mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 13:46:55

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Strani: 1 ... 118 119 120 121 122 [123] 124 125 126 127 128 ... 370   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko  (Prebrano 782993 krat)
0 članov in 14 gostov pregleduje to temo.
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #1830 : petek, 16.03.2012 : 23:43:19 »

Samo NE komplicirat Wink Tongue.

 Shocked jaz nikoli ne kompliciram  Tongue
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1831 : sobota, 17.03.2012 : 03:58:05 »

Jooooj, sori jast ful zamujam (izgovor je pivski večer pri Bajki Tongue ). V glavnem, jaz nič ne vem o dežju. Šolska pedagoginja je, ko sem jo obvestila, da bo na šolskem teritoriju "ene 20 punc in mogoče še ene par psov praznovalo rojstni dan po napormen pohodu po Krasu" Grin, rekla "jooooj, kao je to lepo, prav zavidam vam" Grin
Alora, nobenega problema, kar se placa tiče.
Mize : jaz imam dve kamp mizici, bom pripeljala.
Plastične zadeve: ne se sekirat - če jih zdaj ne bomo porabili, jih bomo pa naslednjič - itak bomo ugotovili, da je najbolj fajn piknik plac pri nas Tongue
Čičerika, tuna, olive: Aaaaaaaaaaaaaaaaa .... ljubim ljubezen tudi če kaj ostane, bo zame Cheesy

"Ne komplicirat", je rekel tudi moj najljubši črni pes danes, ko sem mu "s tragičnim pogledom povedala, da jutri ne greva v Nemško šolo". Jutri bo dan (pravzaprav danes ... ups) za likanje in vse tisto, kar sicer mati počnejo ob nedeljah, zato, da bo v nedeljo fraj Cheesy
Logiran

Unikatne tablice in portretki
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #1832 : sobota, 17.03.2012 : 12:33:56 »

Pri nas ne bo niiiič časa spet za kulinarične priprave Sad pa bomo zato za čipse, gricke in podobno poskrbeli Smiley

Aja, jemo pa tud vse Tongue
Logiran

No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1833 : sobota, 17.03.2012 : 12:49:11 »

Grem jaz namočit še eno vrečko čičerike, imam občutek, da niste prav zbirčni.  Smiley
Logiran
maja01
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.095


« Odgovor #1834 : sobota, 17.03.2012 : 13:29:56 »

Mene najverjetneje ne bo. Undecided Vceraj se mi je uklescil en zivec in sem trenutno med ta lezecimi in ta zadrogiranimi ...  Angry
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1835 : sobota, 17.03.2012 : 13:39:50 »

Jaz sem pa včeraj prav posebej Z dobro počutje Profesorce in ostalih kafetarjev nabavila novo, kovinsko zeleno termosko, ki drži 1 liter Cheesy
A naštimam noter kar grenko kavo, ali raje dodam še kakšno žličko cukra?

Pa tamalih kozarčkov za kavo oz. žgane pijače imam tudi jaz 50 še doma iz starih zalog, prav tako 5o 2 dl. kozarčkov in 100 plastičnih vilic. Bom vse skupaj zbutala v eno škatlo in v avto, pa če se bo rabilo, se bo, sicer pa ostaja za naslednje piknike Wink

@NoJinx, Damjan je nekaj obžagal tudi figo - če bi pasalo Tarasu, lahko dobiš še to (ali pa kdo drug z glodavci Wink

@Skogkatt, tudi če nič ne prineseš, samo da mi pripelješ tvoje looooovceeeee ljubezen ljubezen

@Maja01, bogica ... joooj, to je pa hudo. Pocajtaj se Kiss Ne skrbi za veje, jih bom uturila komu drugemu, če bo imel kaj placa Smiley Ali pa ti jih prišparamo do naslednjič, prideš na en izlet, ko boš zdrava Wink
Logiran

Unikatne tablice in portretki
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1836 : sobota, 17.03.2012 : 13:55:21 »

Ooooo, termoska in kaaava!!!!!!!!!!!!  Cheesy Cheesy Cheesy Glede sladkorja naj druge povejo, jaz jo bom pila, kakršna bo.  Smiley

Jaz bi definitivno rabila še eno vejo, ki bo vodila direktno v Tarasovo kočo, tako da se priporočam.  Smiley

@maja01 - škoda, da te ne bo.  Sad Ampak upanje umere zadnje, morda pa do jutri čudežno ozdraviš.  Wink
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1837 : sobota, 17.03.2012 : 13:56:44 »

Še eno vprašanje - a se sme bele mačke za srečolov spakirat?  Evil  pevka
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1838 : sobota, 17.03.2012 : 13:59:48 »

Ok, še tole, potem sem pa menda vse napisala (n-č skrbet, tale moja pozabljivost nič ne boli, pa vsak dan nekaj novega izvem  Wink )

Jaz očitno ne pridem z g. Psom in NVMP-jem (če on pride ali ne, bo do zadnjega hipa tudi zame ostala skrivnost) ampak z g. Psom in Staro Mamo aka. Ajkulo.  Smiley
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1839 : sobota, 17.03.2012 : 14:47:24 »

Torej je treba še poseben žepek s papico še za Ajkulo naštimat Cheesy ljubezen

Roko pravi: NVMP naj pride še bolš pa je čepride skupi s Mamico Zlato Kiss G. Očeta lahk tut pripelje sam Jast sebom delau gada ne Slišim ker sebojim da je Strog se bol kot Samooklicana Samotova. Mamico Zlato bi pa ret spoznau ker semi zdi da bo edina u tej Družbi ki tut mene bo razumela in use moje Težave Cool
Belega mačkona tut lahk pripeleš nebo treba srečke kupit ga bom kar Jast zaston uzeu in naučil ga Kursink u pravo smer Evil
Logiran

Unikatne tablice in portretki
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1840 : sobota, 17.03.2012 : 14:48:53 »

NoJinx, kolko dolgo veje bi rabila - bi jaz danes mojega Prestolonaslednika naterala, da užaga pravo dolžino, da ti bo lažje Wink
Logiran

Unikatne tablice in portretki
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #1841 : sobota, 17.03.2012 : 14:57:30 »

... a se sme bele mačke za srečolov spakirat?  ...

oksimoron?
bel maček ni za na srečelov pač pa za na zgagolov  Evil
za na srečelov so črne mucice  ljubezen ljubezen ljubezen
Logiran
Rossy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.658



« Odgovor #1842 : sobota, 17.03.2012 : 15:05:10 »

jaaa, belo mačko...mislim, da bi bila s Perli krasen par  Evil
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1843 : sobota, 17.03.2012 : 15:11:53 »

NoJinx, kolko dolgo veje bi rabila - bi jaz danes mojega Prestolonaslednika naterala, da užaga pravo dolžino, da ti bo lažje Wink
Ene pol metra, prosim.  Kiss  ljubezen

oksimoron?
bel maček ni za na srečelov pač pa za na zgagolov  Evil
za na srečelov so črne mucice  ljubezen ljubezen ljubezen
Saj ga lahko malo s sajami namažem.  Evil

jaaa, belo mačko...mislim, da bi bila s Perli krasen par  Evil
O, to pa zagotovo. Sem razmišljala, da bi Perli iz Horjula posvojila, potem sem pa ugotovila, da bi bila dva mačka trenutno prevelik finančni zalogaj in tako zdaj Perli osrečuje tebe.  Evil  Smiley
Logiran
king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #1844 : sobota, 17.03.2012 : 17:08:42 »

pa bomo zato za čipse, gricke in podobno poskrbeli Smiley

Še oprsnico za Roya prosim.

Mene najverjetneje ne bo. Undecided Vceraj se mi je uklescil en zivec in sem trenutno med ta lezecimi in ta zadrogiranimi ...  Angry

Joj maja01, jaz sem pa upala, da bom tebi enega od mojih poturila 
Logiran
Strani: 1 ... 118 119 120 121 122 [123] 124 125 126 127 128 ... 370   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines