mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 16:24:49

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Strani: 1 ... 114 115 116 117 118 [119] 120 121 122 123 124 ... 370   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko  (Prebrano 783316 krat)
0 članov in 9 gostov pregleduje to temo.
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1770 : sreda, 14.03.2012 : 21:14:47 »

 veselje veselje Jooj, kako se pa jaz že veselim!  vegi
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1771 : sreda, 14.03.2012 : 23:39:02 »

Sva že dve!  veselje

P.S.: A je kdo Smetko spomnil, da ima v nedeljo piknik?  Smiley
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1772 : sreda, 14.03.2012 : 23:59:32 »

Smetka in Jana dobita še ekstra opomnik po ZS Wink

Vremenarji pa napovedujejo, da sonce ravno ne bo nažigalo popoldan, bodo pa naši črni psi bolj zadovoljni Wink

Zdaj grem pa pripravljat se zgoščena navodila in ponovno nalimat zemljevide in vse potrebne dodatke Smiley

@NoJinx ... včeraj je tvoj dopisni učenec spet po črnogorsko preslišal Nemške zapovedi ... je baraba našel en  bruham človeški iztrebek v gozdu in ... začel šibati okoli mene v krogu, hkrati pa se je davil med goltanjem te svinjarije bruham jezen Do nadaljnjega ima prepoved lova na jelene ... uffff, sem jezna, noben moj lastni NaGlas mi ni pomagal jezen prase črno smrdljivo, se je šele po končani "malici" prihuljeno priplazil do mene Angry
Logiran

Unikatne tablice in portretki
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #1773 : četrtek, 15.03.2012 : 00:01:40 »

No, MamaF in NoJinx kera od vaju zdaj pride po nas  pevka

O fuj Roko, tole ti pa še jaz ne podpišem  bruham
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1774 : četrtek, 15.03.2012 : 00:05:06 »

Jp, človeški iztrebki so za marsikaterega Louca najhujša skušnjava.  bruham Roko FUJ TO!  jezen

No, MamaF in NoJinx kera od vaju zdaj pride po nas  pevka
Nehi se hecat!  Angry
Logiran
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #1775 : četrtek, 15.03.2012 : 00:14:02 »


Nehi se hecat!  Angry

Jz se nč ne hecam, vidve sta rekle, da nas prideta iskat  Evil pevka
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1776 : četrtek, 15.03.2012 : 00:22:41 »

Pridemo vsi kar z avtobusom po tebe, Ana? Grin

Ma do sedaj sva parkrat srečala kakega človeškega in se mi je zmeraj tako imenitno zdelo, ker ga je od daleč nekako naprdnjeno povohal (enako tudi pasje) in šel naprej, brez da bi ga kdajkoli zamikalo. Ja ... ključna beseda tule vmes je verjetno Povodec Huh

Zdaj pa sem ga že drugič zalotila .. enkrat ni hotel pridno spustiti lepo "dekoriranega" papinatega robca, ki je sumljivo ležal za enim grmom, včeraj pa je iz nule skočil direkt proti kupu belih robcev in izpod njih povlekel tole gnusobo gnusno bruham In valjda, točno ve, da brez povodca nimam zadosti vpliva na daljavo ob takih skušnjavah in se mi je samo še v faco režal ... komande pa itak ni slišal nobene. Niti viel mojega robca s katerim sem mu mahala. Joj, sem jezna. Po mojem bova midva morala zakupiti en 10 letni abonma za nemško šolo, pa še kakšno drugo zraven Sad Pa obvezno šrik za vratom, dokler tile naši zadružniki cele dneve delajo po vinogradih in se očitno vmes gredo olajšat na obronek gozda v grmovje ...

Mah ... glih ko se mi zdi, da sva že par cm napredovala, mi naštima kak "srpajz". Tudi enemu prišleku se je zadnjič direkt pred noge zaletel, prav sovražno. Saj potem jih je slišal, ma me jezi, ker samo čaka na priliko, če vidi, da tisti trenutek ne držim ravno zlobnih krempljev nad njegovo glavo (sem bila nameč v hiši, on pa se je zunaj sončil).
Logiran

Unikatne tablice in portretki
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #1777 : četrtek, 15.03.2012 : 00:27:12 »

Pridemo vsi kar z avtobusom po tebe, Ana? Grin

Ne, ne z avtobusom pa ne bi hvala  Tongue

Joj Roko ne smeš ga tko sračkat, Marši pravi da te ne bo maral, če boš te gnusobe jedel  Undecided
Logiran
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #1778 : četrtek, 15.03.2012 : 00:52:38 »

Glede na ZS dovoljenje, malo popravljam seznam Smiley
1. mamaF & Roko - slani kruhki, teran
2. AnaJ & Api & Marši- torta za dvonožce, sir in domača salama + domač kruh, če bom na volji ga spečt   
3. luna7 & Boni - baklava
4. Pepsi & Cockta
5. kocka & Missy - špinačna zadeva
6. SunnyDay & Bit & Jagi - pasja torta
7. Xena & Fižou
8. Page & Tovariš
9.skogatt & Maj & Neli & Miyu & Lucky
10. NoJinx & g.Pes & NVMP ? - čičerikina solata s tuno
11. Maja01 - s fraj rokami  (kruhki oz. nekaj v tem stilu)
12. Royalty & Skipi
13. Aska2005 & Aska pjevačica
14. Sreda & Eli
15. Čarka & Tapridne
16. Ice Mellody & Melly and The Gang
17. Ana & Bajka
18. Speedy & Neli
19. SilbaMia & Liza
20. Soul & Roxy
21. king-roy & Roy in Carolina
22. Uncas & Frula
23. jasmina77 & Bor
24. Iska & Lana
25. Smetka
26. Alexy & Zara
27. Jana & Mirč + ?
28. riry & rok & Lexi
29. missysb & Rocky
30. Rossy & Pia
31. Diana & Lev ( če bo časovno vse tko kot mora bit, potem prideta   )
32. Sara & Billy (verjetno tudi)

lp
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1779 : četrtek, 15.03.2012 : 02:28:38 »

Glede na to, da se "dan D" zelo bliža, še enkrat objavljam vse napotke za udeležence nedeljskega "sprehoda na izi", ki se uradno imenuje

"Prvi Rokov Kraški Siminar Loustva in Teritorjalne Abrambe"

v Komnu na Krasu, nedelja, 18. marec 2012, zbor ob 14. uri pri Osnovni šoli v Komnu

Iz začetne ideje, da bi se pri nas spet dobila peščica Rokovih forumskih kolegov in malo nakravžljala živce Šeficam, je v nekaj straneh tele teme planirano družeje preraslo v pravi pravcati MEGA zbor posvojenih Horjulčkov in ostalih forumskih fac  in njihovih Šefetov Smiley
Ja, zdaj pa priznam ... imam kar tremo sram ... ob dolžini seznama mi kar sape zmanjka Tongue

Najprej seznam prijavljenih s predvidenimi prigrizki, ki jim bi prinesli s sabo:

1. mamaF & Roko - slani kruhki, teran
2. AnaJ & Api & Marši- torta za dvonožce, sir in domača salama + domač kruh, če bom na volji ga spečt   
3. luna7 & Boni - baklava
4. Pepsi & Cockta
5. kocka & Missy - špinačna zadeva
6. SunnyDay & Bit & Jagi - pasja torta
7. Xena & Fižou
8. Page & Tovariš
9.skogatt & Maj & Neli & Miyu & Lucky
10. NoJinx & g.Pes & NVMP ? - čičerikina solata s tuno
11. Maja01 - s fraj rokami  (kruhki oz. nekaj v tem stilu)
12. Royalty & Skipi
13. Aska2005 & Aska pjevačica
14. Sreda & Eli
15. Čarka & Tapridne
16. Ice Mellody & Melly and The Gang
17. Ana & Bajka
18. Speedy & Neli
19. SilbaMia & Liza
20. Soul & Roxy
21. king-roy & Roy in Carolina
22. Uncas & Frula
23. jasmina77 & Bor
24. Iska & Lana
25. Smetka
26. Alexy & Zara
27. Jana & Mirč + ?
28. riry & rok & Lexi
29. missysb & Rocky
30. Rossy & Pia
31. Diana & Lev ( če bo časovno vse tko kot mora bit, potem prideta   )
32. Sara & Billy (verjetno tudi) - pridejo z Asko2005

Plan našega druženja naj bi bil približno takle:

1. Zbor vseh udeležencev pri Osnovni šoli, avtomobile pustite na parkirišču. Zbiramo se od 14.00 do 14.30. ure, potem se odpravimo na "lagani" SPREHOD po poljskih poteh in po gmajnah. Glede na navodila Tršice Xene in drugih Profesorjev bomo pse na primernih mestih lahko spustili tudi s povodcev, da se spoznajo in zdivjajo - velja za tiste, ki jim pač zaupate, da so lahko spuščeni.
Vendar pa vse udeležence naprošam, da smo uvidevni in psov ne spuščamo, če bi obstajala nevarnost, da bi večji psi nadlegovali manjše, samci samice in podobno.
Na tem mestu bi res prosila za pomoč Xeno, NoJinx in še kakšnega takega, ki ima več izkušenj z večjimi skupinami psov in zna nekako že vnaprej presoditi, kaj v danem trenutku dovolj varno za vso skupino, kaj pa ne Smiley Vsekakor si vsi želimo prijetnega druženja, zato bomo odgovorno poskrbeli za dobro počutje vseh naših so-pohodnikov na dveh in na štirih nogah, kajne Cheesy

2. Po sprehodu, divjanju, spoznavanju in po tem, ko bomo pse vsaj malo zmatrali, se bomo obrnili nazaj v smeri našega izhodišča in se preselili na prostor za osnovno šolo, kjer je igrišče, ograja s količki (za privez psov, če želimo) in pa tudi dve mizi s klopmi ... na PIKNIK
Tam bomo tisti, ki bomo s sabo prinesli kak prigrizek, vse lepo postregli,skupaj kaj pojedli in kaj popili in malo počvekali.
Pripravili bomo tudi srečolov in izkupiček od prodanih srečk namenili Horjulčkom, ki še čakajo nove domove:)
Ko nas bo pregnala tema, pa se bomo počasi razšli, še prej pa za seboj seveda počistili vse smeti, kakce, skratka poskrbeli, da naše druženje ne bo pustilo nobenih slabih vtisov mojijm sovaščanom Smiley

Kaj prinesete/pripeljete s sabo?
- za sprehod: vsem kar ponavadi nosite s sabo zase in za psa (povodec, voda, vrečke za iztrebke, priboljški ...)
- za piknik: prispevki v obliki hrane po želji. Vsak, ki bo kaj prinesel, naj poskrbi tudi za pribor, če bi ga slučajno potrebovali (nož za rezanje, morda plastični krožniki in take reči)
- vsak prinese vodo zase in za psa, sicer pa kako steklenico soka oz. pijače po želji (mislim, da je nekaj plastičnih kozarčkov obljubila Ana J. Wink

- za srečolov: vsak prinese s sabo eno (po želji lahko tudi več) zavito darilce v vrednosti nekje 5€, ki naj vsebuje kak posladek za živali ali pa kaj za "človeke" Smiley
Za nalepke in srečke za srečolov bosta poskrbeli NoJinx in Luna7.

Cena srečke bo 5 €, vse srečke bodo dobitne, seveda Smiley

- fotodokumentacija: obvezno naj dobri fotografi ne pozabijo napolniti baterij svojim mašincam - srčno upam na prisotnost Mirca od Jane, pa Šefeta od Maja, Neli in Miyu, pa Šefeta od Jagice, Aske2005, Ane J. in še drugih talentov, ki obvladajo hkrati povodec v eni roki in fotiča v drugi Cheesy

- identifikacijska koda Evil : jaz bi bila grozno vesela (da ne izpadem popolnoma blont, ker itak bom sigurno vsa raztresena Tongue ), če bi si tisti, ki vam ni nerodno, na "prsa junačka" nalimali eno nalepko s forumskim imenom, da vas ne bom po imenih psov klicala Grin malo se hecam - ma če se vam zdi, bi bilo fajn, da poveženo naše nadimke s facami, vsaj tisti, ki se še nismo uspeli spoznati Wink

To bi bilo na kratko, zdaj pa še enkrat objavim napotke, kako sploh priti do zbornega mesta.

Najprej pot iz smeri Ljubljane do Komna, ki jo je prijazno pripravila SunnyDay:
Izvoz z AC Sežana vzhod, takoj za cestninsko postajo Dane, nato levo in na prvem semaforju desno proti Novi Gorici. Od tu do Komna je 20 km.
Evo navodila od izvoza z AC dalje: http://g.co/maps/a8kzp

Piknik na travniku "vsak nekaj prinese in ne kompliciramo" rulz!

Zdaj pa še v detajle - kako priti v Komnu do zbornega mesta - Osnovne šole Komen:

klik za večjo sliko



... pa še trasa našega druženja:


... pa "piknik plac"



Upam, da nisem preveč stvari pozabila .... ma, kot smo rekli:
Brez kompliciranja, važno je, da se vidimo in se imamo fajn to polpoldne, vsaj 4 urice druženja! Ni toliko point v pikniku, hrani in pijači, zato naj vam ne bo nerodno tistim, ki pač niste kuharsko nadarjeni Smiley Ni važno, dobro voljo imejte s sabo, pa bo Smiley

Vsak poskrbi zase in za svojega psa, skupaj pa skrbimo za dobro voljo vseh! Ajprou? Cheesy
Logiran

Unikatne tablice in portretki
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #1780 : četrtek, 15.03.2012 : 09:07:03 »

Se veselimo FUL!
Logiran
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #1781 : četrtek, 15.03.2012 : 09:12:36 »

Pri nas je že skoraj vse ready za nedeljski žur, upam da ne bomo v soboto mi trije po enem fajn pasjem obisku preveč zmatrani za nedeljsko druženje, še dobro, da se imamo čas naspat  Tongue ( čer verjameš, kolk ju kaj poznam, mi bosta že ob 4 zjutri težila da gremo nabijat žogo, tako kot danes.

V glavnem komaaaaaj čakamo, pa še jaz se čist nič ne sekiram, če bo Marši hotel vse ''požret''  Tongue
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #1782 : četrtek, 15.03.2012 : 11:05:49 »

Super bo! Morda za tiste, ki niso prepričani glede spuščanja - s sabo imejte kak sledni povodec, pa bo zadeva lažje in varnejše izvedljiva.

Ostalo se lahko zmenimo na licu mesta, pazite pri deljenju priboljškov, metanju igrač in pitju vode - vsak naj ima svojo posodo, skupno pitje zna ustvariti kako nepotrebno trenje. Če se psi ne počutijo dobro med množico ostalih psov ali ljudi, potem premislite, če jim boste s tem pohodom res naredili tako veselje, kot mislite.
Bo kaka gonečka?

... se še kaj spomnim, oz. bo še kdo kaj dodal verjetno.

Logiran
Iska
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.129


WWW
« Odgovor #1783 : četrtek, 15.03.2012 : 11:32:13 »

mamaF, hvala za izčrpna navodila Smiley
Medve z Lano se že tudi zeeeloooo veseliva srečanja Cheesy
Logiran
missysb
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.096


« Odgovor #1784 : četrtek, 15.03.2012 : 14:42:44 »

Hej, ali nalimamo na naša zapakirana "darilca" tudi kakšno nalepko ali nalimat košček belega lista, da se bo napisalo gor št. in se bo dalo uskladiti srečko z darilcem?
Logiran
Strani: 1 ... 114 115 116 117 118 [119] 120 121 122 123 124 ... 370   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines