kaka lepa vižla, vidi vidi Flatkota, lej Ptičarja nemškeka kolk je lep, vajmaranec pa še lepši pa lejga labija ku je mal preveč nabildan pa nč zato". Moj Roko je pa kr z očmi zaviju zato ker on točno ve da če Moja reče Flat to pomeni da se bo spomnla spet kako je Pameten Gospot Pes in se bo spomnla spet Vaje ot Profesorce. To je taka usoda Mojga Rokota da se Mama zmeti spomne na Bol Pametne in misli da bo tut Ona bol Pametna ratala čebo Psa Nadmudrila butnglavc
Pol se je pa začelo ko je Sudija po Anglešk reku da glih Uni ki si jih je Ona zbrala niso Talepši. Je bla jezna ko sam satan in je rekla "Buuuuu Sudija pejt u r*t pojma nimaš nemorš zbrat unga k zgleda ko Barbika Talepe pa ven izbacit. Mona slepa ki ne vidiš da so najlepši uni z Majhno dlako inpa Glatkodlaki" Še sreča da je Pojnter dobiu eno nagrado da jo je usaj mal skulirau Tongue
mene je blo kr strah ker sem mislu da bo Ekran popluvala. Na šrečo se je pol zavrtu en Filemček od tega kako Pesi znajo skakat čes ovire in kako znajo Pomagat Človekom in se je pomirila. Sam jepa še zmeri mal žiučna ker je gledala tut Pastirske pese in nibla glih zadovolna ker Ona je navijala za enga Črnega iz Belgije oučarja pa ni zmagau. Pa za Škotskega Oučarja je rekla daga Api od Maršija brat šiša 100 na uro ker Api je taprau uni na ekranu so pa kup dlake bres elegantnosti je rekla. Ne vem. Mene je Api po riti povohu pa se mi ni zdeu nič eleganten Cool
Jast upam dabo tega Krofsa kmal konec in da bo spet Mir u hiši.

Do takrat pa Vas pozdraulava uboga zapostaulena NVMMiško in Roko ki se prau boji daga bo na Krofs upisala na un Program ki morjo Pesi bres besed hodit točno z lastnikom ob nogi. BOoooooring Lips Sealed



Logiran

Unikatne tablice in portretki
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #1726 : ponedeljek, 12.03.2012 : 10:52:31 »

Ne vem. Mene je Api po riti povohu pa se mi ni zdeu nič eleganten Cool

Kolk sem se pa temu narežala zdj, prav dan mi je polepšalo 

Roko in Miško saj unga Krofa je zdj konc, za vajino trpljenje zaradi njega pa le glejta da vama šefica nardi en velik šnicel lososa, srčka zlata ljubezen ljubezen
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1727 : ponedeljek, 12.03.2012 : 13:23:00 »

NVMM in Roko, vidva kar verjemita Vajini, sodnik je bil res slep na trenutke!  Angry

Vidiš, TOLE LETO pa sodnik ni bil slep.  bravo
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #1728 : ponedeljek, 12.03.2012 : 14:29:35 »

u bogi Rocko
zlo vešči da tumse bliža pazi komu Tvo ja otpira urata tero risti
ji že otkri to gro zijo ona pane šteka sploh
evočr no nabelem
Citat
Mamaf, ti bom jaz dala ti, ti, ti poreden kuža!
pri pravi se
GMT
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1729 : ponedeljek, 12.03.2012 : 15:51:57 »


Vidiš, TOLE LETO pa sodnik ni bil slep.  bravo
Jaaaa, tole se videla, ko je lani SD prilepila v flatovsko temo in priznam, da si občasno filmček pogledam iz čistega gušta ljubezen Kako  lep par sta z gospodom in kako je flatko ves čas navdušen nad dogajanjem Cheesy Ćist souzna ratam ob tem filmčku. Oh, ko bi znala mojemu zaskrbljenemu čuvajčku vsaj malo tega flatovskega "joie de vivre" nekako sprogramirat v črno bučo Kiss Tudi tegale gospoda bi povabila na piknik, če bi se dalo Smiley

Zelo dobro pa je videla tudi sodnica leta 2010Cheesy
Logiran

Unikatne tablice in portretki
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1730 : ponedeljek, 12.03.2012 : 17:25:47 »

Louska sreča

Učeri je bla Bajka na obisku in ker se biu priden in ker sem ji rdeč tepih pogrnu po tleh doma sva bla lahko še mal svobodna in sva dirjala po mojem poligonu - Tavelikem Vinogradu ot Zadruge. Tam sem u enem momentu ugledau Jelena. No mislim njegovo nogo al krumpito al kako se že reče. Mama je bla delč naprej in meje vidla in je zazjala "Prit k meni čene tebom za ušesa". In je šla kr naprej in Jast sem mogu Jelena pustit tam ker čene bimi Mama in Ana in Bajka ušle naprej bres mene Jast pa nočem ostat sam.

Pol je pa danes Mama uzela Tadobre piflarske pribolške in je rekla da gremo mal Po Nemško na špancir. In jast sem si svoje mislu sam nakonc pa sploh je pozabla po Nemško in mi je sam Žogo od Maršija in Apija darilo brcala in metala naprej in Jast sem biu vesel in sem laufau za žogo in Ona je rekla spusti in sem spustil in sem dobiu pribolšek. In je tut rekla da jije žau ker me nezna naučit da bi Jast prau K njej to Žogo z Luknami nosil kukr uni ki so Prinašauci. Ampak je bla useen vesela ker sem Mahau szi Repom in biu veseu. Pol je pa rekla "greva iskat tvojo Srno da nebo skušnjava za Drugič". In je rekla išči išči in Jast sem iskal in tudi sva skorej isto časno najdla Jelena. Srne nisva najdla, nevem kje joje Ona vidla. In jast sem že hotu Jelena zgrabit sam sem jo prej pogledu U oči in Ona je rekla "ja al si priden?" Mislim  Shocked a jeto sploh uprašanje?
Pol pa je dala meni en pribolšek in čakala in je rekla sedi in sem se usedel in pol meje pohvalila in je rekla "zdej bova pa na Povotcu se nekej igrala". Je rekla "primi" in jast sem uzel Jelena u gobec. Pol je rekla "nesi" in sva šla naPrej in Jast sem nosiu Jelena u gopcu in Ona je rekla priden. Spusti. sem spustil in dobiu pribolšek. In spet nesi in sem spet neseu in me je zmeraj ustavla in rekla spusti in sem spustiu in pol sem spet Lahko primil in spet neseu in tako naprej dosti-krat do doma. In je bla zadovolna ker sem zmeraj Ubogau. In zato je rekla da mije dovolila Jelena domou prinest ker sem biu priden in sem Sodelovau szi Njo kar mije rekla in Nisem ku ponavadi zbezljau in ni blo treba NaGlas se dret na mene Cool
Je rekla da sem nadarjen tut za Primi-Nosi-Spusti-Nosi če le hočem sam na žalost da se ne strinja da mora bit glih Mrtvi Jelen zato da jast to pokažem. Ker Njej se Mrtvi Jeleni smilijo in Graužajo in sene strinja stem da bi Jast to loviu. Ker sene sme Gozdnih živali mrtvih pobirat ker je lahko bolana katera in nevemšekaj  Angry Sam je pa rekla tut daje dobro sprobat če bom Pridno to Njej dau dami vzame ker je Skušnjava huda. In doma sem Jelena dau na tla pol sem pa dobiu velik Piškot za Pese in Moja je Trofejo spraula za hude čase nekam na Visoko. Marši jobo dosegu čebo kmeni prišu, Jast mu jo bom pokazu ker vem Kam joje skrila Wink
No da nebom sam nakladau vam pokažem še mojo Jelenovo Trofejo ki Moja pravi daje Srna ma Jast pravim :Jelen pa pika.




Kaj zdaj Louci, a bo žur na Siminarju kaj pravte? Cheesy

Roko is bogatega Revirja Afro
Logiran

Unikatne tablice in portretki
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #1731 : ponedeljek, 12.03.2012 : 17:40:12 »

ošit, še dobro, da imam mačke
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1732 : ponedeljek, 12.03.2012 : 18:13:11 »

Jap, srečo imaš. Jaz bom zdaj cele dneve na trnih kot sokol gledala, kje so še slučajno ostali kosi Rokovega Jelena Sad Lips Sealed Ne vem, kaj naj si mislim, ali je tole "odpadek" od lovcev, ki so ga nekje malomarno odvrgli in so kake lisice raznesle naokoli ali kaj Undecided
Logiran

Unikatne tablice in portretki
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1733 : ponedeljek, 12.03.2012 : 18:21:57 »

ošit, še dobro, da imam mačke
Je natiškala s sredincem leve roke ...  Tongue Evil predaja

Roko, matr si fajn Jelena našel!  Cool Čeprav, a si siguren, da je Jelen in ne Bizon? Ker je res kar hudo velik tale tvoj Ulov!  Cheesy




Pa povej svoji, da sem neskončno ponosna na vaju oba!  Kiss ljubezen
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1734 : ponedeljek, 12.03.2012 : 18:22:41 »

Je natiškala s sredincem leve roke ...  Tongue Evil predaja
natiškala = natipkala  sram
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #1735 : ponedeljek, 12.03.2012 : 18:27:30 »

ošit, še dobro, da imam mačke
Ja, če mačke živijo malo drugače kot moje in tvoje, je pa res lahko posebna sreča, da jih imaš.
Sem enkrat obiskala sestrično, nikogar doma, na verandi pa njena krasna dolgodlaka mucka, ki bulji direkt vame, pa ljubko stresa dooolgim sivim repom, ki ji binglja iz gobca. In že računa, kako se bo malo pomuzala ob meni.
Ti kar dobro čuvaj trofejo, Roko Wink
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #1736 : ponedeljek, 12.03.2012 : 19:13:28 »

Je natiškala s sredincem leve roke ...  Tongue Evil predaja

 

Čeprav, a si siguren, da je Jelen in ne Bizon?

jst mislim, da je Roko Neustrašni spulu taco samemu Zobru.
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1737 : ponedeljek, 12.03.2012 : 21:23:45 »

Iz tega rokotovega revirja se boni ne vrne tedne, kaj šele, da bi slišala kakšen odpoklic...nič čudnega, da je zadnjič prišla čisto zadeta domov... bo pa pokazala, kaj je to lovsko znanje...nihče je zelo verjetno ne prekaša.

Pa vedno sem se spraševala, kako si en tak nelovski človek sploh umisli lovskega psa  Lips Sealed Tongue sram in ... taraaaaa, pa ga imam!  Roll Eyes Kiss Grin
Logiran
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #1738 : ponedeljek, 12.03.2012 : 22:44:18 »

 Madonca Roko ti mš tud eno tku zuprno Šeflo k jz. Vš kej je men nardila  Shocked Smo šli v guzd n en špancir, čist tku u uzi, pa ti jz izšulan lovc po duš zašnfufm tist tapraw wonj od tasrnaste žvalde, itak Šefla k Šefla n nč wedla, jz sm pa tuj biw tih. Pa sm se prow pačas plazu tja k uni gomidi wen z kamna, in prmjduš ti povem, da sm jo skor že mel tistro srnasto žwado k je ležala tm z gomido, k se tejst muj hadič od Šefle zbudi n me pocukne nzaj. Hadiča k je z eno mišjo dlaku manjkl da bjo mel. Ti pwem da bi ti prnesu na Siminar... vš kak žur b to biw.

Ma ti hadiči od Šelf nm čist uso weselje uzamejo  trmoglavka

Ajd se čujmo še kej, Marši twoj frend  Cool
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1739 : torek, 13.03.2012 : 01:29:55 »


Ma ti hadiči od Šelf nm čist uso weselje uzamejo  trmoglavka


Marši to si pa tko lepo napisau da se moji kar souze kotalijo ot tvojga dialekta meni pa ot Žalosti ki jo Občutim ko si predstaulam tvoje Lousko razočaranje Cry
Maš prau - ker hudič jih sili zmeraj hodit z nami na sprehode, babe smotane Evil Use nam pokvarjo Angry

Piši mi še kaj po Soško smi dopade Tvoj jezik bol kot Nemške komande! Cheesy
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Strani: 1 ... 111 112 113 114 115 [116] 117 118 119 120 121 ... 370   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines