mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 10:20:39

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Strani: 1 ... 123 124 125 126 127 [128] 129 130 131 132 133 ... 370   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko  (Prebrano 782716 krat)
0 članov in 13 gostov pregleduje to temo.
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #1905 : nedelja, 18.03.2012 : 20:06:10 »

C-c-c.... babe pijejo, ubogi maček pa doma sam in lačen in zapuščen in prestradan....  Angry Angry Angry Angry
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #1906 : nedelja, 18.03.2012 : 20:19:48 »

Špica srečanje! veselje Afro
Logiran
missysb
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.096


« Odgovor #1907 : nedelja, 18.03.2012 : 20:58:02 »

Bilo je ču-do-vito!

Samo, svoje kosmatince pa le preglejte za klopi (je bil eden na Rokčevem kožuščku - a se še ni uspel dokopat do kože)...
Logiran
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #1908 : nedelja, 18.03.2012 : 21:07:19 »

Bilo je prav luštno Cheesy
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1909 : nedelja, 18.03.2012 : 21:08:34 »

ljubezen ljubezen Hvala vse za tako super udeležbo! Upam, da je bil vsaj kdo toliko priseben, da nas je vse preštel Smiley Toliko psov na kupu in nobenih težav, res smo se fajn imeli Cheesy Roko je kaput, trenutno napol v spanju grizlja eno od darilov in po mojem se mu bo danes sanjalo o psih vseh velikosti in oblik Grin

PS: mene doma vsi debelo gledajo, kaj je bil to zaen piknik, da sem prinesla domov več hrane, kot sem jo dnesla Grin FUuul pridni kulinariki in kulinaričarke ste, "tapasji" vse je bilo odlično Cheesy

@Cats, če bi prišla s Kocko, ti tudi ne bi bilo hudega, a veš Tongue Lačna ne bi bila, pa Miculo in Mišo od Rossy nbi lahko čohala do nezavesti Wink

Ubogi sestradani in sestradani Mali Miško je dobil na srečelovu dve krasni škatli za priboljške, ki seveda nikoli ne bosta prazni Smiley

Bolj detaljno poročilo boste dobili pa v foto obliki, ko bodo naši fotografi prštimali fotke Smiley

Hvala vsem udeležencem še enkrat za super duper popoldne Cheesy
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #1910 : nedelja, 18.03.2012 : 21:20:15 »

Jaz sem pa doma čarala, da vam bo vreme zdržalo Grin Razen tega, Mila meni, da imam tehten razlog za neudeležbo  pevka

Logiran
missysb
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.096


« Odgovor #1911 : nedelja, 18.03.2012 : 21:21:43 »

Punce, kam naj slke obesim, da bodo vidne vsem? Je kak lušten portal?
Logiran
Rossy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.658



« Odgovor #1912 : nedelja, 18.03.2012 : 21:27:17 »

no, takole, pa smo menda še tazadnji prispeli domov Smiley Fajn je bilo, res, sem vesela, da sem se udeležila in se vsaj malo oddolžila babam, ker med tednom ni toliko časa za niju  Sad Moji sta omagali takoj, ko smo prišli na avtocesto, dvignili sta se v Lukovici, ko sem jaz mogla piškit, potem pa dremež dalje  Roll Eyes Hvala Kocki, ker je imela Mišo v varstvu in vsem ostalim, za družbo in dobrote ljubezen
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1913 : nedelja, 18.03.2012 : 21:37:48 »

Punce, kam naj slke obesim, da bodo vidne vsem? Je kak lušten portal?
Že če jih naložiš recimo v mojalbum, jih bomo lahko vsi videli, se mi zdi Smiley
Super, si pa  zelo pridna Smiley Sem vesela, da sem lahko prvič v življenju čohala kitajčka Cheesy Ful je simpatičen Rocky ljubezen
Logiran

Unikatne tablice in portretki
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #1914 : nedelja, 18.03.2012 : 21:41:21 »

Evo da se še mi na kratko javimo  Smiley ... bilo je super, lepo je bilo spoznat nove obraze, čeprav sem prepričana, da še sedaj za polovico ljudi ne vem k kateremu psu pašejo  Tongue
Hvala tudi vsem za darilca, ste me pošteno presenetili, tko da če komu nisem rekla hvala, mu pravim sedaj  Kiss

Se oproščam vsem katere je mogoče Marši malo nabrundal ... moram pa reči da sem vseeno zelo zadovoljna z njim, ker to kar je bilo danes je bil zanj in za njegov karakter veeeelik zalogaj, in sem nekako vseeno pričakovala mal več repenčenja, kar bi ga bili zagotovo deležni, če bi se takole dobili cca pol leta nazaj  Tongue . Danes je pokazal tudi svojo prijetno plat, res pa je da ga je živciralo to, da je moral čakati na sprehod in gledati toliko psov na kupu, to mu ni bilo najbolj po godu. Zato smo tudi mal prej pospešili na šetkanje, preden bi se čist raživciral.
Upam, da je vsem razumljivo, da se nisem želela z njim gužvati med tolikmi psi, posebno zato ker je bil na začetku zelo priden, in bi bilo škoda, če bi dan pokvarila s tem, da ga silim med tiste pse, ki mu niso čisto po godu.

Marši sicer pravi, da bi on bil povsem zadovoljen če bi na srečanju bili samo Ice Melody gang, Levči, Roko, Bajka, Pia, Miša, pa še ene parim je namenil talep pogled, pa se sedaj ne spomnim imen  sram


V glavnem hvala vsem za tako zelooo lepo popoldne, zlati ste vsi po vrsti  Kiss Kiss ljubezen
Logiran
Rossy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.658



« Odgovor #1915 : nedelja, 18.03.2012 : 21:48:42 »

Obstaja pa tudi ena tema, tule med horjulčki, IZLETI in SREČANJA http://www.mojpes.net/forum/index.php/topic,36323.0.html Smiley
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1916 : nedelja, 18.03.2012 : 21:55:55 »

Medve sva se imeli fenomenalo dobro!  veselje veselje
Boni je za en pikič pozabila svoje lovske sposobnosti in se načohljala brez težav pri čistih nepoznanih ljudeh. Ugotovila je, čemu služi sledni povodec (seveda, šefla se je spomnila malo pozno, da ga ima) in ga dobro izkoristila. Očitno rabi dobro družbo, da spozna, kaj je res dobro!
Šefla se je nauživala in načohljala prijaznih (tudi Maršija!) kužkov, se načvekala, in uživala v hrani. Srečelovska sreča mi je navrgla še nekaj več posladkov z izjemnim vonjem  Lips Sealed Roll Eyes Wink , ki bodo morda prebudili "apetit" Bonike tudi na prostem.
Hvala vsem, brez vseh vas sploh ne bi tole uspelo. Repriza bi se kar morala zgodit.  Wink Cheesy Cheesy  objem
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1917 : nedelja, 18.03.2012 : 22:00:10 »

O, super, tale tema bi lahko bila pa taprava, da vanjo fotke zberemo Smiley

@Ana J., Marši je ljubezen ljubezen le kdo je njega nazjal takoj ob prihodu, a? Wink Ja, njegova "šarf" ljubezen Bajka in njen zvesti pomočnik Roko ... in Marši je ostal tiho kot miška in ju samo debelo gledal Kiss Srce zlato črno, mi je prav žal, da v vsej množici nisem imela časa za malo Wrestlinka z njim Wink

Pa tudi vsa škotska posadka, komplet Ice Mellody in Levči - wauuu, kako lepo jih je bilo videti na kupu!

Skratka, meni je bila najlepše  živo spoznati vse tiste, ki se jih (vas) do sedaj samo po fotkah gledala, sploh pa nicke s foruma povezati z imeni in obrazi Smiley Še prekratko je bilo vse skupaj (no, za pse verjetno ne, ma človeki bi pa po mojem še kamot par uric čvekali Wink

Torej: "Louski Siminar št. 2" se mora zgodit, a ne Wink Boni sva z Rokom že prijavila Kiss
Logiran

Unikatne tablice in portretki
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1918 : nedelja, 18.03.2012 : 22:08:30 »

Aha, do naslednjega boste morda potrebovali drugega učitelja za loustvo, ker bo Boni počasi že vse pozabila, če bo tako lepo napredovala v šeflinih pogledih.  Tongue
Res, vsem super hvala za tako prijetno druženje. Zdaj razmišljam, pa se vas prav vseh ne morem spomnit. Zato sem za ponovitev današnje "tematike".  Wink
Logiran
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #1919 : nedelja, 18.03.2012 : 22:09:49 »

Haha kaj je Marši edini, ki je ta seminar vzel zares in je konkretno obdelal kraške travnike, in to že pred prihodom in potem še vmes  Grin
Logiran
Strani: 1 ... 123 124 125 126 127 [128] 129 130 131 132 133 ... 370   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja prva (črna) pasja radost - bivši Trzinček Rocco, po domače Roko
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines