mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 14:04:29

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Strani: 1 ... 112 113 114 115 116 [117] 118 119 120 121 122 ... 370   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko  (Prebrano 783030 krat)
0 članov in 13 gostov pregleduje to temo.
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1740 : torek, 13.03.2012 : 01:36:32 »

A je puna luna al kaj (je baje že minila pravjo) da je Profesirca ponosna Shocked To je pa zelo čudn, ker Moja je pa misnla da jo boš nazjala ker mi je pustila Jelena alpa Bizona domou prnest Lips Sealed Edin če teje strah da te Jast in moj prjatu Marši živo ne požreva ot hlač naprej pa se delaš pridno, ti Samotova Huh Jast nisem čist zihr ... Hmmmm komi čakam da vidim NVMPja On mi bo po resnici povedu kolk je ura Azn

Aja, Profesorca povej NVMPju da Krumpito res doug cajta traja moja ni mogla verjet ko sem glih danes še en košček glodu ki sem ga imeu skritega za Hude Čase pot mojo dekco. Je rekla da to je pa zelo šparovna stvar če traja ceu mesec Tongue
Torej veš da to pomen da so zdaj Hudi časi Cool
Logiran

Unikatne tablice in portretki
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #1741 : torek, 13.03.2012 : 09:45:40 »

Edin če teje strah da te Jast in moj prjatu Marši živo ne požreva ot hlač naprej pa se delaš pridno, ti Samotova Huh
Roko, prmjduš ti powem, d bum jz tejsto Samotovo Šeflo kar pomendrou, č bu kje prweč sikala, tprwe jo bum pa še nzjow. Bu že widla ona se neki repenčt tm okul.
Sj ptem lohk rečewa, da sva misla da je tasrnasta žwad, k tkaj guweri od njeh  predaja


 Marši twoj frend
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #1742 : torek, 13.03.2012 : 09:57:59 »

Bravo, Roko, taprava nemška šola je bla to!  bravo super Pa upam, da si si zapomnu lekcijo, da moraš drugič poiskat jelena, preden ti šefica to reče ... ker edino tako boš imel kaj od tega. Pa ja se ne boš prodal za tiste priboljške? Tongue Evil
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1743 : torek, 13.03.2012 : 12:12:06 »

Bravo, Roko, taprava nemška šola je bla to!  bravo super
Vidiš, Roko, točno takole sem jaz razumela akcijo Tvoje! Pridno te je učila, da ko ona reče, da lahko, lahko, če pa ona reče ne je pa to NE in nikakor "mogoče" ali pa "delaj kar hočeš" ali pa celo "ja" in hkrati sta imela šolo medsebojnega zaupanja.  Smiley Super akcijo Nemške pole sta izvedla!  Grin Počasi se boš naučil, da tudi pri Jelenih velja, da so primerni za Ulov samo takrat, ko Šefica reče, da so.  Cool (Ja, saj vem, kruta je tvoja pasja usoda, zlasti od kar sem jaz vstopila v tvoje življenje.  Angry )

Roko, prmjduš ti powem, d bum jz tejsto Samotovo Šeflo kar pomendrou, č bu kje prweč sikala, tprwe jo bum pa še nzjow. Bu že widla ona se neki repenčt tm okul.
Sj ptem lohk rečewa, da sva misla da je tasrnasta žwad, k tkaj guweri od njeh  predaja


 Marši twoj frend
Marši, Moje je kr velik skup, tako, da rajši naredi en drug plan, kot da jo boš pomendral. Nalajal, ajde, ok, čeprav bo verjetno vsa navdušena kak lep globok glas maš, pa spet ne bo učinka. Skrata, predlagam izpopolnitev plana.  Wink

G. Pes
Logiran
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #1744 : torek, 13.03.2012 : 12:40:47 »

Marši, Moje je kr velik skup, tako, da rajši naredi en drug plan, kot da jo boš pomendral. Nalajal, ajde, ok, čeprav bo verjetno vsa navdušena kak lep globok glas maš, pa spet ne bo učinka. Skrata, predlagam izpopolnitev plana.  Wink

G. Pes
G.Pes sj tamoje je tud vlk skup, ma k se jz udlučm d jo bum pomedrou nč ne pomaga. Vrjem da je tmoja thnišm zlo izpupunjena  Evil , sega p tk ne smem izdet, d ne bu una pršla oburužena n ta Siminar  Shocked
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1745 : torek, 13.03.2012 : 12:53:07 »

Marši bom Jast super priden pred Samotovo sedeu in jo ražorožil s Nemškim pridnim pogledom tko kot zna G. Pes (če pogledaš po slikah jast zmeri opazujem kako Pridni to počnejo) pa bom Samotovo razorožiu da nebo več stabilno na tleh stala. G. Pes bo šou pa k Tvoji žicat in se lepga delat, da tut nebo čist stabilna. Pol boš pa Ti u tapravmu momentu hkrat svojo fajn cuknu dabo padla po Tleh pa s povotcem zahaklau še Samotovo da bo tut ona po Tleh zgrmela pol se bosta pa po Tleh valale čist nemočne, tacajt zvizneva pa Midva z Boni na LoV Cheesy
Une dve se bosta itak zapletle u štrike pa Api z Owčarji ostalimi ju bo varvau da se ne bosta mogle za nami zapodit Wink

Vidiš, tvoje Jast zmeri od uzad čekiram in se učim ot G. Psa kako je treba Ženske razorožit Evil
  Ni vrag da nebi naš Plan uspeu Evil

Logiran

Unikatne tablice in portretki
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #1746 : torek, 13.03.2012 : 12:53:16 »

Ej, kakšno je kaj vreme napovedano za NIDELJO?
Logiran
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #1747 : torek, 13.03.2012 : 12:54:58 »

Marši bom Jast super priden pred Samotovo sedeu in jo ražorožil s Nemškim pridnim pogledom tko kot zna G. Pes (če pogledaš po slikah jast zmeri opazujem kako Pridni to počnejo) pa bom Samotovo razorožiu da nebo več stabilno na tleh stala. G. Pes bo šou pa k Tvoji žicat in se lepga delat, da tut nebo čist stabilna. Pol boš pa Ti u tapravmu momentu hkrat svojo fajn cuknu dabo padla po Tleh pa s povotcem zahaklau še Samotovo da bo tut ona po Tleh zgrmela pol se bosta pa po Tleh valale čist nemočne, tacajt zvizneva pa Midva z Boni na LoV Cheesy
Une dve se bosta itak zapletle u štrike pa Api z Owčarji ostalimi ju bo varvau da se ne bosta mogle za nami zapodit Wink

Vidiš, tvoje Jast zmeri od uzad čekiram in se učim ot G. Psa kako je treba Ženske razorožit Evil
  Ni vrag da nebi naš Plan uspeu Evil



Roko tis debestičn  Cheesy bravo

Logiran
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #1748 : torek, 13.03.2012 : 12:56:50 »

Ej, kakšno je kaj vreme napovedano za NIDELJO?


Vreme pravijo da bo sončno   Cheesy ... drugače niti ne more bit, veš kolk sončkov bo v nedeljo na kupu  veselje
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #1749 : torek, 13.03.2012 : 13:01:16 »

Ne, pravijo da bo bolj oblačno z mal sončka, pa tam do 15. Ampak je še prezgodaj za napovedi! Itak da mora bit vse OK!
Logiran
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #1750 : torek, 13.03.2012 : 13:05:01 »

SD ne biksaj ga, pri nas pravijo da bo sonce  Tongue
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1751 : torek, 13.03.2012 : 13:05:19 »

Vremenarji TULE pravijo, da bo delno sončno - oblačno, dežja ne bi smelo bit.
TILE tudi pravijo podobno, baje so prav zanesljivi, pravi Moj, ki je obsedenec z vremenom Smiley

Aladin še ne seže do nedelje, sicer pa NAŠInapovedujejo podobno kot Italijani Wink
Logiran

Unikatne tablice in portretki
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #1752 : torek, 13.03.2012 : 13:06:17 »

Sem gledala italijanskega Wink.
Logiran
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #1753 : torek, 13.03.2012 : 13:06:28 »

Sicer pa osebno upam, da preveč sončno ne bo, zaradi Maršija, ker če bo orenk sonce nabijalo, moram jz hladilne zadevščine vzet s seboj zanj  Smiley
Logiran
Sreda
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 627


« Odgovor #1754 : torek, 13.03.2012 : 20:46:42 »

Naju po vsej verjetnosti ne bo Sad Vseeno pa upava, da boste imeli lepo vreme in da boste veliko poslikali.
Logiran
Strani: 1 ... 112 113 114 115 116 [117] 118 119 120 121 122 ... 370   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines